reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 22.07.2011 12:40:13] [Responsabil tehnic sportiv (Alba): Panduru Dan / 0747495418]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 04.08.2011 16:33:48]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 9 / Organizator: Alba
CATEGORIA - MARATON
18.06.2011 - Straubing 1
Coordonate lansare - X: 48.53.5,28 / Y: 12.33.53,86
LANSARE: 18.06.2011 7:15
PORUMBEI ANGAJATI: 1948
PORUMBEI CLASATI: 390
NR. COLUMBOFILI: 432
PRIMUL PORUMBEL: CHIAUA LUMINITACluj-napoca143398200717:46:521331.0419
ULTIMUL PORUMBEL: KADAR ANTALCluj-napoca48441720078:13:29798.0596
DATA_RASARIT_APUS: 18.06.2011_05:08_21:45 / 19.06.2011_05:08_21:45 / 20.06.2011_05:08_21:46 / 21.06.2011_05:08_21:46 (46.0667/23.5833)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj-napoca Cluj-napoca 859044 5 3 4.62
2 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 826913 3 2 19.00
3 KELEMEN CSABA MS93 Sibiu Reghin 935139 5 3 25.66
4 BOBOS MARIUS CJ85 Cluj-napoca Apahida 865379 15 4 29.26
5 PASCA PETRU CJ39 Cluj-napoca Apahida 865416 5 3 30.80
6 NAVODARSZKY CHARLIE MM68 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841112 4 2 36.44
7 DAN VASILE CJ227 Cluj-napoca Dej 863178 16 5 43.12
8 ROSU RADU CJ51 Cluj-napoca Cluj-napoca 854273 7 5 45.69
9 MARCU DUMITRU BN37 Cluj-napoca Bistrita 908001 6 4 51.85
10 COZMA STEFAN CJ7 Cluj-napoca Apahida 865698 10 5 51.85
11 POP VERONICA MM36 Cluj-napoca Tautii Magheraus 827472 20 8 59.55
12 POP ROMI MM35 Cluj-napoca Tautii Magheraus 816884 12 5 66.22
13 DRAIA MIHAI HD196 Simeria Brad 825576 17 7 71.35
14 DIRLE FLORIN+ILDIKO MM106 Cluj-napoca Seini 800488 5 2 78.03
15 CIORBA VASILE NICOLAE MM45 Cluj-napoca Baia Mare 824992 5 2 83.67
16 FAUR CRISTIAN HD175 Simeria Brad 825996 5 3 86.25
17 CRET GHEORGHE UC5324 Sibiu Sancraiu De Mures 930278 5 4 86.76
18 IONESCU ALEXANDRU MS82 Sibiu Reghin 935249 6 3 87.78
19 MOTRUK + FLOREA MM65 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 844163 5 2 98.05
20 FOGARASI ALEX CJ160 Cluj-napoca Campia Turzii 885552 5 4 100.10
21 MOZES ISTVAN MS39 Sibiu Targu Mures 931980 8 4 103.18
22 TRIF MARIUS CJ134 Cluj-napoca Turda 874847 7 3 111.40
23 VISOVAN MIHAI MM31 Cluj-napoca Baia Mare 826241 10 5 111.91
24 CARABUT MARIUS HD195 Simeria Brad 825539 5 2 129.36
25 VESTEMEAN ROMULUS SB57 Sibiu Cisnadie 940544 5 2 129.88
26 ENYEDI TIBERIU AB77 Alba Iulia Blaj 902655 4 3 131.93
27 MOLDOVAN ALEXANDRU MS113 Sibiu Targu Mures 935299 5 2 139.63
28 OPRIS LUCIAN BV87 Sibiu Victoria 978146 11 4 143.74
29 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 880243 8 4 144.25
30 FATUSAN ILIE CJ190 Cluj-napoca Mihai Viteazu 876122 15 11 148.36
31 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Sibiu Sibiu 938241 10 5 148.87
32 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sibiu Reghin 934210 10 7 155.03
33 POP CIPRIAN HD161 Simeria Simeria 855898 5 3 158.11
34 TENIE GLIGOR UC5359 Sibiu Cucerdea 918278 5 3 158.11
35 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj-napoca Huedin 811324 11 4 166.84
36 CETEAN IANCU AB196 Alba Iulia Teius 884498 5 2 170.43
37 CHIAUA LUMINITA MM55 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841112 4 2 172.99
38 SPATAR IULIAN MM100 Cluj-napoca Baia Mare 827899 9 4 176.08
39 MOLNAR MIHAI CJ157 Cluj-napoca Campia Turzii 885981 2 2 179.16
40 GHERMAN CALIN CJ20 Cluj-napoca Floresti 849309 5 2 179.16
