reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 18.08.2011 17:00:09] [Responsabil tehnic sportiv (Arad): Fejes Iosif / 0746065224]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 18.08.2011 17:00:22]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 19 / Organizator: Arad
CATEGORIA - MARATON
29.07.2011 - Magdeburg
Coordonate lansare - X: 52.09.36,82 / Y: 11.30.21,34
LANSARE: 29.07.2011 15:0
PORUMBEI ANGAJATI: 1846
PORUMBEI CLASATI: 369
NR. COLUMBOFILI: 286
PRIMUL PORUMBEL: KARSCU ALIN & COSMINTimisoara187035200810:12:221574.7161
ULTIMUL PORUMBEL: FLOREA TEODORArad1581820087:20:58676.1496
DATA_RASARIT_APUS: 29.07.2011_05:46_21:35 / 30.07.2011_05:48_21:34 / 31.07.2011_05:49_21:32 / 01.08.2011_05:50_21:31 / 02.08.2011_05:51_21:30 / 03.08.2011_05:52_21:29 (46.19/21.32)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 KARSCU ALIN & COSMIN TM29 Timisoara Gataia 1041470 14 3 18.42
2 TILIGRADEANU DANIEL CS30 timisoara Bocsa 1062913 11 2 49.30
3 ZUBA LUCIAN TM43 Timisoara Ghiroda 1006747 8 5 56.34
4 SCHUSSLER RAIMUND TM4 Timisoara Tomnatic 955595 5 3 61.76
5 TURCITU+VAIDA TM173 Timisoara Timisoara 1004128 4 2 66.09
6 CIOARA DANIEL AR4 Arad Arad 973941 35 11 69.34
7 AGUD VIOREL AR9 Arad Arad 972537 18 7 70.43
8 MICU IONEL TM139 Timisoara Ghiroda 1006413 7 2 93.71
9 HABACI CALIN AR3 Arad Vladimirescu 979787 22 7 105.09
10 SARAC IOAN AR101 Arad Santana 969963 14 3 113.76
11 MARIENUT AUREL AR15 Arad Arad 975912 12 5 119.72
12 PESCARU + PINCZES AR135 Arad Arad 977329 9 3 121.89
13 ZAHARIA ILIE TM16 Timisoara Timisoara 1004899 5 3 122.43
14 STEFANUT NICOLAE AR128 Arad Arad 976075 4 2 123.51
15 TAU + BORDIANU AR130 Arad Arad 975491 14 5 125.14
16 FLOREA TEODOR AR109 Arad Arad 972959 10 6 126.22
17 BALEA & BILBA CS184 Timisoara Oravita 1088764 5 2 126.22
18 STAN M.+ ILIE M. TM22 Timisoara Timisoara 1004074 19 8 128.39
19 JUCU COSTICA AR30 Arad Lipova 1000786 13 7 130.55
20 STIOPU IOAN TM129 Timisoara Timisoara 1030913 10 2 134.88
21 ZARIE MIRCEA AUREL TM24 Timisoara Utvin 1001960 5 2 135.43
22 MILIN MILORAD AR8 Arad Arad 968327 7 2 135.43
23 OLAR+VINTILA TM137 Timisoara Timisoara 1006380 16 5 137.05
24 URSULESCU TIMOTEI CS377 Timisoara Lugoj 1045905 4 2 140.31
25 CUREA C-TIN&CORNEL TM28 Timisoara Gataia 1041129 10 2 140.84
26 COICI DRAGAN CS85 Timisoara Moldova Noua 1112019 5 2 143.02
27 DEHELEAN + DAVID AR163 Arad Vladimirescu 979796 5 2 151.14
