FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI
DIN ROMANIA

FEDERATIE AFLATA SUB INALT PATRONAJUL ALTETEI SALE REGALE PRINCIPELE RADU AL ROMANIEI
Familia Regala de Romania
Conducere Statut Istoric Asociatii afiliate RNS Membrii de onoare Contact Marci inregistrate Clubul GOLD
  ARTICOLE > Stiri - Diverse

EXEMPLE DE MESAJE PENTRU ANUNTAREA PORUMBEILOR IN PERIOADA 03-04 IUNIE 2017

Mesajele se trimit la numarul scurt 1393 (valabil in retelele Orange, Vodafone, Telekom si Digi). Incepand cu acest an, s-a reusit implementarea acestui sistem de SMS  si in reteaua Digi.

 

Maraton.Apostolove.995511.2017.14.15.58.908762

Maraton.Bialystock.335566.2013.19.32.31.998234

Fond.Brno.112233.2016.13.44.51

Fond.Brzesko.335566.2014.13.9.22

Maraton.Chelm.453261.2017.14.52.23.765364

Fond.Hausleiten.445566.2015.16.45.27

Fond.Janow.445566.2016.10.21.55

Fond.Koden.221155.2014.19.49.50

Fond.Mikulov.335566.2012.14.20.44

Maraton.Olenivka.995511.2017.18.9.6.918727

Fond.Pilica.123456.2016.15.51.3

Fond.Pinczow.987654.2012.14.21.11

Fond.Presov.445566.2014.13.50.56

Maraton.Suwalki.123456.2013.15.17.40.918727

Fond.Tabor.335566.2015.19.5.36

Fond.Tomaszow.987654.2016.17.7.41

Fond.Trebic.123456.2017.23.44.18

Fond.Trebic CS.335566.2017.10.1.34

Fond.Medyka.112233.2015.19.52.28

Format mesaj FOND:
fond.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda

Format mesaj MARATON si MARATON FCI:
maraton.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

 

* NU ARE IMPORTANTA DACA SUNT LITERE MICI, MARI, SAU COMBINATE

* DACA LOCALITATEA DE LANSARE (NUMELE DAT CONCURSULUI PROVIZORIU) ESTE COMPUS DIN 2 SAU MAI MULTE CUVINTE (de ex. Tabor BH;  Wiener Neustadt AB) ESTE DE AJUNS SPECIFICAREA IN MESAJ DOAR A PRIMULUI CUVANT (ex. tabor, respectiv wiener, adica fond.tabor.matricol.an.ora.min.sec)

Adaugat: 02.06.2017 10:33:56
 Ultimele stiri / articole / comunicate
CONDOLEANTE
20.08.2017 16:00:19
FINALIZARE CLASAMENT BERLIN NATIONAL 2017
16.08.2017 10:28:25
DBA ASIA - NANJING 2017
16.08.2017 10:22:04
DESIGILARE HARKOV
14.08.2017 15:23:11
SINCERE CONDOLEANTE, COLEGULUI NOSTRU COSMIN FRATILESCU
12.08.2017 16:37:26
PREMIEREA CONCURSULUI NATIONAL HARKOV
11.08.2017 17:59:26
COMUNICAT HARKOV
10.08.2017 21:09:00
INTALNIRE CU PRESEDINTII DE ASOCIATII AFILIATE LA FEDERATIA NATIONALA COLUMBOFILA
09.08.2017 14:23:03
HARKOV- EDITIA A VI A - 11-AUGUST-2017-CRESCATORI PARTICIPANTI DIN 15 JUDETE ALE ROMANIEI
07.08.2017 18:58:47
COMUNICAT CNS - CONDITII METEO EXTREME
03.08.2017 14:43:03
ANUNT ORGANIZARE HARKOV 2017
03.08.2017 00:50:41
CONSTANTA - CONVOCATORUL SEDINTEI ADUNARII GENERALE
03.08.2017 15:14:43
DESIGILARE BERLIN NATIONAL
31.07.2017 10:25:42
COMUNICAT REFERITOR LA EMITEREA AUTORIZATIEI SANITAR VETERINARE UCRAINIENE
31.07.2017 15:00:58
SISTARE ANUNTURI BIALYSTOK - ARGES
30.07.2017 11:36:54
 Meniu
  • Toate stirile / articolele
  • Comunicate presedinte si Consiliul Director
  • Comunicate CNS
  • Anti - doping
  • Comunicate CD
  • Categoria Standard - CNA
  • Concursuri NATIONALE
  • Clubul GOLD
  • Olimpiada
  • Campionate Europene
  • Campionatul Mondial
  • Evenimente
  • Sedinte
  • Pentru tehnici
  • Actiuni caritabile
  • Colaborari
  • Promovare FNCPR
  • Topigeon
  • Stiri - Diverse
  • Black Sea One Loft Race Romania
    • Stiri, Articole, Competitii si rezultate columbofile
    • www.ccaj.ro
    • Produse porumbei
    • Clubul GyoSport-Columbofilie. Cei mai buni columbofili din Bucuresti si din apropiere. Te invitam sa ni te alaturi!
    • Cupe porumbei
    • www.softworks.ro
    • Stiri, Articole, Produse pentru porumbei, Competitii si rezultate columbofile, porumbei si crescatori
    • Portal dedicat porumbeilor de fond si maraton.
    • Columbofil.com este locul in care gasesti informatii despre porumbei voiajori, modul de hranire, tratamente, concursuri, sfaturi columbofile.Columbofil.com este locul in care gasesti informatii despre porumbei voiajori, modul de hranire, tratamente, concursuri, sfaturi columbofile.

    Online: 030

    Harta Site | Contact | Copyright © F.N.C.P.R. 2014 - 2017