reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Cluj): RACEAN ALEXANDRU / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 7 / Organizator: Cluj
CATEGORIA - FOND
31.05.2008 - Bratislava
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 31.05.2008 7:0
PORUMBEI ANGAJATI: 5236
PORUMBEI CLASATI: 1047
NR. COLUMBOFILI: 327
PRIMUL PORUMBEL: POP CIPRIANCluj36245200714:54:191196.0151
ULTIMUL PORUMBEL: CHIRA NICOLAESighisoara325444200616:48:281026.4230
DATA_RASARIT_APUS: 31.05.2008_05:07_21:28 / 01.06.2008_05:06_21:29 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 TRIFAN MIHAI BN14 Cluj Unirea 568190 44 19 2.29
2 VANCEA MARCEL AA3 Aiud 1/2 Aiud 543763 44 14 14.13
3 TIMBUS COSMIN AA78 Aiud Cimpia Turzii 540762 32 14 17.57
4 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj Cara 525884 24 17 22.92
5 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj Cluj-napoca 511738 28 12 25.98
6 PASCA PETRU CJ39 Cluj Apahida 521908 8 2 30.75
7 CIORBA&GRAEF BN2 Cluj Bistrita 565654 105 40 33.23
8 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj Cluj-napoca 511442 10 7 45.46
9 SAS CALIN AA47 Aiud Turda 528436 30 12 46.79
10 MATEI STEFAN CJ33 Cluj Dezmir 520320 11 5 47.55
11 BALAZS JOZSEF HR26 Sighisoara Satu Mare 656665 18 2 47.56
12 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj Cluj-napoca 511033 31 15 51.94
13 TRIFAN ALEXANDER BN15 Cluj Unirea 568190 8 4 60.54
14 VARGA+FERENT CJ58 Cluj Cluj-napoca 511581 10 6 61.69
15 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 619235 10 4 62.84
16 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 618944 14 5 63.40
17 COTARLA SORIN AA56 Aiud Copaceni 529000 10 5 65.70
18 NEMES ADRIAN AA46 Aiud Turda 532201 18 4 70.10
19 PURDA VASILE AA50 Aiud Mihai Viteazu 535430 28 10 70.66
20 POP CALIN AA70 Aiud Turda 533819 10 3 70.85
21 KOVACS STEFAN AA98 Aiud Aiud 540163 25 11 75.82
22 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 618944 23 6 83.46
23 BUCUR OCTAVIAN BN9 Cluj Bistrita 566877 26 7 85.18
24 BANYAI FRANCISC CJ2 Cluj Cluj-napoca 513088 15 5 85.94
25 STANISLAV LUCIAN BV95 Sighisoara Oltet 637166 89 10 89.00
26 KULKSAR IOAN BN43 Cluj Gherla 525764 25 13 90.53
27 GIURGIU ADRIAN AA59 Aiud Turda 534901 12 4 99.12
28 MURESAN VIOREL AA85 Aiud Ludus 556220 19 12 101.79
29 MOLDOVAN CRISTIAN BN41 Cluj Dej 519087 13 6 104.86
30 OLTEAN+BOBOS CJ38 Cluj Cluj-napoca 513622 14 4 106.57
31 STRANYEZKY TIBI CJ63 Cluj Cluj-napoca 513131 6 2 109.25
32 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 619405 42 9 114.59
33 ARION SORIN AA99 Aiud Ocna Mures 543871 14 3 120.51
34 KHEREKES RADU AA81 Aiud Copaceni 529864 32 6 121.09
35 MOLNAR MIHAI AA67 Aiud Turda 542418 17 7 122.23
36 OTVOS ALEXANDRU BN6 Cluj Lechinta 556592 31 15 123.95
37 KEREKES ARPAD HR36 Sighisoara Martinis 661216 15 4 124.52
38 ROSTAS GERGELY MS33 Sighisoara Sovata 625557 8 4 125.86