28 TANASE C-TIN TM136 Timisoara Timisoara 1005715 4 2 151.68
29 SANDRA FLORIN TM168 Timisoara Timisoara 1010473 16 4 154.93
30 LUPAU + BANCESCU AR181 Arad Vladimirescu 980295 6 2 157.64
31 IZVERNAR GHEORGHE TM13 Timisoara Timisoara 1003844 3 2 158.18
32 TICU MARIAN TM146 Timisoara Urseni 1012160 8 2 160.89
33 HATEGAN FLAVIUS AR20 Arad Vladimirescu 979066 5 3 169.55
34 FAMILIA TOTH AR187 Arad Vladimirescu 980574 5 2 170.64
35 DUNGA GHEORGHE TM185 Timisoara Chisoda 1007492 8 2 170.64
36 SICLOVAN NICU AR47 Arad Curtici 959904 14 5 185.26
37 JURATONI VALENTIN CS385 Timisoara Lugoj 1044761 6 2 186.89
38 GOIA FLORIAN TM10 Timisoara Periam 961414 10 3 187.43
39 ZLIBUT+SANTA BH540 Oradea Oradea 942737 4 2 187.44
40 BOT + RATIU BH684 Oradea Oradea 937493 7 3 191.22
41 SANDOR ATTILA SM27 Oradea Satu Mare 944627 4 2 203.68
42 VINTILA DORIN-VASILE TM188 Timisoara Ghiroda 1006372 5 2 203.69
43 PETRUSAN RADU AR97 Arad Salonta 942838 8 4 207.48
44 GHERMAN PANI DAN AR156 Arad Lipova 999534 10 2 209.64
45 NAGY RUDOLF SM111 Oradea Moftin 935573 5 3 218.31
46 PERVA IOSIF TM138 Timisoara Ghiroda 1006611 6 2 218.31
47 FAM. LUCACI BH546 Oradea Oradea 936536 6 3 219.40
48 TIRTEA FLORIN BH600 Oradea Oradea 942748 8 3 225.89
49 VASILE CRISTINEL AR32 Arad Lipova 1001186 2 2 234.56
50 RAUCSINA TIBERIU SM75 Oradea Carei 927278 18 4 250.81
51 CIGHIREAN PETRU AR114 Arad Arad 972147 8 4 255.14
52 OROS BOGDAN AR94 Arad Salonta 942827 15 8 255.68
53 TAMSA IOAN AR12 Arad Arad 972771 5 2 259.48
54 TORAC VASILE TM52 Timisoara Timisoara 1004915 11 4 261.65
55 ONODI VASILE SM67 Oradea Carei 927063 13 3 271.94
56 ROTH STEFAN SM69 Oradea Carei 927233 14 5 291.98
57 MILOVAN MIRCEA TM15 Timisoara Igris 951290 2 2 295.23
58 FEZER TONI SM147 Oradea Odoreu 952929 7 2 295.24
59 POP VASILE SM12 Oradea Satu Mare 947516 4 2 302.82
60 TIRSINARU SERGIU TM5 Timisoara Lovrin 963173 12 4 304.98
61 CUCEA TEODOR AR19 Arad Mandruloc 984499 4 2 307.69
62 BIRO GYORGY BH592 Oradea Oradea 942654 42 7 317.44
63 KOVACS VIKTOR BH605 Oradea Vadu Crisului 979076 4 2 319.06
64 CORONDAN CORNEL SM63 Oradea Carei 927174 10 3 326.11
65 DUKAI L. & IZBICEANU I. TM243 Timisoara Timisoara 1003398 20 8 326.66
66 CABAU FLORIAN TM18 Timisoara Lovrin 962641 34 17 342.91
67 NICORESCU + IANCU TM147 Timisoara Timisoara 1005796 4 2 354.82
68 USUSAN CALIN AR31 Arad Vladimirescu 977593 20 6 0.00
69 BURCA IONUT AR37 Arad Vladimirescu 979846 17 4 0.00