41 TURCULEANU MARIN HD226 Simeria Vulcan 902420 4 2 181.72
42 ORBAN MARTON BN74 Cluj-napoca Strugureni 891916 3 2 196.10
43 BETYE VASILE MM49 Cluj-napoca Seini 800547 3 2 196.10
44 MOTOC + MATE BV83 Sibiu Fagaras 993115 4 3 204.31
45 GREAB ALEXANDRU MS87 Sibiu Reghin 931740 5 3 204.82
46 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Santimbru 884615 9 4 205.85
47 ROMAN CLAUDIU SB1 Sibiu Sibiu 937001 12 2 206.37
48 KIRALY FERENC HR37 Sibiu Odorheiu Secuiesc 994880 10 3 210.99
49 KADAR ANTAL MM61 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 842336 6 2 226.39
50 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 935641 5 2 228.95
51 MOGA VIOREL MS55 Sibiu Targu Mures 937742 5 2 229.98
52 CONSTANTINESCU GHEORGHE MM171 Cluj-napoca Baia Mare 825212 3 2 234.60
53 CHIRA ROMULUS HD534 Simeria Brad 805456 6 2 239.22
54 COSTIN IOAN MM121 Cluj-napoca Baia Mare 826660 5 2 240.76
55 TIMBUS COSMIN CJ156 Cluj-napoca Campia Turzii 884327 14 4 242.81
56 JIMAN FLORIN CJ98 Cluj-napoca Cluj-napoca 853555 2 2 251.03
57 GHIB MIHNEA BV112 Sibiu Beclean 989508 5 2 253.60
58 TOMA SORIN AB299 Alba Iulia Abrud 838785 2 2 255.13
59 SIMO S.JANOS HR50 Sibiu Odorheiu Secuiesc 994341 5 2 263.86
60 MAFTEI CRISTIAN CJ192 Cluj-napoca Badeni 876681 8 2 263.86
61 MOGA ANDREI CJ73 Cluj-napoca Apahida 865590 5 2 264.37
62 TILEA IOAN AB92 Alba Iulia Blaj 902621 2 2 266.43
63 SAS CALIN CJ196 Cluj-napoca Cornesti 871790 10 2 267.46
64 FICZAI ANDRAS MM54 Cluj-napoca Ocna Sugatag 848947 11 4 270.02
65 BRATU GHEORGHE HD121 Simeria Cugir 880919 5 2 271.56
66 MEDRIS & HERMANN AB24 Alba Iulia Mihalt 889417 8 3 285.42
67 STRICAT CORNEL AB64 Alba Iulia Sebes 888536 5 3 290.56
68 IEPURE IOAN AB266 Alba Iulia Ciumbrud 886296 10 3 291.07
69 KOVACS STEFAN AB292 Alba Iulia Aiud 883223 5 3 300.82
70 BISCA OVIDIU AB123 Alba Iulia Blaj 902337 5 2 311.09
71 POPA MIHAI BV89 Sibiu Sambata. 983008 4 2 317.77
72 MUSTEA TOADER HD95 Simeria Hunedoara 853065 5 2 319.82
73 FRATII JIBOTEAN HD158 Simeria Cugir 880944 4 2 325.97
74 RANCA EMIL AB279 Alba Iulia Aiud 883094 8 2 326.49
75 PASCA GHEORGHE HD198 Simeria Brad 829524 9 4 344.46
76 ROSU GHEORGHE BV40 Sibiu Simpetru 1044640 4 2 359.34
77 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 882574 12 3 365.50
78 CRETU SORIN BV77 Sibiu Dridif 987280 13 5 0.00
79 KOBLE TIBERIU AB314 Alba Iulia Ciumbrud 886216 12 4 0.00
80 TANASE IULIAN BV100 Sibiu Victoria 978322 13 4 0.00
81 ISPAS NICOLAE AB323 Alba Iulia Aiud 883912 12 3 0.00
82 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj-napoca Ghinda 913270 16 3 0.00
83 STURZA DANIEL HD181 Simeria Brad 826330 9 3 0.00
84 GERGEN CSABA HR33 Sibiu Odorheiu Secuiesc 996902 10 3 0.00
85 MANCIU SIMION AB142 Alba Iulia Alba Iulia 883061 7 2 0.00
86 SIPOS GHEORGHE AB275 Alba Iulia Aiud 882950 8 2 0.00
87 CHEPTEA CLAUDIU BV70 Sibiu Fagaras 992255 8 2 0.00
88 GOLOMBOZAN FLORIN CJ147 Cluj-napoca Turda 879454 6 2 0.00
89 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 880231 8 2 0.00
90 NICOARA SORIN HD183 Simeria Brad 830481 7 2 0.00
91 PAPP ZSOLT HR43 Sibiu Satu Mare 1000272 10 2 0.00
92 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 883019 13 1 0.00
93 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 883725 5 1 0.00
94 IOO GHEORGHE AB162 Alba Iulia Madias 933845 3 1 0.00
95 STOICA FLORIN AB166 Alba Iulia Blaj 901423 2 1 0.00
