reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Alba): PANDURU DAN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 10 / Organizator: Alba
CATEGORIA - FOND+MARATON
13.06.2009 - Wells
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 13.06.2009 6:30
PORUMBEI ANGAJATI: 1969
PORUMBEI CLASATI: 394
NR. COLUMBOFILI: 364
PRIMUL PORUMBEL: VINTILA EUGENAlba Iulia263021200713:59:551799.3176
ULTIMUL PORUMBEL: KOBLE TIBERIUAlba Iulia137158200714:50:351523.8044
DATA_RASARIT_APUS: 13.06.2009_05:03_21:37 / 14.06.2009_05:03_21:37 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 MATEI ROMULUS CJ32 Alba Iulia Cluj-napoca 739076 5 3 7.62
2 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 726758 18 6 15.74
3 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 755112 10 3 20.83
4 VINTILA EUGEN SB20 Alba Iulia Sibiu 809567 11 4 22.86
5 MACAVEI LIVIU AB106 Alba Iulia Abrud 715665 7 4 25.39
6 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 753843 8 4 36.56
7 SENDRUC GHEORGHE BV93 Sighisoara Fagaras 869876 5 2 38.09
8 MARCIU FLORINEL BV81 Sighisoara Sebes 875257 6 3 48.24
9 SCHADI FELLINI HD124 Simeria Cugir 753946 5 2 48.75
10 VANCEA SORIN HD215 Simeria Simeria 725135 8 4 53.83
11 ROMAN CLAUDIU SB1 Alba Iulia Sibiu 811046 6 3 54.85
12 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Alba Iulia Sibiu 812898 5 3 69.57
13 NEGHIU CORNEL HD136 Simeria Cugir 755438 6 2 79.74
14 STOIAN GHEORGHE BV121 Sighisoara Victoria 854514 10 6 81.26
15 SCHEAU IONICA AB63 Alba Iulia Sebes 762774 5 3 83.80
16 CIORBA&GRAEF BN2 Alba Iulia Bistrita 792087 31 9 87.86
17 ZAMFIR SORIN BV102 Sighisoara Fagaras 869291 10 7 88.88
18 HUZU ANDREI SB4 Alba Iulia Sibiu 812671 5 3 101.06
19 GHIB MIHEA BV112 Sighisoara Beclean 865926 10 5 103.10
20 PASCA GHEORGHE HD198 Simeria Brad 703845 16 8 113.76
21 PATAN IOAN SB18 Alba Iulia Talmaciu 824843 7 3 113.76
22 SIM IOAN MARCEL HD180 Simeria Brad 701032 6 3 118.34
23 POPA MIHAI BV89 Sighisoara Sambata. 859348 8 4 118.85
24 STRICAT CORNEL AB64 Alba Iulia Sebes 763734 6 2 123.42
25 NICOARA IOAN SB13 Alba Iulia Sibiu 809513 4 2 124.94
26 OPRIS LUCIAN BV87 Sighisoara Victoria 853489 8 6 125.95
27 BUCSA IOAN SB17 Alba Iulia Sibiu 812198 5 4 127.98
28 GIOSAN DAN AB18 Alba Iulia Alba Iulia 763384 15 4 133.06
29 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 848168 6 2 139.67
30 RACEAN ALEX&BOGDANA CJ45 Alba Iulia Cluj-napoca 738229 2 2 144.24
31 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 701133 6 3 146.26
32 SZABO ZOLTAN HR51 Sighisoara Feliceni 874105 9 3 152.87
33 TANASE IULIAN BV100 Sighisoara Victoria 853489 10 4 161.00
34 VANCEA MARCEL AA3 Alba Iulia Unirea I I 764488 11 4 162.52
35 MOTOC AUREL+ROBERT BV142 Sighisoara Bucium 881835 7 2 162.52
36 PASTIU DRAGOS HD51 Simeria Orastie 744499 8 3 164.55
37 OPRA GHEORGHE HD48 Simeria Orastie 739980 4 4 176.23
38 LUPSA DANIEL SB7 Alba Iulia Sibiu 809284 7 4 179.28
39 NICOARA PAUL IOAN SB106 Alba Iulia Poiana Sibiului 780225 8 4 187.41
40 BORGHINA TOMA SB30 Alba Iulia Vurpar 820019 10 6 189.94
41 SAVU FLORIN AB86 Alba Iulia Blaj 812604 6 2 190.45
42 DRAIA MIHAI HD196 Simeria Brad 699936 4 2 191.47
43 COTARLA SORIN AA56 Alba Iulia Copaceni 751270 8 2 191.47
44 LASZLO ISTVAN HR39 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 875679 9 2 192.99
45 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Alba Iulia Sibiu 812317 5 3 194.52
46 CRETU SORIN BV77 Sighisoara Dridif 863573 21 10 194.52
47 FRATII VASARHELEAN HD126 Simeria Cugir 755012 3 2 195.03
48 COZMA D MS41 Sighisoara Targu Mures 812197 4 3 197.56
49 SECRIANU CRISTI SB3 Alba Iulia Selimbar 814174 5 2 198.57
50 HOLERGA IOAN SB12 Alba Iulia Selimbar 814453 3 2 202.13
51 LUNGU GHEORGHE SB15 Alba Iulia Sibiu 809716 5 2 202.65
52 CIRCIUMARU EMIL SB14 Alba Iulia Selimbar 814446 3 3 211.78
53 MOLNAR MIHAI AA67 Alba Iulia Turda 764440 11 6 213.30
54 KIRALY FERENC HR37 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 874011 24 2 217.87
55 SIMO S.JANOS HR50 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 873600 10 3 225.50
56 COZMA BOGDAN+DIANA BV76 Sighisoara Ludisor 865621 6 2 236.16
57 LAZAR ANDRAS CV202 Sighisoara Bradut 903673 5 2 237.18
58 IANC REMUS HD213 Simeria Simeria 709201 7 2 238.70
59 CRISAN MARIUS ORAS HD53 Simeria Orastie 741614 3 2 241.75
60 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Alba Iulia Cluj-napoca 734287 5 2 244.28
61 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Alba Iulia Cluj-napoca 735386 5 2 244.80
62 IVASCU DAN AB153 Alba Iulia Blaj 780260 9 6 250.39
63 COZAC IOAN CJ6 Alba Iulia Cluj-napoca 736294 5 2 274.76
64 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 840557 8 3 285.93
65 BUNEA VASILE AB6 Alba Iulia Alba Iulia 757629 6 2 288.98
66 GERGEN CSABA HR33 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 876298 5 2 309.30
67 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 779793 7 2 327.07
68 BERAR DANIEL AA26 Alba Iulia Cimpia Turzii 762970 5 2 337.22
69 PETER ZOLTAN HR10 Sighisoara Lueta 889842 3 2 366.18
70 BARDI OVIDIU AB200 Alba Iulia Teius 761523 11 2 366.69
71 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 840715 11 4 372.27
72 KOBLE TIBERIU AA4 Alba Iulia 1/2 Aiud 762786 30 6 0.00
73 CETEAN IANCU AB196 Alba Iulia Teius 761431 14 5 0.00
74 MEDRIS CALIN AB24 Alba Iulia Alba Iulia 766277 21 5 0.00
75 CHEPTEA CLAUDIU BV70 Sighisoara Fagaras 868343 25 5 0.00
76 GOLBAN DANIEL CJ21 Alba Iulia Huedin 690781 32 5 0.00
77 MARCU DUMITRU BN37 Alba Iulia Bistrita 792355 12 4 0.00
78 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Alba Iulia Cluj-napoca 733011 18 4 0.00
79 VINTILA NICOLAE HD435 Simeria Cugir 754324 13 4 0.00
80 GHISE SORIN SB66 Alba Iulia Poiana Sibiului 780305 19 4 0.00
