reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 20.08.2011 11:41:07] [Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN / 0741147262]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 13.09.2011 21:58:36]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 18 / Organizator: Hunedoara
CATEGORIA - FOND
16.07.2011 - Linz
Coordonate lansare - X: 48.12.00,00 / Y: 14.17.00,00
LANSARE: 16.07.2011 6:15
PORUMBEI ANGAJATI: 1496
PORUMBEI CLASATI: 299
NR. COLUMBOFILI: 200
PRIMUL PORUMBEL: FAMILIA MOLDOVANCluj-napoca168435200715:7:451344.8184
ULTIMUL PORUMBEL: CHIAUA LUMINITABaia Mare29730200916:49:431123.8058
DATA_RASARIT_APUS: 16.07.2011_05:27_21:41 / 17.07.2011_05:28_21:40 (45.8833/22.9)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj-napoca Cluj-napoca 716452 25 9 4.01
2 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 683450 6 5 47.46
3 OPRA GHEORGHE HD48 Simeria Orastie 722428 4 3 48.79
4 CHIRA ROMULUS HD534 Simeria Brad 662428 5 3 50.80
5 PILT CORNEL HD11 Simeria Simeria 721789 3 3 54.82
6 POP CRISTIAN BN58 Cluj-napoca Unirea 775038 12 3 64.84
7 CHIUZBAIAN IOAN MM29 Baia Mare Satu Nou De Sus 698295 10 4 66.18
8 URSU DANIEL HD132 Simeria Cugir 737341 3 2 67.51
9 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 737606 9 3 72.19
10 CRISAN MARIUS II HD10 Simeria Simeria 719814 3 3 74.87
11 FAMILIA KULCSAR CJ94 Cluj-napoca Gherla 732769 12 4 78.21
12 FRATII MARGAU HD639 Simeria Brad 661122 6 3 87.57
13 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj-napoca Cluj-napoca 720863 5 3 90.24
14 CARABUT MARIUS HD195 Simeria Brad 682127 5 3 92.91
15 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 736323 5 2 94.92
16 TINCA IOAN DORU MM9 Baia Mare Salsig 674567 6 3 98.26
17 MARZA VIRGIL HD140 Simeria Cugir 736025 4 2 102.27
18 POP CIPRIAN BN10 Cluj-napoca Unirea 775039 10 4 109.62
19 FRATII VLASIN MM137 Baia Mare Sighetu Marmatiei 716079 14 6 114.31
20 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj-napoca Cluj-napoca 716858 5 2 115.64
21 KEREKES MIHAI CJ26 Cluj-napoca Cluj-napoca 718196 13 6 122.32
22 SIM IOAN MARCEL HD180 Simeria Brad 683347 14 4 124.33
23 DIRLE FLORIN+ILDIKO MM106 Baia Mare Seini 670043 9 5 126.33
24 STURZA DANIEL HD181 Simeria Brad 682967 12 5 132.35
25 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 709392 11 6 144.39
26 NAVODARSZKY CHARLIE MM68 Baia Mare Sighetu Marmatiei 713302 8 3 155.08
27 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj-napoca Huedin 672605 5 2 165.77
28 DARADICS ANDREI HD108 Simeria Cristur 703431 5 3 167.11
29 AMBRUS BOGDAN MM25 Baia Mare Baia Mare 688213 6 3 169.12
30 IUSAN&STEFANESCU BN3 Cluj-napoca Ghinda 776132 5 3 169.79
31 FARCAS PETRU HD97 Simeria Cristur 706853 6 3 170.46
32 OPRUT PETRU HD185 Simeria Brad 690858 3 2 171.80
33 BABAN STEFAN MM43 Baia Mare Baia Mare 694872 6 3 172.46
34 HAUSI VICTOR+PICH MM87 Baia Mare Baia Mare 693672 30 15 175.13
35 OLTEAN+BOBOS CJ38 Cluj-napoca Cluj-napoca 718989 9 2 175.13
36 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj-napoca Cara 731306 10 2 175.80
37 SAS CALIN CJ196 Cluj-napoca Cornesti 731885 15 4 176.47
38 OTVOS ALEXANDRU BN6 Cluj-napoca Lechinta 763812 22 4 178.48
39 ONAC + CATUNA MM39 Baia Mare Baia Mare 694923 9 4 185.16
40 NICOARA SORIN HD183 Simeria Brad 687091 4 2 189.17
41 BOBOS MARIUS CJ85 Cluj-napoca Apahida 727482 24 8 207.22
42 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj-napoca Cluj-napoca 715344 24 5 211.23
43 MARGINEAN NICOLAE HD138 Simeria Cugir 737512 5 2 229.95
44 DRAGHICIU CRISTIAN HD493 Simeria Brad 683710 2 2 243.31
45 IEUDEAN + ARDELEAN MM200 Baia Mare Baia Mare 697794 15 8 248.66
46 PURDA VASILE CJ194 Cluj-napoca Turda 739370 5 2 256.01
47 MOCIRAN MIHAI MM183 Baia Mare Recea 690124 10 3 256.02
48 BERAR DANIEL CJ155 Cluj-napoca Campia Turzii 745018 5 2 268.71
49 VISOVAN MIHAI MM31 Baia Mare Baia Mare 695205 15 3 274.73
50 JUCAN REMUS CJ25 Cluj-napoca Cluj-napoca 720332 4 2 302.14
51 BODIZS FRANCISC MM6 Baia Mare Baia Sprie 703364 8 3 311.49
52 CHIAUA LUMINITA MM55 Baia Mare Sighetu Marmatiei 713302 2 2 328.21
53 MOTRUK + FLOREA MM65 Baia Mare Sighetu Marmatiei 716380 15 3 338.23
54 CIORBA&GRAEF BN2 Cluj-napoca Bistrita 773498 15 5 0.00
55 CHIS ALBERT BN56 Cluj-napoca Fantanele 761863 12 1 0.00
56 HADARAU VLAD BN66 Cluj-napoca Bistrita 773109 2 1 0.00
57 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj-napoca Bistrita 772879 25 3 0.00
58 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj-napoca Cluj-napoca 718335 5 1 0.00
59 DOUDA+MOLDOVAN CJ100 Cluj-napoca Chinteni 710752 4 1 0.00
60 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj-napoca Cluj-napoca 717173 5 1 0.00
61 GIURGIU ADRIAN CJ121 Cluj-napoca Turda 738976 3 1 0.00
62 MUNTEANU V VIRGIL CJ130 Cluj-napoca Turda 737014 7 1 0.00
63 NEMTOI ANDREI CJ170 Cluj-napoca Turda 741166 5 1 0.00
64 SAS CRISTIAN CJ171 Cluj-napoca Turda 741080 5 1 0.00
65 GHIRISAN IOAN CJ18 Cluj-napoca Apahida 727649 10 1 0.00
66 GRELUS SEBASTIAN CJ19 Cluj-napoca Cluj-napoca 715386 3 1 0.00
67 BANYAI FRANCISC CJ2 Cluj-napoca Cluj-napoca 718513 8 1 0.00
68 MATEI STEFAN CJ33 Cluj-napoca Dezmir 725824 17 1 0.00
69 MIRON DACIAN CJ35 Cluj-napoca Cluj-napoca 716823 3 1 0.00
70 PASCA PETRU CJ39 Cluj-napoca Apahida 727423 5 1 0.00
71 FERENT MARIUS CJ58 Cluj-napoca Cluj-napoca 717016 3 1 0.00
72 ZAMFIR MIHAI CJ60 Cluj-napoca Cluj-napoca 714839 4 1 0.00
73 STRANYEZKY & HUBA CJ63 Cluj-napoca Cluj-napoca 718462 9 1 0.00
74 RUSU MIHAIL CJ69 Cluj-napoca Cluj-napoca 715389 3 1 0.00
75 SUTEU CRISTIAN CJ72 Cluj-napoca Cluj-napoca 717321 5 1 0.00
76 TEGHER ASTILEAN CJ87 Cluj-napoca Apahida 727660 6 1 0.00
77 CAPRINI ADRIAN HD105 Simeria Cristur 698247 11 1 0.00
78 DAVID CALIN HD113 Simeria Cristur 707057 1 1 0.00
79 JOSAN NICOLAE HD137 Simeria Cugir 737000 2 1 0.00
80 DUBLES IOAN HD143 Simeria Cugir 737627 2 1 0.00
81 POP CIPRIAN HD161 Simeria Simeria 711652 3 1 0.00
82 ARMEGIOIU MIHAI HD164 Simeria Simeria 721014 12 3 0.00
83 FAUR CRISTIAN HD175 Simeria Brad 682582 2 1 0.00
84 HOLIARTOC CLAUDIU HD202 Simeria Brad 669252 5 1 0.00
85 ANECULAESEI SORIN HD24 Simeria Bacia 714449 5 1 0.00
86 ANTAL + LUP HD262 Simeria Petrosani 758438 3 1 0.00
87 KADAR IOSIF HD271 Simeria Petrosani 757037 1 1 0.00
88 MAGDA NICOLAE HD293 Simeria Simeria 711311 2 1 0.00
89 PROHASCA ANTONIO HD357 Simeria Simeria 711242 2 1 0.00
90 ROMAN OCTAVIAN HD4 Simeria Simeria 714503 5 1 0.00
91 IOSIF TEODOR HD54 Simeria Orastie 725577 2 1 0.00
92 SCHAVEL FERDINAND HD6 Simeria Simeria 711255 1 1 0.00
93 CHIRILA + DUMITREAN HD667 Simeria Simeria 707267 6 1 0.00
94 DANILUC FLORIN HD80 Simeria Hunedoara 707850 6 2 0.00
95 ENISOR VALENTIN MM10 Baia Mare Salsig 676393 10 1 0.00
96 MAROSAN IOSIF MM104 Baia Mare Baia Mare 698765 4 1 0.00
97 POP CRISTIAN+MANUELA MM107 Baia Mare Baia Mare 693536 14 4 0.00
98 PUSCAS ADRIAN MM131 Baia Mare Baia Mare 691689 7 1 0.00
99 MOTOC MARIUS MM147 Baia Mare Bozanta Mica 682945 4 1 0.00
100 COSTIN SORIN MM157 Baia Mare Sighetu Marmatiei 718538 4 1 0.00
101 BOITOR MARCEL MM185 Baia Mare Sebisa 675070 9 1 0.00
102 POP ALIN+NADIA MM2 Baia Mare Baia Mare 694278 14 2 0.00
103 MURESAN FRANCISC MM22 Baia Mare Baia Mare 693178 8 1 0.00
104 POPOVICI LUDOVIC ROBERT MM26 Baia Mare Sighetu Marmatiei 714124 5 1 0.00
105 POP ROMI MM35 Baia Mare Tautii Magheraus 685990 57 14 0.00
106 HOROTAN VASILE MM42 Baia Mare Bozinta Mica 683734 10 1 0.00
107 CIORBA VASILE NICOLAE MM45 Baia Mare Baia Mare 694048 5 1 0.00
108 KADAR ANTAL MM61 Baia Mare Sighetu Marmatiei 714476 11 1 0.00
109 MARIS ILIUTA MM63 Baia Mare Sighetu Marmatiei 716465 38 8 0.00
110 OROSZ ROBERT MM69 Baia Mare Sighetu Marmatiei 713707 11 1 0.00
111 STOICIUC PETRU MM72 Baia Mare Sighetu Marmatiei 713756 14 2 0.00
112 BUCSA + TUDURACHI BN104 Cluj-napoca Viisoara 769889 5 0 0.00
113 SARB VASILE BN109 Cluj-napoca Rebrisoara 766004 22 0 0.00
114 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj-napoca Ghinda 779059 7 1 0.00