70 ANDRUSEAC VASILE TM134 Timisoara Checea 984080 14 4 0.00
71 MERMEZAN LUCIAN TM21 Timisoara Timisoara 1004317 21 4 0.00
72 VARGA TIMOTI AR10 Arad Arad 956482 13 3 0.00
73 NICOLA CRISTIAN AR25 Arad Lipova 999628 9 3 0.00
74 BAN CIPRIAN AR73 Arad Sintea Mare 962481 11 3 0.00
75 GUIU PAVALAS AR83 Arad Ch. Cris 957202 10 3 0.00
76 GROZA MARIUS CS352 timisoara Lugoj 1045403 17 3 0.00
77 DELIMAN DECEBAL TM12 Timisoara Timisoara 1003217 14 3 0.00
78 HANCIU FLORIN TM166 Timisoara Chisoda 1007010 10 3 0.00
79 MARUSCA TRAIAN AR141 Arad Santana 969881 16 2 0.00
80 HELLSTERN + JULEAN AR191 Arad Santana 969977 22 2 0.00
81 BORDIANU STELIAN AR46 Arad Semlac 958910 19 2 0.00
82 BANDUR SORIN AR56 Arad Macea 956554 6 2 0.00
83 OSTOIN SAVA AR7 Arad Arad 973057 10 2 0.00
84 ONITA VALENTIN AR93 Arad Sicula 977789 7 2 0.00
85 DOMOCOS ADRIAN BH531 Oradea Remetea 987121 6 2 0.00
86 BLAGA GHEORGHE BH563 Oradea Oradea 938122 11 2 0.00
87 PETO JANOS BH574 Oradea Oradea 937065 12 2 0.00
88 CHEREJI+SZTANYIK BH583 Oradea Oradea 936301 6 2 0.00
89 BURGUS COSMA TM186 Timisoara Periam 961173 6 2 0.00
90 FEJES IOSIF AR1 Arad Arad 973970 4 1 0.00
91 KUN + DRAGAN AR111 Arad Arad 974008 5 1 0.00
92 MARTA DANIEL AR117 Arad Ineu 981060 9 1 0.00
93 TRINC CIPRIAN AR120 Arad Craiva 977732 7 1 0.00
94 KERTMEGI ISTVAN AR129 Arad Salonta 942688 5 1 0.00
95 HOHN DIETER AR13 Arad Arad 977209 8 1 0.00
96 CARABAS GABRIEL AR147 Arad Lipova 1001129 4 1 0.00
97 HALMAGEAN CLAUDIU AR16 Arad Ineu 981567 4 1 0.00
98 ANDREI SAGUNA AR193 Arad Zimand Cuz 970262 5 1 0.00
99 ROSENZWEIG IOAN AR2 Arad Arad 973970 7 1 0.00
100 SALASAN AUREL AR34 Arad Lipova 1001030 3 1 0.00
101 TAMAS DORIN AR35 Arad Lipova 1001065 5 1 0.00
102 BACOS TRAIAN AR41 Arad Ch. Cris 956691 7 1 0.00
103 BINDEA PETRU AR42 Arad Arad 972921 6 1 0.00
104 ARDELEAN MARIUS AR71 Arad Sintea Mare 961807 6 1 0.00
105 BRAGEA GHEORGHE AR77 Arad Ch. Cris 956696 7 1 0.00
106 NASTASE CODRUT AR92 Arad Ch. Cris 956880 5 1 0.00
107 FAM. TUNDUC BH501 Oradea Grosi 971486 4 1 0.00
108 STOKKER LADISLAU BH538 Oradea Oradea 941416 8 1 0.00
109 GRAUR OVIDIU BH539 Oradea Cihei 947517 4 1 0.00
110 VANCEA FLAVIUS BH550 Oradea Oradea 937410 5 1 0.00
111 LAKATOS ZOLTAN BH564 Oradea Biharia 932261 7 1 0.00
112 TAR TIBOR BH570 Oradea Oradea 934674 5 1 0.00
113 FURLAN ADRIAN BH577 Oradea Pestere 967933 3 1 0.00
114 HUSERAS LUCIAN BH591 Oradea Magesti 973036 7 1 0.00
115 FAM. STURZ BH598 Oradea Fanate 1015036 3 1 0.00
