reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 25 / Organizator: Hunedoara
CATEGORIA - DEMIFOND+FOND
24.09.2010 - Wiesen
Coordonate lansare - X: 47.48.27,35 / Y: 16.15.54,20
LANSARE: 24.09.2010 8:30
PORUMBEI ANGAJATI: 975
PORUMBEI CLASATI: 195
NR. COLUMBOFILI: 111
PRIMUL PORUMBEL: TINCA IOAN DORUCluj43533201017:5:11021.2889
ULTIMUL PORUMBEL: TOMA ITUSimeria00:0:00.0000
DATA_RASARIT_APUS: 24.09.2010_06:43_19:40 / 25.09.2010_06:44_19:38 / 26.09.2010_06:45_19:36 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 STURZA DANIEL HD181 Simeria Brad 529229 54 10 67.69
2 IUSAN&STEFANESCU BN3 Cluj Ghinda 625822 11 7 73.85
3 APIAN CALIN BN75 Cluj Bistrita 622741 3 2 78.97
4 GOLDA COSMIN HD203 Simeria Brad 531951 3 2 90.25
5 DEZMIREAN ALIN CJ10 Cluj Floresti 556765 4 2 99.49
6 COSTIN IOAN MM121 Cluj Baia Mare 548001 12 5 130.25
7 MOGA ANDREI CJ73 Cluj Apahida 574730 6 2 139.49
8 CIUREA ILIE BN68 Cluj Susenii Bargaului 637686 25 5 151.80
9 BURUIAN GAVRIL MM76 Cluj Baia Sprie 556377 33 6 178.46
10 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 582666 4 2 200.00
11 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 529721 13 4 218.46
12 IEUDEAN DANIEL MM97 Cluj Baia Mare 550400 43 7 0.00
13 OPRUT PETRU HD185 Simeria Brad 537108 22 6 0.00
14 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 586905 14 5 0.00
15 TINCA IOAN DORU MM9 Cluj Salsig 525831 11 5 0.00
16 SCURTU ERIC BN90 Cluj Bistrita 622770 19 4 0.00
17 CULDA NICOLAE AB121 Alba Iulia Campeni 537741 11 3 0.00
18 FAUR CRISTIAN HD175 Simeria Brad 528848 12 3 0.00
19 CUDAN DAN MM101 Cluj Lapusel 540002 11 3 0.00
20 TARTA NICOLAE MM3 Cluj Baia Mare 545264 22 3 0.00
21 CHIRA DOREL AB308 Alba Iulia Abrud 524666 11 2 0.00
22 SCURTU GHEORGHE BN73 Cluj Bistrita 622772 22 2 0.00
23 GAL IOAN CJ78 Cluj Floresti 557443 11 2 0.00
24 PARAU PETRU HD217 Simeria Simeria 536955 16 2 0.00
25 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 555835 23 2 0.00
26 BENCZE ZOLTAN MM132 Cluj Catalina 544575 10 2 0.00
27 MACAVEI LIVIU AB106 Alba Iulia Abrud 543386 5 1 0.00
28 JOLDES COSMIN AB115 Alba Iulia Campeni 537525 12 1 0.00
29 BOLOG MARCEL AB119 Alba Iulia Campeni 537807 6 1 0.00
30 ILEA OLIMPIU EMIL AB120 Alba Iulia Campeni 537823 5 1 0.00
31 MANCIU SIMION AB142 Alba Iulia Alba Iulia 586933 3 1 0.00
32 VINTILA CRISTIAN AB155 Alba Iulia Sebes 589798 3 1 0.00
33 DAIAN DANIEL AB157 Alba Iulia Vintu De Jos 583851 5 1 0.00
34 PADURARIU DORIAN AB184 Alba Iulia Teius 588535 3 1 0.00
35 BOCA IOAN AB194 Alba Iulia Teius 589124 2 1 0.00
36 BOTA IOAN AB218 Alba Iulia Campeni 540169 6 1 0.00
37 LAZOREAN VASILE AB227 Alba Iulia Sebes 599061 2 1 0.00
38 FLEACA + UDREA AB252 Alba Iulia Vintu De Jos 583962 3 1 0.00
39 HANES EMIL AB302 Alba Iulia Abrud 545940 3 1 0.00
40 BERINDEI CRISTIAN AB304 Alba Iulia Abrud 528902 9 1 0.00
41 BUZGAR CRISTIAN AB305 Alba Iulia Abrud 524198 11 1 0.00
42 NAPAU CALIN AB309 Alba Iulia Abrud 528550 3 1 0.00
43 MOISE GHEORGHE AB42 Alba Iulia Vintu De Jos 584008 3 1 0.00
44 HUZU ALEXANDRU AB49 Alba Iulia Sebes 592004 5 1 0.00
45 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 591118 4 1 0.00
46 LASCU COSMIN AB70 Alba Iulia Vintu De Jos 584976 4 1 0.00
47 CIORTEA MARIUS AB9 Alba Iulia Alba Iulia 586176 34 1 0.00
48 CARCU MIRCEA BN1 Cluj Bistrita 622407 4 1 0.00
49 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj Ghinda 628721 7 1 0.00
50 SIMIONCA IONEL BN54 Cluj Unirea 625513 15 1 0.00