115 MARCU DUMITRU BN37 Cluj-napoca Bistrita 773618 10 1 0.00
116 BUTIU CRISTIAN BN47 Cluj-napoca Bistrita 774957 12 0 0.00
117 TANKO TIBOR BN5 Cluj-napoca Saratel 768338 4 0 0.00
118 SALVAN SORIN BN57 Cluj-napoca Bistrita 772642 3 0 0.00
119 RUS IACOB BN67 Cluj-napoca Bistrita 770011 2 0 0.00
120 CIUREA ILIE BN68 Cluj-napoca Susenii Bargaului 787463 10 0 0.00
121 ANDREI IOAN BN72 Cluj-napoca Ghinda 774961 4 0 0.00
122 ORBAN MARTON BN74 Cluj-napoca Strugureni 755981 8 0 0.00
123 BUNGARDEAN RARES BN83 Cluj-napoca Lechinta 763334 7 0 0.00
124 STANCIU GHEORGHE CJ111 Cluj-napoca Cluj-napoca 718021 1 0 0.00
125 RUS MARCEL CJ126 Cluj-napoca Turda 737972 8 0 0.00
126 ONET ALIN CJ129 Cluj-napoca Turda 737134 4 0 0.00
127 POP CALIN CJ132 Cluj-napoca Turda 737905 5 0 0.00
128 OANA FULGENTIU CJ159 Cluj-napoca Campia Turzii 745738 6 0 0.00
129 FOGARASI ALEX CJ160 Cluj-napoca Campia Turzii 746106 7 0 0.00
130 TULAI RADU CJ162 Cluj-napoca Luna 749155 5 0 0.00
131 ILEA TEODOR CJ163 Cluj-napoca Luncani 752849 9 0 0.00
132 LADARIU DANIEL CJ164 Cluj-napoca Gligoresti 755367 7 0 0.00
133 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj-napoca Cluj-napoca 716364 2 0 0.00
134 FESNIC AUREL CJ189 Cluj-napoca Turda 737685 3 0 0.00
135 FATUSAN ILIE CJ190 Cluj-napoca Mihai Viteazu 736451 3 0 0.00
136 SUCIU LUCIAN CJ197 Cluj-napoca Turda 739358 28 4 0.00
137 MEZEI TIBERIU CJ200 Cluj-napoca Gherla 732583 10 0 0.00
138 BOLOGA NICOLAE CJ210 Cluj-napoca Ludus 763321 8 0 0.00
139 FODOR IOAN CJ213 Cluj-napoca Ludus 761632 9 0 0.00
140 SUCIU FLORIAN CJ215 Cluj-napoca Ludus 761955 8 0 0.00
141 MURESAN VIOREL CJ216 Cluj-napoca Ludus 761748 6 0 0.00
142 HARASZTOSI PETER CJ22 Cluj-napoca Cluj-napoca 715318 5 0 0.00
143 OLTEANU DUMITRU CJ231 Cluj-napoca Dej 734308 11 0 0.00
144 TOTHEZAN LIVIU CJ236 Cluj-napoca Cluj Napoca 714989 3 0 0.00
145 BUK0S ATTILA CJ283 Cluj-napoca Cluj-napoca 717184 1 0 0.00
146 CHIS ROBERT CJ285 Cluj-napoca Dej 726202 1 0 0.00
147 KISS IULIU CJ286 Cluj-napoca Gherla 732641 10 0 0.00
148 MIRON NICOLAE CJ34 Cluj-napoca Capusu Mic 691477 3 0 0.00
149 POP CORNEL CJ41 Cluj-napoca Cluj-napoca 717262 4 0 0.00
150 POPESCU SERGIU CJ42 Cluj-napoca Cluj-napoca 716231 1 0 0.00
151 ROSCA MARINEL CJ48 Cluj-napoca Apahida 727088 4 0 0.00
152 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj-napoca Cluj-napoca 714400 4 0 0.00
153 RUSU IOAN CJ50 Cluj-napoca Cluj-napoca 717144 4 0 0.00
154 ROSU RADU CJ51 Cluj-napoca Cluj-napoca 716071 3 0 0.00
155 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj-napoca Cluj-napoca 715210 5 0 0.00
156 MOLDOVAN VIOREL CJ62 Cluj-napoca Cluj-napoca 715530 3 0 0.00
157 BALAZS LEVENTE CJ64 Cluj-napoca Cluj-napoca 717428 4 0 0.00
158 COZMA STEFAN CJ7 Cluj-napoca Apahida 727761 15 3 0.00
159 MOGA ANDREI CJ73 Cluj-napoca Apahida 727670 5 0 0.00
160 CORPODEAN STEFAN CJ75 Cluj-napoca Cluj-napoca 715484 5 0 0.00
161 DIRJAN MIRCEA CJ84 Cluj-napoca Cluj-napoca 716934 6 0 0.00
162 CRISAN EMIL CJ88 Cluj-napoca Dezmir 725052 10 0 0.00
163 COSMA PETRU CJ89 Cluj-napoca Apahida 727524 5 0 0.00
164 CUIBUS ADRIAN CJ9 Cluj-napoca Dezmir 724951 10 0 0.00
165 JIMAN FLORIN CJ98 Cluj-napoca Cluj-napoca 715277 3 0 0.00
166 FURCA RADU HD118 Simeria Cristur 706986 4 0 0.00
167 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 736328 2 0 0.00
168 RATIU MUGUREL HD15 Simeria Simeria 711109 3 0 0.00
169 ANGHELACHE VASILE HD16 Simeria Simeria 711128 3 0 0.00
170 CHIRICA PAUL HD208 Simeria Brad 686964 1 0 0.00
171 IANC REMUS HD213 Simeria Simeria 691833 3 0 0.00
172 VANCEA SORIN HD215 Simeria Simeria 707799 2 0 0.00
173 POPA FLORIN HD245 Simeria Cristur 693274 6 0 0.00
174 GHIURA STEFAN HD259 Simeria Petrosani 756428 2 0 0.00
175 IENULESCU MUGUREL HD260 Simeria Petrosani 758512 3 0 0.00
176 GIURA ILIE HD32 Simeria Bacia 711947 3 0 0.00
177 DOROG MARIUS HD451 Simeria Cristur 667043 3 0 0.00
178 CIUREA PETRU HD482 Simeria Vulcan 748782 1 0 0.00
179 DRAGAN REMUS HD49 Simeria Orastie 727535 4 0 0.00
180 UDVAR+MARIAN HD519 Simeria Petrosani 758499 4 0 0.00
181 NICULAS CRISTIAN HD524 Simeria Cugir 737023 1 0 0.00
182 MIHUTI ALIN HD590 Simeria Deva 695835 5 0 0.00
183 FRATII RADU + SCHADI HD668 Simeria Cugir 736267 2 0 0.00
184 BORLEA DANIEL HD8 Simeria Simeria 710732 3 0 0.00
185 MUNTEANU VALENTIN HD81 Simeria Hunedoara 700312 3 0 0.00
186 CHIRITOIU STELIAN HD89 Simeria Hunedoara 709140 7 0 0.00
187 BEGAN M BOGDAN MM0 Baia Mare Sighetu Marmatiei 712838 7 0 0.00
188 CUPSE VASILE MM102 Baia Mare Asuaju De Sus 666681 6 0 0.00
189 SACALAS VIOREL MM118 Baia Mare Ocna Sugatag 718630 26 0 0.00
190 LEU DANIEL MM126 Baia Mare Ilba 677980 7 0 0.00
191 IONUT CALIN MM130 Baia Mare Seini 671217 7 0 0.00
192 BENCZE ZOLTAN MM132 Baia Mare Catalina 692744 6 0 0.00
193 POP VERONICA MM36 Baia Mare Tautii Magheraus 696433 15 0 0.00
194 SOFRON MIRCEA MM37 Baia Mare Sighetu Marmatiei 714053 7 0 0.00
195 SOFRON LIA MM38 Baia Mare Sighetu Marmatiei 714053 4 0 0.00
196 BETYE VASILE MM49 Baia Mare Seini 670093 9 0 0.00
197 FICZAI ANDRAS MM54 Baia Mare Ocna Sugatag 719636 11 1 0.00
198 ARBA VASILE MM77 Baia Mare Sighetu Marmatiei 713190 4 0 0.00
199 PAPP FRANCISC MM8 Baia Mare Sighetu Marmatiei 716107 7 0 0.00
200 MURESAN CRISTIAN MM80 Baia Mare Bozinta Mica 683346 19 1 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN