reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 23.08.2011 09:57:29] [Responsabil tehnic sportiv (Alba): Panduru Dan / 0747495418]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.09.2011 22:58:46]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 15 / Organizator: Alba
CATEGORIA - MARATON
09.07.2011 - Straubing 2
Coordonate lansare - X: 48.53.5,86 / Y: 12.33.53,34
LANSARE: 09.07.2011 6:30
PORUMBEI ANGAJATI: 1262
PORUMBEI CLASATI: 252
NR. COLUMBOFILI: 317
PRIMUL PORUMBEL: CURE & DOSTETEANAlba Iulia100206200821:22:49956.2174
ULTIMUL PORUMBEL: CRISAN MIRCEAAlba Iulia110403200819:17:12329.4429
DATA_RASARIT_APUS: 09.07.2011_05:18_21:43 / 10.07.2011_05:18_21:43 / 11.07.2011_05:19_21:42 / 12.07.2011_05:20_21:41 / 13.07.2011_05:21_21:41 (46.0667/23.5833)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 COZMA STEFAN CJ7 Cluj-napoca Apahida 865712 5 4 10.30
2 SIMO S.JANOS HR50 Sibiu Odorheiu Secuiesc 994355 10 2 18.23
3 IEUDEAN + ARDELEAN MM200 Cluj-napoca Baia Mare 828317 8 4 30.11
4 KOBLE TIBERIU AB314 Alba Iulia Ciumbrud 886230 8 5 41.21
5 FATUSAN ILIE CJ190 Cluj-napoca Mihai Viteazu 876136 16 8 44.37
6 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sibiu Reghin 934223 10 4 54.68
7 CURE & DOSTETEAN HD3 Alba Iulia Simeria 853730 3 2 57.84
8 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 935656 6 2 62.60
9 BOBOS MARIUS CJ85 Cluj-napoca Apahida 865392 10 6 64.18
10 BOITOR MARCEL MM185 Cluj-napoca Sebisa 805657 6 2 66.56
11 PETRUSEL DAN AB30 Alba Iulia Alba Iulia 883918 4 4 71.31
12 CHIAUA LUMINITA MM55 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841123 5 2 72.11
13 KELEMEN CSABA MS93 Sibiu Reghin 935153 5 5 76.07
14 STRICAT CORNEL AB64 Alba Iulia Sebes 888552 6 2 80.04
15 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj-napoca Cluj-napoca 854706 5 3 87.96
16 FAUR CRISTIAN HD175 Alba Iulia Brad 826011 4 3 92.71
17 MOLODET SORIN AB248 Alba Iulia Vintu De Jos 878262 4 3 100.64
18 TIMBUS COSMIN CJ156 Cluj-napoca Campia Turzii 884342 5 2 110.93
19 POP ROMI MM35 Cluj-napoca Tautii Magheraus 816896 16 9 125.99
20 FOGARASI ALEX CJ160 Cluj-napoca Campia Turzii 885566 6 5 132.33
21 NICOARA SORIN HD183 Alba Iulia Brad 830497 4 4 135.50
22 POP VERONICA MM36 Cluj-napoca Tautii Magheraus 827484 20 6 143.43
23 NAVODARSZKY CHARLIE MM68 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841123 4 3 146.60
24 CHIS ROBERT CJ285 Cluj-napoca Dej 861454 9 2 147.38
25 GAL & BORBE CJ288 Cluj-napoca Floresti 848892 5 2 148.97
26 PAPP LASZLO MS42 Sibiu Targu Mures 935248 2 2 151.34