81 DAN VASILE BN42 Alba Iulia Dej 746568 19 3 0.00
82 SIN MIHAI BV94 Sighisoara Ileni 873178 7 3 0.00
83 MUNTEANU ADRIAN HD129 Simeria Cugir 755043 7 3 0.00
84 FANCSALI ARPAD HR32 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 874364 12 3 0.00
85 SUCIU LUCIAN AA52 Alba Iulia Turda 757310 7 2 0.00
86 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 759121 13 2 0.00
87 MANCIU SIMION AB142 Alba Iulia Alba Iulia 759147 6 2 0.00
88 HANES PAVEL AB195 Alba Iulia Teius 761975 11 2 0.00
89 HEBIAN IOAN AB79 Alba Iulia Blaj 780414 4 2 0.00
90 POJAR GHEORGHE AB85 Alba Iulia Blaj 780277 3 2 0.00
91 STREZA NICOLAE EUGEN BV97 Sighisoara Dridif 863601 11 2 0.00
92 NICOARA SORIN HD183 Simeria Brad 704797 7 2 0.00
93 IOSIF TEODOR HD54 Simeria Orastie 743220 9 2 0.00
94 GOGA OVIDIU SB115 Sighisoara Medias 810638 8 2 0.00
95 OPRIS LIVIU SB19 Alba Iulia Sibiu 810797 7 2 0.00
96 ISPAS IOAN NICOLAE AA1 Alba Iulia Columba Aiud 760409 20 1 0.00
97 POPA OVIDIU AA100 Alba Iulia Aiud 754282 5 1 0.00
98 MOCANU LUCIAN AA49 Alba Iulia Copaceni 750620 2 1 0.00
99 TIMBUS COSMIN AA78 Alba Iulia Cimpia Turzii 762830 12 1 0.00
100 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 759806 5 1 0.00
101 PARAU ALEXANDRU AB161 Alba Iulia Blaj 769400 7 1 0.00
102 GHENESCU RAZVAN AB17 Alba Iulia Alba Iulia 760759 5 1 0.00
103 MAGDA ACHIM AB173 Alba Iulia Alba Iulia 758810 1 1 0.00
104 LAZAR M. IULIAN AB188 Alba Iulia Teius 761879 5 1 0.00
105 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 758684 5 1 0.00
106 GOTIA COSMIN AB20 Alba Iulia Alba Iulia 758629 6 1 0.00
107 FRATII POPESCU AB201 Alba Iulia Totoi 763673 17 1 0.00
108 SZIGETI STEFAN AB46 Alba Iulia Alba Iulia 760195 12 1 0.00
109 ONETIU NICOLAE AB52 Alba Iulia Sebes 765080 3 1 0.00
110 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 763906 14 1 0.00
111 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 763349 5 1 0.00
112 DRAGAN CLAUDIU AB68 Alba Iulia Vintu De Jos 755948 4 1 0.00
113 CALUGAR CRISTIAN AB7 Alba Iulia Alba Iulia 759221 3 1 0.00
114 DENES TIBERIU AB76 Alba Iulia Blaj 780126 2 1 0.00
115 GABAN IOAN AB78 Alba Iulia Blaj 811956 10 1 0.00
116 NAGY TIBERIU AB83 Alba Iulia Blaj 779797 2 1 0.00
117 SZEKEY MIKLOS AB91 Alba Iulia Blaj 779965 5 1 0.00
118 GAVRILOAIE IONEL BN18 Alba Iulia Ghinda 797811 3 1 0.00
119 ZAGONI STEFAN BN38 Alba Iulia Dej 741359 3 1 0.00
120 BUCUR OCTAVIAN BN9 Alba Iulia Bistrita 793315 7 1 0.00
121 CORNEA EMIL BV73 Sighisoara Voivodeni 863420 3 1 0.00
122 COSTICA +RADU BV75 Sighisoara Fagaras 869307 4 1 0.00
123 DALEA LUCIAN IOAN BV78 Sighisoara Ucea 849477 4 1 0.00
124 NEAMTU NICOLAE JR. BV84 Sighisoara Sebes 877514 9 1 0.00
125 RADU NICOLAIE BV91 Sighisoara Fagaras 869312 2 1 0.00
126 ROSU GHEORGHE. BV92 Sighisoara Dridif 862756 7 1 0.00
127 SUCIU IONEL BV98 Sighisoara Sebes 877839 2 1 0.00