39 MUNTEAN VIRGIL AA69 Aiud Mihai Viteazu 531100 19 6 136.17
40 MOZES I MS39 Sighisoara Targu Mures 588511 10 5 137.13
41 ILEA TEODOR AA65 Aiud Turda 547420 15 4 143.62
42 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 619990 18 3 148.39
43 JUCAN REMUS CJ25 Cluj Cluj-napoca 514854 13 4 151.64
44 OLAR AUGUSTIN AA12 Aiud Ciumbrud 542987 57 16 153.56
45 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj Bistrita 565288 30 13 154.12
46 SAMU GABRIEL AA10 Aiud 1/2 Aiud 545919 17 5 154.12
47 STRUGURAS PETRE CJ52 Cluj Floresti 504360 8 3 154.32
48 CHIRTES FLORIN MS83 Sighisoara Reghin 609480 10 4 156.80
49 KOBLE TIBERIU AA4 Aiud 1/2 Aiud 543148 98 21 157.57
50 BACILA DAN SB93 Sighisoara Medias 588920 13 2 160.62
51 CARCU MIRCEA BN1 Cluj Bistrita 565285 13 5 168.64
52 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj Cluj-napoca 509982 21 7 169.40
53 SUCIU LUCIAN AA52 Aiud Turda 535430 70 29 169.98
54 BOGATEAN PETRU+RARES AA83 Aiud Ludus 556430 12 7 170.93
55 POP V. DANIEL CJ46 Cluj Cluj-napoca 511745 10 4 172.27
56 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 606809 8 3 174.37
57 FATUSAN ILIE AA51 Aiud Turda 532764 48 18 174.94
58 COZMA BOGDAN MS50 Sighisoara Targu Mures 587200 5 4 176.85
59 IONESCU ALEXANDRU MS82 Sighisoara Reghin 590231 6 2 177.61
60 CHITUL NICOLE BN16 Cluj Nasaud 554414 10 4 179.34
61 ESZEKI FRANCISC CJ13 Cluj Tureni 525014 25 7 179.34
62 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj Cluj-napoca 512945 10 3 179.72
63 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 619235 15 4 180.48
64 MOLDOVAN VIOREL CJ62 Cluj Cluj-napoca 510399 12 3 185.64
65 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 633377 8 3 188.89
66 CHIRA NICOLAE SB79 Sighisoara Dumbraveni 603742 20 5 190.41
67 RUSU IOAN CJ50 Cluj Cluj-napoca 511684 15 4 190.61
68 SZABO MIHAIL AA117 Aiud Aiud 539552 11 2 193.46
69 SZABO ZOLTAN HR51 Sighisoara Feliceni 651836 12 3 197.67
70 GREAB ALEX MS87 Sighisoara Reghin 586663 40 19 197.86
71 GHIRISAN IOAN CJ18 Cluj Apahida 521979 12 3 199.58
72 SIMO S.JANOS HR50 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 651014 28 9 201.87
73 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 622598 12 4 208.94
74 CETEAN IANCU AA139 Aiud Teius 541581 33 8 213.91
75 NAGY ADORJAN JR. MS100 Sighisoara Reghin 592185 5 2 216.77
76 IUSAN&STEFANESCU BN3 Cluj Ghinda 568450 7 3 221.35
77 FRATII PETEAN AA58 Aiud Turda 532747 31 9 227.65
78 MAFTEI CRISTIAN AA27 Aiud Turda 533197 29 11 237.21
79 SOMESAN TUDOR MS88 Sighisoara Reghin 606531 7 4 243.89
80 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Cluj Cluj-napoca 509722 30 10 246.94
81 MOLDOVAN I MS121 Sighisoara Targu Mures 591800 25 8 256.68
82 MAN DORIN BN45 Cluj Dej 522537 17 5 256.69
83 SUTEU AUREL AA8 Aiud Maraton Aiud 542879 15 6 257.45
84 POP CIPRIAN BN10 Cluj Unirea 567270 20 9 259.16