27 STURZA DANIEL HD181 Alba Iulia Brad 826346 5 2 160.06
28 PASCA PETRU CJ39 Cluj-napoca Apahida 865430 5 2 160.86
29 GASPAR LADISLAU AB97 Alba Iulia Aiud 882683 7 2 169.57
30 JOZSEF ARPAD HR233 Sibiu Sighisoara 962428 4 2 175.12
31 IEPURE IOAN AB266 Alba Iulia Ciumbrud 886311 4 3 183.83
32 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj-napoca Huedin 811338 4 2 190.17
33 TENIE GLIGOR UC5359 Sibiu Cucerdea 918293 5 2 192.55
34 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Santimbru 884630 7 4 194.14
35 MORITZ HANS TOBIAS UC5365 Sibiu Curciu 934593 4 2 203.64
36 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj-napoca Cluj-napoca 853523 5 2 215.54
37 BARB ION HD442 Alba Iulia Brad 823527 6 2 217.91
38 COTARLA SORIN CJ181 Cluj-napoca Copaceni 872615 2 2 218.70
39 MUSTEA TOADER HD95 Alba Iulia Hunedoara 853081 3 2 223.46
40 ROSCA MARINEL CJ48 Cluj-napoca Apahida 864995 3 2 256.73
41 TRIF MARIUS CJ134 Cluj-napoca Turda 874861 6 2 258.32
42 MOZES ISTVAN MS39 Sibiu Targu Mures 931994 5 2 279.71
43 POP ALIN+NADIA MM2 Cluj-napoca Baia Mare 825111 5 2 282.09
44 CRET GHEORGHE UC5324 Sibiu Sancraiu De Mures 930292 6 2 284.47
45 GHIB MIHNEA BV112 Sibiu Beclean 989523 5 2 293.98
46 FICZAI ANDRAS MM54 Cluj-napoca Ocna Sugatag 848959 7 3 302.70
47 CHIRA ROMULUS HD534 Alba Iulia Brad 805472 4 2 307.45
48 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 902576 8 2 313.79
49 GREAB ALEXANDRU MS87 Sibiu Reghin 931753 5 2 343.11
50 MARINA IOAN SB26 Sibiu Sibiu 935252 8 2 347.86
51 CHIOREAN COSMIN CJ180 Cluj-napoca Mihai Viteazu 875926 15 3 0.00
52 MOGA VIOREL MS55 Sibiu Targu Mures 937756 12 3 0.00
53 TANASE IULIAN BV100 Sibiu Victoria 978337 13 2 0.00
54 DAN VASILE CJ227 Cluj-napoca Dej 863191 12 2 0.00
55 DRAIA MIHAI HD196 Alba Iulia Brad 825591 10 2 0.00
56 GERGEN CSABA HR33 Sibiu Odorheiu Secuiesc 996916 10 2 0.00
57 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 883740 3 1 0.00
58 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Totoi 887367 4 1 0.00
59 BISCA OVIDIU AB123 Alba Iulia Blaj 902351 4 1 0.00
60 IOO GHEORGHE AB162 Alba Iulia Madias 933860 4 1 0.00
61 GOTIA COSMIN AB20 Alba Iulia Alba Iulia 882774 2 1 0.00
62 MATEI HORIA AB23 Alba Iulia Craciunelu De Jos 898439 3 1 0.00
63 FLEACA + ORDEAN AB252 Alba Iulia Vintu De Jos 880827 5 1 0.00
64 SUTEU AUREL AB268 Alba Iulia Aiud 885970 3 1 0.00
65 IEPURE PANFIL AB270 Alba Iulia Ciumbrud 886097 4 1 0.00
66 BARA STEFAN AB294 Alba Iulia Aiud 882197 5 1 0.00