116 MASCAS GEORGE + FLORIN BH599 Oradea Baleni 999490 5 1 0.00
117 MIKLO FERENC BH647 Oradea Tarcaia 995727 3 1 0.00
118 LUCUT LIVIU BH673 Oradea Gurani 1009062 5 1 0.00
119 LUNCA MIHAI BOGDAN CS138 timisoara Bocsa 1061632 8 1 0.00
120 BUNA IONEL CS183 Timisoara Oravita 1087895 5 1 0.00
121 BADEA DOREL CS2 timisoara Resita 1072893 2 1 0.00
122 PRUNA GIGI CS33 timisoara Bocsa 1063929 9 1 0.00
123 DOLICI SI IOSUB CS335 timisoara Moldova Noua 1111733 4 1 0.00
124 FAMILIA JURJ CS337 timisoara Moldova Noua 1112231 4 1 0.00
125 OARGA VLAD CS357 Timisoara Lugoj 1044767 7 1 0.00
126 MORAR GHEORGHE CS373 Timisoara Lugoj 1043848 3 1 0.00
127 BORTOS MIHAI CS376 Timisoara Lugoj 1043312 7 1 0.00
128 DOBAN COSMIN CS38 timisoara Resita 1072398 4 1 0.00
129 VELICI FLORIN CS395 Timisoara Lugoj 1046043 2 1 0.00
130 OPREA MARIUS CS449 timisoara Caransebes 1084171 1 1 0.00
131 CRISTICI LUCA CS64 timisoara Belobresca 1100984 5 1 0.00
132 TIMPA DANIEL CS7 timisoara Tarnova 1078366 9 1 0.00
133 CHIRIAC VASILE CS79 timisoara Moldova Noua 1111871 2 1 0.00
134 GUVER NICANOR CS9 timisoara Resita 1072673 3 1 0.00
135 SZABO ZOLTAN HR51 Oradea Feliceni 1192246 4 1 0.00
136 LUCACIU + HOROTAN SJ75 Oradea Zalau 997496 4 1 0.00
137 ERDEI PAUL ANDREI SM1 Oradea Satu Mare 945189 7 1 0.00
138 ERDEI PAUL&ISTVAN SM108 Oradea Satu Mare 945569 7 1 0.00
139 ROBAS ALEXANDRA SM200 Oradea Iojib 960965 3 1 0.00
140 KANTOR CSABA SM202 Oradea Odoreu 952731 2 1 0.00
141 LEMHENYI IULIU-IOAN SM32 Oradea Vetis 938862 10 1 0.00
142 KIRALY IMRE SM60 Oradea Valea Lui Mihai 919340 5 1 0.00
143 MARINCUS DOREL TM1 Timisoara Lovrin 961993 10 1 0.00
144 BLAU MARIUS TM11 Timisoara Timisoara 1005082 6 1 0.00
145 IANOS IOSIF TM125 Timisoara Hitias 1026571 1 1 0.00
146 BIRNOIU NICU TM128 Timisoara Remetea Mare 1009217 2 1 0.00
147 CSIPAI EMERIC TM141 Timisoara Sag 1008656 4 1 0.00
148 PERIAN TITUS TM30 Timisoara Timisoara 1003868 4 1 0.00
149 DAVID IONEL TM40 Timisoara Sinmihaiul Roman 1000579 2 1 0.00
150 NISTORAN MARIUS TM42 Timisoara Timisoara 1005445 3 1 0.00
151 SZAVU ION TM48 Timisoara Dudesti Noi 989750 2 1 0.00
152 NECHITA GHEORGHE TM6 Timisoara Timisoara 1001846 5 1 0.00
153 DISICI MILAN TM9 Timisoara Timisoara 1005741 2 1 0.00
154 LEONTE EMANUEL TM98 Timisoara Lebling 1022830 4 1 0.00
155 STANCA CIPRIAN AR103 Arad Bocsig 987940 5 0 0.00
156 CHEBELEU DAN AR107 Arad Arad 975207 5 0 0.00
157 FAGARAS STEFAN AR108 Arad Arad 975159 2 0 0.00
