EXEMPLE DE ANUNTARE PORUMBEI PRIN SMS, DEMIFOND+FOND,FOND,MARATON - 25.05.2019

Fond.Janow.335566.2016.19.31.42
Fond.Jitomir.221155.2015.9.54.7
Fond.Kalinka.995511.2017.16.25.48
Fond.Losice.445566.2015.21.23.56
Fond.Losice.221155.2017.19.57.10
Fond.Palanca.442299.2017.23.36.6
Fond.Przemysl.453261.2017.20.14.51
Fond.Radonia.453261.2019.18.31.0
Fond.Tomaszow.335566.2018.15.11.36
Format mesaj FOND (si DEMIFOND+FOND):
fond.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda

Format mesaj MARATON:
maraton.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

 

* NU ARE IMPORTANTA DACA SUNT LITERE MICI, MARI, SAU COMBINATE

* DACA LOCALITATEA DE LANSARE (NUMELE DAT CONCURSULUI PROVIZORIU) ESTE COMPUS DIN 2 SAU MAI MULTE CUVINTE (de ex. Tabor BH; Wiener Neustadt AB) ESTE DE AJUNS SPECIFICAREA IN MESAJ DOAR A PRIMULUI CUVANT (ex. tabor, respectiv wiener, adica fond.tabor.matricol.an.ora.min.sec)

inapoi