reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 29.08.2011 15:18:34] [Responsabil tehnic sportiv (Alba): Panduru Dan / 0747495418]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 05.09.2011 21:00:09]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 18 / Organizator: Alba
CATEGORIA - MARATON
31.07.2011 - Straubing 3
Coordonate lansare - X: 48.53.58,6 / Y: 12.33.53,34
LANSARE: 31.07.2011 7:30
PORUMBEI ANGAJATI: 645
PORUMBEI CLASATI: 129
NR. COLUMBOFILI: 199
PRIMUL PORUMBEL: MOLDOVAN T IOANCluj-napoca74769200919:50:291225.6130
ULTIMUL PORUMBEL: ROSU RADUCluj-napoca167273200719:7:25157.8992
DATA_RASARIT_APUS: 31.07.2011_05:40_21:23 / 01.08.2011_05:41_21:22 / 02.08.2011_05:42_21:20 / 03.08.2011_05:44_21:19 / 04.08.2011_05:45_21:18 / 05.08.2011_05:46_21:16 / 06.08.2011_05:47_21:15 (46.0667/23.5833)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 SAVU FLORIN AB86 Alba Iulia Medias 935204 3 2 26.36
2 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj-napoca Cara 869854 5 2 41.86
3 BERAR DANIEL CJ155 Cluj-napoca Campia Turzii 884837 4 2 74.42
4 BOBOS MARIUS CJ85 Cluj-napoca Apahida 865712 6 2 88.37
5 TIMBUS COSMIN CJ156 Cluj-napoca Campia Turzii 884705 8 4 96.13
6 PURDA VASILE CJ194 Cluj-napoca Turda 879250 3 3 116.28
7 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj-napoca Huedin 811685 6 2 117.83
8 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj-napoca Cluj-napoca 853855 5 2 128.68
9 FOGARASI ALEX CJ160 Cluj-napoca Campia Turzii 885930 5 3 136.43
10 NAVODARSZKY CHARLIE MM68 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841209 4 3 151.94
11 OPRUT PETRU HD185 Alba Iulia Brad 834463 2 2 153.49
12 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj-napoca Bistrita 907546 4 2 155.04
13 CRETU SORIN BV77 Alba Iulia Dridif 987733 6 2 184.50
14 MOTRUK + FLOREA MM65 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 844259 5 2 186.04
15 PAPP ZSOLT HR43 Alba Iulia Satu Mare 1000615 3 2 189.14
16 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Alba Iulia Capusu De Campie 917419 3 2 212.40
17 MORITZ HANS TOBIAS UC5365 Alba Iulia Curciu 934985 4 2 246.51
18 FICZAI ANDRAS MM54 Cluj-napoca Ocna Sugatag 849075 4 2 249.61
19 POP ALIN+NADIA MM2 Cluj-napoca Baia Mare 825262 5 2 251.16
20 ROSU RADU CJ51 Cluj-napoca Cluj-napoca 854616 9 3 257.37
21 FATUSAN ILIE CJ190 Cluj-napoca Mihai Viteazu 876507 10 2 258.91
22 POP VERONICA MM36 Cluj-napoca Tautii Magheraus 827639 24 6 0.00
23 POP ROMI MM35 Cluj-napoca Tautii Magheraus 817049 19 5 0.00
24 IEUDEAN + ARDELEAN MM200 Cluj-napoca Baia Mare 828460 8 3 0.00
25 MEDRIS & HERMANN AB24 Alba Iulia Mihalt 889874 7 2 0.00
26 CHIRA ROMULUS HD534 Alba Iulia Brad 805960 10 2 0.00
