Campionat National Columbofil 2016
FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI DIN ROMANIA
CAMPIONATUL COLUMBOFIL AL PROVINCIEI
VEST
2015
Caras Severin, Timis, Arad, Bihor, Satu-Mare, Salaj, Maramures
PALMARES CRESCATORI - CATEGORIA GENERAL
LOC
Nume Columbofil
Judet
Cod
Punctaj
1
Fam. Culda
SJ
SJ183
146.97
2
Burciu Daniel
CS
CS100
166.55
3
Rosu Alin
AR
AR176
229.19
4
Cabau Florian
TM
TM18
259.06
5
Stan M. + Ilie M.
TM
TM22
260.10
6
Pisla Daniel
CS
CS6
268.78
7
Ususan Calin
AR
AR31
269.35
8
Nagy Olimpiu
SM
SM127
306.71
9
Vintila Dorin-vasile
TM
TM188
322.50
10
Vancea Flavius
BH
BH550
340.81
11
Schinteie Ioan
CS
CS43
348.38
12
Nagy Rudolf
BH
BH789
361.86
13
Iordache & Adascalitei
CS
CS537
364.25
14
Sarac Ioan
AR
AR101
396.44
15
Tanase C-tin
TM
TM136
414.43
16
Boboiescu Matei
CS
CS473
422.59
17
Vasiescu Pompiliu
AR
AR162
446.07
18
Fam. Nemes
SJ
SJ18
466.85
19
Nicola + Dehelean
AR
AR247
475.81
20
Marculescu Adrian
SM
SM39
477.74
21
Kuzmic + Suciu
MM
MM270
484.90
22
Udroaica Laurentiu
CS
CS47
489.27
23
Stoica Eugen
AR
AR112
497.80
24
Rosu Marius Vasile
CS
CS211
499.84
25
Lunca Mihai Bogdan
CS
CS138
505.40
26
Onodi Vasile
BH
BH787
506.58
27
Alexandrescu C-tin
CS
CS312
513.19
28
Marincus Dorel
TM
TM1
526.41
29
Fabian Raluca
SM
SM283
545.90
30
Manciu Samuel
CS
CS151
586.33
31
Gagiu C-tin
TM
TM165
596.63
32
Pop Alin+ Nadia
MM
MM2
610.58
33
Fildan Ionut
BH
BH688
612.43
34
Fabian Ioan
SM
SM25
618.64
35
Postol Emerik
BH
BH784
632.05
36
Burca Ionut
AR
AR37
632.09
37
Budai Andrei
BH
BH788
643.55
38
Pescaru + Pinczes
AR
AR135
644.00
39
Burgus Cosma
TM
TM186
660.69
40
Fratii Jurj
CS
CS67
666.01
41
Birnoiu Nicu
TM
TM128
698.74
42
Popescu & Chiriac & Habaci
CS
CS636
715.95
43
Timisan Iuliu
AR
AR149
746.42
44
Pop Patrik
SM
SM203
748.43
45
Pali Sebastian
BH
BH802
762.58
46
Pop Dan
SM
SM17
769.51
47
Lakatos Zoltan
BH
BH564
788.73
48
Fam. Miclos
BH
BH607
794.45
49
Tarau Danut
SJ
SJ2
795.72
50
Gruia Tiberiu
CS
CS152
800.64
51
Hausi Victor + Pich
MM
MM87
800.78
52
Habaci Calin
AR
AR3
809.10
53
Craiovan Florin
CS
CS84
823.09
54
Ghita Nicolae Trandafir
CS
CS252
826.26
55
Suceveanu Lucian
SM
SM70
834.99
56
Crisan Mircea
AR
AR79
838.93
57
Balea & Goicovici
CS
CS70
848.94
58
Moldovan Ioan
SM
SM94
856.15
59
Novak Levente
BH
BH778
861.30
60
Oros Bogdan
BH
BH845
861.76
61
Stef Andrei
MM
MM21
861.80
62
Dunga Gheorghe
TM
TM185
863.60
63
Fam. Lucaci
BH
BH546
890.93
64
Erdei Paul&istvan
SM
SM108
898.84
65
Tirtea Florin
BH
BH600
900.45
66
Fekete + Lucaciu
SJ
SJ174
900.78
67
Balea Bogdan
CS
CS247
914.57
68
Guver Nicanor
CS
CS9
925.91
69
Palfi Zoltan
BH
BH846