128 GHIRISAN IOAN CJ18 Alba Iulia Apahida 745895 4 1 0.00
129 MARCHIS LUCIAN CJ31 Alba Iulia Cluj-napoca 735067 2 1 0.00
130 RUSU IOAN CJ50 Alba Iulia Cluj-napoca 735357 3 1 0.00
131 HORVATH ANDRAS CV207 Sighisoara Baraolt 905181 3 1 0.00
132 CAPATANA CONSTANTIN GJ54 Simeria Targu Jiu 786069 2 1 0.00
133 DANC MARIN HD100 Simeria Cristur 700016 4 1 0.00
134 PILT CORNEL HD11 Simeria Simeria 739347 2 1 0.00
135 ARION DANIEL HD127 Simeria Cugir 753575 2 1 0.00
136 URSU DANIEL HD132 Simeria Cugir 754866 11 1 0.00
137 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 753845 6 1 0.00
138 MASCOVICI A HD151 Simeria Cugir 753474 4 1 0.00
139 FRATII MOCAN HD154 Simeria Cugir 754672 4 1 0.00
140 SIMU NICOLAE HD160 Simeria Cugir 753239 9 1 0.00
141 ARMEGIOIU MIHAI HD164 Simeria Simeria 738588 3 1 0.00
142 FAUR CRISTIAN HD175 Simeria Brad 700281 4 1 0.00
143 PARAU PETRU HD217 Simeria Simeria 707848 4 1 0.00
144 ANGHEL ALEXANDRU HD23 Simeria Bacia 725422 3 1 0.00
145 MESZAROS DANUT HD231 Simeria Brad 680922 9 1 0.00
146 CIUCA LADISLAU HD30 Simeria Bacia 722258 3 1 0.00
147 MITIU MARIAN HD440 Simeria Brad 684292 7 1 0.00
148 OROS VIOREL HD45 Simeria Orastie 741746 6 1 0.00
149 LAZARESCU+VALEAN HD491 Simeria Cristur 729048 4 1 0.00
150 SANMARTINEAN GIGI HD50 Simeria Orastie 747031 2 1 0.00
151 GROZA OCTAVIAN HD55 Simeria Orastie 742852 2 1 0.00
152 SCHAVEL FERDINAND HD6 Simeria Simeria 728627 2 1 0.00
153 BALOSIN MIHAI HD68 Simeria Orastie 744361 4 1 0.00
154 MIHAILEAN IOAN HD70 Simeria Orastie 744430 6 1 0.00
155 BORLEA DANIEL HD8 Simeria Simeria 728106 3 1 0.00
156 JAKAB ATTILA HR34 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 873553 5 1 0.00
157 ORBAN ANDRAS HR42 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 874435 12 1 0.00
158 PETER LASZLO HR52 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 874149 2 1 0.00
159 BALAZS KRISZTINA HR60 Sighisoara Satu Mare 878836 5 1 0.00
160 VARGA KINGA DALMA HR96 Sighisoara Lazarea 878494 4 1 0.00
161 VARGA JOZSEF HR97 Sighisoara Lazarea 878535 2 1 0.00
162 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 879243 4 1 0.00
163 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 840715 11 1 0.00
164 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 840557 6 1 0.00
165 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 833789 2 1 0.00
166 CHIRTES FLORIN MS83 Sighisoara Reghin 838370 3 1 0.00
167 KELEMEN CSABA MS93 Sighisoara Reghin 818453 5 1 0.00
168 PEPERIGEANU SERGIU SB10 Alba Iulia Selimbar 814981 2 1 0.00
169 DIAC+FRIEDIRIH PETER SB113 Sighisoara Medias 811964 5 1 0.00
170 NEGREA ALEXANDRU SB21 Alba Iulia Sibiu 810415 3 1 0.00
171 BIRSAN LUCIAN SB24 Alba Iulia Sibiu 809476 2 1 0.00
172 MARINA IOAN SB26 Alba Iulia Sibiu 809277 5 1 0.00
173 BRECKNER EGON SB51 Sighisoara Agnita 839760 5 1 0.00
174 NICOARA GIOVANI SB63 Alba Iulia Miercurea Sibiului 781570 4 1 0.00
