Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
OLTENIA
2015
Teleorman, Arges, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Valcea
CRESCATORI - CATEGORIA MARATON
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Popa Marius
MH
MH602
73.98
2
Buzatu Cornel
OT
OT299
143.66
3
Ghinea Lucian
AG
AG223
150.37
4
Bogasieru - Dunarintu
MH
MH317
157.37
5
Capatina Gabriel
AG
AG212
173.09
6
Dinica Savu
OT
OT327
173.89
7
Preda Gheorghe
OT
OT163
176.11
8
Tuce Florinel
MH
MH262
185.46
9
Parlog Constantin
MH
MH603
188.07
10
Tanase Adrian
AG
AG105
212.63
11
Stancu Florin
OT
OT323
227.05
12
Fratii Ungureanu
OT
OT329
228.69
13
Riza Madalin
MH
MH227
229.30
14
Buzatu Dan
OT
OT693
257.61
15
Lupu Ilie+mazare
AG
AG878
257.83
16
Nastase+stanca
AG
AG784
281.29
17
Cristescu Marius
AG
AG736
300.12
18
Cozma Aurel
MH
MH454
303.96
19
Lemnaru Cristi
OT
OT8
305.55
20
Sfetcu Eduard
DJ
DJ210
310.34
21
Biciu Marius Nicolae
OT
OT742
314.69
22
Brumusescu Cristian
OT
OT104
314.99
23
Familia Mustata
MH
MH432
326.37
24
Ion Nicolae + Paul
OT
OT698
330.05
25
Moise Eugen
AG
AG823
341.13
26
Stanciu Constantin
OT
OT20
350.07
27
Moraru Catalin
DJ
DJ464
350.58
28
Dumitru Cristinel
OT
OT394
354.99
29
Miniosu Octavian
DJ
DJ28
361.85
30
Lupsa Claudiu
MH
MH332
365.94
31
Grigore Florin
OT
OT331
368.22
32
Mirea Marius
DJ
DJ90
368.62
33
Stoica Alin
MH
MH211
370.96
34
Vochin George
DJ
DJ2
375.11
35
Margescu + Oprescu
AG
AG292
385.51
36
Iancu Claudiu
OT
OT284
386.29
37
Andrei Stefan
MH
MH612
388.74
38
Tugmeanu Nicu
OT
OT24
395.19
39
Ionita Octavian
OT
OT465
395.42
40
Mateita Mihai
MH
MH690
402.79
41
Tudoroiu Constantin
OT
OT31
403.83
42
Tanasescu Constantin
AG
AG103
406.79
43
Tunaru Daniel
MH
MH622
415.61
44
Georgescu Adrian
DJ
DJ25
416.05
45
Cernatoiu Nicusor Remus
OT
OT443
423.92
46
Colici Petre
MH
MH677
428.93
47
Ghilencea+soare
AG
AG704
435.33
48
Mitroi Catalin
MH
MH132
438.10
49
Iliescu + Canciu
MH
MH268
440.31
50
Circiumaru Adrian
MH
MH605
448.15
51
Preduna & Purcarea
OT
OT771
449.58
52
Petcu Stefan
OT
OT254
453.10
53
Dicu Gheorghe
AG
AG658
462.39
54
Gradinaru Flavius
AG
AG224
465.17
55
Moise George
AG
AG72
470.30
56
Ionescu Cornel
AG
AG876
473.63
57
Aldescu Cosmin
VL
VL267
495.89
58
Voinea + Balane
OT
OT835
497.56
59
Manea Dumitru + Manea Danut
AG
AG257
504.89
60
Camen Ionut
MH
MH644
509.43
61
Cruceru Daniel
VL
VL68
516.68
62
Tanasie Florin
MH
MH604
521.28
63
Badea Costel
OT
OT426
549.65
64
Dutu Romeo
VL
VL189
572.81
65
Olteanu Marin
OT
OT199
591.38
66
Barbu Gabriel
DJ
DJ69
598.45
67
David Tiberius
OT
OT346
611.15
68
Dutu Justinel
VL
VL72
611.65
69
Sandu Cristian
DJ
DJ482
637.27
70
Meleanca Nicolae
OT
OT532
812.10