reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 27.09.2011 20:44:58] [Responsabil tehnic sportiv (FCPR): / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 27.09.2011 20:45:56]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 1 / Organizator: FCPR
CATEGORIA - MARATON
08.07.2011 - Berlin / Clasament ZONA 2 (908000-1008000)
Coordonate lansare - X: 52.24.10,61 / Y: 13.45.11,55
LANSARE: 08.07.2011 12:0
PORUMBEI ANGAJATI: 780
PORUMBEI CLASATI: 156
NR. COLUMBOFILI: 191
PRIMUL PORUMBEL: STIOPU IOANArad31621820097:53:241217.9661
ULTIMUL PORUMBEL: PUSCAS STEFANArad291700200720:9:35611.7344
DATA_RASARIT_APUS: 08.07.2011_05:00_22:00 / 09.07.2011_05:00_22:00 / 10.07.2011_05:00_22:00 / 11.07.2011_05:00_22:00 / 12.07.2011_05:00_22:00 / 13.07.2011_05:00_22:00 / 14.07.2011_05:00_22:00 (45.85/24.9667)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 URSULESCU TIMOTEI CS377 Alba Iulia Lugoj 954306 5 3 16.67
2 STIOPU IOAN TM129 Arad Timisoara 941975 5 3 38.46
3 IONESCU ALEXANDRU MS82 Odorheiu Secuiesc Reghin 1004804 4 2 60.26
4 CUREA C-TIN&CORNEL TM28 Arad Gataia 955447 5 4 60.26
5 STAN M.+ ILIE M. TM22 Arad Timisoara 916876 5 4 61.54
6 KELEMEN CSABA MS93 Odorheiu Secuiesc Reghin 1007039 4 4 70.51
7 JUCSOR LIVIU CS409 Alba Iulia Lugoj 951077 5 2 74.36
8 MARCHIS LUCIAN CJ31 Alba Iulia Cluj-napoca 943512 4 2 78.21
9 ROSU RADU CJ51 Alba Iulia Cluj-napoca 942618 5 3 79.49
10 KARSCU ALIN & COSMIN TM29 Arad Gataia 955809 5 3 80.77
11 KANTOR MIHAI CJ184 Alba Iulia Turda 969277 5 4 87.18
12 VINTILA DORIN-VASILE TM188 Arad Ghiroda 918895 5 4 87.18
13 MURESAN VIOREL CJ216 Alba Iulia Ludus 995276 5 3 89.74
14 TANASE C-TIN TM136 Arad Timisoara 918353 5 3 89.74
15 DANCI IOAN BN105 Alba Iulia Borsa 940281 5 4 98.72
16 OLAR+VINTILA TM137 Arad Timisoara 918914 5 3 107.69
17 GUVER NICANOR CS9 Alba Iulia Resita 984441 5 3 110.26
18 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Alba Iulia Reghin 1004335 5 4 124.36
19 GAVRILOAIE IONEL BN18 Alba Iulia Ghinda 971440 5 2 135.90
20 BUNA IONEL CS183 Alba Iulia Oravita 1003445 5 2 138.46
21 RIMOTI MIHAI CS32 Alba Iulia Bocsa 975093 5 3 142.31
22 SFICHI LIVIU SV475 Radauti Galanesti 991784 5 2 158.97
23 ZAHARIA ILIE TM16 Arad Timisoara 918471 5 3 162.82
24 DOBAN COSMIN CS38 Alba Iulia Resita 984101 5 3 167.95
25 ORBAN MARTON BN74 Alba Iulia Strugureni 962278 4 2 205.13
26 SEST ION CS45 Alba Iulia Berzovia 964772 5 2 212.82
27 OPRUT PETRU HD185 Alba Iulia Brad 960303 5 2 214.10
