EXEMPLE DE ANUNTARE PORUMBEI PRIN SMS, DEMIFOND+FOND,FOND,MARATON

Fond.Chelm.987654.2018.16.59.18

Fond.Ivanivka.445566.2015.22.30.8

Fond.Janow.445566.2014.19.17.32

Fond.Jaroslaw.442299.2014.9.49.44

Fond.Losice.995511.2017.18.21.37

Fond.Odessa.445566.2017.22.51.30

Fond.Olaneshty.221155.2017.21.19.27

Fond.Palanca.335566.2013.20.22.18

Fond.Przemysl.335566.2016.9.58.37

Fond.Tomaszow.335566.2015.19.15.18

 

Format mesaj FOND(si DEMIFOND+FOND):

fond.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda

Format mesaj MARATON si porumbei CONTROL:

maraton.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

control.localitate.matricol.an.ora.minut.secunda.sticker

 

 

* NU ARE IMPORTANTA DACA SUNT LITERE MICI, MARI, SAU COMBINATE

* DACA LOCALITATEA DE LANSARE (NUMELE DAT CONCURSULUI PROVIZORIU) ESTE COMPUS DIN 2 SAU MAI MULTE CUVINTE (de ex. Tabor BH; Wiener Neustadt AB) ESTE DE AJUNS SPECIFICAREA IN MESAJ DOAR A PRIMULUI CUVANT (ex. tabor, respectiv wiener, adica fond.tabor.matricol.an.ora.min.sec)

inapoi