67 COROIU + TOMUTEA AB298 Alba Iulia Abrud 839266 1 1 0.00
68 BERINDEI CRISTIAN AB304 Alba Iulia Abrud 822933 1 1 0.00
69 POPA NICOLAE AB31 Alba Iulia Alba Iulia 882717 2 1 0.00
70 VANCEA MARCEL AB316 Alba Iulia Unirea 887133 3 1 0.00
71 OLAR AUGUSTIN AB317 Alba Iulia Ciumbrud 886076 13 1 0.00
72 LADANYI ALEXANDRU AB319 Alba Iulia Sancrai 885662 3 1 0.00
73 LEAH DORIN 1 AB327 Alba Iulia Oarda De Jos 885894 3 1 0.00
74 BARBUR+ ARION AB436 Alba Iulia Cugir 880589 5 1 0.00
75 DIAC GHEORGHE AB461 Alba Iulia Medias 935351 4 1 0.00
76 MAN FLORIN AB474 Alba Iulia Medias 934983 3 1 0.00
77 TURUS TEOFIL AB491 Alba Iulia Medias 935904 7 1 0.00
78 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 888698 3 1 0.00
79 ORDEAN TIBERIU AB60 Alba Iulia Sebes 888973 1 1 0.00
80 DENES TIBERIU AB76 Alba Iulia Blaj 902936 4 1 0.00
81 GABAN IOAN AB78 Alba Iulia Medias 934155 4 1 0.00
82 MARCU DUMITRU BN37 Cluj-napoca Bistrita 908014 7 1 0.00
83 ANDREI IOAN BN72 Cluj-napoca Ghinda 909225 2 1 0.00
84 BUITAN LAURENTIU BV114 Sibiu Dridif 987118 2 1 0.00
85 STANCIU IOAN BV220 Sibiu Brasov 1045490 3 1 0.00
86 CHEPTEA CLAUDIU BV70 Sibiu Fagaras 992270 6 1 0.00
87 CRETU SORIN BV77 Sibiu Dridif 987295 8 1 0.00
88 MARCIU FLORINEL BV81 Sibiu Sebes 999597 6 1 0.00
89 MOTOC + MATE BV83 Sibiu Fagaras 993130 5 1 0.00
90 OPRIS LUCIAN BV87 Sibiu Victoria 978161 7 1 0.00
91 DEJAN EMANOIL CJ118 Cluj-napoca Turda 876773 3 1 0.00
92 GIURGIU ADRIAN CJ121 Cluj-napoca Turda 878485 3 1 0.00
93 ESZEKI FRANCISC CJ13 Cluj-napoca Tureni 868655 2 1 0.00
94 OANA FULGENTIU CJ159 Cluj-napoca Campia Turzii 885203 3 1 0.00
95 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj-napoca Cluj-napoca 854638 1 1 0.00
96 HARSA AUREL CJ191 Cluj-napoca Copaceni 873578 2 1 0.00
97 SAS CALIN CJ196 Cluj-napoca Cornesti 871804 2 1 0.00
98 FLOREA REMUS CJ228 Cluj-napoca Dej 863452 7 1 0.00
99 JUCAN REMUS CJ25 Cluj-napoca Cluj-napoca 858533 3 1 0.00
100 KUN KAROL CJ27 Cluj-napoca Cluj-napoca 854311 4 1 0.00
101 POP CORNEL CJ41 Cluj-napoca Cluj-napoca 855494 2 1 0.00
102 SUTEU CRISTIAN CJ72 Cluj-napoca Cluj-napoca 855544 3 1 0.00
103 MOGA ANDREI CJ73 Cluj-napoca Apahida 865604 5 1 0.00
104 COSMA PETRU CJ89 Cluj-napoca Apahida 865406 5 1 0.00
105 JIMAN FLORIN CJ98 Cluj-napoca Cluj-napoca 853569 4 1 0.00
106 DARADICS ANDREI HD108 Alba Iulia Cristur 847833 3 1 0.00
107 PILT CORNEL HD11 Alba Iulia Simeria 865611 2 1 0.00
108 KRISZTE AUREL HD12 Alba Iulia Simeria 852641 3 1 0.00
109 URSU DANIEL HD132 Alba Iulia Cugir 881251 4 1 0.00
110 PINCA LAURENTIU HD133 Alba Iulia Cugir 880258 3 1 0.00