28 MARCU DUMITRU BN37 Alba Iulia Bistrita 967692 5 2 216.67
29 NICORESCU + IANCU TM147 Arad Timisoara 919017 4 2 220.51
30 SANDRA FLORIN TM168 Arad Timisoara 924948 5 3 225.64
31 BADEA DOREL CS2 Alba Iulia Resita 984684 5 3 229.49
32 MOLDOVAN T IOAN BN8 Alba Iulia Bistrita 967323 5 2 242.31
33 MERMEZAN LUCIAN TM21 Arad Timisoara 917583 3 3 255.13
34 MATIS MARIUS TM223 Arad Utvin 916570 5 2 264.10
35 BUZURA RADU MM114 Oradea Borsa 939926 3 2 296.15
36 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Alba Iulia Cluj-napoca 943242 5 2 297.44
37 PUIU IOSIF CS59 Alba Iulia Resita 988616 5 2 307.69
38 TIMPA DANIEL CS7 Alba Iulia Tarnova 989007 5 2 308.97
39 COSARIU PETRICA CS372 Alba Iulia Lugoj 946116 3 2 316.67
40 TICU MARIAN TM146 Arad Urseni 925239 5 2 380.77
41 PRUNA GIGI CS33 Alba Iulia Bocsa 975899 5 1 0.00
42 ZUBA LUCIAN TM43 Arad Ghiroda 919156 5 1 0.00
43 PUSCAS STEFAN TM46 Arad Sag 923464 5 1 0.00
44 FAM. STURZ BH598 Oradea Fanate 911426 5 1 0.00
45 SUCIU FLORIAN CJ215 Alba Iulia Ludus 995473 5 1 0.00
46 MAIER VASILE CJ74 Alba Iulia Cluj-napoca 943265 4 1 0.00
47 BOTOS NICOLAE CS102 Alba Iulia Sacu 972232 5 1 0.00
48 PAU CAROL CS387 Alba Iulia Lugoj 949490 5 1 0.00
49 MAGDA NICOLAE HD293 Alba Iulia Simeria 990969 4 1 0.00
50 MATEI ILIE SV428 Radauti Siret 1004949 3 1 0.00
51 MUNTEAN MARIUS TM37 Arad Timisoara 917644 4 1 0.00
52 TORAC VASILE TM52 Arad Timisoara 917703 5 1 0.00
53 LEONTE EMANUEL TM98 Arad Lebling 936718 5 1 0.00
54 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 998550 5 1 0.00
55 CETEAN IANCU AB196 Alba Iulia Teius 994632 4 0 0.00
56 DAIAN+BARBUR AB245 Alba Iulia Salistea 1005111 5 1 0.00
57 IEPURE IOAN AB266 Alba Iulia Ciumbrud 990734 5 1 0.00
58 SZABO MIHALY AB281 Alba Iulia Aiud 988334 3 1 0.00
59 KOBLE TIBERIU AB314 Alba Iulia Ciumbrud 990815 4 1 0.00
60 LADANYI ALEXANDRU AB319 Alba Iulia Sancrai 991126 4 1 0.00
61 TANKO TIBOR BN5 Alba Iulia Saratel 967255 3 1 0.00
62 MARGINEANU CALIN CJ125 Alba Iulia Turda 970170 4 1 0.00
63 BERAR DANIEL CJ155 Alba Iulia Campia Turzii 977842 3 1 0.00
64 TIMBUS COSMIN CJ156 Alba Iulia Campia Turzii 977745 5 1 0.00
65 MOLNAR MIHAI CJ157 Alba Iulia Campia Turzii 979374 2 1 0.00
66 ILEA TEODOR CJ163 Alba Iulia Luncani 987849 5 1 0.00
67 COTARLA SORIN CJ181 Alba Iulia Copaceni 966389 2 1 0.00
68 GHERMAN CALIN CJ20 Alba Iulia Floresti 941532 3 1 0.00
69 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Alba Iulia Cluj-napoca 944105 1 1 0.00
70 POP V. DANIEL CJ46 Alba Iulia Cluj-napoca 944131 4 1 0.00
71 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Alba Iulia Cluj-napoca 941946 4 1 0.00
72 TOROK FRANCISC CJ56 Alba Iulia Cluj-napoca 942564 5 1 0.00
73 DIRJAN MIRCEA CJ84 Alba Iulia Cluj-napoca 943595 2 1 0.00
74 BUTU CONSTANTIN CS27 Alba Iulia Bocsa 972809 5 1 0.00
75 JURATONI VALENTIN CS385 Alba Iulia Lugoj 949536 5 1 0.00
76 FRATII JUCSOR CS390 Alba Iulia Lugoj 952381 3 1 0.00
77 CARAGEA I. ION CS63 Alba Iulia Resita 984310 5 1 0.00
78 CANALAS GABRIEL CS8 Alba Iulia Resita 989196 5 0 0.00
79 BUGARIU ION CS95 Alba Iulia Caransebes 992689 2 0 0.00
80 PASCA GHEORGHE HD198 Alba Iulia Brad 958835 3 1 0.00
81 POPA FLORIN HD245 Alba Iulia Cristur 975785 2 1 0.00
82 BORLEA DANIEL HD8 Alba Iulia Simeria 990486 3 1 0.00
83 STECO IOAN MM205 Oradea Borsa 939932 3 1 0.00
84 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Alba Iulia Capusu De Campie 1001971 5 1 0.00
85 ROSCA VALERIU MS81 Odorheiu Secuiesc Reghin 1004488 3 1 0.00
86 ADOCHITEI VILUT SV330 Radauti Radauti 1003681 5 1 0.00
87 HINTARI + SOHORCA SV405 Radauti Marginea 999702 3 1 0.00
88 LAZAR T. IONEL SV417 Radauti Marginea 998404 4 1 0.00
89 LUNGOCI + OZARCHIEVICI SV421 Radauti Horodnic De Sus 998693 5 1 0.00
90 MOTAC DORIN SV436 Radauti Bursuceni 1006237 3 1 0.00
91 MOTAC RADU SV438 Radauti Burla 1006936 5 1 0.00
92 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Santimbru 998401 3 0 0.00
93 BUTA IOAN AB96 Alba Iulia Aiud 987489 3 0 0.00
94 STETCO VIOREL BN108 Alba Iulia Borsa 945226 3 0 0.00
95 RADAU GABRIEL CJ107 Alba Iulia Cluj-napoca 942020 5 0 0.00
96 TEGHER ASTILEAN CJ87 Alba Iulia Apahida 951418 5 0 0.00
97 GHERGA OCTAVIAN CS165 Alba Iulia Oravita 1004433 5 0 0.00
98 BALEA & BILBA CS184 Alba Iulia Oravita 1004338 5 0 0.00
99 LUPSA GHEORGHE CS200 Alba Iulia Resita 982545 4 0 0.00
100 VELICI FLORIN CS395 Alba Iulia Lugoj 950806 5 0 0.00
101 TODORAN VALENTIN CS397 Alba Iulia Lugoj 950377 5 0 0.00
102 GLIGOR & BORONTIS CS423 Alba Iulia Bocsa 973554 5 0 0.00
103 DIMCEA ION CS58 Alba Iulia Zorlentu Mare 976226 5 0 0.00
104 PISLA DANIEL CS6 Alba Iulia Resita 988159 4 0 0.00
105 NICOARA SORIN HD183 Alba Iulia Brad 959731 3 0 0.00
106 IANC REMUS HD213 Alba Iulia Simeria 973600 2 0 0.00
107 VANCEA SORIN HD215 Alba Iulia Simeria 988890 2 0 0.00
108 GIURA ILIE HD32 Alba Iulia Bacia 992958 3 0 0.00
109 ROMAN PETREA MM142 Oradea Borsa 937655 2 0 0.00