96 COSTEA T. LUCIAN AB167 Alba Iulia Blaj 903248 2 1 0.00
97 GOTA ADRIAN AB19 Alba Iulia Alba Iulia 882649 2 1 0.00
98 FIT CALIN AB197 Alba Iulia Talna 874939 4 1 0.00
99 GOTIA COSMIN AB20 Alba Iulia Alba Iulia 882759 4 1 0.00
100 SUTEU AUREL AB268 Alba Iulia Aiud 885955 4 1 0.00
101 SZABO MIHALY AB281 Alba Iulia Aiud 882738 4 1 0.00
102 BUCUR BAZIL AB293 Alba Iulia Aiud 882623 5 1 0.00
103 BARA STEFAN AB294 Alba Iulia Aiud 882182 4 1 0.00
104 BARA TIBERIU AB295 Alba Iulia Aiud 882653 7 1 0.00
105 COROIU + TOMUTEA AB298 Alba Iulia Abrud 839251 7 1 0.00
106 NAPAU CALIN AB309 Alba Iulia Abrud 822546 1 1 0.00
107 CRISAN DAN VALENTIN AB326 Alba Iulia Ocna Mures 889045 5 1 0.00
108 LEAH DORIN 1 AB327 Alba Iulia Oarda De Jos 885878 4 1 0.00
109 DOMSA IOAN AB337 Alba Iulia Salciua 858314 4 1 0.00
110 NEGHIU CORNEL AB431 Alba Iulia Cugir 880782 4 1 0.00
111 BARBUR+ ARION AB436 Alba Iulia Cugir 880573 2 1 0.00
112 ROMCEA OVIDIU AB44 Alba Iulia Alba Iulia 884442 5 1 0.00
113 BOER ACHIM AB453 Alba Iulia Medias 934356 2 1 0.00
114 DIAC GHEORGHE AB461 Alba Iulia Medias 935337 4 1 0.00
115 MAN FLORIN AB474 Alba Iulia Medias 934968 3 1 0.00
116 MUNTEAN RAZVAN+ACHIM AB480 Alba Iulia Medias 935074 7 1 0.00
117 MOGA I. BOGDAN AB51 Alba Iulia Sebes 887715 3 1 0.00
118 CALUGAR CRISTIAN AB7 Alba Iulia Alba Iulia 883140 2 1 0.00
119 DENES TIBERIU AB76 Alba Iulia Blaj 902921 5 1 0.00
120 GABAN IOAN AB78 Alba Iulia Medias 934140 6 1 0.00
121 PACURAR COSMIN AB84 Alba Iulia Craciunelu De Jos 897392 4 1 0.00
122 BUTA IOAN AB96 Alba Iulia Aiud 881903 7 1 0.00
123 GASPAR LADISLAU AB97 Alba Iulia Aiud 882669 6 1 0.00
124 ANDREI IOAN BN72 Cluj-napoca Ghinda 909212 2 1 0.00
125 MECU + STOICA BV106 Sibiu Victoria 978127 5 1 0.00
126 MARCU EMILIAN BV141 Sibiu Fagaras 993991 3 1 0.00
127 MOTOC AUREL+ROBERT BV142 Sibiu Bucium 1005924 6 1 0.00
128 ONISCU LIVIU+CRISTINA BV254 Sibiu Simpetru 1045125 3 1 0.00
129 ZBARNECI ION BV371 Sibiu Fagaras 1002142 5 1 0.00
130 STRAVA IONUT BV44 Sibiu Brasov 1042946 2 1 0.00
131 BARSAN CORNEL BV67 Sibiu Dridif 987222 5 1 0.00
132 BRANISTE LUCIAN BV68 Sibiu Beclean 989681 1 1 0.00
133 ROSU GHEORGHE. BV92 Sibiu Dridif 986731 4 1 0.00
134 STANISLAV LUCIAN BV95 Sibiu Oltet 979454 5 1 0.00
135 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj-napoca Cluj-napoca 855383 5 1 0.00
136 DEJAN EMANOIL CJ118 Cluj-napoca Turda 876759 4 1 0.00
137 MARGINEANU CALIN CJ125 Cluj-napoca Turda 876389 7 1 0.00
138 BENTE AUGUSTIN CJ136 Cluj-napoca Turda 877507 8 1 0.00
139 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj-napoca Cluj-napoca 854692 5 1 0.00
140 MOCANU LUCIAN CJ141 Cluj-napoca Copaceni 871995 3 1 0.00
141 RUSU P RARES CJ148 Cluj-napoca Turda 878381 6 1 0.00
142 OANA FULGENTIU CJ159 Cluj-napoca Campia Turzii 885189 5 1 0.00
143 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj-napoca Cluj-napoca 854624 5 1 0.00
144 CHIOREAN COSMIN CJ180 Cluj-napoca Mihai Viteazu 875912 3 1 0.00
145 COTARLA SORIN CJ181 Cluj-napoca Copaceni 872601 2 1 0.00
146 HARSA AUREL CJ191 Cluj-napoca Copaceni 873564 2 1 0.00
147 MOLDOVAN CRISTIAN CJ226 Cluj-napoca Dej 861779 2 1 0.00
148 JUCAN REMUS CJ25 Cluj-napoca Cluj-napoca 858519 6 1 0.00
149 GIURGIU CRISTIAN CJ273 Cluj-napoca Campia Turzii 886672 1 1 0.00
150 GAL & BORBE CJ288 Cluj-napoca Floresti 848878 11 1 0.00
151 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj-napoca Cluj-napoca 855086 3 1 0.00