111 MARZA VIRGIL HD140 Alba Iulia Cugir 879930 2 1 0.00
112 FRATII JIBOTEAN HD158 Alba Iulia Cugir 880960 4 1 0.00
113 PRIPON MARIUS HD182 Alba Iulia Brad 826928 3 1 0.00
114 CARABUT MARIUS HD195 Alba Iulia Brad 825555 4 1 0.00
115 PASCA GHEORGHE HD198 Alba Iulia Brad 829539 4 1 0.00
116 CHIRICA PAUL HD208 Alba Iulia Brad 830144 1 1 0.00
117 CAPLOIU LUCIAN HD224 Alba Iulia Vulcan 902806 6 1 0.00
118 BRISCARU ALIN HD228 Alba Iulia Vulcan 904405 2 1 0.00
119 PANA CRISTINEL HD266 Alba Iulia Petrosani 901603 2 1 0.00
120 INDRIES FLORIN HD268 Alba Iulia Petrosani 901045 1 1 0.00
121 CRISAN MIRCEA HD283 Alba Iulia Petrosani 901761 2 1 0.00
122 BERARIU GHEORGHE HD479 Alba Iulia Vulcan 897213 4 1 0.00
123 SCHAVEL FERDINAND HD6 Alba Iulia Simeria 855577 3 1 0.00
124 ROGOZ CRUCIAN EUGEN HR246 Sibiu Sighisoara 962941 4 1 0.00
125 ROGOZ EUGEN + PARCALABESCU HR248 Sibiu Sighisoara 962941 5 1 0.00
126 PAPP ZSOLT HR43 Sibiu Satu Mare 1000286 6 1 0.00
127 SZABO ZOLTAN HR51 Sibiu Feliceni 995182 6 1 0.00
128 SPATAR IULIAN MM100 Cluj-napoca Baia Mare 827911 4 1 0.00
129 MALEARCIUC VASILE MM115 Cluj-napoca Craciunesti 848021 3 1 0.00
130 LEU DANIEL MM126 Cluj-napoca Ilba 808693 3 1 0.00
131 IONUT CALIN MM130 Cluj-napoca Seini 801694 2 1 0.00
132 TOT NICOLAE MM28 Cluj-napoca Baia Mare 828442 5 1 0.00
133 VISOVAN MIHAI MM31 Cluj-napoca Baia Mare 826253 10 1 0.00
134 SOFRON MIRCEA MM37 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841971 3 1 0.00
135 SOFRON LIA MM38 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841971 4 1 0.00
136 MOTRUK + FLOREA MM65 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 844174 5 1 0.00
137 PAPP FRANCISC MM8 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 843777 5 1 0.00
138 DRULEAC IGOR MM81 Cluj-napoca Bocicoiu Mare 849250 4 1 0.00
139 MOLDOVAN ALEXANDRU MS113 Sibiu Targu Mures 935313 2 1 0.00
140 COZMA DORIN MS41 Sibiu Targu Mures 930689 7 1 0.00
141 IONESCU ALEXANDRU MS82 Sibiu Reghin 935262 2 1 0.00
142 NAGY ADORJAN MS90 Sibiu Reghin 936910 5 1 0.00
143 BIRSAN LUCIAN SB24 Sibiu Sibiu 935413 2 1 0.00
144 ALDEA VIOREL SB44 Sibiu Sibiu 934896 3 1 0.00
145 VESTEMEAN ROMULUS SB57 Sibiu Cisnadie 940559 5 1 0.00
146 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Sibiu Sibiu 938256 4 1 0.00
147 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 883035 2 0 0.00
148 ILEA OLIMPIU EMIL AB120 Alba Iulia Campeni 833317 1 0 0.00
149 MANCIU SIMION AB142 Alba Iulia Alba Iulia 883076 3 0 0.00
