reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Cluj): RACEAN ALEXANDRU / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 14 / Organizator: Cluj
CATEGORIA - FOND
28.06.2008 - Brno
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 28.06.2008 6:30
PORUMBEI ANGAJATI: 2752
PORUMBEI CLASATI: 550
NR. COLUMBOFILI: 258
PRIMUL PORUMBEL: SUCIU LUCIANAiud16099200513:59:231361.4558
ULTIMUL PORUMBEL: KEREKES MIHAICluj94528200614:54:371161.3362
DATA_RASARIT_APUS: 28.06.2008_05:06_21:40 / 29.06.2008_05:07_21:40 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj Bistrita 627835 41 30 3.63
2 TRIFAN MIHAI BN14 Cluj Unirea 629874 27 19 7.27
3 TRIFAN ALEXANDER BN15 Cluj Unirea 629874 6 5 9.09
4 STRUGURAS PETRE CJ52 Cluj Floresti 579094 5 2 31.61
5 CARCU MIRCEA BN1 Cluj Bistrita 627569 10 4 44.34
6 POP CIPRIAN BN10 Cluj Unirea 629155 16 10 49.41
7 COZMA STEFAN CJ7 Cluj Apahida 594023 5 2 49.42
8 CIORBA&GRAEF BN2 Cluj Bistrita 628031 50 28 49.78
9 SILAGHI STEFAN AA53 Aiud Turda 610420 26 15 51.24
10 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj Cluj-napoca 584251 22 6 58.14
11 NAGY ADORJAN MS90 Sighisoara Reghin 659901 16 3 79.94
12 BUCUR OCTAVIAN BN9 Cluj Bistrita 629167 12 8 81.76
13 BUCUR ALIN BN4 Cluj Bistrita 628277 22 13 90.48
14 GREC GHEORGHE BN17 Cluj Borsa 620055 8 2 111.92
15 COZAC IOAN CJ6 Cluj Cluj-napoca 586606 10 4 114.10
16 TOGOE LUCIAN BN25 Cluj Bistrita 628381 34 16 118.82
17 OTVOS ALEXANDRU BN6 Cluj Lechinta 621861 21 7 121.37
18 DAN VASILE BN42 Cluj Dej 585892 12 3 121.73
19 ENCEAN I NICOLAE BN12 Cluj Bistrita 628348 10 5 122.82
20 SIMO S.JANOS HR50 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 723138 13 7 126.45
21 ANCU DAN BN48 Cluj Budacu De Jos 632369 9 5 130.09
22 NAGY ADORJAN JR. MS100 Sighisoara Reghin 659904 4 2 130.45
23 KULKSAR IOAN BN43 Cluj Gherla 592970 27 13 131.90
24 SUCIU FLORIAN AA82 Aiud Ludus 634830 12 4 133.72
25 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj Cluj-napoca 588372 12 8 135.90
26 IUSAN&STEFANESCU BN3 Cluj Ghinda 630645 5 4 139.54
27 CAMPEAN MIRCEA EL MS111 Sighisoara Targu Mures 659432 5 2 143.90
28 GREAB ALEX MS87 Sighisoara Reghin 656900 32 16 152.98
29 CHIS&BASCH BN36 Cluj Dej 584089 12 5 153.35
30 TANASE IULIAN BV100 Sighisoara Victoria 719426 9 3 154.43
31 BARA STEFAN AA19 Aiud Aiud 619728 9 2 156.25
32 MARCU DUMITRU BN37 Cluj Bistrita 628158 29 13 158.43
33 RAD TRAIAN CJ47 Cluj Cluj-napoca 585250 8 2 170.06
34 KELEMEN CSABA MS93 Sighisoara Reghin 660466 12 7 186.41
35 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 698225 10 2 204.21
36 OLTEAN+BOBOS CJ38 Cluj Cluj-napoca 586897 6 3 206.75
37 BUCUR BAZIL AA13 Aiud Aiud 620201 5 3 210.40
38 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj Cluj-napoca 586131 10 3 214.39
39 CRETU SORIN BV77 Sighisoara Dridif 725777 16 4 216.93
40 IENCIU VASILE MS84 Sighisoara Reghin 658889 11 5 218.02
41 CETEAN IANCU AA139 Aiud Teius 624300 15 2 221.29
42 CHITUL NICOLE BN16 Cluj Nasaud 614319 13 5 235.47