928.45
70
Dimitrovici & Sava
CS
CS468
930.37
71
Lupse Decebal Nicolae
TM
TM232
936.24
72
Tica Dorel
AR
AR143
957.00
73
Stoin Sergiu
TM
TM247
963.05
74
Oniceanu & Darabaneanu
CS
CS421
969.15
75
Alamurean Ilie
TM
TM3
972.93
76
Dolici & Iosub
CS
CS335
976.89
77
Terean Mihai
BH
BH661
977.16
78
Fam. Caraba
AR
AR216
978.32
79
Ciocan Octavian Radu
CS
CS251
988.20
80
Lupulescu Adrian
AR
AR43
988.50
81
Jucu Costica
AR
AR30
996.82
82
Damian Nicolae
CS
CS88
997.64
83
Familia Tunduc
BH
BH844
1004.73
84
Balogh Florin
MM
MM187
1019.57
85
Nastase Codrut
AR
AR92
1024.01
86
David Ionel
TM
TM40
1044.34
87
Hanciu Florin
TM
TM166
1068.25
88
Taut Daniel
SM
SM221
1070.16
89
Ionele Catalin
TM
TM203
1107.04
90
Zlibut+santa
BH
BH540
1107.23
91
Ceh Ovidiu
SM
SM272
1107.88
92
Tamas Dorin
AR
AR35
1114.68
93
Zgird Viorel
BH
BH720
1132.06
94
Tanasie Ionel
AR
AR26
1152.14
95
Gogut Alin
TM
TM228
1159.92
96
Timpa Daniel
CS
CS7
1194.47
97
Lazin Darian
MM
MM125
1242.41
98
Dragomir Decebal
CS
CS49
1244.90
99
Groza Marius
CS
CS352
1247.46
100
Dehelean Daniel
AR
AR61
1255.29
101
Chiuzbaian Ioan
MM
MM29
1263.52
102
Firma Cristici
CS
CS637
1291.80
103
Bugariu Simion
CS
CS176
1295.24
104
Mitre Ciprian
SJ
SJ160
1321.57
105
Anghel & Mihailovici
CS
CS294
1322.32
106
Bacsi Stefan
CS
CS354
1324.95
107
Marusca Traian
AR
AR141
1327.06
108
Bugarin Dionisie
CS
CS103
1337.94
109
Szilagyi Ioan
CS
CS3
1350.72
110
Cosariu Petrica
CS
CS372
1367.15
111
Goia Florian
TM
TM10
1386.58
112
Brojban Emanuel
CS
CS443
1440.99
113
Robas Alexandra
SM
SM200
1473.35
114
Cristi + Sanyi
BH
BH861
1476.21
115
Fratii Tau
AR
AR222
1488.53
116
Ciocarlan Alin
BH
BH772
1521.37
117
Sandro Marius
BH
BH859
1535.66
118
Tanase Alin & Rusu Raimond
TM
TM256
1545.38
119
Zbarce + Broizan
BH
BH543
1548.54
120
Buteala Nicolae
CS
CS172
1561.21
121
Croitoru Mihai Daniel
SJ
SJ142
1563.24
122
Kertmegi Istvan
BH
BH849
1630.92
123
Lukacs Stefan
BH
BH777
1650.71
124
Zaberca Liubce
CS
CS80
1656.54
125
Dumitrascu Viorel
CS
CS104
1656.99
126
Gorduna Laurentiu
TM
TM246
1674.02
127
Kiraly Imre
BH
BH785
1688.47
128
Murgu Ionel
CS
CS170
1694.79
129
Iabloncic Valentin + Iaroslav
BH
BH699
1707.99
130
Mocofan Ion
CS
CS139
1720.82
131
Paul + Hanus
SM
SM286
1777.05
132
Sabau Doru
BH
BH685
1842.71
133
Marienut Aurel
AR
AR15
1843.90
134
Bobar Liviu
AR
AR139
1898.08
135
Milanovici Dragan
CS
CS327
1955.99
136
Gergely Daniel
SM
SM187
1956.93
137
Blaga Gheorghe
BH
BH563
1959.84
138
Gruia Lorimer
CS
CS428
1972.47
139
Dabu Ioan
AR
AR14
2024.38
140
Bodog Danut
BH
BH689
2050.36
141
Lupastean Aurel
TM
TM135
2060.94
142
Bejat Nicolae
CS
CS93
2093.58