158 GALOS CATALIN AR118 Arad Coroi 975969 4 0 0.00
159 BITIS IOAN AR136 Arad Girisu Negru 964144 3 0 0.00
160 STRENGAR IOAN AR140 Arad Santana 969148 10 0 0.00
161 TICA DOREL AR143 Arad Ineu 981419 5 0 0.00
162 TOTH TIBERIU AR17 Arad Arad 975744 6 0 0.00
163 BUDISAN DANIEL AR21 Arad Soimos 1000452 3 0 0.00
164 TANASIE IONEL AR26 Arad Lipova 1001142 8 0 0.00
165 DEFFERT DAN AR33 Arad Lipova 1000941 3 0 0.00
166 SOIMOSAN MIHAI AR53 Arad Arad 975300 5 0 0.00
167 LAZAR + TOADER AR57 Arad Arad 970480 2 0 0.00
168 MANDRES NICOLAE AR58 Arad Arad 975063 2 0 0.00
169 ALBERT LADISLAU AR60 Arad Arad 975895 5 0 0.00
170 COSTEA BOGDAN AR64 Arad Covasint 987461 1 0 0.00
171 BLIDAR FLORIN AR74 Arad Ineu 982092 2 0 0.00
172 PUSZTAI LASZLO AR98 Arad Salonta 942850 13 0 0.00
173 MONEA DANIEL BH503 Oradea Pestis 965886 1 0 0.00
174 JURCA DANUT BH509 Oradea Grosi 972452 2 0 0.00
175 VARGA LEHEL BH512 Oradea Marghita 943492 4 0 0.00
176 ANTAL CATALIN BH518 Oradea Marghita 943459 3 0 0.00
177 BALLA + TRIPO BH525 Oradea Marghita 941870 3 0 0.00
178 LUP CLAUDIU BH527 Oradea Astileu 969556 3 0 0.00
179 POPA + PANTIS BH587 Oradea Hidis 979085 5 0 0.00
180 COSAU LEONTIN BH595 Oradea Beius 993703 2 0 0.00
181 HASAS IOAN BH596 Oradea Vadu Crisului 978743 2 0 0.00
182 FAM.MICLOS BH607 Oradea Oradea 941223 11 0 0.00
183 COPIL + TICARAT BH642 Oradea Tasad 959525 2 0 0.00
184 GARBA DACIAN BH654 Oradea Pacalesti 998797 3 0 0.00
185 DEAC CALIN BH660 Oradea Tasad 959597 4 0 0.00
186 BOCHIS + STANCE BH669 Oradea Gheghie 976345 4 0 0.00
187 BALAJTI+FILIP BH677 Oradea Oradea 941612 2 0 0.00
188 GHENT IONUT GHEORGHE BH680 Oradea Curatele 993209 2 0 0.00
189 LUTAS GABRIEL BH690 Oradea Oradea 941494 2 0 0.00
190 IURETI RELU BT30 Timisoara Com.corni 1186708 5 0 0.00
191 GHEJU PETRU CS10 Timisoara Tarnova 1078378 3 0 0.00
192 BURCIU DANIEL CS100 Timisoara Caransebes 1074794 1 0 0.00
193 BOTOS NICOLAE CS102 Timisoara Sacu 1064492 5 0 0.00
194 DUMITRASCU VIOREL CS104 Timisoara Sacu 1065080 5 0 0.00
195 DAMINESCU ADRIAN-DANIEL CS108 Timisoara Sacu 1065573 7 0 0.00
196 MOLNAR & MILOS CS112 Timisoara Resita 1071291 2 0 0.00
197 LEU FLORIN CS113 Timisoara Resita 1072109 2 0 0.00
198 BOGASIERU & DUNARINTU CS12 Timisoara Orsova 1149071 3 0 0.00
199 GRUIA TIBERIU CS152 Timisoara Bocsa 1059738 3 0 0.00
200 MURGU IONEL CS170 Timisoara Greoni 1080810 2 0 0.00
201 BUTEALA NICOLAE CS172 Timisoara Oravita 1088698 1 0 0.00