85 ROMAN MIRCEA MS91 Sighisoara Reghin 589081 10 3 264.14
86 TRIF MARIUS AA71 Aiud Turda 529530 22 5 276.36
87 ZAHAN MIHAIL AA74 Aiud Turda 531910 17 5 282.28
88 BOLOGA NICOLAE AA120 Aiud Ludus 557590 20 5 286.86
89 MUNTEAN ACHIM SB75 Sighisoara Medias 595861 9 2 291.83
90 SAS CRISTIAN AA64 Aiud Turda 535220 20 6 300.61
91 COZMA D MS41 Sighisoara Targu Mures 587205 4 2 301.94
92 CAMPEAN MIRCEA S MS51 Sighisoara Sancraiu De Mures 587200 6 4 318.95
93 HARSA AUREL AA68 Aiud Turda 528250 13 2 324.10
94 ZAGONI STEFAN BN38 Cluj Dej 515132 14 3 326.40
95 TENIE GLIGOR MS106 Sighisoara Cucerdea 574823 23 8 331.17
96 LADANYI ALEXANDRU AA21 Aiud Sancrai 542620 19 4 351.79
97 TOGOE LUCIAN BN25 Cluj Bistrita 565972 50 19 0.00
98 SILAGHI STEFAN AA53 Aiud Turda 533871 42 18 0.00
99 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj Cluj-napoca 515397 74 17 0.00
100 IEPURE IOAN AA9 Aiud Maraton Aiud 543211 56 13 0.00
101 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 624542 46 13 0.00
102 TARTA E MS40 Sighisoara Targu Mures 590596 36 12 0.00
103 MARCU DUMITRU BN37 Cluj Bistrita 565948 30 10 0.00
104 DEJAN EMANOIL AA55 Aiud Turda 533157 21 9 0.00
105 MOLDOVAN ALEX MS113 Sighisoara Targu Mures 591843 33 9 0.00
106 SUCIU FLORIAN AA82 Aiud Ludus 556380 22 7 0.00
107 LAURENTIU POMPEI AA86 Aiud Ludus 560120 19 7 0.00
108 NICULA ALIN AA22 Aiud Mescreac 544432 51 6 0.00
109 BERAR DANIEL AA26 Aiud Cimpia Turzii 540930 30 6 0.00
110 JAKAB ATTILA HR34 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 650967 30 6 0.00
111 ISPAS IOAN NICOLAE AA1 Aiud Columba Aiud 540118 75 5 0.00
112 BUD ROMULUS AA54 Aiud Turda 542495 30 5 0.00
113 DAN VASILE BN42 Cluj Dej 520469 20 5 0.00
114 DANCI IOAN BN7 Cluj Borsa 566516 15 5 0.00
115 TANASE IULIAN BV100 Sighisoara Victoria 636386 38 5 0.00
116 CRETU SORIN BV77 Sighisoara Dridif 644842 54 5 0.00
117 FAZAKAS ATTILA CV211 Sighisoara Varghis 678231 27 5 0.00
118 BALASZ ISTVAN MS97 Sighisoara Sovata 624204 25 5 0.00
119 LUPEI FLORIN AA17 Aiud Aiud 540981 18 4 0.00
120 BACIU SAMUEL AA76 Aiud Turda 530920 15 4 0.00
121 GHIB MIHEA BV112 Sighisoara Beclean 646939 82 4 0.00
122 KEREKES MIHAI CJ26 Cluj Cluj-napoca 512791 20 4 0.00
123 LASZLO ISTVAN HR39 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 653150 19 4 0.00
124 NICUSAN VASILE MS89 Sighisoara Reghin 588597 15 4 0.00
125 TURUS TEOFIL SB108 Sighisoara Medias 592865 17 4 0.00
126 POPA OVIDIU AA100 Aiud Aiud 535022 25 3 0.00
127 IEPURE PAMFIL AA102 Aiud Ciumbrud 543002 25 3 0.00
128 BARA STEFAN AA19 Aiud Aiud 539133 18 3 0.00
129 FOGARASI ALEXANDRU AA24 Aiud Cimpia Turzii 540240 22 3 0.00
130 CHIOREAN COSMIN AA28 Aiud Turda 532345 16 3 0.00
131 CARPINEANU FLAVIO AA57 Aiud Turda 532669 29 3 0.00
132 POP LEMUEL BN34 Cluj Dej 518801 20 3 0.00
133 RACEAN ALEX&BOGDANA CJ45 Cluj Cluj-napoca 514662 10 3 0.00
134 COZAC IOAN CJ6 Cluj Cluj-napoca 513062 27 3 0.00
