FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL NATIONAL COLUMBOFIL AL ROMANIEI 2014
CRESCATORI - CATEGORIA AS
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Tuce Florinel
MH
MH262
438.80
2
Popescu + Lichi
MH
MH501
538.70
3
Stan M. + Ilie M.
TM
TM22
591.76
4
Cabau Florian
TM
TM18
593.77
5
Nedelcu Gheorghe
2D
2D19
658.49
6
Onodi Vasile
BH
BH787
675.04
7
Badila Marian
3B
3B9512
712.51
8
Stanescu + Dobre
BU
BU8731
715.43
9
Vochin George
DJ
DJ2
728.18
10
Plavitu Liviu
MH
MH549
739.17
11
Dario Luci + Claudiu
MH
MH531
740.42
12
Tatut Silviu
VL
VL263
778.52
13
Ususan Calin
AR
AR31
793.25
14
Tudor Valentin
VL
VL81
801.66
15
Ciobanu Dumitru
GR
GR266
831.04
16
Bucur Gheorghe
2D
2D3
850.64
17
Marincus Dorel
TM
TM1
858.25
18
Alexandrescu C-tin
CS
CS312
876.13
19
Constantin Mihai
3B
3B9472
895.00
20
Petre Petre
GR
GR359
900.98
21
Lazar T. Ionel
SV
SV417
912.88
22
Cioaca Florin
DJ
DJ189
925.37
23
Comb. Marchis & Racean
CJ
CJ301
935.70
24
Nastase Ilie + Viorel
GR
GR37
949.94
25
Popa + Marin
2D
2D21
1001.16
26
Grigore Ion
GR
GR365
1015.00
27
Vieru Liviu
OT
OT652
1024.11
28
Nicola + Dehelean
AR
AR247
1083.53
29
Vancea Flavius
BH
BH550
1089.72
30
Cernatoiu Nicusor Remus
OT
OT443
1100.27
31
Preda Gheorghe
OT
OT163
1104.05
32
Familia Jibotean
AB
AB600
1107.75
33
Purcaru Constantin 1
PH
PH365
1120.92
34
Panduru + Munteanu
AB
AB643
1131.15
35
Chiriac Victor
2D
2D33
1134.24
36
Navodarszky Charlie
MM
MM68
1156.78
37
Stoica Eugen
AR
AR112
1194.51
38
Szabo Zoltan
HR
HR51
1231.91
39
Dunga Gheorghe
TM
TM185
1264.73
40
Gaman Ionut
PH
PH9063
1265.37
41
Raiciu Iordan
BU
BU8906
1275.06
42
Lunca Mihai Bogdan
CS
CS138
1295.40
43
Purcarea Cosmin
OT
OT17
1320.99
44
Grigore Florin
OT
OT331
1323.68
45
Gagiu C-tin
TM
TM165
1323.96
46
Iancu Ion
GR
GR362
1355.04
47
Golea Cristi
OT
OT1
1373.85
48
Fratii Hitu
SV
SV385
1407.16
49
Erdei Paul&istvan
SM
SM108
1442.35
50
Marius Banc
CJ
CJ221
1448.97
51
Pughiuc Cristian
BT
BT183
1451.71
52
Toader + Olaru
PH
PH9126
1464.59
53
Tudor Marian
OT
OT330
1469.43
54
Birnoiu Nicu
TM
TM128
1580.77
55
Ciobanu Bogdan
SV
SV34
1593.02
56
Alexe Catalin
AG
AG86
1607.20
57
Hanciu Florin
TM
TM166
1624.68
58
Degeanu Florin
BB
BB8901
1628.94
59
Pescaru + Pinczes
AR
AR135
1681.46
60
Petrica Cristinel
BU
BU8984
1684.60
61
Andrei Stefan
MH
MH612
1695.10
62
Bolea Paul
GR
GR80
1754.50
63
Iancu Claudiu
OT
OT284
1763.00
64
Lupse Decebal Nicolae
TM
TM232
1837.93
65
Lakatos Zoltan
BH
BH564
1838.61
66
Burgus Cosma
TM
TM186
1839.29
67
Oniceanu & Darabaneanu
CS
CS421
1848.27
68
Casota Dorin
OT
OT707
1888.02
69
Cires Dumitru
IS
IS9109
1893.09
70
Braia Stefan
GJ
GJ85
1949.01
71
Enachescu Mircea
GR
GR319
1977.83
72
Timpa Daniel
CS
CS7
2005.06
73
Atanasoaie Razvan
BT
BT64
2076.68
74
Dumitru Ionel Asc
BU
BU8955
2100.53
75
Hojbota Toader
SV
SV263
2113.58
76
Barbu Marian Daniel
GR
GR9
2117.94
77
Craiovan Florin
CS
CS84
2133.51
78
Camen Ionut
MH
MH644
2153.58
79
Tanasie Florin
MH
MH604
2162.16
80
Turcanu Mihai
BT
BT7
2163.44
81
Stuparu Alexandru
3B
3B9547
2229.91
82
Hohn Dieter *
AR
AR202
2391.59
83
Paraschiv Nicolae
BU
BU8789
2549.45
84
Vintilescu + Boros
MH
MH516
2638.27
85
Kertmegi Istvan
BH
BH849
2655.38
86
Negrea Constantin
3B
3B9489
2706.72
87
Oarga Sergiu
AB
AB282
3036.18
88
Tiligradeanu Daniel
CS
CS30
3190.00
89
Gorduna Laurentiu
TM
TM246
3274.39
90
Bogasieru - Dunarintu
MH
MH317
4009.00