202 LAZAR SEBASTIAN CS173 Timisoara Iam 1075788 2 0 0.00
203 LUPSA GHEORGHE CS200 Timisoara Resita 1070789 2 0 0.00
204 TERFALOAGA TIBERIUS CS207 timisoara Resita 1076822 3 0 0.00
205 BUTU CONSTANTIN CS27 Timisoara Bocsa 1060285 5 0 0.00
206 IORGOVAN NICOLAE CS349 Timisoara Lugoj 1045134 3 0 0.00
207 DANCIU DAFIN CS350 Timisoara Lugoj 1044879 1 0 0.00
208 BACSI STEFAN CS354 Timisoara Lugoj 1043118 1 0 0.00
209 TOMA VIOREL CS355 Timisoara Lugoj 1044069 7 0 0.00
210 DRAGOS ACHIM CS364 Timisoara Lugoj 1041454 2 0 0.00
211 COSARIU PETRICA CS372 Timisoara Lugoj 1037839 3 0 0.00
212 MARIAN ION CS383 Timisoara Lugoj 1040258 3 0 0.00
213 FRATII JUCSOR CS390 Timisoara Lugoj 1047473 1 0 0.00
214 MOGA DORIN CS391 Timisoara Lugoj 1050511 2 0 0.00
215 MICSA OVIDIU CS405 Timisoara Lugoj 1044480 3 0 0.00
216 JUCSOR LIVIU CS409 Timisoara Lugoj 1046296 4 0 0.00
217 ONICEANU & DARABANEANU CS421 Timisoara Moldova Noua 1111632 1 0 0.00
218 FRATII UNGUREAN CS444 Timisoara Carnecea 1071088 4 0 0.00
219 SEST ION CS45 Timisoara Berzovia 1052014 3 0 0.00
220 DRAGOMIR DECEBAL CS49 Timisoara Caransebes 1083149 1 0 0.00
221 BALEANU TOMA CS50 timisoara Resita 1077493 4 0 0.00
222 TODICA FANICA CS54 Timisoara Resita 1071892 6 0 0.00
223 PUIU IOSIF CS59 Timisoara Resita 1076739 2 0 0.00
224 PISLA DANIEL CS6 timisoara Resita 1076439 7 0 0.00
225 FRATII JURJ CS67 Timisoara Moldova Veche 1112428 1 0 0.00
226 CANALAS GABRIEL CS8 Timisoara Resita 1077549 4 0 0.00
227 BUGARIU ION CS95 Timisoara Caransebes 1084343 1 0 0.00
228 TATUCU NICOLAE CS97 Timisoara Sacu 1064586 3 0 0.00
229 DEER ADALBERT HR1 Oradea Miercurea-ciuc 1218300 3 0 0.00
230 HEGYI MIHALY HR231 Oradea Sovata 1157808 7 0 0.00
231 ROSTAS GERGELY HR249 Oradea Sovata 1159100 2 0 0.00
232 BOJAN HOREA SJ11 Oradea Zalau 998376 3 0 0.00
233 BABA IONEL SJ12 Oradea Zalau 997234 2 0 0.00
234 BACOS GELU SJ13 Oradea Cuzaplac 1019804 1 0 0.00
235 TAMASAN VASILE SJ14 Oradea Sanmihaiu Almasului 1017903 4 0 0.00
236 ZAHA GAVRIL SJ17 Oradea Moiad 971034 3 0 0.00
237 NEMES ZSOLT SJ18 Oradea Jibou 1002661 3 0 0.00
238 TARAU DANUT SJ2 Oradea Zalau 996943 7 0 0.00
239 MARE PAUL SJ38 Oradea Zalau 997087 5 0 0.00
240 KUI GHEORGHE SJ4 Oradea Zalau 997004 1 0 0.00
241 DRAGAN + BEUCA SJ43 Oradea Jibou 1004027 2 0 0.00
242 FEKETE ROBERT SJ5 Oradea Panic 991364 4 0 0.00
243 SZEKELY TIBERIU SJ52 Oradea Mesesenii De Jos 992887 4 0 0.00
244 TICLEA DORU SJ66 Oradea Jibou 1004413 3 0 0.00