110 NAGY ADORJAN MS90 Odorheiu Secuiesc Reghin 1001979 5 0 0.00
111 BUCULEI NECULAI SV180 Radauti V-dornei 1002898 4 0 0.00
112 BALICI PAVEL SV341 Radauti Vicovu De Sus 982135 5 0 0.00
113 CIRDEI NICU SV368 Radauti Vicovu De Sus 983687 5 0 0.00
114 PENTELIUC GHITA SV453 Radauti Burla 1006237 4 0 0.00
115 TUGUI GHEORGHE SV495 Radauti Vicovu De Jos 987063 5 0 0.00
116 TUGUI ILIE SV496 Radauti Vicovu De Jos 987052 5 0 0.00
117 MICU IONEL TM139 Arad Ghiroda 918942 5 0 0.00
118 LAZAR RADU AB110 Alba Iulia Abrud 957143 3 0 0.00
119 JOLDES COSMIN AB115 Alba Iulia Campeni 948843 1 0 0.00
120 BOLOG MARCEL AB119 Alba Iulia Campeni 949246 3 0 0.00
121 KARSAI IOAN AB186 Alba Iulia Teius 995083 4 0 0.00
122 MARINA COSMIN AB191 Alba Iulia Teius 996177 5 0 0.00
123 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 998098 2 0 0.00
124 NEGRU GABRIEL AB217 Alba Iulia Abrud 959376 2 0 0.00
125 POTINTEU VIOREL AB220 Alba Iulia Campeni 948948 1 0 0.00
126 MARINEANU DAN AB258 Alba Iulia Campeni 948596 2 0 0.00
127 STAN EUGEN+IOAN AB272 Alba Iulia Aiud 987690 3 0 0.00
128 RANCA EMIL AB279 Alba Iulia Aiud 988014 2 0 0.00
129 RANCA IOAN AB284 Alba Iulia Aiud 989204 5 0 0.00
130 BUCUR BAZIL AB293 Alba Iulia Aiud 988089 2 0 0.00
131 ARION SORIN AB322 Alba Iulia Ocna Mures 988573 1 0 0.00
132 STURZA MIRCEA AB419 Alba Iulia Campeni 949333 5 0 0.00
133 SALVAN SORIN BN57 Alba Iulia Bistrita 965699 3 0 0.00
134 HADARAU VLAD BN66 Alba Iulia Bistrita 966488 5 0 0.00
135 SOHORCA LEONTIN BN69 Alba Iulia Rodna 964667 3 0 0.00
136 MOCANU LUCIAN CJ141 Alba Iulia Copaceni 966031 2 0 0.00
137 STEFANIE TUDOR CJ143 Alba Iulia Turda 971242 5 0 0.00
138 KOVACS LEVENTE CJ185 Alba Iulia Turda 972103 3 0 0.00
139 ISPAS ION NICOLAE CJ238 Alba Iulia Aiud-alba 988716 2 0 0.00
140 SZIGETHI ATTILA CJ54 Alba Iulia Cluj-napoca 942695 2 0 0.00
141 POP VIRGIL DAN CJ81 Alba Iulia Cluj-napoca 946684 1 0 0.00
142 BURCIU DANIEL CS100 Alba Iulia Caransebes 982933 3 0 0.00
143 LUNCA MIHAI BOGDAN CS138 Alba Iulia Bocsa 973946 5 0 0.00
144 STOICA GELU CS142 Alba Iulia Bocsa 975198 5 0 0.00
145 JURCA & SANDOR CS180 Alba Iulia Otelu Rosu 988866 4 0 0.00
146 STREANGA CORNEL CS181 Alba Iulia Otelu Rosu 989452 2 0 0.00
147 TILCA PAVEL CS39 Alba Iulia Oravita 1004503 5 0 0.00
148 MICSA OVIDIU CS405 Alba Iulia Lugoj 949328 5 0 0.00
149 NEAMT DORU HD163 Alba Iulia Simeria 982020 5 0 0.00
150 DOROG MARIUS HD451 Alba Iulia Cristur 958215 5 0 0.00
