FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI
DIN ROMANIA

FEDERATIE AFLATA SUB INALT PATRONAJUL ALTETEI SALE REGALE PRINCIPELE RADU AL ROMANIEI
Familia Regala de Romania
Conducere Statut Istoric Asociatii afiliate RNS Membrii de onoare Contact Marci inregistrate Clubul GOLD
  ARTICOLE > Stiri - Diverse

EXEMPLE DE MESAJE PENTRU ANUNTAREA PORUMBEILOR IN PERIOADA 03-04 IUNIE 2017

Mesajele se trimit la numarul scurt 1393 (valabil in retelele Orange, Vodafone, Telekom si Digi). Incepand cu acest an, s-a reusit implementarea acestui sistem de SMS  si in reteaua Digi.

 

Maraton.Apostolove.995511.2017.14.15.58.908762

Maraton.Bialystock.335566.2013.19.32.31.998234

Fond.Brno.112233.2016.13.44.51

Fond.Brzesko.335566.2014.13.9.22

Maraton.Chelm.453261.2017.14.52.23.765364

Fond.Hausleiten.445566.2015.16.45.27

Fond.Janow.445566.2016.10.21.55

Fond.Koden.221155.2014.19.49.50

Fond.Mikulov.335566.2012.14.20.44

Maraton.Olenivka.995511.2017.18.9.6.918727

Fond.Pilica.123456.2016.15.51.3

Fond.Pinczow.987654.2012.14.21.11

Fond.Presov.445566.2014.13.50.56

Maraton.Suwalki.123456.2013.15.17.40.918727

Fond.Tabor.335566.2015.19.5.36

Fond.Tomaszow.987654.2016.17.7.41

Fond.Trebic.123456.2017.23.44.18

Fond.Trebic CS.335566.2017.10.1.34

Fond.Medyka.112233.2015.19.52.28

Format mesaj FOND:
fond.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda

Format mesaj MARATON si MARATON FCI:
maraton.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

 

* NU ARE IMPORTANTA DACA SUNT LITERE MICI, MARI, SAU COMBINATE

* DACA LOCALITATEA DE LANSARE (NUMELE DAT CONCURSULUI PROVIZORIU) ESTE COMPUS DIN 2 SAU MAI MULTE CUVINTE (de ex. Tabor BH;  Wiener Neustadt AB) ESTE DE AJUNS SPECIFICAREA IN MESAJ DOAR A PRIMULUI CUVANT (ex. tabor, respectiv wiener, adica fond.tabor.matricol.an.ora.min.sec)

Adaugat: 02.06.2017 10:33:56
 Ultimele stiri / articole / comunicate
COMUNICAT REFERITOR LA CONCURS MARATON FCI - WLODAWA
24.06.2017 06:23:24
COMUNICAT CNS 18.06.2017
18.06.2017 12:05:24
MADONA NATIONAL 2017
14.06.2017 23:59:35
PROMOVARE ETAPE NATIONALE
14.06.2017 00:02:33
BERLIN NATIONAL (WITTSTOK) & FRANKFURT ODER
12.06.2017 20:36:45
ACP BUCURESTI
07.06.2017 00:48:52
PORUMBEL PRIPASIT
06.06.2017 10:51:03
COMUNICAT CNS - ANUNTURI PORUMBEI DIN DATA DE 03.06.2017
04.06.2017 20:02:35
COMUNICAT CNS DIN 02-06-2017
02.06.2017 13:05:49
SEDINTA ADUNARE GENERALA EXTRAORDINARA A ASOCIATIEI SPORTIV COLUMBOFILE SIBIU
01.06.2017 17:25:40
PARTENERIAT CU FIRMA BENZING
25.05.2017 16:00:40
ARAD - CEASUL TOPIGEON OFERIT TINERILOR SUB 20 ANI
23.05.2017 18:37:45
COVASNA - CEASUL TOPIGEON OFERIT TINERILOR SUB 20 ANI
23.05.2017 11:45:59
BRASOV - CEASUL TOPIGEON OFERIT TINERILOR SUB 20 ANI
16.05.2017 18:59:55
GALATI - CEASUL TOPIGEON OFERIT TINERILOR SUB 20 ANI
15.05.2017 09:48:56
 Meniu
  • Toate stirile / articolele
  • Comunicate presedinte si Consiliul Director
  • Comunicate CNS
  • Anti - doping
  • Comunicate CD
  • Categoria Standard - CNA
  • Concursuri NATIONALE
  • Clubul GOLD
  • Olimpiada
  • Campionate Europene
  • Campionatul Mondial
  • Evenimente
  • Sedinte
  • Pentru tehnici
  • Actiuni caritabile
  • Colaborari
  • Promovare FNCPR
  • Topigeon
  • Stiri - Diverse
  • Black Sea One Loft Race Romania
    • Produse porumbei
    • Portal dedicat porumbeilor de fond si maraton.
    • Columbofil.com este locul in care gasesti informatii despre porumbei voiajori, modul de hranire, tratamente, concursuri, sfaturi columbofile.Columbofil.com este locul in care gasesti informatii despre porumbei voiajori, modul de hranire, tratamente, concursuri, sfaturi columbofile.
    • Stiri, Articole, Produse pentru porumbei, Competitii si rezultate columbofile, porumbei si crescatori
    • Cupe porumbei
    • www.softworks.ro
    • www.ccaj.ro
    • Stiri, Articole, Competitii si rezultate columbofile
    • Clubul GyoSport-Columbofilie. Cei mai buni columbofili din Bucuresti si din apropiere. Te invitam sa ni te alaturi!

    Online: 047

    Harta Site | Contact | Copyright © F.N.C.P.R. 2014 - 2017