reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Alba): PANDURU DAN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 18 / Organizator: Alba
CATEGORIA - DEMIFOND+FOND
08.08.2010 - Wiesen 3
Coordonate lansare - X: 47.48.26,65 / Y: 16.15.54,44
LANSARE: 08.08.2010 7:30
PORUMBEI ANGAJATI: 908
PORUMBEI CLASATI: 182
NR. COLUMBOFILI: 155
PRIMUL PORUMBEL: CRISAN MARIUS IISimeria594017200814:18:351385.6943
ULTIMUL PORUMBEL: IUSAN&STEFANESCUCluj76139200916:50:541115.7336
DATA_RASARIT_APUS: 08.08.2010_05:45_21:06 / 09.08.2010_05:46_21:04 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 CRISAN MARIUS II HD10 Simeria Simeria 566167 4 4 13.19
2 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 555823 10 8 26.39
3 ARION DANIEL HD127 Simeria Cugir 582374 2 2 70.87
4 TODORAN DANI HD52 Simeria Orastie 569980 5 3 77.48
5 IANC REMUS HD213 Simeria Simeria 538261 2 2 79.12
6 FRATII VASARHELEAN HD126 Simeria Cugir 583860 8 3 84.06
7 MIHAI+BARBUR HD552 Simeria Cugir 583539 4 3 87.36
8 ARMEGIOIU MIHAI HD164 Simeria Simeria 567316 28 11 87.37
9 BIRIS COSMIN HD139 Simeria Cugir 583362 6 4 95.61
10 OPRA GHEORGHE HD48 Simeria Orastie 568741 5 3 98.90
11 OROS VIOREL HD45 Simeria Orastie 570683 6 2 130.22
12 ARION FLORIN HD1 Simeria Cugir 583340 5 2 138.48
13 STEF CIPRIAN HD461 Simeria Simeria 537918 2 2 158.24
14 DARADICS ANDREI HD108 Simeria Cristur 549881 5 3 168.15
15 KRISZTE AUREL HD12 Simeria Simeria 554742 3 2 184.62
16 PILT CORNEL HD11 Simeria Simeria 568099 6 4 187.94
17 PETRUSEL DAN AB30 Alba Iulia Alba Iulia 587621 5 3 219.25
18 CHIRA ROMULUS HD534 Simeria Brad 508664 8 3 240.67
19 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 529709 11 4 248.91
20 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj Cluj-napoca 564719 5 2 253.85
21 FARCAS PETRU HD97 Simeria Cristur 553393 6 3 260.46
22 VERDES ZACHEU FELICIAN MM23 Baia Mare Bargau 534096 8 3 267.04
23 OPRUT PETRU HD185 Simeria Brad 537096 13 5 272.00
24 GHEOB ALIN CJ127 Cluj Turda 587151 5 2 278.59
25 MOGA IULIAN HD9 Simeria Simeria 566125 5 2 280.22
26 ANECULAESEI SORIN HD24 Simeria Bacia 561068 4 2 296.72
27 BURUIAN GAVRIL MM76 Baia Mare Baia Sprie 556373 5 3 314.85
28 GIURA ILIE HD32 Simeria Bacia 558411 5 2 326.39
29 GATA MARIUS HD216 Simeria Simeria 558055 4 2 326.40
30 SAVU FLORIN HD120 Simeria Cugir 583350 3 2 332.97
31 DUBLES IOAN HD143 Simeria Cugir 583961 4 2 336.28
32 DANILA IOAN HD423 Simeria Orastie 571499 7 2 346.17
33 BERAR DANIEL CJ155 Cluj Campia Turzii 592002 9 3 372.55
34 LEU DANIEL MM126 Baia Mare Ilba 530552 12 3 377.49
35 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 583944 16 11 438.48
36 IUSAN&STEFANESCU BN3 Cluj Ghinda 625815 4 2 478.04
37 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj Cluj-napoca 568416 12 5 0.00
38 DIRLE FLORIN+ILDIKO MM106 Baia Mare Seini 522868 31 5 0.00
39 ROATIS GHEORGHE MM108 Baia Mare Seini 525035 15 4 0.00
40 IEUDEAN DANIEL MM97 Baia Mare Baia Mare 550395 9 4 0.00
41 STURZA DANIEL HD181 Simeria Brad 529218 10 3 0.00
42 TARTA NICOLAE MM3 Baia Mare Baia Mare 545260 10 3 0.00
43 CIORBA VASILE NICOLAE MM45 Baia Mare Baia Mare 546339 25 3 0.00
44 BETYE VASILE MM49 Baia Mare Seini 522910 12 2 0.00
45 DAVID DANIEL AB14 Alba Iulia Alba Iulia 590810 6 1 0.00
46 DAIAN ALIN AB160 Alba Iulia Vintu De Jos 581519 2 1 0.00