27 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Alba Iulia Reghin 934504 10 2 0.00
28 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 884201 1 1 0.00
29 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Totoi 887821 4 1 0.00
30 PARAU ALEXANDRU AB161 Alba Iulia Obreja 892939 3 1 0.00
31 IOO GHEORGHE AB162 Alba Iulia Madias 934269 2 1 0.00
32 LAZAR M. IULIAN AB188 Alba Iulia Teius 885387 8 1 0.00
33 MATEI HORIA AB23 Alba Iulia Craciunelu De Jos 898873 1 1 0.00
34 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Santimbru 885083 6 1 0.00
35 PETRUSEL DAN AB30 Alba Iulia Alba Iulia 884384 6 1 0.00
36 KOBLE TIBERIU AB314 Alba Iulia Ciumbrud 886644 4 1 0.00
37 DUVLEA OVIDIU AB47 Alba Iulia Lancram 887068 5 1 0.00
38 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 888694 2 1 0.00
39 DENES TIBERIU AB76 Alba Iulia Blaj 903364 1 1 0.00
40 MARCU DUMITRU BN37 Cluj-napoca Bistrita 908240 5 1 0.00
41 OTVOS ALEXANDRU BN6 Cluj-napoca Lechinta 899551 5 1 0.00
42 TANASE IULIAN BV100 Alba Iulia Victoria 978799 4 1 0.00
43 GHIB MIHNEA BV112 Alba Iulia Beclean 989957 5 1 0.00
44 OPRIS LUCIAN BV87 Alba Iulia Victoria 978624 1 1 0.00
45 ESZEKI FRANCISC CJ13 Cluj-napoca Tureni 869012 4 1 0.00
46 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj-napoca Cluj-napoca 855037 5 1 0.00
47 MOLNAR MIHAI CJ157 Cluj-napoca Campia Turzii 886359 1 1 0.00
48 SAS CALIN CJ196 Cluj-napoca Cornesti 872183 3 1 0.00
49 NISTOR IOAN CJ199 Cluj-napoca Turda 875079 1 1 0.00
50 PETRICAN & TIBI CJ219 Cluj-napoca Dej 862259 5 1 0.00
51 DAN VASILE CJ227 Cluj-napoca Dej 863443 4 1 0.00
52 JUCAN REMUS CJ25 Cluj-napoca Cluj-napoca 858862 2 1 0.00
53 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj-napoca Cluj-napoca 853991 1 1 0.00
54 COZMA STEFAN CJ7 Cluj-napoca Apahida 866033 5 1 0.00
55 TEGHER ASTILEAN CJ87 Cluj-napoca Apahida 865987 4 1 0.00
56 JIMAN FLORIN CJ98 Cluj-napoca Cluj-napoca 853901 2 1 0.00
57 PINCA LAURENTIU HD133 Alba Iulia Cugir 880780 1 1 0.00
58 JIBOTEAN FLORIN HD141 Alba Iulia Cugir 882090 2 1 0.00
59 RATIU MUGUREL HD15 Alba Iulia Simeria 855959 2 1 0.00
60 POP CIPRIAN HD161 Alba Iulia Simeria 856450 1 1 0.00
61 FAUR CRISTIAN HD175 Alba Iulia Brad 826514 2 1 0.00
62 STURZA DANIEL HD181 Alba Iulia Brad 826846 2 1 0.00
63 PRIPON MARIUS HD182 Alba Iulia Brad 827433 2 1 0.00
64 CARABUT MARIUS HD195 Alba Iulia Brad 826057 1 1 0.00
65 DRAIA MIHAI HD196 Alba Iulia Brad 826091 3 1 0.00
66 VANCEA SORIN HD215 Alba Iulia Simeria 852755 1 1 0.00
67 CURE & DOSTETEAN HD3 Alba Iulia Simeria 854270 11 1 0.00
68 GIURA ILIE HD32 Alba Iulia Bacia 856932 2 1 0.00
69 ROGOZ EUGEN + PARCALABESCU HR248 Alba Iulia Sighisoara 963318 3 1 0.00
70 SPATAR IULIAN MM100 Cluj-napoca Baia Mare 828053 1 1 0.00
71 CHIAUA LUMINITA MM55 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 841209 4 1 0.00
72 MOLDOVAN ALEXANDRU MS113 Alba Iulia Targu Mures 935644 2 1 0.00
73 MOZES ISTVAN MS39 Alba Iulia Targu Mures 932326 3 1 0.00
74 GREAB ALEXANDRU MS87 Alba Iulia Reghin 932039 4 1 0.00
75 KELEMEN CSABA MS93 Alba Iulia Reghin 935441 5 1 0.00
76 BUCSA IOAN SB17 Alba Iulia Sibiu 938733 5 1 0.00
77 TENIE GLIGOR UC5359 Alba Iulia Cucerdea 918662 4 1 0.00
78 COZI CALIN AB11 Alba Iulia Alba Iulia 884148 5 0 0.00
79 BISCA OVIDIU AB123 Alba Iulia Blaj 902780 2 0 0.00
80 VINTILA CRISTIAN AB155 Alba Iulia Lancram 887046 5 0 0.00
81 COSTEA T. LUCIAN AB167 Alba Iulia Blaj 903690 2 0 0.00
82 BARANYI ALIN AB169 Alba Iulia Alba Iulia 882806 1 0 0.00
83 FIT CALIN AB197 Alba Iulia Talna 875410 1 0 0.00
84 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 883050 1 0 0.00
85 GOTIA COSMIN AB20 Alba Iulia Alba Iulia 883241 5 0 0.00
86 BUGNAR BENONI AB203 Alba Iulia Sebes 888927 3 0 0.00
87 MOLODET SORIN AB248 Alba Iulia Vintu De Jos 878761 4 0 0.00
88 IEPURE IOAN AB266 Alba Iulia Ciumbrud 886723 2 0 0.00
89 SUTEU AUREL AB268 Alba Iulia Aiud 886383 3 0 0.00
90 SPANIOL VIOREL+DARIUS AB269 Alba Iulia Aiud 886303 2 0 0.00
91 IEPURE PANFIL AB270 Alba Iulia Ciumbrud 886510 1 0 0.00
92 SZABO MIHALY AB281 Alba Iulia Aiud 883170 1 0 0.00
93 OARGA SERGIU AB282 Alba Iulia Aiud 883972 3 0 0.00
94 NICULA ALIN AB288 Alba Iulia Mescreac 887722 1 0 0.00
95 KOVACS STEFAN AB292 Alba Iulia Aiud 883652 4 0 0.00
96 BARA STEFAN AB294 Alba Iulia Aiud 882613 3 0 0.00
97 BARA TIBERIU AB295 Alba Iulia Aiud 883084 1 0 0.00
98 POPA NICOLAE AB31 Alba Iulia Alba Iulia 883183 4 0 0.00
99 COMSA CORNEL AB315 Alba Iulia Aiud 882806 1 0 0.00
100 VANCEA MARCEL AB316 Alba Iulia Unirea 887525 1 0 0.00
101 OLAR AUGUSTIN AB317 Alba Iulia Ciumbrud 886490 1 0 0.00
102 ISPAS NICOLAE AB323 Alba Iulia Aiud 884342 4 0 0.00
103 MANDRUT MARIAN AB341 Alba Iulia Aiud 882783 2 0 0.00
104 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 883031 2 0 0.00
105 OLTEAN OVIDIU AB411 Alba Iulia Cugir 881893 2 0 0.00
106 BARBUR+ ARION AB436 Alba Iulia Cugir 881108 1 0 0.00
107 MUNTEANU ADRIAN AB438 Alba Iulia Cugir 882009 2 0 0.00
108 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 888458 2 0 0.00
109 MOGA I. BOGDAN AB51 Alba Iulia Sebes 888218 1 0 0.00
110 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 889184 2 0 0.00
111 ORDEAN TIBERIU AB60 Alba Iulia Sebes 889459 1 0 0.00
112 SCHIAU IONICA AB63 Alba Iulia Sebes 888093 3 0 0.00
113 STRICAT CORNEL AB64 Alba Iulia Sebes 889038 3 0 0.00
114 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 903004 2 0 0.00
115 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj-napoca Ghinda 913504 2 0 0.00
116 TANKO TIBOR BN5 Cluj-napoca Saratel 903626 2 0 0.00
117 CHIS ALBERT BN56 Cluj-napoca Fantanele 898353 3 0 0.00
118 BUITAN LAURENTIU BV114 Alba Iulia Dridif 987556 1 0 0.00
119 STOIAN GHEORGHE BV121 Alba Iulia Victoria 978494 8 0 0.00
120 PANDREA IOAN BV152 Alba Iulia Sebes 1002544 3 0 0.00
121 ALDEA VASILE BV173 Alba Iulia Fagaras 987311 2 0 0.00
122 DALEA LUCIAN IOAN BV78 Alba Iulia Ucea 974398 1 0 0.00
123 STANISLAV LUCIAN BV95 Alba Iulia Oltet 979917 3 0 0.00
124 STREZA NICOLAE+HOREA BV97 Alba Iulia Dridif 987802 3 0 0.00
125 GIURGIU ADRIAN CJ121 Cluj-napoca Turda 878850 1 0 0.00
126 MARGINEANU CALIN CJ125 Cluj-napoca Turda 876765 2 0 0.00
127 TRIF MARIUS CJ134 Cluj-napoca Turda 875224 2 0 0.00
128 OANA FULGENTIU CJ159 Cluj-napoca Campia Turzii 885566 3 0 0.00
129 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj-napoca Cluj-napoca 854969 1 0 0.00
130 SAS CRISTIAN CJ171 Cluj-napoca Turda 880907 2 0 0.00
131 COTARLA SORIN CJ181 Cluj-napoca Copaceni 872976 3 0 0.00
132 KANTOR MIHAI CJ184 Cluj-napoca Turda 875944 5 0 0.00
133 HARSA AUREL CJ191 Cluj-napoca Copaceni 873940 1 0 0.00
134 MAFTEI CRISTIAN CJ192 Cluj-napoca Badeni 877078 2 0 0.00
135 COVACIU AUGUSTIN CJ220 Cluj-napoca Dej 864772 4 0 0.00
136 GIURGIU CRISTIAN CJ273 Cluj-napoca Campia Turzii 887052 1 0 0.00
137 GAL & BORBE CJ288 Cluj-napoca Floresti 849238 1 0 0.00
138 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj-napoca Cluj-napoca 855429 2 0 0.00
139 PASCA PETRU CJ39 Cluj-napoca Apahida 865753 5 0 0.00
140 POP CORNEL CJ41 Cluj-napoca Cluj-napoca 855824 2 0 0.00
141 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj-napoca Cluj-napoca 853060 2 0 0.00
142 RUSU IOAN CJ50 Cluj-napoca Cluj-napoca 855695 2 0 0.00
143 STRANYEZKY & HUBA CJ63 Cluj-napoca Cluj-napoca 857240 3 0 0.00
144 MAIER VASILE CJ74 Cluj-napoca Cluj-napoca 855698 3 0 0.00
145 CORPODEAN STEFAN CJ75 Cluj-napoca Cluj-napoca 854176 3 0 0.00
146 DIRJAN MIRCEA CJ84 Cluj-napoca Cluj-napoca 855508 1 0 0.00
147 COSMA PETRU CJ89 Cluj-napoca Apahida 865726 2 0 0.00
148 CUIBUS ADRIAN CJ9 Cluj-napoca Dezmir 863469 2 0 0.00
149 DARADICS ANDREI HD108 Alba Iulia Cristur 848376 3 0 0.00
150 KRISZTE AUREL HD12 Alba Iulia Simeria 853180 3 0 0.00
151 BRATU GHEORGHE HD121 Alba Iulia Cugir 881453 1 0 0.00
152 MERCA FILIMON HD128 Alba Iulia Cugir 880767 2 0 0.00
153 URSU DANIEL HD132 Alba Iulia Cugir 881772 1 0 0.00
154 MARZA VIRGIL HD140 Alba Iulia Cugir 880449 1 0 0.00
155 FRATII JIBOTEAN HD158 Alba Iulia Cugir 881481 2 0 0.00
156 ARMEGIOIU MIHAI HD164 Alba Iulia Simeria 865306 1 0 0.00
157 NICOARA SORIN HD183 Alba Iulia Brad 830998 5 0 0.00