245 LAKO GYORGY SJ67 Oradea Zalau 998329 3 0 0.00
246 BERECZKI BELLA SJ78 Oradea Varsolt 987381 1 0 0.00
247 ANTONESCU + POP SJ86 Oradea Poarta Salajului 1011006 3 0 0.00
248 KODAC GHEORGHE SM102 Oradea Satu Mare 940464 5 0 0.00
249 NAGY CLAUDIU SM105 Oradea Satu Mare 945264 5 0 0.00
250 MIHAI GHEORGHE SM11 Oradea Satu Mare 946818 8 0 0.00
251 CIOROI GERGELY SM116 Oradea Carei 918294 3 0 0.00
252 LUKACS STEFAN SM128 Oradea Carei 926925 8 0 0.00
253 FEKETE ALEXANDRU SM148 Oradea Carei 926347 7 0 0.00
254 ROBAS MIRCEA SM156 Oradea Iojib 960965 6 0 0.00
255 POP DAN SM17 Oradea Satu Mare 947135 5 0 0.00
256 BORSI SERGIU SM183 Oradea Odoreu 952223 6 0 0.00
257 GERGELY DANIEL SM187 Oradea Porumbesti 940282 7 0 0.00
258 FEZER LORAND SM21 Oradea Odoreu 952929 2 0 0.00
259 HAVRINCEA ALEX. SM23 Oradea Satu Mare 945701 2 0 0.00
260 BOYTHE MIHAI SM31 Oradea Odoreu 951531 2 0 0.00
261 MARIAN VASILE SM4 Oradea Oar 934948 17 0 0.00
262 BORSI DANIEL SM45 Oradea Odoreu 952223 7 0 0.00
263 CSOMAY TAMAS SM57 Oradea Carei 928467 19 0 0.00
264 GYORGYDEAK IOSIF SM58 Oradea Carei 927649 4 0 0.00
265 PAPP IOAN SM59 Oradea Carei 928068 4 0 0.00
266 MIKULAS BELA SM62 Oradea Carei 928700 7 0 0.00
267 CORONDAN JUNIOR SM64 Oradea Carei 927174 4 0 0.00
268 ROTH ROBERT SM68 Oradea Carei 927233 6 0 0.00
269 SUCEVEANU LUCIAN SM70 Oradea Satu Mare 945602 17 0 0.00
270 DONCA GHEORGHE SM9 Oradea Odoreu 952117 5 0 0.00
271 SZILAGHI NORBERT SM90 Oradea Odoreu 952750 8 0 0.00
272 MOLDOVAN IOAN SM94 Oradea Odoreu 951459 7 0 0.00
273 BOJIN ZDRAVCO TM131 Timisoara Foieni 1008089 11 0 0.00
274 FORTON ZELEA TM143 Timisoara Timisoara 1003856 34 0 0.00
275 MANIU MARIUS TM145 Timisoara Timisoara 1004853 1 0 0.00
276 GAGIU C-TIN TM165 Timisoara Timisoara 1004089 2 0 0.00
277 SOS YUNG ANDREI TM171 Timisoara Timisoara 1006492 4 0 0.00
278 DANCIULESCU LUCIAN TM200 Timisoara 1021988 3 0 0.00
279 MARCIN DORU TM208 Timisoara Cenei 991047 6 0 0.00
280 MATIS MARIUS TM223 Timisoara Utvin 1002243 5 0 0.00
281 LILIAC MILICA TM240 Timisoara Timisoara 1003349 2 0 0.00
282 SCHLAPPAL OTMAR TM242 Timisoara Sag 1009453 15 0 0.00
283 SAMAON + FIUL TM245 Timisoara Timisoara 1037850 3 0 0.00
284 CHIRITOIU EUGEN TM32 Timisoara Timisoara 1004807 3 0 0.00
285 ILIA MARCEL TM36 Timisoara Timisoara 1002057 3 0 0.00
286 DUMA IOSIF TM7 Timisoara Timisoara 1005276 2 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Arad): Fejes Iosif