Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
OLTENIA
2016
Teleorman, Arges, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Valcea
CRESCATORI - CATEGORIA MARATON
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Vochin George
DJ
DJ2
29.32
2
Preda Gheorghe
OT
OT163
90.17
3
Micuta Aurel+oprescu
AG
AG872
100.24
4
Tanase Adrian
AG
AG105
114.88
5
Cioaca Florin
DJ
DJ189
125.62
6
Florea Georgica & Gogosanu Cristi
OT
OT828
127.31
7
Varzaru Ionel
OT
OT475
131.07
8
Cernatoiu Nicusor Remus
OT
OT443
143.12
9
Meleanca Nicolae
OT
OT532
150.86
10
Iancu Claudiu
OT
OT284
151.42
11
Tudor Marian
OT
OT330
151.96
12
Fratii Marica
DJ
DJ235
157.03
13
Fratii Ghergu
DJ
DJ76
158.47
14
Dinca & Munteanu
DJ
DJ21
173.44
15
Stancu Ion
OT
OT195
175.83
16
Popa Marius
MH
MH602
182.73
17
Riza Madalin
MH
MH227
204.18
18
Grigore Florin
OT
OT331
218.15
19
Caplea Daniel
MH
MH205
225.78
20
Capatina Gabriel
AG
AG212
231.50
21
Georgescu + Marica
DJ
DJ187
237.61
22
Moise Eugen
AG
AG823
238.75
23
Fratii Ungureanu
OT
OT329
239.11
24
Ciuca Iulian
DJ
DJ306
246.02
25
Dinica Savu
OT
OT327
253.67
26
Draghici Daniel
AG
AG666
257.57
27
Patrascoiu Nicolae
AG
AG241
262.51
28
Sandu Cristian
DJ
DJ482
264.06
29
Ion Nicolae + Paul
OT
OT698
264.97
30
Brumusescu Cristian
OT
OT104
280.69
31
Bejan Alin
AG
AG883
282.41
32
Nastase Mircea
AG
AG816
284.51
33
Stoica Alin
MH
MH211
291.18
34
Sipoteanu Razvan
VL
VL146
291.75
35
Moise George
AG
AG72
305.37
36
Circiumaru Ionut
MH
MH606
322.90
37
Costea Ionel
DJ
DJ17
328.82
38
Tunaru Daniel
MH
MH622
329.24
39
Croitoru Florin
DJ
DJ72
334.62
40
Cozma Aurel
MH
MH454
339.09
41
Circiumaru Adrian
MH
MH605
340.51
42
Sfetcu Eduard
DJ
DJ210
341.79
43
Colici Petre
MH
MH677
344.38
44
Neagoe Nicolae
MH
MH665
345.80
45
Stanila Tudorel
OT
OT645
346.14
46
Bica Dan
OT
OT433
348.02
47
Constantin Sorin
DJ
DJ238
348.16
48
Lupu Ilie
AG
AG875
350.96
49
Fratilescu Cosmin
MH
MH5
353.54
50
Terpu Cosmin
DJ
DJ166
366.61
51
Tuce Florinel
MH
MH262
368.64
52
Banuta Lucian+ionut
AG
AG844
369.61
53
Mitroi Catalin
MH
MH132
387.27
54
Anghel Aurel
AG
AG851
390.34
55
Caplea Constantin
MH
MH244
395.53
56
Ionita Octavian
OT
OT465
395.64
57
Marasoiu Dragos
AG
AG701
395.65
58
Mitrana Iulian
OT
OT806
396.21
59
Ion Florentin
AG
AG853
405.12
60
Aldescu Cosmin
VL
VL267
408.81
61
Vaduva Claudiu
MH
MH481
409.95
62
Barbulescu Marian
OT
OT428
417.08
63
Olteanu Marin
OT
OT199
423.98
64
Dumitriu Iulian
DJ
DJ315
424.11
65
Fulger + Cioaca
DJ
DJ15
427.98
66
Mirea Marius
DJ
DJ90
429.72
67
Huluba Tiberiu
VL
VL123
430.79
68
Stanca Ionel
OT
OT910
434.14
69
Dobrescu Gheorghe
DJ
DJ445
435.49
70
Plavitu Liviu
MH
MH549
436.49
71
Cocilea Florin
AG
AG104
437.88
72
Nastase+stanca
AG
AG784
438.37
73
Tatut Silviu
VL
VL263
447.79
74
Cernitu Florian
OT
OT593
449.05
75
Parlog Constantin
MH
MH603
450.91
76
Badea Costel
OT
OT426
451.28
77
Barbu Nicolae
MH
MH657
458.28
78
Nicola Sorin
DJ
DJ79
464.02
79
Varban Adrian
MH
MH500
478.96
80
Dumitru Cristinel
OT
OT394
480.89
81
Dicu Gheorghe
AG
AG658
481.17
82
Gogoase Marian
MH
MH161
490.07
83
Voinea + Balane
OT
OT835
492.55
84
Gogioman Bogdan
OT
OT27
499.82
85
Asanica Vasile
DJ
DJ87
501.25
86
Lupsa+bondoc
MH
MH787
502.10
87
Preduna & Purcarea
OT
OT771
502.54
88
Andrei Stefan
MH
MH612
511.26
89
Istrate Sandu
OT
OT620
512.71
90
Epure Gheorghe
MH
MH47
512.84
91
Stanciu Constantin
OT
OT20
519.24
92
Gugila Marian
OT
OT167
522.70
93
Bogasieru - Dunarintu
MH
MH317
527.34
94
Pascu Catalin
OT
OT489
561.68
95
Andrei Ionel
AG
AG95
564.39
96
Buzatu Cornel
OT
OT299
577.21
97
Marin Stefan
AG
AG769
578.62
98
Bitica + Balan
DJ
DJ435
618.58
99
Pauna Razvan
AG
AG686
635.36
100
Moraru Catalin
DJ
DJ464
671.06
101
Andrei Ion
DJ
DJ67
674.70
102
Popescu Florin
AG
AG15
690.98
103
Drula Lucian
DJ
DJ3
705.49
104
Iordanescu Claudiu
VL
VL247
738.81
105
Borcila Constantin
MH
MH25
740.07
106
Preda - Neaga
DJ
DJ551
786.27
107
Popescu Dorin
MH
MH231
797.44