FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI
DIN ROMANIA

FEDERATIE AFLATA SUB INALT PATRONAJUL ALTETEI SALE REGALE PRINCIPELE RADU AL ROMANIEI
Familia Regala de Romania
Conducere Statut Istoric Asociatii afiliate RNS Membrii de onoare Contact Marci inregistrate Clubul GOLD
  ARTICOLE > Stiri - Diverse

EXEMPLE DE MESAJE PENTRU ANUNTAREA PORUMBEILOR IN PERIOADA 03-04 IUNIE 2017

Mesajele se trimit la numarul scurt 1393 (valabil in retelele Orange, Vodafone, Telekom si Digi). Incepand cu acest an, s-a reusit implementarea acestui sistem de SMS  si in reteaua Digi.

 

Maraton.Apostolove.995511.2017.14.15.58.908762

Maraton.Bialystock.335566.2013.19.32.31.998234

Fond.Brno.112233.2016.13.44.51

Fond.Brzesko.335566.2014.13.9.22

Maraton.Chelm.453261.2017.14.52.23.765364

Fond.Hausleiten.445566.2015.16.45.27

Fond.Janow.445566.2016.10.21.55

Fond.Koden.221155.2014.19.49.50

Fond.Mikulov.335566.2012.14.20.44

Maraton.Olenivka.995511.2017.18.9.6.918727

Fond.Pilica.123456.2016.15.51.3

Fond.Pinczow.987654.2012.14.21.11

Fond.Presov.445566.2014.13.50.56

Maraton.Suwalki.123456.2013.15.17.40.918727

Fond.Tabor.335566.2015.19.5.36

Fond.Tomaszow.987654.2016.17.7.41

Fond.Trebic.123456.2017.23.44.18

Fond.Trebic CS.335566.2017.10.1.34

Fond.Medyka.112233.2015.19.52.28

Format mesaj FOND:
fond.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda

Format mesaj MARATON si MARATON FCI:
maraton.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

 

* NU ARE IMPORTANTA DACA SUNT LITERE MICI, MARI, SAU COMBINATE

* DACA LOCALITATEA DE LANSARE (NUMELE DAT CONCURSULUI PROVIZORIU) ESTE COMPUS DIN 2 SAU MAI MULTE CUVINTE (de ex. Tabor BH;  Wiener Neustadt AB) ESTE DE AJUNS SPECIFICAREA IN MESAJ DOAR A PRIMULUI CUVANT (ex. tabor, respectiv wiener, adica fond.tabor.matricol.an.ora.min.sec)

Adaugat: 02.06.2017 10:33:56
 Ultimele stiri / articole / comunicate
CIRCULARA CNS A FNCPR - 14.10.2017
20.10.2017 17:22:02
LICITATIE CARITABILA - FEDERATIA NATIONALA COLUMBOFILA & FUNDATIA PRETUIESTE VIATA
20.10.2017 11:45:43
CATEGORII 2018-2021
19.10.2017 11:07:24
DECIZIILE CONSIULIULUI DIRECTOR AL F.N.C.P.R. 15.10.2017
19.10.2017 10:49:04
LICITATIE CARITABILA - ALATURI DE FUNDATIA PRETUIESTE VIATA
16.10.2017 14:37:19
PV COMISIA DE VALIDARE A CANDIDATURILOR
14.10.2017 09:57:17
EPIDEMIE DE ROTAVIRUS IN AUSTRALIA
13.10.2017 10:02:32
CONFERINTA NATIONALA COLUMBOFILA 2017 – 14 OCTOMBRIE 2017
11.10.2017 00:32:36
PROCES VERBAL AL COMISIEI DE VALIDARE A CANDIDATURILOR 2017
07.10.2017 17:39:32
ANUNT
30.09.2017 21:11:04
COMUNICAT EROARE REVISTA
28.09.2017 10:48:45
DESIGILAREA PENTRU CONCURSUL DERBY PALANCA
26.09.2017 14:29:36
IN ATENTIA TEHNICILOR SI MEMBRILOR FNCPR
25.09.2017 17:42:40
REGULAMENT DE ORGANIZARE SI DESFASURARE A CONFERINTEI NATIONALE COLUMBOFILE A FNCPR 2017
25.09.2017 16:57:10
INFORMARE
25.09.2017 14:31:58
 Meniu
  • Toate stirile / articolele
  • Comunicate presedinte si Consiliul Director
  • Comunicate CNS
  • Anti - doping
  • Comunicate CD
  • Categoria Standard - CNA
  • Concursuri NATIONALE
  • Clubul GOLD
  • Olimpiada
  • Campionate Europene
  • Campionatul Mondial
  • Evenimente
  • Sedinte
  • Pentru tehnici
  • Actiuni caritabile
  • Colaborari
  • Promovare FNCPR
  • Topigeon
  • Stiri - Diverse
  • Black Sea One Loft Race Romania
    • www.softworks.ro
    • Portal dedicat porumbeilor de fond si maraton.
    • Clubul GyoSport-Columbofilie. Cei mai buni columbofili din Bucuresti si din apropiere. Te invitam sa ni te alaturi!
    • Columbofil.com este locul in care gasesti informatii despre porumbei voiajori, modul de hranire, tratamente, concursuri, sfaturi columbofile.Columbofil.com este locul in care gasesti informatii despre porumbei voiajori, modul de hranire, tratamente, concursuri, sfaturi columbofile.
    • www.ccaj.ro
    • Stiri, Articole, Competitii si rezultate columbofile
    • Cupe porumbei
    • Produse porumbei
    • Stiri, Articole, Produse pentru porumbei, Competitii si rezultate columbofile, porumbei si crescatori

    Online: 029

    Harta Site | Contact | Copyright © F.N.C.P.R. 2014 - 2017