152 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj-napoca Cluj-napoca 853645 3 1 0.00
153 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj-napoca Cluj-napoca 853509 5 1 0.00
154 COZAC IOAN CJ6 Cluj-napoca Cluj-napoca 856497 7 1 0.00
155 STRANYEZKY & HUBA CJ63 Cluj-napoca Cluj-napoca 856890 5 1 0.00
156 SUTEU CRISTIAN CJ72 Cluj-napoca Cluj-napoca 855530 4 1 0.00
157 SACARA LUCIAN CJ86 Cluj-napoca Apahida 865329 3 1 0.00
158 COSMA PETRU CJ89 Cluj-napoca Apahida 865393 5 1 0.00
159 DARADICS ANDREI HD108 Simeria Cristur 847817 5 1 0.00
160 DAVID CALIN HD113 Simeria Cristur 851580 2 1 0.00
161 JOSAN NICOLAE HD137 Simeria Cugir 880923 5 1 0.00
162 IONICHENTE CLAUDIU HD14 Simeria Simeria 854513 6 1 0.00
163 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 881552 9 1 0.00
164 PETRUT CLAUDIU HD159 Simeria Cugir 879519 7 1 0.00
165 ARMEGIOIU MIHAI HD164 Simeria Simeria 864775 2 1 0.00
166 HOLIARTOC CLAUDIU HD202 Simeria Brad 812562 3 1 0.00
167 GOLDA COSMIN HD203 Simeria Brad 829090 8 1 0.00
168 KISS MARCU HD206 Simeria Brad 829769 3 1 0.00
169 CHIRICA PAUL HD208 Simeria Brad 830129 1 1 0.00
170 BRISCARU ALIN HD228 Simeria Vulcan 904389 3 1 0.00
171 ANECULAESEI SORIN HD24 Simeria Bacia 859260 3 1 0.00
172 FOLOTI GHEORGHE HD257 Simeria Petrosani 895138 2 1 0.00
173 MAGDA NICOLAE HD293 Simeria Simeria 855607 6 1 0.00
174 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 853714 4 1 0.00
175 GIURA ILIE HD32 Simeria Bacia 856371 6 1 0.00
176 BARB ION HD442 Simeria Brad 823512 8 1 0.00
177 DOROG MARIUS HD451 Simeria Cristur 811987 2 1 0.00
178 GROZA OCTAVIAN HD55 Simeria Orastie 868747 4 1 0.00
179 DRAGHICIU MIRCEA HD560 Simeria Cugir 879888 1 1 0.00
180 SCHAVEL FERDINAND HD6 Simeria Simeria 855561 4 1 0.00
181 STEFANIE RARES HD651 Simeria Geoagiu 867118 6 1 0.00
182 MACARIE VIOREL HD92 Simeria Hunedoara 852809 5 1 0.00
183 FARCAS PETRU HD97 Simeria Cristur 851483 5 1 0.00
184 JOZSEF ARPAD HR233 Sibiu Sighisoara 962414 6 1 0.00
185 ROGOZ CRUCIAN EUGEN HR246 Sibiu Sighisoara 962927 7 1 0.00
186 ROGOZ EUGEN + PARCALABESCU HR248 Sibiu Sighisoara 962927 5 1 0.00
187 JAKAB ATTILA HR34 Sibiu Odorheiu Secuiesc 994294 5 1 0.00
188 LASZLO ISTVAN HR39 Sibiu Odorheiu Secuiesc 996473 5 1 0.00
189 SZABO ZOLTAN HR51 Sibiu Feliceni 995167 5 1 0.00
190 MALEARCIUC VASILE MM115 Cluj-napoca Craciunesti 848010 4 1 0.00
191 IONUT CALIN MM130 Cluj-napoca Seini 801682 2 1 0.00
192 BOITOR MARCEL MM185 Cluj-napoca Sebisa 805645 7 1 0.00
193 SOFRON LIA MM38 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841959 5 1 0.00
194 PAPP FRANCISC MM8 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 843765 5 1 0.00
195 CHANTA IOAN ALEX MM95 Cluj-napoca Tautii-magheraus 818212 1 1 0.00
196 MARCU AUREL MS124 Sibiu Targu Mures 913291 8 1 0.00
197 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Sibiu Targu Mures 934942 3 1 0.00
198 RUSU MIHAI SB38 Sibiu Sibiu 935393 4 1 0.00
199 ALDEA VIOREL SB44 Sibiu Sibiu 934881 5 1 0.00
200 LUPSA DANIEL SB7 Sibiu Sibiu 935197 4 1 0.00
201 SARATIAN LIVIU SB8 Sibiu Sibiu 935311 5 1 0.00
202 MITRACHE DORIAN SB9 Sibiu Sibiu 938816 2 1 0.00
203 JOLDES COSMIN AB115 Alba Iulia Campeni 832981 1 0 0.00
204 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Totoi 887352 4 0 0.00
205 ILEA OLIMPIU EMIL AB120 Alba Iulia Campeni 833302 2 0 0.00
206 CULDA NICOLAE AB121 Alba Iulia Campeni 833233 2 0 0.00
