reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr
Selectati concursul pentru crescatori:
27 - 01.10.2011 Csorvas 6 pui / VITEZA DISTANTE GPS
26 - 24.09.2011 Csorvas 5 pui / VITEZA DISTANTE GPS
25 - 17.09.2011 Csorvas 4 pui / VITEZA DISTANTE GPS
24 - 11.09.2011 Tass derby / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
23 - 10.09.2011 Csorvas 3 pui / VITEZA DISTANTE GPS
22 - 04.09.2011 Csorvas 2 pui / VITEZA DISTANTE GPS
21 - 27.08.2011 Chisinau cris 2 pui / VITEZA DISTANTE GPS
20 - 20.08.2011 Csorvas 1 pui / VITEZA DISTANTE GPS
19 - 14.08.2011 Chisinau cris pui / VITEZA DISTANTE GPS
18 - 31.07.2011 Straubing 3 / MARATON DISTANTE GPS
17 - 16.07.2011 Stokerau 4 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
15 - 09.07.2011 Straubing 2 / MARATON DISTANTE GPS
16 - 09.07.2011 Keskemet / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
13 - 03.07.2011 Erd 7 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
14 - 03.07.2011 Stokerau 3 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
12 - 25.06.2011 Keskemet / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
9 - 18.06.2011 Straubing 1 / MARATON DISTANTE GPS
11 - 18.06.2011 Stokerau 2 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
10 - 18.06.2011 Erd 5 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
8 - 11.06.2011 Erd 4 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
7 - 04.06.2011 Erd 3 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
6 - 04.06.2011 Stokerau 1 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
5 - 28.05.2011 Erd 2 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
4 - 21.05.2011 Erd 1 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
3 - 14.05.2011 Keskemet / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
2 - 07.05.2011 Csorvas 1 / VITEZA DISTANTE GPS
1 - 30.04.2011 Chisineu cris 1 / VITEZA DISTANTE GPS
27 - 24.09.2010 Csorvas 2 pui / VITEZA DISTANTE GPS
26 - 17.09.2010 Tudor vladimirescu 2 pui / VITEZA DISTANTE GPS
25 - 12.09.2010 Chisinau cris 2 pui / VITEZA DISTANTE GPS
24 - 04.09.2010 Csongrad / VITEZA DISTANTE GPS
23 - 28.08.2010 Csorvas / VITEZA DISTANTE GPS
22 - 22.08.2010 Tudor vladimirescu / VITEZA DISTANTE GPS
21 - 21.08.2010 Bekescsaba / VITEZA DISTANTE GPS
20 - 15.08.2010 Lipova pui / VITEZA DISTANTE GPS
19 - 14.08.2010 Chisineu cris 1 pui / VITEZA DISTANTE GPS
18 - 08.08.2010 Wiesen 3 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
17 - 31.07.2010 Straubing 3 / MARATON DISTANTE GPS
16 - 17.07.2010 Kunszentmiklos 5 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
14 - 10.07.2010 Wels 1 / FOND DISTANTE GPS
13 - 10.07.2010 Straubing 2 / MARATON DISTANTE GPS
10 - 26.06.2010 Straubing 1 / MARATON DISTANTE GPS
12 - 26.06.2010 Kunszentmiklos 2 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
11 - 26.06.2010 Amstetem / FOND DISTANTE GPS