158 PASCA GHEORGHE HD198 Alba Iulia Brad 830040 1 0 0.00
159 KISS MARCU HD206 Alba Iulia Brad 830285 2 0 0.00
160 CHIRICA PAUL HD208 Alba Iulia Brad 830636 1 0 0.00
161 CAPLOIU LUCIAN HD224 Alba Iulia Vulcan 903399 1 0 0.00
162 TURCULEANU MARIN HD226 Alba Iulia Vulcan 903026 1 0 0.00
163 ANTAL + LUP HD262 Alba Iulia Petrosani 904303 2 0 0.00
164 INDRIES FLORIN HD268 Alba Iulia Petrosani 901632 1 0 0.00
165 PROHASCA ANTONIO HD357 Alba Iulia Simeria 856124 3 0 0.00
166 BARB ION HD442 Alba Iulia Brad 824024 3 0 0.00
167 BERARIU GHEORGHE HD479 Alba Iulia Vulcan 897821 2 0 0.00
168 MOGA CIPRIAN HD514 Alba Iulia Simeria 849146 2 0 0.00
169 UDVAR+MARIAN HD519 Alba Iulia Petrosani 904364 2 0 0.00
170 MIHUTI ALIN HD590 Alba Iulia Deva 840671 1 0 0.00
171 SCHAVEL FERDINAND HD6 Alba Iulia Simeria 856116 1 0 0.00
172 FRATII MARGAU HD639 Alba Iulia Brad 804816 2 0 0.00
173 FRATII RADU + SCHADI HD668 Alba Iulia Cugir 880713 5 0 0.00
174 JOZSEF ARPAD HR233 Alba Iulia Sighisoara 962807 6 0 0.00
175 ROGOZ CRUCIAN EUGEN HR246 Alba Iulia Sighisoara 963318 1 0 0.00
176 ENISOR VALENTIN MM10 Cluj-napoca Salsig 809205 3 0 0.00
177 DIRLE FLORIN+ILDIKO MM106 Cluj-napoca Seini 800645 4 0 0.00
178 FRATII VLASIN MM137 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 843894 3 0 0.00
179 CONSTANTINESCU GHEORGHE MM171 Cluj-napoca Baia Mare 825378 2 0 0.00
180 BOITOR MARCEL MM185 Cluj-napoca Sebisa 805804 2 0 0.00
181 BALOGH FLORIN MM187 Cluj-napoca Tauti Magherus 819305 2 0 0.00
182 VISOVAN MIHAI MM31 Cluj-napoca Baia Mare 826409 4 0 0.00
183 BABAN STEFAN MM43 Cluj-napoca Baia Mare 825998 3 0 0.00
184 CIORBA VASILE NICOLAE MM45 Cluj-napoca Baia Mare 825157 4 0 0.00
185 KADAR ANTAL MM61 Cluj-napoca Sighetu Marmatiei 842434 2 0 0.00
186 CRET GHEORGHE MS112 Alba Iulia Targu Mures 930623 3 0 0.00
187 MOLDOVAN IOAN MS121 Alba Iulia Targu Mures 935644 2 0 0.00
188 MARCU AUREL MS124 Alba Iulia Targu Mures 913669 2 0 0.00
189 GERGEN CSABA MS417 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 997249 7 0 0.00
190 PAPP LASZLO MS42 Alba Iulia Targu Mures 935571 2 0 0.00
191 MOLDOVAN CAMELIA MS534 Alba Iulia Targu Mures 935644 1 0 0.00
192 MOGA VIOREL MS55 Alba Iulia Targu Mures 938085 3 0 0.00
193 POPA CRISTIAN MS556 Alba Iulia Solovastru 940155 1 0 0.00
194 ROSCA VALERIU MS81 Alba Iulia Reghin 934104 1 0 0.00
195 IONESCU ALEXANDRU MS82 Alba Iulia Reghin 935541 6 0 0.00
196 NAGY ADORJAN MS90 Alba Iulia Reghin 937170 4 0 0.00
197 LUNGU GHEORGHE SB15 Alba Iulia Sibiu 936137 5 0 0.00
198 COZMA DORIN UC5328 Alba Iulia Sancraiu De Mures 931021 5 0 0.00
199 SIMON PETRU UC5502 Alba Iulia Targu Mures 936201 8 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Alba): Panduru Dan