207 BORSOI ANDREI AB152 Alba Iulia Blaj 903265 2 0 0.00
208 IVASCU DAN AB153 Alba Iulia Blaj 903009 8 0 0.00
209 HORHAT V. CIPRIAN AB154 Alba Iulia Alba Iulia 882776 5 0 0.00
210 BARANYI ALIN AB169 Alba Iulia Alba Iulia 882323 2 0 0.00
211 GHENESCU RAZVAN AB17 Alba Iulia Alba Iulia 884844 1 0 0.00
212 PATACHI DANIEL GHE. AB171 Alba Iulia Sard 878355 2 0 0.00
213 MAGDA ACHIM AB173 Alba Iulia Alba Iulia 882732 1 0 0.00
214 HADAREAN VASILE AB182 Alba Iulia Teius 885851 5 0 0.00
215 SZILAGYI STEFAN AB183 Alba Iulia Teius 884705 1 0 0.00
216 PADURARIU DORIAN AB184 Alba Iulia Teius 883937 2 0 0.00
217 FRATII POPESCU AB201 Alba Iulia Totoi 887352 4 0 0.00
218 POTINTEU VIOREL AB220 Alba Iulia Campeni 833029 1 0 0.00
219 OPRIS VASILE AB221 Alba Iulia Teius 884705 1 0 0.00
220 MATEI HORIA AB23 Alba Iulia Craciunelu De Jos 898424 6 0 0.00
221 HEBIAN GHEORGHE AB233 Alba Iulia Bucerdea Granoasa 896111 4 0 0.00
222 DAIAN+BARBUR AB245 Alba Iulia Salistea 878814 7 0 0.00
223 MOLODET SORIN AB248 Alba Iulia Vintu De Jos 878246 2 0 0.00
224 FLEACA + ORDEAN AB252 Alba Iulia Vintu De Jos 880811 5 0 0.00
225 CULDA RARES AB257 Alba Iulia Campeni 833233 1 0 0.00
226 MORCAN MIRCEA AB26 Alba Iulia Alba Iulia 883678 5 0 0.00
227 TIUTIU+MANEA AB265 Alba Iulia Aiud 882743 1 0 0.00
228 STAN EUGEN+IOAN AB272 Alba Iulia Aiud 881933 6 0 0.00
229 AVRAM ADRIAN+ANDREEA AB274 Alba Iulia Aiud 882594 5 0 0.00
230 OARGA SERGIU AB282 Alba Iulia Aiud 883547 1 0 0.00
231 RANCA IOAN AB284 Alba Iulia Aiud 883911 5 0 0.00
232 MURESAN SABIN AB285 Alba Iulia Aiud 880241 4 0 0.00
233 PETRUSEL DAN AB30 Alba Iulia Alba Iulia 883903 5 0 0.00
234 BUZGAR CRISTIAN AB305 Alba Iulia Avram Iancu 820026 1 0 0.00
235 CHIRA DOREL AB308 Alba Iulia Abrud 820492 1 0 0.00
236 POPA NICOLAE AB31 Alba Iulia Alba Iulia 882702 4 0 0.00
237 VANCEA MARCEL AB316 Alba Iulia Unirea 887119 8 0 0.00
238 OLAR AUGUSTIN AB317 Alba Iulia Ciumbrud 886062 7 0 0.00
239 LADANYI ALEXANDRU AB319 Alba Iulia Sancrai 885647 12 0 0.00
240 ARION SORIN AB322 Alba Iulia Ocna Mures 888934 2 0 0.00
241 MEZEI JAN AB345 Alba Iulia Blaj 907714 1 0 0.00
242 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 882550 2 0 0.00
243 ARDELEAN MARIUS AB378 Alba Iulia Miercurea Sibiului 907853 2 0 0.00
244 SPANIOL SORIN FLORIN AB382 Alba Iulia Miraslau 880074 2 0 0.00
245 CIOARA CALIN AB387 Alba Iulia Campeni 832565 1 0 0.00
246 SUSON FLORIN AB393 Alba Iulia Teius 884952 6 0 0.00
247 MAN OVIDIU AB394 Alba Iulia Teius 885310 1 0 0.00
248 NICOARA GIOVANI AB397 Alba Iulia Miercurea Sibiului 907589 4 0 0.00
249 NICOARA PAUL IOAN AB398 Alba Iulia Poiana Sibiului 906951 4 0 0.00
250 GHISE SORIN AB400 Alba Iulia Poiana Sibiului 906992 3 0 0.00
251 MOISE GHEORGHE AB42 Alba Iulia Vintu De Jos 880842 2 0 0.00
252 FRATII VASARHELEAN AB437 Alba Iulia Cugir 881489 2 0 0.00
253 MUNTEANU ADRIAN AB438 Alba Iulia Cugir 881471 6 0 0.00
254 CIMPOI FLORIN AB458 Alba Iulia Medias 933777 1 0 0.00
255 CIORA FLORIN AB459 Alba Iulia Medias 935838 2 0 0.00
256 SZIGETI STEFAN AB46 Alba Iulia Alba Iulia 884380 8 0 0.00
257 FUNAR GHEORGHE+ANDREI AB466 Alba Iulia Medias 935420 3 0 0.00
258 HOLERGA DORU AB470 Alba Iulia Medias 935250 2 0 0.00
259 POPEANGA IANCU AB483 Alba Iulia Medias 935663 2 0 0.00
260 HUZU ALEXANDRU AB49 Alba Iulia Sebes 888818 5 0 0.00
261 HURGHIS RARES AB496 Alba Iulia Aiud 882386 1 0 0.00