43 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 695394 7 3 240.56
44 ROMONTI DANIEL BN13 Cluj Bistrita 625844 5 2 249.27
45 BUCUR CATALIN BN11 Cluj Bistrita 629167 6 3 257.27
46 TOT ALIN AA77 Aiud Turda 607240 5 2 260.90
47 POP LEMUEL BN34 Cluj Dej 584111 20 3 269.62
48 ESZEKI FRANCISC CJ13 Cluj Tureni 600610 15 3 270.71
49 COZMA D MS41 Sighisoara Targu Mures 659615 4 2 273.62
50 MAN DORIN BN45 Cluj Dej 588680 8 2 280.16
51 MOLNAR MIHAI AA67 Aiud Turda 618650 13 3 288.52
52 SOMESAN TUDOR MS88 Sighisoara Reghin 675492 4 2 288.88
53 FATUSAN ILIE AA51 Aiud Turda 609610 33 12 295.06
54 BOLOGA NICOLAE AA120 Aiud Ludus 635530 14 3 296.15
55 CHIRTES FLORIN MS83 Sighisoara Reghin 678359 7 3 337.21
56 KANTOR MIHAIL AA61 Aiud Turda 608150 19 5 351.02
57 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj Cluj-napoca 584862 11 4 356.11
58 KEREKES MIHAI CJ26 Cluj Cluj-napoca 585987 15 5 384.08
59 MOLDOVAN ALEX MS113 Sighisoara Targu Mures 664003 43 16 0.00
60 SUCIU LUCIAN AA52 Aiud Turda 611811 43 15 0.00
61 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 694020 19 8 0.00
62 KOBLE TIBERIU AA4 Aiud 1/2 Aiud 623487 53 7 0.00
63 NICUSAN VASILE MS89 Sighisoara Reghin 658775 22 7 0.00
64 VANCEA MARCEL AA3 Aiud 1/2 Aiud 622210 32 5 0.00
65 DEJAN EMANOIL AA55 Aiud Turda 609390 22 5 0.00
66 ISPAS IOAN NICOLAE AA1 Aiud Columba Aiud 620786 35 4 0.00
67 OLAR AUGUSTIN AA12 Aiud Ciumbrud 623349 37 4 0.00
68 KOVACS STEFAN AA98 Aiud Aiud 620623 27 4 0.00
69 JAKAB ATTILA HR34 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 723092 18 4 0.00
70 KIRALY FERENC HR37 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 723946 29 4 0.00
71 MAN CRISTIAN BN23 Cluj Bistrita 628847 9 3 0.00
72 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj Cluj-napoca 583391 19 3 0.00
73 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj Cara 598708 11 3 0.00
74 LASZLO ISTVAN HR39 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 725000 17 3 0.00
75 TARTA E MS40 Sighisoara Targu Mures 662817 16 3 0.00
76 LADANYI ALEXANDRU AA21 Aiud Sancrai 623659 12 2 0.00
77 MAFTEI CRISTIAN AA27 Aiud Turda 611300 11 2 0.00
78 SAS CALIN AA47 Aiud Turda 605779 14 2 0.00
79 FRATII PETEAN AA58 Aiud Turda 605070 8 2 0.00
80 RUSU P RARES AA63 Aiud Turda 611330 10 2 0.00
81 SUTEU AUREL AA8 Aiud Maraton Aiud 623216 15 2 0.00
82 JUCAN REMUS CJ25 Cluj Cluj-napoca 587849 11 2 0.00
83 LUPERDEAN VLAD CJ29 Cluj Cluj-napoca 594219 19 2 0.00
84 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Cluj Cluj-napoca 583828 13 2 0.00
85 SZABO ZOLTAN HR51 Sighisoara Feliceni 724656 6 2 0.00
86 SZASZ ROBERT HR53 Sighisoara Satu Mare 720388 9 2 0.00
87 DEAK DOMOKOS HR79 Sighisoara Cristuru Secuiesc 707412 10 2 0.00
88 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 698320 14 2 0.00
89 TENIE GLIGOR MS106 Sighisoara Cucerdea 650768 11 2 0.00
90 MOLDOVAN I MS121 Sighisoara Targu Mures 664003 27 2 0.00
91 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 695830 8 2 0.00
92 MOZES I MS39 Sighisoara Targu Mures 660863 10 2 0.00
