Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL NATIONAL COLUMBOFIL AL ROMANIEI 2016
CRESCATORI - CATEGORIA PALMARES 3 ANI MARATON
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Cobzaru Daniel
GL
GL21
255.45
2
Preda Gheorghe
OT
OT163
370.80
3
Popa Marius
MH
MH602
373.97
4
Iurieti Relu
BT
BT30
434.93
5
Peste Ioan
NT
NT113
517.24
6
Curea C-tin + Dinu
TM
TM28
591.05
7
Fratii Hitu
SV
SV385
594.89
8
Racovita Adrian
VS
VS28
595.87
9
Potlog Nicolae
VN
VN4076
607.10
10
Iancu Gelu
VN
VN4078
630.31
11
Alexandru + Matei
BR
BR82
637.62
12
Moise Dinu
VN
VN4070
664.53
13
Sarbu Tiberiu
VN
VN4164
675.00
14
Malinche Iulian
BR
BR140
688.55
15
Cabau Florian
TM
TM18
711.60
16
Smeu Ionut
BR
BR229
718.27
17
Vochin George
DJ
DJ2
739.20
18
Serban Gheorghe
VS
VS86
741.16
19
Familia Mazuru
BR
BR145
758.30
20
Popa Lucian
BB
BB8751
759.38
21
Nistor Cristi Si Doru
SV
SV648
764.25
22
Oniceanu & Darabaneanu
CS
CS421
771.09
23
Petre George
DB
DB226
774.04
24
Tuce Florinel
MH
MH262
784.11
25
Cozma Aurel
MH
MH454
792.55
26
Familia Henning
BR
BR236
807.32
27
Cernatoiu Nicusor Remus
OT
OT443
823.72
28
Sfetcu Eduard
DJ
DJ210
847.71
29
Ciobanu Dumitru
GR
GR266
859.89
30
Parlog Constantin
MH
MH603
879.41
31
Galan Viorel Petru
VN
VN4234
903.94
32
Stanescu + Dobre
BB
BB8731
914.59
33
Iancu Claudiu
OT
OT284
925.92
34
Manta Adrian
VN
VN4092
936.57
35
Tamsa Ioan
AR
AR12
953.47
36
Costea Ciprian
GL
GL349
963.44
37
Chiriac Victor
DB
DB214
964.60
38
Sandulache Sorin
VN
VN4165
977.24
39
Galtescu Tiberiu Bogdan
VS
VS118
990.91
40
Siclovan Nicu
AR
AR47
995.81
41
Ion Nicolae + Paul
OT
OT698
1005.22
42
Grigore Florin
OT
OT331
1008.53
43
Negrea Constantin
BB
BB9105
1013.44
44
Popa+marin
DB
DB276
1025.03
45
Onodi Vasile
BH
BH787
1057.02
46
Stan M. + Ilie M.
TM
TM22
1063.37
47
Lakatos Zoltan
BH
BH564
1101.53
48
Turcanu Mihai
BT
BT7
1112.87
49
Pescaru + Pinczes
AR
AR135
1114.98
50
Albu Beniamin
VS
VS104
1141.24
51
Buzatu Cornel
OT
OT299
1154.41
52
Schipor Adrian
SV
SV583
1184.01
53
Petrica Cristinel
BB
BB8984
1186.70
54
Bogasieru - Dunarintu
MH
MH317
1187.64
55
Stanciu Constantin
OT
OT20
1187.75
56
Lupu Ioan
BC
BC173
1210.62
57
Gorduna Laurentiu
TM
TM246
1227.30
58
Munteanu Emil
NT
NT145
1233.39
59
Ionita Octavian
OT
OT465
1234.10
60
Tunaru Daniel
MH
MH622
1285.61
61
State Constantin
NT
NT77
1289.39
62
Andrei Stefan
MH
MH612
1291.88
63
Ghidan Moise
BT
BT71
1313.40
64
Lazar Paraschiv
GL
GL302
1370.22
65
Stan Ionut Liviu
BR
BR65
1396.02
66
Degeanu Florin
BB
BB8901
1404.27
67
Bucur Gheorghe
DB
DB210
1409.63
68
Lunca Mihai Bogdan
CS
CS138
1413.58
69
Marius Banc
CJ
CJ221
1474.34
70
Mosescu Vasile
BR
BR33
1650.72
71
Mirea Marius
DJ
DJ90
1668.18
72
Zalischi Florin
SV
SV124
1680.77
73
Munteanu Bogdan
BT
BT283
1795.50