150 MORARIU DUMITRU & GABRIELA AB148 Alba Iulia Medias 932949 1 0 0.00
151 BERDIE OVIDIU AB151 Alba Iulia Sebes 881166 5 0 0.00
152 IVASCU DAN AB153 Alba Iulia Blaj 903024 5 0 0.00
153 HORHAT V. CIPRIAN AB154 Alba Iulia Alba Iulia 882791 5 0 0.00
154 STOICA FLORIN AB166 Alba Iulia Blaj 901438 2 0 0.00
155 COSTEA T. LUCIAN AB167 Alba Iulia Blaj 903263 1 0 0.00
156 GHENESCU RAZVAN AB17 Alba Iulia Alba Iulia 884860 1 0 0.00
157 GOTA ADRIAN AB19 Alba Iulia Alba Iulia 882664 4 0 0.00
158 CETEAN IANCU AB196 Alba Iulia Teius 884513 4 0 0.00
159 FIT CALIN AB197 Alba Iulia Talna 874954 3 0 0.00
160 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 882589 2 0 0.00
161 GRUIAN IOAN AB21 Alba Iulia Alba Iulia 882224 3 0 0.00
162 BUZGAR AUREL AB216 Alba Iulia Campeni 833133 1 0 0.00
163 MEDRIS & HERMANN AB24 Alba Iulia Mihalt 889432 8 0 0.00
164 MORCAN MIRCEA AB26 Alba Iulia Alba Iulia 883693 2 0 0.00
165 TIUTIU+MANEA AB265 Alba Iulia Aiud 882757 3 0 0.00
166 RANCA EMIL AB279 Alba Iulia Aiud 883108 4 0 0.00
167 KOVACS STEFAN AB292 Alba Iulia Aiud 883238 5 0 0.00
168 BUCUR BAZIL AB293 Alba Iulia Aiud 882637 2 0 0.00
169 BARA TIBERIU AB295 Alba Iulia Aiud 882668 6 0 0.00
170 SZEKELY STEFAN AB297 Alba Iulia Sancrai 885889 1 0 0.00
171 TOMA SORIN AB299 Alba Iulia Abrud 838800 3 0 0.00
172 BUZGAR CRISTIAN AB305 Alba Iulia Avram Iancu 820041 3 0 0.00
173 NAPAU CALIN AB309 Alba Iulia Abrud 822561 1 0 0.00
174 TAMAS GYORGY AB320 Alba Iulia Aiud 882255 18 0 0.00
175 ISPAS NICOLAE AB323 Alba Iulia Aiud 883926 4 0 0.00
176 CRISAN DAN VALENTIN AB326 Alba Iulia Ocna Mures 889060 1 0 0.00
177 DOMSA IOAN AB337 Alba Iulia Salciua 858329 1 0 0.00
178 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 882565 2 0 0.00
179 SPANIOL SORIN FLORIN AB382 Alba Iulia Miraslau 880088 4 0 0.00
180 DENES STEFAN AB390 Alba Iulia Blaj 902351 9 0 0.00
181 NEGHIU CORNEL AB431 Alba Iulia Cugir 880798 3 0 0.00
182 MUNTEANU ADRIAN AB438 Alba Iulia Cugir 881487 4 0 0.00
183 ROMCEA OVIDIU AB44 Alba Iulia Alba Iulia 884457 2 0 0.00
184 BOER ACHIM AB453 Alba Iulia Medias 934371 1 0 0.00
185 CIORA FLORIN AB459 Alba Iulia Medias 935853 2 0 0.00
186 HOLERGA DORU AB470 Alba Iulia Medias 935264 1 0 0.00
187 MUNTEAN RAZVAN+ACHIM AB480 Alba Iulia Medias 935088 1 0 0.00
188 BARA MIHAI AB499 Alba Iulia Aiud 882197 1 0 0.00
189 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 887971 2 0 0.00
190 MOGA I. BOGDAN AB51 Alba Iulia Sebes 887731 3 0 0.00
191 RUSU + ONETIU AB55 Alba Iulia Sebes 889635 4 0 0.00
192 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 888208 3 0 0.00