93 MOGA VIOREL MS55 Sighisoara Sf Stefan 665151 10 2 0.00
94 DIAC GHEORGHE SB73 Sighisoara Medias 674476 16 2 0.00
95 SAMU GABRIEL AA10 Aiud 1/2 Aiud 625352 9 1 0.00
96 IEPURE PAMFIL AA102 Aiud Ciumbrud 623311 4 1 0.00
97 FOGARASI ALEXANDRU AA24 Aiud Cimpia Turzii 618190 6 1 0.00
98 CHIOREAN COSMIN AA28 Aiud Turda 609270 14 1 0.00
99 NEMES ADRIAN AA46 Aiud Turda 609250 10 1 0.00
100 ONAC GHEORGHE AA48 Aiud Turda 0 13 1 0.00
101 PURDA VASILE AA50 Aiud Mihai Viteazu 611820 18 1 0.00
102 BUD ROMULUS AA54 Aiud Turda 618720 13 1 0.00
103 COTARLA SORIN AA56 Aiud Copaceni 605170 8 1 0.00
104 GIURGIU ADRIAN AA59 Aiud Turda 611410 6 1 0.00
105 RANCA IOAN AA6 Aiud Columba Aiud 620318 29 1 0.00
106 MUNTEAN VIRGIL AA69 Aiud Mihai Viteazu 609120 14 1 0.00
107 BOGATEAN PETRU+RARES AA83 Aiud Ludus 634910 12 1 0.00
108 MURESAN VIOREL AA85 Aiud Ludus 634670 12 1 0.00
109 IEPURE IOAN AA9 Aiud Maraton Aiud 623491 37 1 0.00
110 ARION SORIN AA99 Aiud Ocna Mures 624379 2 1 0.00
111 POP&VASILIU BN20 Cluj Ghinda 629455 11 1 0.00
112 MEZEI TIBERIU BN35 Cluj Gherla 592858 12 1 0.00
113 ZAGONI STEFAN BN38 Cluj Dej 580223 11 1 0.00
114 COSTIN VASILE BN46 Cluj Bistrita 628408 7 1 0.00
115 ZAMFIR MARCEL BN52 Cluj Telciu 606786 4 1 0.00
116 GHERMAN CALIN CJ20 Cluj Floresti 583104 11 1 0.00
117 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj Cluj-napoca 584625 6 1 0.00
118 MATEI STEFAN CJ33 Cluj Dezmir 592999 7 1 0.00
119 PASCA PETRU CJ39 Cluj Apahida 594240 5 1 0.00
120 RACEAN ALEX&BOGDANA CJ45 Cluj Cluj-napoca 587915 8 1 0.00
121 POP V. DANIEL CJ46 Cluj Cluj-napoca 585063 5 1 0.00
122 VARGA+FERENT CJ58 Cluj Cluj-napoca 584766 4 1 0.00
123 ZAMFIR MIHAI CJ60 Cluj Cluj-napoca 583950 4 1 0.00
124 RUSU MIHAIL CJ69 Cluj Cluj-napoca 584097 1 1 0.00
125 BALAZS JOZSEF HR26 Sighisoara Satu Mare 727447 8 1 0.00
126 FANCSALI ARPAD HR32 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 723941 20 1 0.00
127 GERGEN CSABA HR33 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 725370 8 1 0.00
128 PAPP ZSOLT HR43 Sighisoara Satu Mare 728284 2 1 0.00
129 SANDOR ZOLTAN HR47 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 724814 10 1 0.00
130 BALAZS KRISZTINA HR60 Sighisoara Satu Mare 727447 6 1 0.00
131 MARTON JANOS HR67 Sighisoara Vlahita 735056 6 1 0.00
132 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 695780 21 1 0.00
133 FAM. BOGA MS110 Sighisoara Targu Mures 657209 5 1 0.00
134 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 695334 9 1 0.00
135 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 695830 10 1 0.00
136 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 693298 7 1 0.00
137 CAMPEAN N MS38 Sighisoara Targu Mures 658061 6 1 0.00
138 PAPP L MS42 Sighisoara Targu Mures 662315 7 1 0.00
139 MARIAN SABIN MS48 Sighisoara Targu Mures 655090 27 1 0.00
140 COZMA BOGDAN MS50 Sighisoara Targu Mures 659515 7 1 0.00
141 DAN FLORIN CRACIUN MS59 Sighisoara Targu Mures 675653 3 1 0.00
142 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 695394 6 1 0.00