51 SALVAN SORIN BN57 Cluj Bistrita 622322 11 1 0.00
52 HADARAU VLAD BN66 Cluj Bistrita 622751 2 1 0.00
53 RUS IACOB BN67 Cluj Bistrita 619348 5 1 0.00
54 ANDREI IOAN BN72 Cluj Ghinda 624610 6 1 0.00
55 SUT CRISTIAN BN80 Cluj Budus 626833 8 1 0.00
56 SUSCA VALER BN81 Cluj Simionesti 624183 5 1 0.00
57 JAUCA DUMITRU BN84 Cluj Simionesti 624118 8 1 0.00
58 NICOARA VASILE BN92 Cluj Simionesti 624590 7 1 0.00
59 RADAU GABRIEL CJ107 Cluj Cluj-napoca 562169 5 1 0.00
60 STANCIU GHEORGHE CJ111 Cluj Cluj-napoca 565565 2 1 0.00
61 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj Cluj-napoca 563896 5 1 0.00
62 GHERMAN CALIN CJ20 Cluj Floresti 557922 9 1 0.00
63 KEREKES MIHAI CJ26 Cluj Cluj-napoca 565733 5 1 0.00
64 BOLDEA VLAD CJ264 Cluj Dabaca 557583 8 1 0.00
65 KUN KAROL CJ27 Cluj Cluj-napoca 563577 5 1 0.00
66 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj Cluj-napoca 564404 5 1 0.00
67 RACEAN ALEX&BOGDANA CJ45 Cluj Cluj-napoca 567548 5 1 0.00
68 RUSU IOAN CJ50 Cluj Cluj-napoca 564699 2 1 0.00
69 ROSU RADU CJ51 Cluj Cluj-napoca 563631 4 1 0.00
70 FERENT MARIUS CJ58 Cluj Cluj-napoca 564562 2 1 0.00
71 STRANYEZKY & HUBA CJ63 Cluj Cluj-napoca 565913 6 1 0.00
72 SUTEU CRISTIAN CJ72 Cluj Cluj-napoca 564875 6 1 0.00
73 CIOBANU MIRCEA CJ91 Cluj Cluj-napoca 567548 2 1 0.00
74 CATANA NICOLAE CJ93 Cluj Luna 554355 5 1 0.00
75 TOTHEZAN MARIUS CJ96 Cluj Cluj-napoca 564125 5 1 0.00
76 BABEANU SILVIU CJ99 Cluj Apahida 574756 4 1 0.00
77 DARADICS ANDREI HD108 Simeria Cristur 549893 11 1 0.00
78 BRATU GHEORGHE HD121 Simeria Cugir 583393 19 1 0.00
79 SCHADI FELLINI HD124 Simeria Cugir 582770 4 1 0.00
80 MICU ADRIAN ALEXANDRU HD125 Simeria Cugir 583381 9 1 0.00
81 MUNTEANU ADRIAN HD129 Simeria Cugir 583883 2 1 0.00
82 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 582672 5 1 0.00
83 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 583956 0 1 0.00
84 RATIU MUGUREL HD15 Simeria Simeria 557545 3 1 0.00
85 MASCOVICI AUREL HD151 Simeria Cugir 582284 13 1 0.00
86 ANGHELACHE VASILE HD16 Simeria Simeria 557562 1 1 0.00
87 NICOARA SORIN HD183 Simeria Brad 533355 10 1 0.00
88 CARABUT MARIUS HD195 Simeria Brad 528393 7 1 0.00
89 DRAIA MIHAI HD196 Simeria Brad 528480 4 1 0.00
90 PASCA GHEORGHE HD198 Simeria Brad 532401 5 1 0.00
91 KISS MARCU HD206 Simeria Brad 532665 35 1 0.00
92 VANCEA SORIN HD215 Simeria Simeria 554266 3 1 0.00
93 POPA FLORIN HD245 Simeria Cristur 539740 15 1 0.00
94 IENULESCU MUGUREL HD260 Simeria Petrosani 605405 1 1 0.00
95 ANTAL + LUP HD262 Simeria Petrosani 605328 4 1 0.00
96 MAGDA NICOLAE HD293 Simeria Simeria 557746 9 1 0.00
97 PROHASCA ANTONIO HD357 Simeria Simeria 557687 4 1 0.00
98 SORCA DORU HD411 Simeria Simeria 532539 12 1 0.00
99 FARCAS BELA HD42 Simeria Bacia 564388 3 1 0.00
100 URITESCU CRISTIAN HD43 Simeria Cugir 583671 4 1 0.00
101 OLTEAN OVIDIU HD434 Simeria Cugir 583790 2 1 0.00
102 FRATII RADU HD436 Simeria Cugir 582610 2 1 0.00
103 MUNTEAN OVIDIU HD453 Simeria Bacia 562289 4 1 0.00
104 GOLEA PETRISOR HD536 Simeria Brad 508898 5 1 0.00
105 TOMA ITU HD593 Simeria Deva 536979 2 1 0.00
106 BORLEA DANIEL HD8 Simeria Simeria 557168 5 1 0.00
107 CUPSE VASILE MM102 Cluj Asuaju De Sus 518021 12 1 0.00
108 PUSCAS ADRIAN MM131 Cluj Baia Mare 544018 7 1 0.00
109 MOLNAR LUDOVIC MM15 Cluj Baia Sprie 556585 10 1 0.00
110 POP ALIN+NADIA MM2 Cluj Baia Mare 546666 11 1 0.00
111 HAUSI VICTOR+PICH MM87 Cluj Baia Mare 545702 12 1 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN