LISTA NOMINALA - DELEGATI CONFERINTA NATIONALA A FNCPR 14.04.2019
25.05.2019 14:00:59
(se completeaza de catre tehnici in programul de clasamente 2019; delegatii se vor prezenta la conferinta cu imputernicirea listata din program)
## JUDET NUME
1. Alba Barsan Daniel
2. Alba Cosma Alexandru
3. Alba Dubles Ioan
4. Alba Hauca Mihai
5. Alba Huzu Alexandru
6. Alba Leah Dorin
7. Alba Panduru Dan
8. Arad Marta Daniel
9. Arad Siclovan Nicu
10. Arad Stoica Eugen
11. Bihor Pantea Ioan Florin
12. Bihor Sabau Doru Stefan
13. Bihor Tunduc Marius Florin
14. Brasov Chifor Emanuel
15. Brasov Florea Lucian Nicolae
16. Brasov Macovschi Mihail
17. Brasov Sendruc Gheorghe
18. Brasov Tuturea Viorel-nicolae
19. Brasov Zamfir Ovidiu - Sorin
20. Bucuresti Dinca Valeriu
21. Bucuresti Dobre Cosmin
22. Bucuresti Giulescu Stefan
23. Bucuresti Guta Marian
24. Bucuresti Radu Constantin
25. Bucuresti Senciuc Denis
26. Bucuresti Tipeanu Gabriel
27. Bucuresti Ungureanu Sebastian
28. Caras Severin Badea Dorel
29. Caras Severin Carebia Nicolae-gheorghe
30. Caras Severin Lazar Sebastian-cosmin
31. Caras Severin Milcu Ion
32. Caras Severin Samaon Ion
33. Cluj Babeanu Constantin-silviu
34. Cluj Kinczler Ludovic
35. Cluj Matei Romolus Maximilian
36. Cluj Pop V. Daniel
37. Cluj Sarac Ioan Aurelian
38. Constanta Oprea Gabriel
39. Constanta Stanca Gica
40. Constanta Tanase Alexandru
41. Covasna Bartos Istvan
42. Covasna Beke Andor
43. Covasna Molnar Gyorgy
44. Dambovita Bolborea Ionut
45. Dambovita Draghici Alexandru-marian
46. Dambovita Paraschiv Ion
47. Dolj Chirita Mircea
48. Dolj Gatejescu Alexandru Florian
49. Dolj Lungu Ion
50. Dolj Pretorian Cosmin
51. Giurgiu Nastase Ilie
52. Giurgiu Tarca Florin
53. Gorj Vasile Ion Marius
54. Harghita Kalnoki Endre
55. Harghita Major Gabor
56. Harghita Szabo Zoltan
57. Hunedoara Mihuti Alin
58. Hunedoara Olariu Marian
59. Hunedoara Parau Petru
60. Hunedoara Renghea Florin
61. Maramures Crisan Daniel
62. Maramures Fiktusz Calin Adrian
63. Maramures Hausi Victor
64. Mehedinti Plavitu Liviu
65. Mehedinti Riza Madalin
66. Mures Ormenisan Catalin-razvan
67. Mures Rogoz Crucian Eugen
68. Olt Cernatoiu Nicusor Remus
69. Olt Ghinea Cristian
70. Olt Iovan Alin Constantin
71. Olt Ronea Mircea
72. Olt Ungureanu Iulus Emil
73. Prahova Andronache Costinel
74. Prahova Bilan Florin
75. Prahova Bucura Viorel
76. Prahova Constantin Gheorghe
77. Prahova Costea Dan
78. Prahova Dragusin George
79. Prahova Duta Cristian
80. Prahova Grecu Marius
81. Prahova Ilie Nicolae
82. Prahova Manea Cosmin
83. Prahova Manta Florin
84. Prahova Munteanu Viorel
85. Prahova Nastasescu Daniel
86. Prahova Petrache Valentin
87. Prahova Radu Cornel
88. Prahova Simion Iulian
89. Prahova Toader Florin
90. Prahova Zinca Robert
91. Sibiu Iancu Bogdan
92. Sibiu Muntean Vasile
93. Suceava Apetrei Vasile
94. Suceava Filip Vladi
95. Suceava Hurjui Cristi
96. Suceava Lionte Lucian
97. Suceava Mindrila Constantin
98. Suceava Rasca Radu
99. Suceava Schipor Adrian
100. Suceava Tanasa Ionut
101. Suceava Ujeniuc Liviu
102. Teleorman Berceanu Ion Ovidiu
103. Valcea Baciucu George
104. Valcea Manu Ionut
105. Valcea Popa Petrisor
106. Valcea Sipoteanu Razvan