reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Brasov): MACOVSCHI MIHAIL / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 19 / Organizator: Brasov
CATEGORIA - FOND
01.08.2009 - Gyor
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 01.08.2009 6:10
PORUMBEI ANGAJATI: 855
PORUMBEI CLASATI: 171
NR. COLUMBOFILI: 96
PRIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZSighisoara264898200814:48:171105.2102
ULTIMUL PORUMBEL: ROGOZ+PARCALABESCUSighisoara305564200817:58:53801.3331
DATA_RASARIT_APUS: 01.08.2009_05:37_21:15 / 02.08.2009_05:38_21:14 / 03.08.2009_05:39_21:12 / 04.08.2009_05:40_21:11 / 05.08.2009_05:42_21:10 / 06.08.2009_05:43_21:08 / 07.08.2009_05:44_21:07 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 572812 43 28 8.19
2 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 568482 6 3 69.01
3 GHIB MIHEA BV112 Fagaras Beclean 593823 7 5 88.89
4 POPA MIHAI BV89 Fagaras Sambata. 587389 12 4 118.13
5 ZAMFIR SORIN BV102 Fagaras Fagaras 597119 6 3 119.30
6 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 568482 8 4 129.82
7 BUZOGANY CSABA HR30 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 601187 5 3 132.16
8 COZMA BOGDAN+DIANA BV76 Fagaras Ludisor 593709 4 3 133.34
9 OPRIS LUCIAN BV87 Fagaras Victoria 581936 20 10 140.35
10 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 568049 9 5 155.56
11 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 568944 11 3 168.42
12 FANCSALI ARPAD HR32 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 601671 35 6 174.27
13 TANASE IULIAN BV100 Fagaras Victoria 582033 5 3 184.79
14 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 567444 9 3 191.81
15 NAGY GYULA CV16 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 652874 7 2 191.81
16 LEDAN LASZLO CV17 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 652893 14 3 196.49
17 KONTZEY JOZSEF CV13 Sf. Ghe.2 Tg. Sec. 672723 11 2 198.83
18 RETYI LASZLO CV5 Sf. Ghe.2 Arcus 649192 7 3 203.51
19 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 567670 11 6 215.20
20 SZABO ZOLTAN HR51 Sighisoara Feliceni 601396 6 2 221.05
21 OLTEAN GHEORGHE BV86 Fagaras Sinca 614132 5 2 237.42
22 MARCIU FLORINEL BV81 Fagaras Sebes 603297 3 2 244.44
23 INCZE LORAND CV86 Sf. Ghe.2 Bodoc 653705 6 2 265.50
24 SZASZ ROBERT HR53 Sighisoara Satu Mare 599970 8 4 267.84
25 MAR MIHALY CV96 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 652290 7 2 273.68
26 SENDRUC GHEORGHE BV93 Fagaras Fagaras 597740 4 3 285.38
27 STOIAN GHEORGHE BV121 Fagaras Victoria 582959 7 3 292.39
28 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 568049 19 5 311.12
29 KOMPORALY SANDOR CV87 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 651986 7 2 315.78
30 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 615225 8 3 364.92
31 SIMO S.JANOS HR50 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 600908 25 7 0.00
32 KIRALY FERENC HR37 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 601310 13 3 0.00
33 MECU + STOICA BV106 Fagaras Victoria 581912 14 2 0.00
34 MACOVSCHI MIHAIL BV28 Sf. Ghe.2 Brasov 652291 10 2 0.00
35 TUTUREA VIOREL & ANDREEA BV52 Sf. Ghe.2 Brasov 647742 29 2 0.00
36 CODREA MARIAN BV72 Fagaras Dragus 586300 7 2 0.00
37 DALEA LUCIAN IOAN BV78 Fagaras Ucea 577731 8 2 0.00
38 ZSUNKULY ISTVAN CV66 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 651986 12 2 0.00
39 BARABAS MIHALY CV72 Sf. Ghe.2 Zalan 650818 15 2 0.00
40 BABOS ZSOLT HR74 Sighisoara Zetea 604570 11 2 0.00
41 CUPES IOAN ALEXANDRU BV16 Sf. Ghe.2 Racos 618162 6 1 0.00