193 CALUGAR CRISTIAN AB7 Alba Iulia Alba Iulia 883155 2 0 0.00
194 SCHMIDT WILI AB71 Alba Iulia Vintu De Jos 881009 2 0 0.00
195 ENYEDI TIBERIU AB77 Alba Iulia Blaj 902670 4 0 0.00
196 HEBIAN IOAN AB79 Alba Iulia Blaj 903188 2 0 0.00
197 POJAR GHEORGHE AB85 Alba Iulia Blaj 902887 2 0 0.00
198 SZABO STEFAN AB89 Alba Iulia Blaj 903600 2 0 0.00
199 TILEA IOAN AB92 Alba Iulia Blaj 902636 6 0 0.00
200 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj-napoca Ghinda 913283 5 0 0.00
201 POP VIOREL BN79 Cluj-napoca Budus 911996 5 0 0.00
202 MECU + STOICA BV106 Sibiu Victoria 978142 4 0 0.00
203 STOIAN GHEORGHE BV121 Sibiu Victoria 978034 6 0 0.00
204 NEAMTU NICOLAE SR. BV137 Sibiu Sebes 1002157 3 0 0.00
205 PRIA VIRGIL BV138 Sibiu Fagaras 993112 5 0 0.00
206 ALDEA VASILE BV173 Sibiu Fagaras 986873 2 0 0.00
207 ONISCU LIVIU+CRISTINA BV254 Sibiu Simpetru 1045140 1 0 0.00
208 SARBU DUMITRU BV336 Sibiu Bod 1042987 2 0 0.00
209 ROSU GHEORGHE BV40 Sibiu Simpetru 1044655 5 0 0.00
210 STRAVA IONUT BV44 Sibiu Brasov 1042961 1 0 0.00
211 BARSAN CORNEL BV67 Sibiu Dridif 987237 3 0 0.00
212 BRANISTE LUCIAN BV68 Sibiu Beclean 989696 2 0 0.00
213 CORNEA EMIL BV73 Sibiu Voievodeni 987616 5 0 0.00
214 DALEA LUCIAN IOAN BV78 Sibiu Ucea 973943 1 0 0.00
215 DEBU SILVESTRU SI COSMIN BV79 Sibiu Sercaita 1007324 2 0 0.00
216 MESAROS IOAN BV82 Sibiu Sebes 1002101 2 0 0.00
217 NEAMTU NICOLAE JR. BV84 Sibiu Sebes 1001641 2 0 0.00
218 POPA MIHAI BV89 Sibiu Sambata. 983023 4 0 0.00
219 STANISLAV LUCIAN BV95 Sibiu Oltet 979470 5 0 0.00
220 STREZA NICOLAE+HOREA BV97 Sibiu Dridif 987364 3 0 0.00
221 SUCIU IONEL BV98 Sibiu Sebes 1002238 3 0 0.00
222 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj-napoca Cluj-napoca 855396 5 0 0.00
223 MARGINEANU CALIN CJ125 Cluj-napoca Turda 876403 1 0 0.00
224 HANUSCHI NICOLAE CJ137 Cluj-napoca Turda 876865 10 0 0.00
225 GOLOMBOZAN FLORIN CJ147 Cluj-napoca Turda 879468 3 0 0.00
226 RUSU P RARES CJ148 Cluj-napoca Turda 878396 5 0 0.00
227 NEMES CRISTIAN CJ153 Cluj-napoca Turda 875142 8 0 0.00
228 BERAR DANIEL CJ155 Cluj-napoca Campia Turzii 884474 4 0 0.00
229 SONICA VALER CJ158 Cluj-napoca Campia Turzii 883868 3 0 0.00
230 BUD ROMULUS CJ161 Cluj-napoca Campia Turzii 886059 3 0 0.00
231 BERES ALEXANDRU CJ178 Cluj-napoca Mihai Viteazu 874625 3 0 0.00
232 KANTOR MIHAI CJ184 Cluj-napoca Turda 875583 2 0 0.00
233 MAFTEI CRISTIAN CJ192 Cluj-napoca Badeni 876696 2 0 0.00
234 FARCAS FLORIN ALIN CJ202 Cluj-napoca Gherla 868695 3 0 0.00
235 MORAR CSABA CJ203 Cluj-napoca Gherla 869186 3 0 0.00
236 ZAGONI STEFAN CJ224 Cluj-napoca Dej 857781 5 0 0.00
237 MOLDOVAN CRISTIAN CJ226 Cluj-napoca Dej 861792 2 0 0.00
238 MAN DORIN CJ230 Cluj-napoca Dej 865400 2 0 0.00
239 GIURGIU CRISTIAN CJ273 Cluj-napoca Campia Turzii 886687 3 0 0.00
240 BOTEZATU CORNELIU CJ278 Cluj-napoca Turda 868685 3 0 0.00
241 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj-napoca Cluj-napoca 859058 4 0 0.00
242 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj-napoca Cluj-napoca 852727 4 0 0.00
243 ROSU RADU CJ51 Cluj-napoca Cluj-napoca 854287 6 0 0.00
244 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj-napoca Cluj-napoca 853659 2 0 0.00
245 DIRJAN MIRCEA CJ84 Cluj-napoca Cluj-napoca 855178 4 0 0.00
246 SACARA LUCIAN CJ86 Cluj-napoca Apahida 865343 4 0 0.00
247 DAVID CALIN HD113 Alba Iulia Cristur 851596 2 0 0.00
248 BRATU GHEORGHE HD121 Alba Iulia Cugir 880934 1 0 0.00
249 MUNTEANU ADRIAN HD129 Alba Iulia Cugir 881487 10 0 0.00
250 MARGINEAN NICOLAE HD138 Alba Iulia Cugir 881447 2 0 0.00
251 IONICHENTE CLAUDIU HD14 Alba Iulia Simeria 854529 6 0 0.00
252 JIBOTEAN FLORIN HD141 Alba Iulia Cugir 881567 3 0 0.00
253 DUBLES IOAN HD143 Alba Iulia Cugir 881565 2 0 0.00
254 IORDACHESCU LUCIAN HD146 Alba Iulia Cugir 880775 3 0 0.00
255 RATIU MUGUREL HD15 Alba Iulia Simeria 855420 1 0 0.00
256 POP CIPRIAN HD161 Alba Iulia Simeria 855913 4 0 0.00
257 ARMEGIOIU MIHAI HD164 Alba Iulia Simeria 864791 1 0 0.00
258 HOLIARTOC CLAUDIU HD202 Alba Iulia Brad 812578 2 0 0.00
259 KISS MARCU HD206 Alba Iulia Brad 829785 2 0 0.00
260 IANC REMUS HD213 Alba Iulia Simeria 836171 2 0 0.00
261 PARAU PETRU HD217 Alba Iulia Simeria 834888 3 0 0.00
262 TURCULEANU MARIN HD226 Alba Iulia Vulcan 902436 4 0 0.00
263 ANECULAESEI SORIN HD24 Alba Iulia Bacia 859276 2 0 0.00
264 FOLOTI GHEORGHE HD257 Alba Iulia Petrosani 895154 1 0 0.00
265 BREHA SORIN HD27 Alba Iulia Bacia 860638 2 0 0.00
266 SERBAN TIBERIU HD285 Alba Iulia Petrosani 901743 1 0 0.00
267 PROHASCA ANTONIO HD357 Alba Iulia Simeria 855584 2 0 0.00
268 SORCA DORU HD411 Alba Iulia Simeria 830470 3 0 0.00
269 MOGA CIPRIAN HD514 Alba Iulia Simeria 848612 2 0 0.00
270 MIHUTI ALIN HD590 Alba Iulia Deva 840133 1 0 0.00
271 MUNTEAN VALENTIN HD604 Alba Iulia Hunedoara 0 1 0 0.00
272 MIHET DANIEL HD622 Alba Iulia Brad 830201 2 0 0.00
273 STANESCU STAN C-TIN HD633 Alba Iulia Petrosani 899500 3 0 0.00
274 STEFANIE RARES HD651 Alba Iulia Geoagiu 867134 3 0 0.00
275 BORLEA DANIEL HD8 Alba Iulia Simeria 855048 2 0 0.00