262 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 887956 3 0 0.00
263 CACIU VASILE AB512 Alba Iulia Salciua 858169 2 0 0.00
264 IMBRE MARCEL AB515 Alba Iulia Alba Iulia 0 4 0 0.00
265 RADU PAUL AB54 Alba Iulia Sebes 888334 4 0 0.00
266 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 888683 5 0 0.00
267 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 888193 3 0 0.00
268 ORDEAN TIBERIU AB60 Alba Iulia Sebes 888958 2 0 0.00
269 ROSU I.RAZVAN AB61 Alba Iulia Sebes 888968 3 0 0.00
270 STAN IRIMIE AB62 Alba Iulia Sebes 888723 2 0 0.00
271 SCHIAU IONICA AB63 Alba Iulia Sebes 887592 5 0 0.00
272 SCHMIDT WILI AB71 Alba Iulia Vintu De Jos 880993 2 0 0.00
273 HEBIAN IOAN AB79 Alba Iulia Blaj 903173 2 0 0.00
274 IOICA OVIDIU AB80 Alba Iulia Blaj 902639 3 0 0.00
275 POJAR GHEORGHE AB85 Alba Iulia Blaj 902872 9 0 0.00
276 SZABO STEFAN AB89 Alba Iulia Blaj 903585 2 0 0.00
277 SZEKEY MIKLOS AB91 Alba Iulia Blaj 902616 3 0 0.00
278 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 902561 6 0 0.00
279 POP CIPRIAN BN10 Cluj-napoca Unirea 909179 2 0 0.00
280 POP EMIL BN20 Cluj-napoca Ghinda 909265 3 0 0.00
281 SALVAN SORIN BN57 Cluj-napoca Bistrita 906854 5 0 0.00
282 POP CRISTIAN BN58 Cluj-napoca Unirea 909178 3 0 0.00
283 OTVOS ALEXANDRU BN6 Cluj-napoca Lechinta 899284 4 0 0.00
284 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj-napoca Bistrita 907306 4 0 0.00
285 FLOREA LUCIAN BV117 Sibiu Codlea 1032342 5 0 0.00
286 NEAMTU NICOLAE SR. BV137 Sibiu Sebes 1002142 6 0 0.00
287 CUPES IOAN ALEXANDRU BV16 Sibiu Racos 1014753 3 0 0.00
288 DEGAN DRAGOS BV17 Sibiu Brasov 1044836 2 0 0.00
289 ALDEA VASILE BV173 Sibiu Fagaras 986858 2 0 0.00
290 STANCIU IOAN BV220 Sibiu Brasov 1045475 2 0 0.00
291 SZABO GABRIEL BV229 Sibiu Sambata 985982 2 0 0.00
292 BACILA MADALIN BV232 Sibiu Fagaras 975966 1 0 0.00
293 CIOBANU MIRCEA BV255 Sibiu Simpetru 1044768 1 0 0.00
294 GHETI IOAN BV311 Sibiu Cristian 1038136 4 0 0.00
295 SARBU DUMITRU BV336 Sibiu Bod 1042973 2 0 0.00
296 COZMA BOGDAN+DIANA BV76 Sibiu Ludisor 989597 5 0 0.00
297 MARCIU FLORINEL BV81 Sibiu Sebes 999582 3 0 0.00
298 NEAMTU NICOLAE JR. BV84 Sibiu Sebes 1001626 3 0 0.00
299 TAFLAN GHEORGHE BV99 Sibiu Beclean 989296 1 0 0.00
300 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj-napoca Cluj-napoca 856578 1 0 0.00
301 DOUDA+MOLDOVAN CJ100 Cluj-napoca Chinteni 848619 4 0 0.00
302 RADAU GABRIEL CJ107 Cluj-napoca Cluj-napoca 852943 2 0 0.00
303 ABRUDAN RADU CJ115 Cluj-napoca Turda 876255 10 0 0.00
304 ONACA GHEORGHE CJ120 Cluj-napoca Turda 876722 3 0 0.00
305 GIURGIU ADRIAN CJ121 Cluj-napoca Turda 878471 8 0 0.00
306 CARPINEANU FLAVIO CJ122 Cluj-napoca Turda 876315 1 0 0.00
307 ESZEKI FRANCISC CJ13 Cluj-napoca Tureni 868640 4 0 0.00
308 MOCANU R LUCIAN CJ131 Cluj-napoca Turda 876297 3 0 0.00
309 STEFANIE TUDOR CJ143 Cluj-napoca Turda 877258 7 0 0.00
310 BERAR DANIEL CJ155 Cluj-napoca Campia Turzii 884460 6 0 0.00
311 SONICA VALER CJ158 Cluj-napoca Campia Turzii 883854 4 0 0.00
312 BUD ROMULUS CJ161 Cluj-napoca Campia Turzii 886045 5 0 0.00
313 SAS CRISTIAN CJ171 Cluj-napoca Turda 880529 5 0 0.00
314 CHERECHES RADU CJ179 Cluj-napoca Copaceni 873182 15 0 0.00
315 COPANDEAN VIRGIL CJ182 Cluj-napoca Copaceni 872433 7 0 0.00
316 CRISAN ADRIAN CJ183 Cluj-napoca Copaceni 872539 4 0 0.00
317 KOVACS LEVENTE CJ185 Cluj-napoca Turda 877580 7 0 0.00
318 NILAS MIHAI CJ188 Cluj-napoca Copaceni 872271 2 0 0.00
319 FESNIC AUREL CJ189 Cluj-napoca Turda 877103 6 0 0.00
320 PETRICAN & TIBI CJ219 Cluj-napoca Dej 862001 11 0 0.00
321 COVACIU AUGUSTIN CJ220 Cluj-napoca Dej 864516 5 0 0.00
322 MATEI VASILE CJ257 Cluj-napoca Luna De Sus 844832 4 0 0.00
323 SABO SORIN CJ260 Cluj-napoca Dej 865300 5 0 0.00
324 BOTEZATU CORNELIU CJ278 Cluj-napoca Turda 868670 2 0 0.00
325 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Cluj-napoca Cluj-napoca 853408 19 0 0.00
326 MIRON NICOLAE CJ34 Cluj-napoca Capusu Mic 830208 5 0 0.00
327 POP CORNEL CJ41 Cluj-napoca Cluj-napoca 855480 3 0 0.00
328 POPESCU SERGIU CJ42 Cluj-napoca Cluj-napoca 854567 1 0 0.00
329 ROSCA MARINEL CJ48 Cluj-napoca Apahida 864981 3 0 0.00
330 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj-napoca Cluj-napoca 852713 4 0 0.00
331 RUSU IOAN CJ50 Cluj-napoca Cluj-napoca 855352 2 0 0.00
332 CORPODEAN STEFAN CJ75 Cluj-napoca Cluj-napoca 853829 2 0 0.00
333 CIUNT SORIN CJ8 Cluj-napoca Cluj-napoca 858451 2 0 0.00
334 POP VIRGIL DAN CJ81 Cluj-napoca Cluj-napoca 856795 2 0 0.00
335 DIRJAN MIRCEA CJ84 Cluj-napoca Cluj-napoca 855164 5 0 0.00
336 CRISAN EMIL CJ88 Cluj-napoca Dezmir 863236 5 0 0.00
337 CATANA NICOLAE CJ93 Cluj-napoca Luna 845877 1 0 0.00
338 TOTHEZAN MARIUS CJ96 Cluj-napoca Cluj-napoca 854936 1 0 0.00
339 BABEANU SILVIU CJ99 Cluj-napoca Apahida 864887 3 0 0.00
340 CRISAN MARIUS II HD10 Simeria Simeria 863837 2 0 0.00
341 CAPRINI ADRIAN HD105 Simeria Cristur 842482 1 0 0.00
342 PILT CORNEL HD11 Simeria Simeria 865596 3 0 0.00
343 KRISZTE AUREL HD12 Simeria Simeria 852625 5 0 0.00
344 URSU DANIEL HD132 Simeria Cugir 881236 3 0 0.00
345 MARGINEAN NICOLAE HD138 Simeria Cugir 881431 3 0 0.00
346 MARZA VIRGIL HD140 Simeria Cugir 879914 2 0 0.00
347 DUBLES IOAN HD143 Simeria Cugir 881549 4 0 0.00
348 IORDACHESCU LUCIAN HD146 Simeria Cugir 880760 2 0 0.00
349 RATIU MUGUREL HD15 Simeria Simeria 855404 6 0 0.00
350 ANGHELACHE VASILE HD16 Simeria Simeria 855421 3 0 0.00
351 GABOR GABRIEL HD166 Simeria Simeria 848168 8 0 0.00
352 GRIDAN MIRCEA HD170 Simeria Simeria 855057 2 0 0.00
353 SIM IOAN MARCEL HD180 Simeria Brad 826804 3 0 0.00
354 OPRUT PETRU HD185 Simeria Brad 833958 5 0 0.00
355 IANC REMUS HD213 Simeria Simeria 836155 3 0 0.00
356 VANCEA SORIN HD215 Simeria Simeria 852196 3 0 0.00
357 PARAU PETRU HD217 Simeria Simeria 834872 1 0 0.00
358 STEFAN NICULAIE HD220 Simeria Vulcan 899089 2 0 0.00
359 GRIGORE ION HD222 Simeria Vulcan 900005 2 0 0.00
360 MIHAILESCU CONSTANTIN HD225 Simeria Vulcan 899997 1 0 0.00
361 SABAU ALIN HD246 Simeria Cristur 835268 2 0 0.00
362 RAIU VIOREL HD258 Simeria Petrosani 899752 2 0 0.00
363 PRIAN MAXIM HD261 Simeria Petrosani 904503 2 0 0.00
364 BREHA SORIN HD27 Simeria Bacia 860622 3 0 0.00
365 PREIAN DUMITRU HD272 Simeria Petrosani 903269 2 0 0.00
366 HORDILA ION HD273 Simeria Petrosani 903748 3 0 0.00
367 SOTINGA LUCA HD277 Simeria Petrosani 901346 2 0 0.00
368 CUTUS IOAN HD279 Simeria Petrosani 901998 3 0 0.00
369 BOER ANDREI HD280 Simeria Petrosani 901775 3 0 0.00
370 CRISAN MIRCEA HD283 Simeria Petrosani 901744 3 0 0.00
371 BALANESC ION HD301 Simeria Petrosani 905108 1 0 0.00
372 BUCUR IOAN HD406 Simeria Simeria 856349 5 0 0.00
373 BUTNARU SANDU HD409 Simeria Simeria 859012 1 0 0.00
374 JIBOTEAN PETRU HD437 Simeria Cugir 881226 8 0 0.00
375 GLIGOR ADRIAN HD464 Simeria Simeria 840174 1 0 0.00