175 BOER ACHIM SB76 Sighisoara Medias 811044 3 1 0.00
176 SAMU GABRIEL AA10 Alba Iulia 1/2 Aiud 0 2 0 0.00
177 BUTA IOAN AA107 Alba Iulia Aiud 758301 1 0 0.00
178 SZABO MIHAIL AA117 Alba Iulia Aiud 752246 3 0 0.00
179 OLAR AUGUSTIN AA12 Alba Iulia Ciumbrud 762625 3 0 0.00
180 DOMSA IOAN AA164 Alba Iulia Salciua 0 3 0 0.00
181 STANCIU VASILE AA42 Alba Iulia Aiud 759098 8 0 0.00
182 CARPINEANU FLAVIO AA57 Alba Iulia Turda 779810 4 0 0.00
183 ONET OCTAVIAN ALIN AA66 Alba Iulia Turda 755080 4 0 0.00
184 HARSA AUREL AA68 Alba Iulia Turda 752200 3 0 0.00
185 MANEA FLORIN+RICHARD AA7 Alba Iulia Maraton Aiud 759301 4 0 0.00
186 SUTEU AUREL AA8 Alba Iulia Maraton Aiud 762525 3 0 0.00
187 SOCACIU AURELIAN AA80 Alba Iulia Turda 751810 4 0 0.00
188 IEPURE IOAN AA9 Alba Iulia Maraton Aiud 762887 7 0 0.00
189 CULDA NICOLAE AB121 Alba Iulia Campeni 0 2 0 0.00
190 JOSAN EUGEN AB122 Alba Iulia Alba Iulia 760500 2 0 0.00
191 DAVID DANIEL AB14 Alba Iulia Alba Iulia 763010 7 0 0.00
192 HORHAT V. CIPRIAN AB154 Alba Iulia Alba Iulia 758648 2 0 0.00
193 IOO GHEORGHE AB162 Alba Iulia Madias 811671 2 0 0.00
194 STOICA FLORIN AB166 Alba Iulia Blaj 779400 6 0 0.00
195 BARANYI ALIN AB169 Alba Iulia Alba Iulia 758157 2 0 0.00
196 NEAMTU NICOLAE DAN AB176 Alba Iulia Alba Iulia 759121 2 0 0.00
197 KARSAI IOAN AB186 Alba Iulia Teius 762498 5 0 0.00
198 GOTA ADRIAN AB19 Alba Iulia Alba Iulia 758745 5 0 0.00
199 MARINA COSMIN AB191 Alba Iulia Teius 0 3 0 0.00
200 FIT CALIN AB197 Alba Iulia Alba Iulia 751235 3 0 0.00
201 BUZGAR AUREL AB216 Alba Iulia Campeni 0 2 0 0.00
202 JIBOTEAN CALIN AB22 Alba Iulia Alba Iulia 760703 7 0 0.00
203 OPRIS VASILE AB221 Alba Iulia Teius 761622 4 0 0.00
204 MATEI HORIA AB23 Alba Iulia Blaj 775462 14 0 0.00
205 MORCAN MIRCEA AB26 Alba Iulia Alba Iulia 759577 1 0 0.00
206 NACREALA NICOLAE AB27 Alba Iulia Alba Iulia 759410 5 0 0.00
207 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Alba Iulia 757000 2 0 0.00
208 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 758457 3 0 0.00
209 TRIFAN FLORIAN AB39 Alba Iulia Alba Iulia 753300 9 0 0.00
210 MOISE GHEORGHE AB42 Alba Iulia Alba Iulia 760177 5 0 0.00
211 HUZU ALEXANDRU AB49 Alba Iulia Sebes 764024 3 0 0.00
212 BORZA CORNEL AB5 Alba Iulia Alba Iulia 753606 5 0 0.00
213 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 763129 2 0 0.00
214 STRICAT VIRGIL AB58 Alba Iulia Sebes 763179 2 0 0.00
215 IOICA OVIDIU AB80 Alba Iulia Blaj 779862 2 0 0.00
216 MOISESCU PANAIT AB82 Alba Iulia Blaj 779413 2 0 0.00
217 PACURAR COSMIN AB84 Alba Iulia Blaj 774435 3 0 0.00
218 SZEKELY ERNO AB90 Alba Iulia Blaj 779399 7 0 0.00
219 CARCU MIRCEA BN1 Alba Iulia Bistrita 791740 4 0 0.00
220 TOGOE LUCIAN BN25 Alba Iulia Bistrita 792393 5 0 0.00
221 FLOREA REMUS BN40 Alba Iulia Dej 746840 3 0 0.00
222 COSTIN VASILE BN46 Alba Iulia Bistrita 792530 4 0 0.00