135 CIUNT SORIN CJ8 Cluj Cluj-napoca 514838 17 3 0.00
136 BUZOGANY CSABA HR30 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 651296 13 3 0.00
137 KIRALY FERENC HR37 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 651555 30 3 0.00
138 SIMO DENES HR49 Sighisoara Hoghia 648281 14 3 0.00
139 DEAK DOMOKOS HR79 Sighisoara Cristuru Secuiesc 633572 24 3 0.00
140 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 619990 20 3 0.00
141 MARIAN SABIN MS48 Sighisoara Targu Mures 578224 21 3 0.00
142 KELEMEN CSABA MS93 Sighisoara Reghin 590019 13 3 0.00
143 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Sighisoara Medias 592105 25 3 0.00
144 DIAC GHEORGHE SB73 Sighisoara Medias 592297 23 3 0.00
145 HANES PAVEL IOAN AA15 Aiud Teius 542434 18 2 0.00
146 IEPURE TEODOR AA35 Aiud Ciumbrud 543073 10 2 0.00
147 ONAC GHEORGHE AA48 Aiud Turda 533147 15 2 0.00
148 RANCA IOAN AA6 Aiud Columba Aiud 540100 15 2 0.00
149 KANTOR MIHAIL AA61 Aiud Turda 531990 19 2 0.00
150 TOT ALIN AA77 Aiud Turda 529220 8 2 0.00
151 GIURGEA GHEORGHE AA84 Aiud Ludus 557090 12 2 0.00
152 MEZEI TIBERIU BN35 Cluj Gherla 525602 12 2 0.00
153 DOUDA LASZLO CJ12 Cluj Cluj-napoca 505257 8 2 0.00
154 LUNGU IOAN CJ28 Cluj Cluj-napoca 515196 12 2 0.00
155 RAD TRAIAN CJ47 Cluj Cluj-napoca 511900 8 2 0.00
156 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 619405 17 2 0.00
157 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 620711 9 2 0.00
158 IENCIU VASILE MS84 Sighisoara Reghin 589183 11 2 0.00
159 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 620777 6 2 0.00
160 NAGY ADORJAN MS90 Sighisoara Reghin 592185 15 2 0.00
161 FLOREA TOBIAS SB81 Sighisoara Medias 591885 17 2 0.00
162 RADLER WILLI SB89 Sighisoara Medias 591813 8 2 0.00
163 MURESAN SABIN AA108 Aiud Aiud 535561 12 1 0.00
164 KISGHIOR AA115 Aiud Mihai Viteazu 536150 12 1 0.00
165 BUCUR BAZIL AA13 Aiud Aiud 539580 10 1 0.00
166 BARA TIBERIU AA18 Aiud Aiud 539615 10 1 0.00
167 RANCA EMIL AA2 Aiud Columba Aiud 540016 20 1 0.00
168 SZEKELY STEFAN AA23 Aiud Sancrai 542860 17 1 0.00
169 HADAREAN VASILE AA31 Aiud Teius 543204 10 1 0.00
170 STEFANESCU DORU AA32 Aiud Aiud 538803 8 1 0.00
171 SUCIU VALENTIN AA33 Aiud Decea 540336 6 1 0.00
172 ALEXA EUGEN AA45 Aiud Aiud 540382 6 1 0.00
173 ONET OCTAVIAN ALIN AA66 Aiud Turda 533021 11 1 0.00
174 IOLA IOAN AA96 Aiud Turda 535170 9 1 0.00
175 BUCUR CATALIN BN11 Cluj Bistrita 566877 10 1 0.00
176 POP&VASILIU BN20 Cluj Ghinda 567314 5 1 0.00
177 KISS IULIU BN29 Cluj Gherla 525602 10 1 0.00
178 ION DORU BN30 Cluj Gherla 0 15 1 0.00
179 CHIS&BASCH BN36 Cluj Dej 518759 6 1 0.00
180 ZAMFIR MARCEL BN52 Cluj Telciu 549864 5 1 0.00
181 ROSU GHEORGHE BV40 Sighisoara Simpetru 644260 31 1 0.00
182 GLIGA TRAIAN CJ17 Cluj Cluj-napoca 510963 8 1 0.00
183 LUPERDEAN VLAD CJ29 Cluj Cluj-napoca 521586 25 1 0.00
184 ROSCA MARINEL CJ48 Cluj Apahida 521979 13 1 0.00
185 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj Cluj-napoca 509068 12 1 0.00
186 ROSU RADU CJ51 Cluj Cluj-napoca 511373 13 1 0.00
187 BALINT ARPAD HR29 Sighisoara Dealu 648948 11 1 0.00
188 ORBAN ANDRAS HR42 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 651923 18 1 0.00
189 PALFI ODON HR44 Sighisoara Satu Mare 656198 13 1 0.00
190 SZASZ ROBERT HR53 Sighisoara Satu Mare 649487 10 1 0.00
191 MOLNAR SANDOR HR56 Sighisoara Martinis 0 14 1 0.00
192 BALAZS KRISZTINA HR60 Sighisoara Satu Mare 656665 12 1 0.00
193 MARTON JANOS HR67 Sighisoara Vlahita 664700 7 1 0.00
194 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 630427 14 1 0.00
195 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 622646 16 1 0.00
196 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sighisoara Capusu De Campie 572600 35 1 0.00
197 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 619013 6 1 0.00
198 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 623654 2 1 0.00
199 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 620199 5 1 0.00
200 MOGA VIOREL MS55 Sighisoara Sf Stefan 592200 10 1 0.00
201 FORFOTA DUMITRU MS80 Sighisoara Ideciu De Jos 592176 5 1 0.00
202 KELEMEN SZABOLCS MS92 Sighisoara Reghin 590019 7 1 0.00
203 JIGA GHEORGHE SB107 Sighisoara Medias 590514 7 1 0.00
204 BRECKNER EGON SB51 Sighisoara Agnita 619065 4 1 0.00
205 BOER ACHIM SB76 Sighisoara Medias 591293 18 1 0.00
206 SUCIU RADU SB86 Sighisoara Dumbraveni 604291 5 1 0.00
207 BUGNAR DACIAN AA103 Aiud Razboieni 0 11 0 0.00
208 OARGA SERGIU AA104 Aiud Aiud 538910 6 0 0.00
209 CIORTEA IOAN NICOLAE AA106 Aiud Teius 541053 5 0 0.00
210 METEA DAN AA110 Aiud Ocna Mures 0 2 0 0.00
211 MANDRUT MARIAN AA111 Aiud Aiud 0 7 0 0.00
212 DUMA FLORIN AA114 Aiud Copaceni 526890 12 0 0.00
213 MARCU RARES SORIN AA118 Aiud Ocna Mures 0 4 0 0.00
214 POPA+POP AA123 Sighisoara 590421 4 0 0.00
215 COSMA ALEX AA138 Sighisoara 646939 28 0 0.00
216 MICLEA FLOREAN AA14 Aiud Teius 541624 11 0 0.00
217 TAMAS GYORGY AA141 Aiud Aiud 539205 15 0 0.00
218 BOCA IOAN AA16 Aiud Teius 541854 7 0 0.00
219 CRISAN DAN VALENTIN AA20 Aiud Ocna Mures 544001 7 0 0.00
220 MARGINEANU CALIN AA25 Aiud Turda 531060 1 0 0.00
221 MUNTEAN MARIUS AA38 Aiud Teius 542624 2 0 0.00
222 MOCAN LUCIAN AA49 Aiud Copaceni 526680 22 0 0.00
223 COMSA CORNEL AA5 Aiud 1/2 Aiud 539356 8 0 0.00
224 KOVACS LEVENTE AA60 Aiud Turda 534024 5 0 0.00
225 RUSU P RARES AA63 Aiud Turda 534812 26 0 0.00
226 PANDUR LIVIU AA72 Aiud Baia De Aries 0 7 0 0.00
227 BADAU MIRCEA AA73 Aiud Baia De Aries 506269 7 0 0.00
228 HANUSCHI NICOLAE AA75 Aiud Turda 533582 18 0 0.00
229 SOCACIU AURELIAN AA80 Aiud Turda 529864 24 0 0.00
230 GROZA VALER AA88 Aiud Baia De Aries 507998 3 0 0.00
231 RUSU SEBASTIAN AA90 Aiud Turda 541210 25 0 0.00
232 RUS MARCEL AA91 Aiud Turda 532180 7 0 0.00
233 GREC GHEORGHE BN17 Cluj Borsa 566691 15 0 0.00
234 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj Ghinda 569362 3 0 0.00
235 MAN CRISTIAN BN23 Cluj Bistrita 0 10 0 0.00
236 SZIGYARTO FLAVIU BN27 Cluj Dej 0 6 0 0.00
237 SIMA FLORIN BN28 Cluj Dej 0 6 0 0.00
238 FARCAS FLORIN BN32 Cluj Gherla 0 3 0 0.00
239 MORAR CSABA BN33 Cluj Gherla 0 4 0 0.00
240 FLOREA REMUS BN40 Cluj Dej 520788 10 0 0.00
241 COSTIN VASILE BN46 Cluj Bistrita 566106 9 0 0.00
242 ANCU DAN BN48 Cluj Budacu De Jos 0 9 0 0.00
243 SAS ZOLTAN BN49 Cluj Borsa 568425 2 0 0.00
244 TANKO TIBOR BN5 Cluj Saratel 559049 7 0 0.00
245 APOSTOL GAVRILA BN50 Cluj Borsa 0 22 0 0.00
246 BUITAN LAURENTIU BV114 Sighisoara Dridif 644660 18 0 0.00
247 PAUN VALENTIN BV118 Sighisoara Fagaras 651215 18 0 0.00
248 DEZMIREAN ALIN CJ10 Cluj Floresti 0 8 0 0.00
249 GHERMAN CALIN CJ20 Cluj Floresti 0 20 0 0.00
250 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj Huedin 467527 75 0 0.00
251 HADNAGY IOAN CJ23 Cluj Cluj-napoca 0 2 0 0.00
252 KUN KAROL CJ27 Cluj Cluj-napoca 510636 4 0 0.00
253 MIRON NICOLAE CJ34 Cluj Capusu Mic 0 7 0 0.00
254 MARGINEAN COSMIN CJ37 Cluj Apahida 0 5 0 0.00
255 PORAV EMILIAN CJ40 Cluj Cluj-napoca 514662 3 0 0.00
256 POP CORNEL CJ41 Cluj Cluj-napoca 511835 5 0 0.00
257 POPESCU SERGIU CJ42 Cluj Cluj-napoca 509221 3 0 0.00
258 PACURAR GHEORGHE CJ43 Cluj Cluj-napoca 0 20 0 0.00
259 RUS IOAN CJ49 Cluj Cluj-napoca 511684 7 0 0.00
260 SIMON EMIL CJ53 Cluj Floresti 509218 10 0 0.00
261 SILAGHI TIBOR CJ55 Cluj Cluj-napoca 0 4 0 0.00
262 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj Cluj-napoca 509844 10 0 0.00
263 VLASIE+MOCANU CJ59 Cluj Cluj-napoca 512484 6 0 0.00
264 ZAMFIR MIHAI CJ60 Cluj Cluj-napoca 509753 11 0 0.00
265 IONUT MIRCEA CJ67 Cluj Cluj-napoca 0 5 0 0.00
266 RUSU MIHAIL CJ69 Cluj Cluj-napoca 508410 6 0 0.00
267 COZMA STEFAN CJ7 Cluj Apahida 521931 5 0 0.00
268 CUIBUS ADRIAN CJ9 Cluj Dezmir 519509 7 0 0.00
269 GERGELY CSABA CV70 Sighisoara Sf. Ghe. 589781 3 0 0.00
270 BARABAS ALBERT HR27 Sighisoara Bradesti 653421 20 0 0.00
271 GERGEN CSABA HR33 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 653589 15 0 0.00
272 JAKAB JOZSEF HR35 Sighisoara Dealu 649738 5 0 0.00
273 MARTON DENES HR40 Sighisoara Oteni 0 10 0 0.00
274 PAPP ZSOLT HR43 Sighisoara Satu Mare 656938 17 0 0.00
275 PETER ZSOLT HR45 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 0 6 0 0.00
276 SANDOR ZOLTAN HR47 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 653028 10 0 0.00
277 SEBESTYEN ARPAD HR48 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 652838 12 0 0.00
278 PETER LASZLO HR52 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 651616 4 0 0.00
279 MOLNAR ARNOLD HR54 Sighisoara Martinis 0 4 0 0.00
280 BARABAS ZOLTAN HR57 Sighisoara Bradesti 653421 11 0 0.00
281 PETER ATTILA HR58 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 0 9 0 0.00