276 BAN DUMITRU HD87 Alba Iulia Hunedoara 853135 1 0 0.00
277 MACARIE VIOREL HD92 Alba Iulia Hunedoara 852825 3 0 0.00
278 FARCAS PETRU HD97 Alba Iulia Cristur 851499 4 0 0.00
279 JAKAB ATTILA HR34 Sibiu Odorheiu Secuiesc 994308 4 0 0.00
280 KIRALY FERENC HR37 Sibiu Odorheiu Secuiesc 994894 5 0 0.00
281 GOLDA+CIURTE+TARNOVAN MM105 Cluj-napoca Baia Mare 825652 6 0 0.00
282 IAREMCIUC VICTOR MM160 Cluj-napoca Craciunesti 847612 6 0 0.00
283 CONSTANTINESCU GHEORGHE MM171 Cluj-napoca Baia Mare 825224 3 0 0.00
284 CIORBA VASILE NICOLAE MM45 Cluj-napoca Baia Mare 825004 3 0 0.00
285 BETYE VASILE MM49 Cluj-napoca Seini 800559 3 0 0.00
286 BODIZS FRANCISC MM6 Cluj-napoca Baia Sprie 834157 2 0 0.00
287 KADAR ANTAL MM61 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 842348 6 0 0.00
288 CHANTA IOAN ALEX MM95 Cluj-napoca Tautii-magheraus 818224 1 0 0.00
289 POP LUCIAN MS129 Sibiu Targu Mures 934086 1 0 0.00
290 GREAB ANDREI MS173 Sibiu Reghin 931753 1 0 0.00
291 SZASZ BELA MS49 Sibiu Band 918152 3 0 0.00
292 COZMA BOGDAN MS50 Sibiu Targu Mures 930689 5 0 0.00
293 CAMPEAN MIRCEA MS51 Sibiu Sancraiu De Mures 929235 3 0 0.00
294 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Sibiu Targu Mures 934956 3 0 0.00
295 ROMAN CLAUDIU SB1 Sibiu Sibiu 937016 3 0 0.00
296 BARTUS ADRIAN SB11 Sibiu Cisnadie 941416 3 0 0.00
297 HOLERGA IOAN SB12 Sibiu Selimbar 940530 4 0 0.00
298 POPA LUCIAN SB125 Sibiu Cisnadie 940782 1 0 0.00
299 CAMPEAN MIRCEA SB127 Sibiu Sibiu 938821 1 0 0.00
300 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 935433 7 0 0.00
301 WILMOS SAMU SB138 Sibiu Cisnadie 941440 3 0 0.00
302 CIRCIUMARU EMIL SB14 Sibiu Selimbar 940549 5 0 0.00
303 BUCSA IOAN SB17 Sibiu Sibiu 938250 3 0 0.00
304 NEGREA ALEXANDRU SB21 Sibiu Sibiu 936327 4 0 0.00
305 SANDER VALENTIN SB29 Sibiu Cisnadie 941789 2 0 0.00
306 SECRIANU CRISTI SB3 Sibiu Selimbar 940288 4 0 0.00
307 TATU ALEXIU SB32 Sibiu Sibiu 937651 2 0 0.00
308 RUSU MIHAI SB38 Sibiu Sibiu 935408 5 0 0.00
309 RAU PRECUP SB42 Sibiu Sibiu 935537 2 0 0.00
310 GALEA MIHAI SB46 Sibiu Sibiu 935221 4 0 0.00
311 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Sibiu Sibiu 938838 4 0 0.00
312 IANCU BOGDAN SB53 Sibiu Sibiu 938144 1 0 0.00
313 COJOCARU NICOLAE SB6 Sibiu Sibiu 934774 3 0 0.00
314 LUPSA DANIEL SB7 Sibiu Sibiu 935212 2 0 0.00
315 SARATIAN LIVIU SB8 Sibiu Sibiu 935326 5 0 0.00
316 MITRACHE DORIAN SB9 Sibiu Sibiu 938832 2 0 0.00
317 ALECU MARIUS UC5322 Sibiu Tarnaveni 915965 2 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Alba): Panduru Dan