reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Alba): PANDURU DAN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 17 / Organizator: Alba
CATEGORIA - MARATON
31.07.2010 - Straubing 3
Coordonate lansare - X: 48.53.02,5 / Y: 12.33.54,5
LANSARE: 31.07.2010 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 446
PORUMBEI CLASATI: 89
NR. COLUMBOFILI: 146
PRIMUL PORUMBEL: GOLBAN DANIELCluj231252200919:50:551141.2196
ULTIMUL PORUMBEL: SIMO S. JANOSAlba Iulia559421200815:44:50707.7846
DATA_RASARIT_APUS: 31.07.2010_05:35_21:17 / 01.08.2010_05:37_21:15 / 02.08.2010_05:38_21:14 / 03.08.2010_05:39_21:13 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 LUNGU GHEORGHE SB15 Alba Iulia Sibiu 935603 6 2 87.93
2 POJAR GHEORGHE AB85 Alba Iulia Blaj 902837 3 2 94.96
3 SZABO ZOLTAN MS456 Alba Iulia Feliceni 995137 6 2 126.61
4 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj Cluj-napoca 859014 5 3 158.26
5 ROSU RADU CJ51 Cluj Cluj-napoca 854243 4 3 175.85
6 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj Huedin 811293 5 2 179.35
7 KELEMEN CSABA UC5290 Alba Iulia Reghin 935111 6 2 182.87
8 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Alba Iulia Reghin 934182 6 3 186.40
9 BERAR DANIEL CJ155 Cluj Campia Turzii 884428 5 4 221.55
10 FICZAI ANDRAS MM54 Cluj Ocna Sugatag 848928 4 3 221.55
11 CURE & DOSTETEAN HD3 Alba Iulia Simeria 853673 5 2 316.53
12 URSU DANIEL HD132 Alba Iulia Cugir 881196 5 2 320.04
13 PETREA IONUT MS63 Alba Iulia Ibanesti 951756 2 2 330.59
14 MOLNAR MIHAI CJ157 Cluj Campia Turzii 885949 2 2 348.17
15 TIMBUS COSMIN CJ156 Cluj Campia Turzii 884296 3 2 397.39
16 NAGY ADORJAN UC5299 Alba Iulia Valenii De Mures 936871 5 2 453.67
17 MEZO JANOS MM64 Cluj Sighetu Marmatiei 842367 4 2 467.74
18 TOT NICOLAE MM28 Cluj Baia Mare 828409 5 2 524.00
19 JAKAB ATTILA MS424 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 994263 5 2 527.52
20 MOZES ISTVAN CSABA UC5336 Alba Iulia Targu Mures 931950 8 2 0.00
21 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Alba Iulia 887315 2 1 0.00
22 MANCIU SIMION AB142 Alba Iulia Alba Iulia 883024 1 1 0.00
23 HORHAT V. CIPRIAN AB154 Alba Iulia Alba Iulia 882739 2 1 0.00
24 PANDUR LIVIU AB204 Alba Iulia Abrud 849089 3 1 0.00
25 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 882513 2 1 0.00
26 SZIGETI STEFAN AB46 Alba Iulia Alba Iulia 884343 2 1 0.00
27 SCHIAU IONICA AB63 Alba Iulia Sebes 887554 9 1 0.00
28 DENES TIBERIU AB76 Alba Iulia Blaj 902886 3 1 0.00
29 ENYEDI TIBERIU AB77 Alba Iulia Blaj 902620 2 1 0.00
30 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 902526 1 1 0.00
31 GHIB MIHNEA BV112 Alba Iulia Beclean 989472 11 1 0.00
32 COZMA BOGDAN+DIANA BV76 Alba Iulia Ludisor 989561 3 1 0.00
33 SILAGHI STEFAN CJ151 Cluj Turda 877382 3 1 0.00
34 DAN VASILE CJ227 Cluj Dej 863152 7 1 0.00
35 COZMA STEFAN CJ7 Cluj Apahida 865669 5 1 0.00
36 TEGHER ASTILEAN CJ87 Cluj Apahida 865621 3 1 0.00
37 SZOCS IMRE CV208 Alba Iulia Filia 1025514 4 1 0.00
38 CSOG DEZSO CV256 Alba Iulia Filia 1025428 3 1 0.00
39 BENEDEK PAL CV258 Alba Iulia Capeni 1026518 2 1 0.00
40 ARION DANIEL HD127 Alba Iulia Cugir 879894 3 1 0.00
41 BARBUR + MIHAI HD135 Alba Iulia Cugir 880533 5 1 0.00
42 JIBOTEAN FLORIN HD141 Alba Iulia Cugir 881512 3 1 0.00
43 FRATII JIBOTEAN HD158 Alba Iulia Cugir 880904 3 1 0.00
44 NICOARA SORIN HD183 Alba Iulia Brad 830442 3 1 0.00
45 CARABUT MARIUS HD195 Alba Iulia Brad 825501 1 1 0.00
46 DRAIA MIHAI HD196 Alba Iulia Brad 825537 2 1 0.00
47 URITESCU CRISTIAN HD43 Alba Iulia Cugir 881196 3 1 0.00
48 FRATII RADU HD436 Alba Iulia Cugir 880137 6 1 0.00
49 TOMESCU + ISPAS HD476 Alba Iulia Orastie 868174 6 1 0.00
50 VISOVAN MIHAI MM31 Cluj Baia Mare 826220 3 1 0.00
51 CHIAUA LUMINITA MM55 Cluj Sighetu Marmatiei 841094 2 1 0.00
52 KADAR ANTAL MM61 Cluj Sighetu Marmatiei 842319 3 1 0.00
53 MOTRUK MIHAI MM65 Cluj Sighetu Marmatiei 844146 6 1 0.00
54 NAVODARSZKY CHARLIE MM68 Cluj Sighetu Marmatiei 841094 5 1 0.00
55 SAVU FLORIN MS343 Alba Iulia Medias 934746 2 1 0.00
56 BUZOGANY CSABA MS411 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 994592 1 1 0.00
57 PAPP ZSOLT MS442 Alba Iulia Satu Mare 1000242 5 1 0.00
58 SIMO ENDRE MS451 Alba Iulia Hoghia 991589 3 1 0.00
59 SIMO S. JANOS MS453 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 994310 7 1 0.00
60 OPRIS LUCIAN SB179 Alba Iulia Victoria 978109 2 1 0.00
61 TANASE IULIAN SB180 Alba Iulia Victoria 978285 2 1 0.00
62 CHIRTES FLORIN UC5272 Alba Iulia Ibanesti, Isticeu 954426 2 1 0.00
63 CRET GHEORGHE UC5324 Alba Iulia Sancraiu De Mures 930248 5 1 0.00
64 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 882983 1 0 0.00
65 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 883688 3 0 0.00
66 DAVID DANIEL AB14 Alba Iulia Alba Iulia 887009 5 0 0.00
67 GIOSAN DAN AB18 Alba Iulia Alba Iulia 887025 2 0 0.00
68 GOTA ADRIAN AB19 Alba Iulia Alba Iulia 882612 1 0 0.00
69 FIT CALIN AB197 Alba Iulia Alba Iulia 874903 2 0 0.00
70 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 882538 1 0 0.00
71 MORCAN MIRCEA AB26 Alba Iulia Alba Iulia 883641 2 0 0.00
72 IEPURE IOAN AB266 Alba Iulia Aiud 886262 3 0 0.00
73 SUTEU AUREL AB268 Alba Iulia Aiud 885921 4 0 0.00
74 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Alba Iulia 884579 5 0 0.00
75 SZABO MIHALY AB281 Alba Iulia Aiud 882704 3 0 0.00
76 BUCUR BAZIL AB293 Alba Iulia Aiud 882588 2 0 0.00
77 KOBLE TIBERIU AB314 Alba Iulia Aiud 886181 2 0 0.00
78 LADANYI ALEXANDRU AB319 Alba Iulia Aiud 885613 4 0 0.00
79 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 888645 6 0 0.00
80 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 888155 3 0 0.00
81 ORDEAN TIBERIU AB60 Alba Iulia Sebes 888920 1 0 0.00
82 VOINA DUMITRU AB72 Alba Iulia Vintu De Jos 881758 2 0 0.00
83 TILEA IOAN AB92 Alba Iulia Blaj 902586 2 0 0.00
84 MARCU EMILIAN BV141 Alba Iulia Fagaras 993956 1 0 0.00
85 CHEPTEA CLAUDIU BV70 Alba Iulia Fagaras 992219 3 0 0.00
86 CRETU SORIN BV77 Alba Iulia Dridif 987245 6 0 0.00
87 POPA MIHAI BV89 Alba Iulia Sambata. 982972 3 0 0.00
88 ROSU GHEORGHE. BV92 Alba Iulia Dridif 986695 3 0 0.00
89 STANISLAV LUCIAN BV95 Alba Iulia Oltet 979418 2 0 0.00
90 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj Cluj-napoca 856548 1 0 0.00
91 DEZMIREAN ALIN CJ10 Cluj Floresti 848152 1 0 0.00
92 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj Cluj-napoca 855353 2 0 0.00
93 MARGINEANU CALIN CJ125 Cluj Turda 876357 3 0 0.00
94 MATEI COSMIN CJ152 Cluj Turda 877683 1 0 0.00
95 CHIOREAN COSMIN CJ180 Cluj Mihai Viteazu 875880 3 0 0.00
96 COTARLA SORIN CJ181 Cluj Copaceni 872569 2 0 0.00
97 KANTOR MIHAI CJ184 Cluj Turda 875537 1 0 0.00
98 KOVACS LEVENTE CJ185 Cluj Turda 877548 1 0 0.00
99 HARSA AUREL CJ191 Cluj Copaceni 873533 1 0 0.00
100 MUNTEAN VASILE CJ209 Cluj Turda 876387 1 0 0.00
101 ZAGONI STEFAN CJ224 Cluj Dej 857742 2 0 0.00
102 CHIS-BASCH CJ225 Cluj Dej 861415 1 0 0.00
103 VANCEA MARCEL CJ237 Alba Iulia Unirea Ii-alba 887077 1 0 0.00
104 ISPAS ION NICOLAE CJ238 Alba Iulia Aiud-alba 883114 2 0 0.00
105 JUCAN REMUS CJ25 Cluj Cluj-napoca 858490 2 0 0.00
106 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj Cluj-napoca 852683 2 0 0.00
107 STRUGURAS+SIMON CJ52 Cluj Floresti 846825 1 0 0.00
108 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj Cluj-napoca 853479 1 0 0.00
109 KISS +ION CJ95 Cluj Gherla 868666 4 0 0.00
110 FAZAKAS ZSOLT CV201 Alba Iulia Baraolt 1026242 2 0 0.00
111 HORVATH ANDRAS CV207 Alba Iulia Baraolt 1026962 4 0 0.00
112 FAZAKAS ATTILA CV211 Alba Iulia Varghis 1021457 4 0 0.00
113 AGYA ZSOLT CV274 Alba Iulia Filia 1025523 2 0 0.00
114 MERCA FILIMON HD128 Alba Iulia Cugir 880191 4 0 0.00
115 MUNTEANU ADRIAN HD129 Alba Iulia Cugir 881431 2 0 0.00
116 NEGHIU CORNEL HD136 Alba Iulia Cugir 880742 2 0 0.00
117 GOLEA DAN HD142 Alba Iulia Cugir 881471 1 0 0.00
118 SIMU NICOLAE HD160 Alba Iulia Cugir 879560 7 0 0.00
119 FAUR CRISTIAN HD175 Alba Iulia Brad 825957 2 0 0.00
120 PASCA GHEORGHE HD198 Alba Iulia Brad 829485 4 0 0.00
121 KISS MARCU HD206 Alba Iulia Brad 829730 3 0 0.00
122 VANCEA SORIN HD215 Alba Iulia Simeria 852155 2 0 0.00
123 DANILA IOAN HD423 Alba Iulia Orastie 869186 2 0 0.00
124 MUNTEAN GHEORGHE HD427 Alba Iulia Orastie 868924 1 0 0.00
125 BARB ION HD442 Alba Iulia Brad 823473 2 0 0.00
126 OROS VIOREL HD45 Alba Iulia Orastie 868388 2 0 0.00
127 SANMARTINEAN GIGI HD50 Alba Iulia Orastie 872820 1 0 0.00
128 PASTIU DRAGOS HD51 Alba Iulia Orastie 870619 2 0 0.00
129 CRISAN MARIUS ORAS HD53 Alba Iulia Orastie 868229 3 0 0.00
130 NUTA RADU HD56 Alba Iulia Orastie 873066 2 0 0.00
131 BALOSIN MIHAI HD68 Alba Iulia Orastie 870474 1 0 0.00
132 MIHAILEAN IOAN HD70 Alba Iulia Orastie 870517 2 0 0.00
133 BORLEA DANIEL HD8 Alba Iulia Simeria 854991 1 0 0.00
134 MUSTEA TOADER HD95 Alba Iulia Hunedoara 853023 4 0 0.00
135 ROGOZ EUGEN MS1 Alba Iulia Sighisoara 962894 4 0 0.00
136 JOZSEF ARPAD MS18 Alba Iulia Sighisoara 962381 2 0 0.00
137 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Alba Iulia Sighisoara 962894 3 0 0.00
138 BOER ACHIM MS308 Alba Iulia Medias 934322 1 0 0.00
139 KIRALY FERENC MS429 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 994849 7 0 0.00
140 SZASZ ROBERT MS458 Alba Iulia Dealu 992744 3 0 0.00
141 BARSAN CORNEL SB114 Alba Iulia Medias 935240 3 0 0.00
142 CAMPEAN MIRCEA SB127 Alba Iulia Sibiu 938768 2 0 0.00
143 STOIAN GHEORGHE SB183 Alba Iulia Fagaras 979141 4 0 0.00
144 GHISE SORIN SB66 Alba Iulia Poiana Sibiului 906953 3 0 0.00
145 IONESCU + PORTIC UC5289 Alba Iulia Reghin 935221 1 0 0.00
146 CRET SILVIU UC5334 Alba Iulia Sancraiu De Mures 930248 1 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Alba): PANDURU DAN