EXEMPLE DE ANUNTARE PORUMBEI PRIN SMS, DEMIFOND+FOND,FOND,MARATON - 02.06.2018

Fond.Amstetten.112233.2013.13.48.25
Fond.Berezanka.335566.2015.14.52.41
Fond.Berezanka.453261.2014.20.7.10
Fond.Bialystok 1.123456.2017.15.59.20
Fond.Bratislava.123456.2015.14.19.24
Fond.Budapesta.445566.2013.15.20.44
Fond.Dacice.445566.2016.19.21.18
Fond.Humpolek.445566.2018.23.28.56
Fond.Hustopece.995511.2018.19.23.8
Fond.Jihlava.221155.2014.14.18.44
Fond.Losice.335566.2014.12.2.0
Fond.Mikulov.995511.2018.21.5.24
Fond.Mohora.995511.2018.22.16.29
Fond.Mykolaiv.112233.2016.17.9.51
Fond.Mykolaiv.453261.2014.22.11.10
Fond.Nove Zamky.445566.2018.22.23.23
Fond.Przemysl.995511.2018.10.54.8
Fond.Sankt Polten.445566.2015.12.55.39
Maraton.Seta.453261.2014.17.48.17.918727
Fond.Sychavka.335566.2017.21.55.2
Maraton.Terespol.335566.2013.16.52.54.998234
Fond.Tomaszow.995511.2014.13.59.27
Maraton.Vilnius.445566.2016.17.8.56.998234
Fond.Wloszczowa 1.335566.2018.17.24.36
Fond.Yarmolyntsi.123456.2013.15.41.43
Fond.Znojmo.995511.2015.18.37.52

Format mesaj FOND ( si DEMIFOND+FOND):
fond.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda

Format mesaj MARATON:
maraton.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

 

* NU ARE IMPORTANTA DACA SUNT LITERE MICI, MARI, SAU COMBINATE

* DACA LOCALITATEA DE LANSARE (NUMELE DAT CONCURSULUI PROVIZORIU) ESTE COMPUS DIN 2 SAU MAI MULTE CUVINTE (de ex. Tabor BH; Wiener Neustadt AB) ESTE DE AJUNS SPECIFICAREA IN MESAJ DOAR A PRIMULUI CUVANT (ex. tabor, respectiv wiener, adica fond.tabor.matricol.an.ora.min.sec)

inapoi