282 BARABAS BERNADETT HR61 Sighisoara Bradesti 653421 16 0 0.00
283 MARTON VINCE HR65 Sighisoara Vlahita 0 6 0 0.00
284 GABOS CSABA HR66 Sighisoara Vlahita 0 6 0 0.00
285 BENCZE ZSOLT HR69 Sighisoara Vlahita 0 9 0 0.00
286 BARABAS IMRE HR75 Sighisoara Satul Nou 0 9 0 0.00
287 BALINT LAJOS HR78 Sighisoara Cristuru Secuiesc 633773 1 0 0.00
288 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 632075 7 0 0.00
289 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 633387 2 0 0.00
290 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 637138 5 0 0.00
291 SIMO ZOLTAN HR94 Sighisoara Cristuru Secuiesc 633725 3 0 0.00
292 MIRCEA O MS109 Sighisoara Targu Mures 0 4 0 0.00
293 CRET GHEORGHE MS112 Sighisoara Targu Mures 0 14 0 0.00
294 HIOFNAR NICOLAE MS114 Sighisoara Sighisoara 620777 4 0 0.00
295 TEKERES BELA MS122 Sighisoara Targu Mures 588800 5 0 0.00
296 FALL L MS125 Sighisoara Targu Mures 589532 5 0 0.00
297 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 623654 2 0 0.00
298 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 0 3 0 0.00
299 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 658755 11 0 0.00
300 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 666635 14 0 0.00
301 IVAN MARIA DENISA MS29 Sighisoara Sighisoara 0 1 0 0.00
302 KELEMEN JOZSEF MS35 Sighisoara Sovata 625005 7 0 0.00
303 MURAR E MS37 Sighisoara Targu Mures 0 10 0 0.00
304 CAMPEAN N MS38 Sighisoara Targu Mures 585748 6 0 0.00
305 PAPP L MS42 Sighisoara Targu Mures 0 11 0 0.00
306 DEPNER F MS43 Sighisoara Targu Mures 587930 5 0 0.00
307 BENCZE JANOS MS46 Sighisoara Targu Mures 588700 8 0 0.00
308 NEACSA EMILIAN MS47 Sighisoara Tarnaveni 0 14 0 0.00
309 MOLDOVAN FERI MS53 Sighisoara Benefalau 0 4 0 0.00
310 FRISS ZOLTAN MS54 Sighisoara Targu Mures 589200 5 0 0.00
311 DAN FLORIN CRACIUN MS59 Sighisoara Targu Mures 606774 5 0 0.00
312 MAN PAUL MARCEL MS61 Sighisoara Ibanesti 606438 2 0 0.00
313 GLIGA ADRIAN MS69 Sighisoara Ibanesti 613439 4 0 0.00
314 PAPP ATTILA MS74 Sighisoara Reghin 592528 6 0 0.00
315 VIRAG CRISTIAN MS78 Sighisoara Reghin 589050 6 0 0.00
316 ROSCA MS81 Sighisoara Reghin 588736 5 0 0.00
317 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 623547 12 0 0.00
318 COSTA DANUT SORIN MS98 Sighisoara Ibanesti 613439 10 0 0.00
319 WONERTH GERALD SB101 Sighisoara Tarnava 0 5 0 0.00
320 POPEANGA IANCU SB72 Sighisoara Medias 592585 2 0 0.00
321 MAN FLORIN SB74 Sighisoara Medias 591889 4 0 0.00
322 HOLERGA DORU SB83 Sighisoara Medias 592201 5 0 0.00
323 STOIA IOAN SB87 Sighisoara Medias 590486 8 0 0.00
324 POPA IOAN SB88 Sighisoara Medias 590631 15 0 0.00
325 BARABAS IOSIF SB91 Sighisoara Dumbraveni 603799 7 0 0.00
326 DUDA IOAN SB92 Sighisoara Dumbraveni 604315 2 0 0.00
327 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 619523 5 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Cluj): RACEAN ALEXANDRU