376 DUMA VASILE HD466 Simeria Simeria 859050 2 0 0.00
377 BERARIU GHEORGHE HD479 Simeria Vulcan 897196 1 0 0.00
378 DRAGHICIU CRISTIAN HD493 Simeria Brad 826983 4 0 0.00
379 MOGA CIPRIAN HD514 Simeria Simeria 848596 5 0 0.00
380 NICULAS CRISTIAN HD524 Simeria Cugir 880896 2 0 0.00
381 IOSIF TEODOR HD54 Simeria Orastie 869138 4 0 0.00
382 MIHAI+BARBUR HD552 Simeria Cugir 881107 3 0 0.00
383 IGNA MIRCEA HD556 Simeria Cugir 880438 2 0 0.00
384 NISTORESCU ION HD562 Simeria Vulcan 899831 3 0 0.00
385 MIHUTI ALIN HD590 Simeria Deva 840117 3 0 0.00
386 TOMA ITU HD593 Simeria Deva 834896 1 0 0.00
387 TUDORAN VIOREL HD599 Simeria Petrosani 901322 1 0 0.00
388 OLAR MARIUS HD600 Simeria Deva 0 3 0 0.00
389 MIHET DANIEL HD622 Simeria Brad 830186 2 0 0.00
390 SICOE VALENTIN HD624 Simeria Brad 831200 8 0 0.00
391 PANTI IOAN HD628 Simeria Petrosani 902520 2 0 0.00
392 STANESCU STAN C-TIN HD633 Simeria Petrosani 899484 1 0 0.00
393 CIMPOESU IOAN HD637 Simeria Petrosani 899148 3 0 0.00
394 FRATII RADU + SCHADI HD668 Simeria Cugir 880176 5 0 0.00
395 CSERVID IOAN HD73 Simeria Hunedoara 852776 3 0 0.00
396 RACAREANU CONSTANTIN HD76 Simeria Hunedoara 853190 2 0 0.00
397 BORLEA DANIEL HD8 Simeria Simeria 855032 8 0 0.00
398 MUNTEANU VALENTIN HD81 Simeria Hunedoara 844945 1 0 0.00
399 BEREGSZASZI STEFAN HD93 Simeria Hunedoara 852017 2 0 0.00
400 POP IOAN CRISTI HD96 Simeria Cristur 852564 3 0 0.00
401 JOZSEF EDUARD HR252 Sibiu Sighisoara 962414 1 0 0.00
402 BALINT ARPAD HR29 Sibiu Dealu 992233 7 0 0.00
403 MIKLOS ISTVAN LASZLO HR9 Sibiu Lueta 912 1010314 5 0 0.00
404 KOZMA MIKLOS MM173 Cluj-napoca Baia Mare 827163 3 0 0.00
405 MATEIAS VASILE MM191 Cluj-napoca Baia Mare 828339 5 0 0.00
406 SOFRON MIRCEA MM37 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841959 5 0 0.00
407 ARBA VASILE MM77 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 840945 4 0 0.00
408 DRULEAC IGOR MM81 Cluj-napoca Bocicoiu Mare 849238 4 0 0.00
409 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sibiu Capusu De Campie 917066 6 0 0.00
410 DEMETER ALBERT MS169 Sibiu Reghin 937540 2 0 0.00
411 GREAB ANDREI MS173 Sibiu Reghin 931740 1 0 0.00
412 COZMA DORIN MS41 Sibiu Targu Mures 930675 2 0 0.00
413 PAPP LASZLO MS42 Sibiu Targu Mures 935234 5 0 0.00
414 SZASZ BELA MS49 Sibiu Band 918138 2 0 0.00
415 COZMA BOGDAN MS50 Sibiu Targu Mures 930675 2 0 0.00
416 TATAR MIHAI CAROL MS559 Sibiu Targu Mures 941719 1 0 0.00
417 CHIRTES FLORIN MS83 Sibiu Reghin 954454 1 0 0.00
418 NAGY ADORJAN MS90 Sibiu Reghin 936897 5 0 0.00
419 BARTUS ADRIAN SB11 Sibiu Cisnadie 941401 3 0 0.00
420 HUDITAN DANIEL SB124 Sibiu Cisnadie 940205 1 0 0.00
421 CAMPEAN MIRCEA SB127 Sibiu Sibiu 938805 2 0 0.00
422 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 935418 7 0 0.00
423 TEPEAN RARES SB141 Sibiu Selimbar 940247 3 0 0.00
424 BUCSA IOAN SB17 Sibiu Sibiu 938235 3 0 0.00
425 BIRSAN LUCIAN SB24 Sibiu Sibiu 935397 2 0 0.00
426 MARINA IOAN SB26 Sibiu Sibiu 935237 3 0 0.00
427 SECRIANU CRISTI SB3 Sibiu Selimbar 940273 4 0 0.00
428 PARLOG MARIUS SB40 Sibiu Sibiu 936830 2 0 0.00
429 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Sibiu Sibiu 938823 4 0 0.00
430 COJOCARU NICOLAE SB6 Sibiu Sibiu 934759 3 0 0.00
431 ALECU MARIUS UC5322 Sibiu Tarnaveni 915951 1 0 0.00
432 POP LUCIAN UC5356 Sibiu Sangeorgiu De Mures 934072 1 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Alba): Panduru Dan