9 - 19.06.2010 Tass 1 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
8 - 12.06.2010 Szentes / VITEZA DISTANTE GPS
7 - 12.06.2010 Agfalva 2 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
6 - 05.06.2010 Kunszentmiklos 1 / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
5 - 29.05.2010 Agfalva 1 / DEMIFOND+FOND DISTANTE GPS
4 - 22.05.2010 Kunszentmiklos / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
3 - 08.05.2010 Keskemet / VITEZA+DEMIFOND DISTANTE GPS
2 - 01.05.2010 Bekescsaba / VITEZA DISTANTE GPS
1 - 24.04.2010 Chisineu cris / VITEZA DISTANTE GPS
31 - 09.10.2009 Lipova 3 pui / VITEZA
30 - 04.10.2009 Oroshaza pui / VITEZA
29 - 26.09.2009 Arad 3 pui / VITEZA
28 - 20.09.2009 Arad 2 pui / VITEZA
27 - 12.09.2009 Arad 1 pui / VITEZA
26 - 06.09.2009 Lipova 2 pui / VITEZA
25 - 31.08.2009 Lipova 1 pui / VITEZA
24 - 22.08.2009 Tudor vladimirescu pui / VITEZA
22 - 16.08.2009 Barzava pui / VITEZA
23 - 08.08.2009 Wienner neustadt 3 / FOND
20 - 26.07.2009 Melk 3 / FOND+MARATON
21 - 18.07.2009 Kunszentmiklos 8 / VITEZA+DEMIFOND
19 - 13.07.2009 Kunszentmiklos 7 / VITEZA+DEMIFOND
17 - 11.07.2009 Melk 2 / FOND+MARATON
18 - 05.07.2009 Kunszentmiklos 6 / VITEZA+DEMIFOND
14 - 30.06.2009 Melk 1 / FOND+MARATON
16 - 30.06.2009 Kunszentmiklos 5 / VITEZA+DEMIFOND
15 - 30.06.2009 Straubing / MARATON (ACMR)
13 - 19.06.2009 Kunszentmiklos 4 / VITEZA+DEMIFOND
9 - 13.06.2009 Wiener neustadt 2 / FOND
10 - 13.06.2009 Wells / FOND+MARATON
11 - 13.06.2009 Kunszentmiklos 3 / VITEZA+DEMIFOND
8 - 05.06.2009 Kunszentmiklos 2 / VITEZA+DEMIFOND
7 - 30.05.2009 Wiennerneustadt 1 / FOND
5 - 23.05.2009 Szekesfehervar / DEMIFOND
4 - 16.05.2009 Kunszentmiklos 1 / VITEZA+DEMIFOND
3 - 09.05.2009 Keskemet / VITEZA+DEMIFOND
2 - 02.05.2009 Oroshaza / VITEZA
1 - 25.04.2009 Lipova / VITEZA
107 - 01.10.2008 Oroshaza 2 / VITEZA
106 - 24.09.2008 Lipova 4 / VITEZA
105 - 06.09.2008 Lipova 3 / VITEZA
104 - 31.08.2008 Lipova 2 / VITEZA
103 - 23.08.2008 Oroshaza / VITEZA
102 - 17.08.2008 Lipova 1 / VITEZA
101 - 12.08.2008 Savarsin / VITEZA
15 - 09.08.2008 Wiener neustadt 4 / FOND
14 - 26.07.2008 Wiener neustadt 3 / FOND
12 - 12.07.2008 Tass 4 / VITEZA+DEMIFOND
13 - 12.07.2008 Melk / FOND+MARATON
11 - 05.07.2008 Kunszentmiklos 4 / VITEZA+DEMIFOND
10 - 28.06.2008 Tass 3 / VITEZA+DEMIFOND
11 - 28.06.2008 Wiener neustadt 2 / FOND
9 - 21.06.2008 Kunszentmiklos 3 / VITEZA+DEMIFOND
8 - 14.06.2008 Tass 2 / VITEZA+DEMIFOND
9 - 14.06.2008 Wels / FOND+MARATON
7 - 08.06.2008 Kunszentmiklos 2 / VITEZA+DEMIFOND
6 - 02.06.2008 Tass / VITEZA+DEMIFOND
7 - 31.05.2008 Wiener neustadt 1 / FOND
5 - 24.05.2008 Szekesfehervar / DEMIFOND
4 - 17.05.2008 Kunszentmiklos 1 / VITEZA+DEMIFOND
3 - 10.05.2008 Csongrad / VITEZA
2 - 03.05.2008 Oroshaza / VITEZA
1 - 26.04.2008 Lipova / VITEZA
0 - / FOND+MARATON

[Inapoi la lista judete]