47 MORCAN MIRCEA AB26 Alba Iulia Alba Iulia 587423 2 1 0.00
48 IOICA OVIDIU AB80 Alba Iulia Blaj 607530 2 1 0.00
49 CARCU MIRCEA BN1 Cluj Bistrita 622401 3 1 0.00
50 POP CIPRIAN BN10 Cluj Unirea 624752 13 1 0.00
51 POP EMIL BN20 Cluj Ghinda 624661 2 1 0.00
52 CHIS ALBERT BN56 Cluj Fantanele 610370 9 1 0.00
53 POP CRISTIAN BN58 Cluj Unirea 624750 12 1 0.00
54 OTVOS ALEXANDRU BN6 Cluj Lechinta 612736 11 1 0.00
55 ORBAN MARTON BN74 Cluj Strugureni 604654 6 1 0.00
56 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj Cluj-napoca 565863 5 1 0.00
57 BUD ROMULUS CJ161 Cluj Campia Turzii 593553 5 1 0.00
58 PURDA VASILE CJ194 Cluj Turda 586336 7 1 0.00
59 PASCA PETRU CJ39 Cluj Apahida 575057 5 1 0.00
60 BOBOS MARIUS CJ85 Cluj Apahida 575163 6 1 0.00
61 MARINCAS RADU HD122 Simeria Cugir 583353 3 1 0.00
62 SCHADI FELLINI HD124 Simeria Cugir 582758 2 1 0.00
63 MICU ADRIAN ALEXANDRU HD125 Simeria Cugir 583369 4 1 0.00
64 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 582654 7 1 0.00
65 MUNTEANU ADRIAN HD129 Simeria Cugir 583871 4 1 0.00
66 URSU DANIEL HD132 Simeria Cugir 583669 2 1 0.00
67 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 582660 6 1 0.00
68 NEGHIU CORNEL HD136 Simeria Cugir 583228 5 1 0.00
69 IORDACHESCU LUCIAN HD146 Simeria Cugir 583179 2 1 0.00
70 SIM IOAN MARCEL HD180 Simeria Brad 529606 8 1 0.00
71 SABAU ALIN HD246 Simeria Cristur 537348 1 1 0.00
72 CSERVID IOAN HD73 Simeria Hunedoara 554574 3 1 0.00
73 MACARIE VIOREL HD92 Simeria Hunedoara 554605 3 1 0.00
74 ENISOR VALENTIN MM10 Baia Mare Salsig 527524 8 1 0.00
75 MOTOC MARIUS MM147 Baia Mare Bozanta Mica 534928 6 1 0.00
76 CONSTANTINESCU GHEORGHE MM171 Baia Mare Baia Mare 546548 3 1 0.00
77 AMBRUS BOGDAN MM25 Baia Mare Baia Mare 540365 4 1 0.00
78 TINCA IOAN DORU MM9 Baia Mare Salsig 525826 10 1 0.00
79 JOLDES COSMIN AB115 Alba Iulia Campeni 537514 5 0 0.00
80 BOLOG MARCEL AB119 Alba Iulia Campeni 537797 1 0 0.00
81 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Alba Iulia 591404 1 0 0.00
82 ILEA OLIMPIU EMIL AB120 Alba Iulia Campeni 537813 1 0 0.00
83 BISCA OVIDIU AB123 Alba Iulia Blaj 608829 6 0 0.00
84 ORDEAN CRISTIAN AB149 Alba Iulia Vintu De Jos 583709 2 0 0.00
85 HORHAT V. CIPRIAN AB154 Alba Iulia Alba Iulia 586461 6 0 0.00
86 COSTEA T. LUCIAN AB167 Alba Iulia Blaj 608160 1 0 0.00
87 GHENESCU RAZVAN AB17 Alba Iulia Alba Iulia 588566 2 0 0.00
88 MOLODET SORIN AB248 Alba Iulia Vintu De Jos 581108 2 0 0.00
89 FLEACA + UDREA AB252 Alba Iulia Vintu De Jos 583951 1 0 0.00
90 POPA NICOLAE AB31 Alba Iulia Alba Iulia 586410 9 0 0.00
91 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 586264 5 0 0.00
92 WAGNER IOHAN AB41 Alba Iulia Alba Iulia 586247 6 0 0.00
93 HUZU ALEXANDRU AB49 Alba Iulia Sebes 591993 5 0 0.00
94 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 591357 3 0 0.00
95 STAN IRIMIE AB62 Alba Iulia Sebes 591881 2 0 0.00
96 DRAGAN CLAUDIU AB68 Alba Iulia Vintu De Jos 583927 2 0 0.00
97 ENYEDI TIBERIU AB77 Alba Iulia Blaj 607510 2 0 0.00
98 HEBIAN IOAN AB79 Alba Iulia Blaj 608082 1 0 0.00
99 POJAR GHEORGHE AB85 Alba Iulia Blaj 607699 2 0 0.00
100 SZABO STEFAN AB89 Alba Iulia Blaj 608398 1 0 0.00
101 SZEKEY MIKLOS AB91 Alba Iulia Blaj 607627 1 0 0.00
102 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 607460 3 0 0.00
103 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj Ghinda 628715 3 0 0.00
104 KIS IONUT BN21 Cluj Lechinta 612740 22 0 0.00
105 TANKO TIBOR BN5 Cluj Saratel 617514 2 0 0.00
106 HADARAU VLAD BN66 Cluj Bistrita 622745 4 0 0.00
107 APIAN CALIN BN75 Cluj Bistrita 622734 3 0 0.00
108 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj Bistrita 622415 25 0 0.00
109 TIMBUS COSMIN CJ156 Cluj Campia Turzii 591865 3 0 0.00
110 FOGARASI ALEX CJ160 Cluj Campia Turzii 593087 4 0 0.00
111 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj Cluj-napoca 563888 4 0 0.00
112 TRIFAN GHEORGHE CJ173 Cluj Viisoara 593773 4 0 0.00
113 SUCIU LUCIAN CJ197 Cluj Turda 586325 12 0 0.00
114 MUNTEAN VASILE CJ209 Cluj Turda 584023 8 0 0.00
115 JUCAN REMUS CJ25 Cluj Cluj-napoca 567884 5 0 0.00
116 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj Cluj-napoca 564395 4 0 0.00
117 POPESCU SERGIU CJ42 Cluj Cluj-napoca 563719 3 0 0.00
118 RACEAN ALEX&BOGDANA CJ45 Cluj Cluj-napoca 567540 1 0 0.00
119 RUSU IOAN CJ50 Cluj Cluj-napoca 564691 5 0 0.00
120 VASARHELY ANDREI CJ57 Cluj Cluj-napoca 565859 3 0 0.00
121 FERENT MARIUS CJ58 Cluj Cluj-napoca 564554 1 0 0.00
122 ZAMFIR MIHAI CJ60 Cluj Cluj-napoca 562213 4 0 0.00
123 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj Cara 578833 6 0 0.00
124 COZMA STEFAN CJ7 Cluj Apahida 575421 5 0 0.00
125 SUTEU CRISTIAN CJ72 Cluj Cluj-napoca 564867 5 0 0.00
126 PALACEAN LUCIAN CJ77 Cluj Cojocna 581979 9 0 0.00
127 JOSAN NICOLAE HD137 Simeria Cugir 583334 2 0 0.00
128 STANILA RADU C-TIN HD147 Simeria Cugir 583137 12 0 0.00
129 ANGHELACHE VASILE HD16 Simeria Simeria 557550 2 0 0.00
130 HORDILA ION HD273 Simeria Petrosani 605366 1 0 0.00
131 SERBAN TIBERIU HD285 Simeria Petrosani 603325 1 0 0.00
132 VINTILA NICOLAE HD435 Simeria Cugir 583105 1 0 0.00
133 TOMESCU + ISPAS HD476 Simeria Orastie 570504 3 0 0.00
134 BERARIU GHEORGHE HD479 Simeria Vulcan 598703 6 0 0.00
135 CIUREA PETRU HD482 Simeria Vulcan 595853 2 0 0.00
136 DRAGAN REMUS HD49 Simeria Orastie 573804 3 0 0.00
137 DANC+MOGA HD492 Simeria Bacia 529189 5 0 0.00
138 COSMA LIVIU + CICI HD5 Simeria Simeria 557851 2 0 0.00
139 SCHAVEL FERDINAND HD6 Simeria Simeria 557682 1 0 0.00
140 MUSTEA TOADER HD95 Simeria Hunedoara 554845 4 0 0.00
141 CUDAN DAN MM101 Baia Mare Lapusel 539998 5 0 0.00
142 GOLDA+CIURTE+TARNOVAN MM105 Baia Mare Baia Mare 546710 1 0 0.00
143 BODORCIUC IVAN MM116 Baia Mare Craciunesti 575436 6 0 0.00
144 COSTIN IOAN MM121 Baia Mare Baia Mare 547997 3 0 0.00
145 COZMA CRISTI MM127 Baia Mare Baia Mare 549025 1 0 0.00
146 PUSCAS ADRIAN MM131 Baia Mare Baia Mare 544013 8 0 0.00
147 BENCZE ZOLTAN MM132 Baia Mare Catalina 544570 5 0 0.00
148 MOLNAR LUDOVIC MM15 Baia Mare Baia Sprie 556580 21 0 0.00
149 COSTE LIVIU MM16 Baia Mare Baia Sprie 556587 11 0 0.00
150 HOTEA LICA MM168 Baia Mare Sighetu Marmatiei 569941 10 0 0.00
151 MURESAN FRANCISC MM22 Baia Mare Baia Mare 545448 2 0 0.00
152 POPOVICI LUDOVIC ROBERT MM26 Baia Mare Sighetu Marmatiei 568783 6 0 0.00
153 DEMETER STEFAN MM30 Baia Mare Baia Mare 550174 9 0 0.00
154 STOICIUC PETRU MM72 Baia Mare Sighetu Marmatiei 570170 12 0 0.00
155 PAPP FRANCISC MM8 Baia Mare Sighetu Marmatiei 570889 7 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Alba): PANDURU DAN