223 POP OVIDIU BV111 Sighisoara Fagaras 868950 2 0 0.00
224 CORNEA MARCEL BV113 Sighisoara Ileni 872616 4 0 0.00
225 BUITAN LAURENTIU BV114 Sighisoara Dridif 863478 4 0 0.00
226 NEAMTU NICOLAE SR. BV137 Sighisoara Sebes 877788 6 0 0.00
227 PUIA AUREL BV144 Sighisoara Ileni 873158 1 0 0.00
228 COSMA LIVIU BV150 Sighisoara Bece 0 3 0 0.00
229 ALDEA VASILE BV173 Sighisoara Fagaras 862757 1 0 0.00
230 BARSAN CORNEL BV67 Sighisoara Dridif 863536 5 0 0.00
231 OLTEAN GHEORGHE BV86 Sighisoara Sinca 0 5 0 0.00
232 POPA MIRCEA BV90 Sighisoara Fagaras 869004 5 0 0.00
233 STANISLAV LUCIAN BV95 Sighisoara Oltet 854888 5 0 0.00
234 ANDREICA DOREL CJ1 Alba Iulia Cluj-napoca 736540 5 0 0.00
235 ESZEKI FRANCISC CJ13 Alba Iulia Tureni 747425 5 0 0.00
236 KEREKES MIHAI CJ26 Alba Iulia Cluj-napoca 736402 4 0 0.00
237 LUPERDEAN VLAD CJ29 Alba Iulia Cluj-napoca 745714 4 0 0.00
238 POP CORNEL CJ41 Alba Iulia Cluj-napoca 735473 5 0 0.00
239 POP V. DANIEL CJ46 Alba Iulia Cluj-napoca 735318 3 0 0.00
240 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Alba Iulia Cluj-napoca 372598 3 0 0.00
241 TOROK FRANCISC CJ56 Alba Iulia Cluj-napoca 733409 2 0 0.00
242 SZABO ALEXANDRU CJ61 Alba Iulia Cara 749503 4 0 0.00
243 MOLDOVAN VIOREL CJ62 Alba Iulia Cluj-napoca 733685 2 0 0.00
244 POP VIRGIL DAN CJ81 Alba Iulia Cluj-napoca 736474 2 0 0.00
245 BOBOS MARIUS CJ85 Alba Iulia Apahida 745738 5 0 0.00
246 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Sighisoara Filia 903888 3 0 0.00
247 LAZAR JOZSEF 1 CV205 Sighisoara Doboseni 902364 2 0 0.00
248 GUBAS JANOS CV206 Sighisoara Baraolt 905186 9 0 0.00
249 NAGY BELA CV209 Sighisoara Baraolt 903982 4 0 0.00
250 ROMAN LEVENTE CV210 Sighisoara Baraolt 905180 2 0 0.00
251 NAGY ERNO CV215 Sighisoara Bradut 0 1 0 0.00
252 KORODI CSABA CV216 Sighisoara Aita Mare 906445 2 0 0.00
253 MOLNAR FERENC CV217 Sighisoara Biborteni 908347 3 0 0.00
254 GUBAS DENES CV220 Sighisoara Bradut 903882 5 0 0.00
255 GUBAS BALINT CV221 Sighisoara Baraolt 906276 8 0 0.00
256 GUBAS BELA CV222 Sighisoara Baraolt 905341 3 0 0.00
257 DENES ATTILA CV223 Sighisoara Baraolt 905515 3 0 0.00
258 DAVID PAL CV226 Sighisoara Biborteni 907714 3 0 0.00
259 PAL GEZA CV237 Sighisoara Miclosoara 906098 2 0 0.00
260 FABIAN MARTON CV239 Sighisoara Baraolt 904954 2 0 0.00
261 SZOCS ISTVAN CV241 Sighisoara Filia 903854 5 0 0.00
262 TOKOS ARON CV243 Sighisoara Bradut 903794 7 0 0.00
263 PAL JOZSEF CV251 Sighisoara Baraolt 904470 3 0 0.00
264 KOVACS KAROLY CV257 Sighisoara Filia 903942 2 0 0.00
265 BENEDEK PAL CV258 Sighisoara Capeni 904470 2 0 0.00
266 SAVESCU & DURDAN GJ30 Simeria Targu Jiu 807012 2 0 0.00
267 CRISAN MARIUS II HD10 Simeria Simeria 737293 2 0 0.00
268 RUSU RAUL HD117 Simeria Cristur 721322 6 0 0.00
269 FURCA RADU HD118 Simeria Cristur 0 2 0 0.00
270 SAVU FLORIN HD120 Simeria Cugir 754566 2 0 0.00