151 TOMESCU + ISPAS HD476 Alba Iulia Orastie 1000248 4 0 0.00
152 PASTIU DRAGOS HD51 Alba Iulia Orastie 999257 5 0 0.00
153 GROZA OCTAVIAN HD55 Alba Iulia Orastie 995702 3 0 0.00
154 RUSU IULIAN HD57 Alba Iulia Orastie 999536 2 0 0.00
155 FRATII MESZAROS HD638 Alba Iulia Brad 934651 5 0 0.00
156 ROMAN VALER MM203 Oradea Borsa 939228 3 0 0.00
157 STETCO VASILE MM84 Oradea Borsa 937858 4 0 0.00
158 MARCU AUREL MS124 Alba Iulia Targu Mures 1004334 5 0 0.00
159 TUGUI PETRICA SV291 Radauti Vicovu De Jos 987553 5 0 0.00
160 CIRDEI CONSTANTIN SV358 Radauti Galanesti 990708 4 0 0.00
161 CIRDEI AUREL SV365 Radauti Vicovu De Sus 983809 5 0 0.00
162 CRACIUN RADU SV375 Radauti Maneuti 999350 4 0 0.00
163 EUTIFIEV EMILIAN SV384 Radauti Radauti 1001130 5 0 0.00
164 GHETAU VLADUT SV395 Radauti Voitinel 991150 5 0 0.00
165 HURJUI IOAN SV407 Radauti Fratautii Noi 991658 3 0 0.00
166 IHNATIUC VASILE SV409 Radauti Siret 1004217 4 0 0.00
167 ISOPESCU MODEST SV410 Radauti Fratautii Vechi 996853 5 0 0.00
168 LAVRIC OREST SV415 Radauti Maneuti 999338 4 0 0.00
169 MOTAC IOAN SV437 Radauti Burla 1006973 5 0 0.00
170 NICHIFOREL ILIE SV439 Radauti Horodnic De Sus 996117 5 0 0.00
171 PRELIPCEAN CIPRIAN SV461 Radauti Horodnic De Jos 996795 5 0 0.00
172 PUSAC OVIDIU SV465 Radauti Radauti 1003272 5 0 0.00
173 RUSU ISAC SV468 Radauti Voitinel 990251 5 0 0.00
174 SEPCIUC MARIUS SV473 Radauti Burla 1005806 4 0 0.00
175 SOFRONI LIVIU SV477 Radauti Fratautii Vechi 997037 5 0 0.00
176 TORAC STEFAN SV492 Radauti Fratautii Noi 994152 5 0 0.00
177 TUGUI COSTICA SV494 Radauti Vicovu De Sus 986091 5 0 0.00
178 UNGUREAN ANDREI SV497 Radauti Radauti 1004207 4 0 0.00
179 URSESCU ILIUTA SV501 Radauti Burla 1005635 5 0 0.00
180 URSESCU VASILE SV502 Radauti Burla 1005668 5 0 0.00
181 URSU CORNEL + DAVID SV503 Radauti Maneuti 1001006 5 0 0.00
182 HRISCA FLORIN SV511 Radauti C-lung 1003068 4 0 0.00
183 UNGUREANU ADRIAN SV552 Radauti V-dornei 1001564 3 0 0.00
184 MAFTEIAN DOREL SV563 Radauti Marginea 998428 3 0 0.00
185 SCHIPOR ADRIAN SV583 Radauti Vicovu De Sus 984214 5 0 0.00
186 BODALI GHEORGHE SV586 Radauti Marginea 998390 5 0 0.00
187 CIOBOTAR DUMITRU SV628 Radauti Horodnic De Sus 994751 4 0 0.00
188 NICHITEAN ARCADE SV654 Radauti Marginea 997377 4 0 0.00
189 BLASCIUC VALENTIN SV702 Radauti Marginea 998468 4 0 0.00
190 MAN VASILE TM122 Arad Deta 955650 5 0 0.00
191 CSIPAI EMERIC TM141 Arad Sag 923279 1 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (FCPR):