42 DOBAI ANDREI BV18 Sf. Ghe.2 Racos 618390 2 1 0.00
43 SZOCS ATTILA BV42 Sf. Ghe.2 Racos 618203 3 1 0.00
44 STRAVA IONUT BV44 Sf. Ghe.2 Brasov 645141 4 1 0.00
45 SZAKACS ANDREI BV62 Sf. Ghe.2 Racos 619543 4 1 0.00
46 CORNEA EMIL BV73 Fagaras Voivodeni 591527 6 1 0.00
47 CRETU SORIN BV77 Fagaras Dridif 591522 7 1 0.00
48 MOTOC + MATE BV83 Fagaras Fagaras 596959 4 1 0.00
49 NEAMTU NICOLAE JR. BV84 Fagaras Sebes 605624 5 1 0.00
50 SZARAZ BELA CV18 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 652281 5 1 0.00
51 OTELEA NICOLAE CV60 Sf. Ghe.2 Zabala 679575 22 1 0.00
52 GABOR MIHALY CV7 Sf. Ghe.2 Ilieni 653968 5 1 0.00
53 GERGEN CSABA HR33 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 603616 4 1 0.00
54 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 567444 8 1 0.00
55 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 567889 6 1 0.00
56 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 567889 5 1 0.00
57 BOROS GH.+RALUCA BV10 Sf. Ghe.2 Sacele 657784 4 0 0.00
58 SZABO LUCIAN BV103 Fagaras Sambata 589895 8 0 0.00
59 CORNEA MARCEL BV113 Fagaras Ileni 600569 2 0 0.00
60 PACURARIU ADRIAN BV115 Fagaras Parau 612310 6 0 0.00
61 BARSAN LUCIAN BV116 Fagaras Fagaras 0 3 0 0.00
62 FLOREA LUCIAN BV117 Sf. Ghe.2 Codlea 634521 11 0 0.00
63 CAUTUS TRAIAN BV12 Sf. Ghe.2 Brasov 651405 70 0 0.00
64 CORSATEA MARCEL BV172 Fagaras Fagaras 600632 2 0 0.00
65 ALDEA VASILE BV173 Fagaras Fagaras 590707 1 0 0.00
66 FRATU GABRIEL BV21 Sf. Ghe.2 Cristian 640657 4 0 0.00
67 JIGAREA SEBASTIAN BV24 Sf. Ghe.2 Cristian 640743 6 0 0.00
68 KOVACS ARPAD BV25 Sf. Ghe.2 Racos 619571 6 0 0.00
69 MARIN SORIN BV29 Sf. Ghe.2 Cristian 640226 7 0 0.00
70 NEACSU VLAD BV33 Sf. Ghe.2 Racos 619134 6 0 0.00
71 TAUS REMUS BV55 Sf. Ghe.2 Feldioara 640247 17 0 0.00
72 TERTILA ALEXANDRU BV64 Sf. Ghe.2 Racos 618908 3 0 0.00
73 BARSAN CORNEL BV67 Fagaras Dridif 591484 8 0 0.00
74 BRANISTE LUCIAN BV68 Fagaras Beclean 0 7 0 0.00
75 RADU NICOLAIE BV91 Fagaras Fagaras 597125 2 0 0.00
76 ROSU GHEORGHE. BV92 Fagaras Dridif 590706 5 0 0.00
77 STREZA NICOLAE EUGEN BV97 Fagaras Dridif 591552 5 0 0.00
78 SUCIU IONEL BV98 Fagaras Sebes 605962 4 0 0.00
79 DEMETER TIBOR CV1 Sf. Ghe.2 Chilieni 654370 12 0 0.00
80 DAVID ISTVAN CV15 Sf. Ghe.2 Covasna 680986 14 0 0.00
81 SZEKELY ANDRAS CV31 Sf. Ghe.2 Ilieni 653720 5 0 0.00
82 MOLNAR GYORGY CV4 Sf. Ghe.2 Ilieni 653780 5 0 0.00
83 SZANTO OLIVER CV44 Sf. Ghe.2 Val. Cris. 649831 5 0 0.00
84 SANTA ANDRAS CV48 Sf. Ghe.2 Val. Cris. 650555 8 0 0.00
85 BEDE TIBOR CV49 Sf. Ghe.2 Covasna 681237 4 0 0.00
86 KARACSONY ERVIN CV52 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 654372 3 0 0.00
87 KONCZ EUGEN CV68 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 652230 10 0 0.00
88 PETER ARPAD CV69 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 651458 9 0 0.00
89 OARGA ALEXANDRU CV73 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 651669 5 0 0.00
90 FOLDES GYULA CV81 Sf. Ghe.2 Sf. Ghe. 652368 2 0 0.00
91 ZSUNKULY FERENC CV94 Sf. Ghe.2 Bodoc 653557 5 0 0.00
92 JAKAB ATTILA HR34 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 600 14 0 0.00
93 PETER LASZLO HR52 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 617150 2 0 0.00
94 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 571481 1 0 0.00
95 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 572342 3 0 0.00
96 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 606650 11 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Brasov): MACOVSCHI MIHAIL