271 BARBUR + MIHAI HD135 Simeria Cugir 754231 5 0 0.00
272 JOSAN NICOLAE HD137 Simeria Cugir 754514 2 0 0.00
273 IONICHENTE CLAUDIU HD14 Simeria Simeria 727564 3 0 0.00
274 IORDACHESCU LUCIAN HD146 Simeria Cugir 754365 1 0 0.00
275 RATIU MUGUREL HD15 Simeria Simeria 728486 2 0 0.00
276 FRATII JIBOTEAN HD158 Simeria Cugir 754533 1 0 0.00
277 PETRUT CLAUDIU HD159 Simeria Cugir 0 3 0 0.00
278 POP CIPRIAN HD161 Simeria Simeria 729048 4 0 0.00
279 LACZKO CRISTIAN HD165 Simeria Simeria 727557 2 0 0.00
280 MIHET ANDREI HD177 Simeria Brad 696787 7 0 0.00
281 POTINTEU IONEL HD184 Simeria Brad 700152 4 0 0.00
282 BUZGAR CRISTIAN HD190 Simeria Abrud 695978 4 0 0.00
283 HOLIARTOC CLAUDIU HD202 Simeria Brad 684292 4 0 0.00
284 GOLDA COSMIN HD203 Simeria Brad 703386 2 0 0.00
285 BEC LUCIAN HD207 Simeria Abrud 700237 3 0 0.00
286 CICEU SI MEZEI HD212 Simeria Bacia 725103 1 0 0.00
287 HASEGAM GHEORGHE HD214 Simeria Simeria 0 2 0 0.00
288 MARGAU CALIN HD232 Simeria Brad 678906 6 0 0.00
289 BALTA FLORIN HD233 Simeria Brad 680223 4 0 0.00
290 DOT VALENTIN HD241 Simeria Cristur 705343 21 0 0.00
291 BARBU ION EUGEN HD247 Simeria Cristur 710263 4 0 0.00
292 DRAGOI ROVIN HD250 Simeria Cristur 708971 2 0 0.00
293 DAVID RAZVAN HD256 Simeria Brad 680296 12 0 0.00
294 VLAD SORIN HD302 Simeria Brad 688992 3 0 0.00
295 GIURA ILIE HD32 Simeria Bacia 729271 1 0 0.00
296 NEAMT PETRU HD36 Simeria Bacia 730137 3 0 0.00
297 NEGUESCU MIRCEA HD37 Simeria Bacia 731918 4 0 0.00
298 MUNTEAN GHEORGHE HD427 Simeria Orastie 743052 1 0 0.00
299 URITESCU CRISTIAN HD43 Simeria Cugir 754846 6 0 0.00
300 JIBOTEAN PETRU HD437 Simeria Cugir 754324 11 0 0.00
301 IANC MARIN HD441 Simeria Brad 701238 1 0 0.00
302 IGRET IOAN HD447 Simeria Brad 706673 12 0 0.00
303 DOROG MARIUS HD451 Simeria Cristur 684153 4 0 0.00
304 STOIA CALIN HD465 Simeria Simeria 709153 7 0 0.00
305 TOMESCU + ISPAS HD476 Simeria Orastie 741597 3 0 0.00
306 DRAGAN REMUS HD49 Simeria Orastie 745194 2 0 0.00
307 DRAGHICIU CRISTIAN HD493 Simeria Brad 701456 6 0 0.00
308 RUSU IULIAN HD57 Simeria Orastie 747422 1 0 0.00
309 ZAHAN GLIGOR HD59 Simeria Orastie 742096 1 0 0.00
310 ONAU IULIUS HD62 Simeria Orastie 742137 1 0 0.00
311 CSERVID IOAN HD73 Simeria Hunedoara 725104 2 0 0.00
312 VOINA DANIEL HD77 Simeria Hunedoara 724891 2 0 0.00
313 POPA DOREL HD83 Simeria Hunedoara 724804 3 0 0.00
314 KOLTSAR BARNA HR100 Sighisoara Lazarea 880539 4 0 0.00
315 SANDOR LEVENTE HR107 Sighisoara Joseni 880922 3 0 0.00
316 SIMO ENDRE HR152 Sighisoara Hoghia 870671 2 0 0.00
317 FERENCZ KRISZTIAN HR160 Sighisoara Joseni 872850 3 0 0.00
318 BALAZS JOZSEF HR26 Sighisoara Satu Mare 878836 5 0 0.00
319 BARABAS ALBERT HR27 Sighisoara Bradesti 876758 2 0 0.00
320 BUZOGANY CSABA HR30 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 837879 5 0 0.00
321 PETER ZSOLT HR45 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 874149 2 0 0.00
322 SANDOR ZOLTAN HR47 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 875740 4 0 0.00
323 SIMO DENES HR49 Sighisoara Hoghia 870671 1 0 0.00
324 SZASZ ROBERT HR53 Sighisoara Satu Mare 872601 3 0 0.00
325 MOLNAR ARNOLD HR54 Sighisoara Martinis 884383 3 0 0.00
326 MOLNAR SANDOR HR56 Sighisoara Martinis 884383 7 0 0.00
327 FERENCZ ROBERT HR99 Sighisoara Lazarea 872879 2 0 0.00
328 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 844166 4 0 0.00
329 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 0 1 0 0.00
330 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 845032 2 0 0.00
331 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 840098 3 0 0.00
332 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 840098 3 0 0.00
333 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 841320 3 0 0.00
334 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 841154 4 0 0.00
335 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 841154 5 0 0.00
336 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 878610 2 0 0.00
337 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 848545 4 0 0.00
338 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 818337 1 0 0.00
339 ROSCA VALERIU MS81 Sighisoara Reghin 817342 2 0 0.00
340 GREAB ALEX MS87 Sighisoara Reghin 815185 3 0 0.00
341 SOMESAN TUDOR MS88 Sighisoara Reghin 833496 1 0 0.00
342 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 0 2 0 0.00
343 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 841612 2 0 0.00
344 BARTUS ADRIAN SB11 Alba Iulia Cisnadie 814981 3 0 0.00
345 BARSAN CORNEL SB114 Sighisoara Medias 811908 2 0 0.00
346 IACOB ANDREI SB116 Sighisoara Medias 811952 3 0 0.00
347 BARANESCU OVIDIU SB117 Alba Iulia Cisnadie 0 3 0 0.00
348 CAMPEAN MIRCEA SB127 Alba Iulia Sibiu 0 3 0 0.00
349 VIZITEU DUMITRU SB131 Sighisoara Agnita 837835 3 0 0.00
350 DAJU VASILE SB16 Alba Iulia Sura Mare 808812 5 0 0.00
351 RUSU MIHAI SB38 Alba Iulia Sibiu 0 2 0 0.00
352 PARLOG MARIUS SB40 Alba Iulia Sibiu 810843 2 0 0.00
353 RAU PRECUP SB42 Alba Iulia Sibiu 809567 2 0 0.00
354 MAKULA TIBERIU SB62 Alba Iulia Cisnadie 0 2 0 0.00
355 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Sighisoara Medias 812056 8 0 0.00
356 DIAC GHEORGHE SB73 Sighisoara Medias 811964 4 0 0.00
357 CHIRA NICOLAE SB79 Sighisoara Dumbraveni 824508 4 0 0.00
358 FLOREA TOBIAS SB81 Sighisoara Medias 811593 4 0 0.00
359 CIORA FLORIN SB85 Sighisoara Medias 812441 5 0 0.00
360 SUCIU RADU SB86 Sighisoara Dumbraveni 825058 4 0 0.00
361 POPA IOAN SB88 Sighisoara Medias 810384 7 0 0.00
362 DAIAN GHEORGHE SB90 Sighisoara Medias 811986 11 0 0.00
363 BARABAS IOSIF SB91 Sighisoara Dumbraveni 824529 2 0 0.00
364 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 838216 2 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Alba): PANDURU DAN