143 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 675717 4 1 0.00
144 ORBAN ANDREI MS79 Sighisoara Reghin 659539 2 1 0.00
145 FORFOTA DUMITRU MS80 Sighisoara Ideciu De Jos 661170 4 1 0.00
146 ROMAN MIRCEA MS91 Sighisoara Reghin 0 9 1 0.00
147 BALASZ ISTVAN MS97 Sighisoara Sovata 693719 14 1 0.00
148 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Sighisoara Medias 671267 12 1 0.00
149 RADLER WILLI SB89 Sighisoara Medias 679268 7 1 0.00
150 POPA OVIDIU AA100 Aiud Aiud 616708 7 0 0.00
151 BUGNAR DACIAN AA103 Aiud Razboieni 624159 13 0 0.00
152 OARGA SERGIU AA104 Aiud Aiud 621319 4 0 0.00
153 MURESAN SABIN AA108 Aiud Aiud 618245 4 0 0.00
154 METEA DAN AA110 Aiud Ocna Mures 615000 6 0 0.00
155 SZABO MIHAIL AA117 Aiud Aiud 620010 6 0 0.00
156 MICLEA FLOREAN AA14 Aiud Teius 624193 5 0 0.00
157 TAMAS GYORGY AA141 Aiud Aiud 619816 18 0 0.00
158 LUPEI FLORIN AA17 Aiud Aiud 621423 14 0 0.00
159 RANCA EMIL AA2 Aiud Columba Aiud 620432 24 0 0.00
160 CRISAN DAN VALENTIN AA20 Aiud Ocna Mures 624642 4 0 0.00
161 NICULA ALIN AA22 Aiud Mescreac 625923 15 0 0.00
162 SZEKELY STEFAN AA23 Aiud Sancrai 623547 6 0 0.00
163 BERAR DANIEL AA26 Aiud Cimpia Turzii 617110 19 0 0.00
164 STEFANESCU DORU AA32 Aiud Aiud 620467 6 0 0.00
165 SUCIU VALENTIN AA33 Aiud Decea 619495 3 0 0.00
166 IEPURE TEODOR AA35 Aiud Ciumbrud 623407 10 0 0.00
167 ALEXA EUGEN AA45 Aiud Aiud 620720 3 0 0.00
168 COMSA CORNEL AA5 Aiud 1/2 Aiud 620039 3 0 0.00
169 RUS IOAN AA62 Aiud Turda 610010 7 0 0.00
170 ILEA TEODOR AA65 Aiud Turda 626260 5 0 0.00
171 ONET OCTAVIAN ALIN AA66 Aiud Turda 609530 7 0 0.00
172 POP CALIN AA70 Aiud Turda 610260 5 0 0.00
173 TRIF MARIUS AA71 Aiud Turda 607540 9 0 0.00
174 ZAHAN MIHAIL AA74 Aiud Turda 0 9 0 0.00
175 BACIU SAMUEL AA76 Aiud Turda 607230 12 0 0.00
176 TIMBUS COSMIN AA78 Aiud Cimpia Turzii 616990 15 0 0.00
177 LAURENTIU POMPEI AA86 Aiud Ludus 638670 4 0 0.00
178 RUSU SEBASTIAN AA90 Aiud Turda 619220 7 0 0.00
179 RUS MARCEL AA91 Aiud Turda 610460 3 0 0.00
180 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj Ghinda 633552 2 0 0.00
181 SZIGYARTO FLAVIU BN27 Cluj Dej 585040 2 0 0.00
182 SIMA FLORIN BN28 Cluj Dej 584399 6 0 0.00
183 KISS IULIU BN29 Cluj Gherla 593257 6 0 0.00
184 ION DORU BN30 Cluj Gherla 593156 9 0 0.00
185 FARCAS FLORIN BN32 Cluj Gherla 0 4 0 0.00
186 BAGACEAN OVIDIU BN39 Cluj Dej 0 1 0 0.00
187 FLOREA REMUS BN40 Cluj Dej 586167 8 0 0.00
188 MOLDOVAN CRISTIAN BN41 Cluj Dej 584397 9 0 0.00
189 KIS ALEXANDRU BN44 Cluj Dej 0 1 0 0.00
190 SAS ZOLTAN BN49 Cluj Borsa 621418 2 0 0.00
191 TANKO TIBOR BN5 Cluj Saratel 625141 7 0 0.00
192 GHIB MIHEA BV112 Sighisoara Beclean 727496 5 0 0.00
193 BUITAN LAURENTIU BV114 Sighisoara Dridif 725561 2 0 0.00
194 PAUN VALENTIN BV118 Sighisoara Fagaras 0 3 0 0.00
195 ROSU GHEORGHE. BV92 Sighisoara Dridif 725169 5 0 0.00
196 STANISLAV LUCIAN BV95 Sighisoara Oltet 718595 22 0 0.00
197 DEZMIREAN ALIN CJ10 Cluj Floresti 579121 8 0 0.00
198 LUNGU IOAN CJ28 Cluj Cluj-napoca 588218 6 0 0.00
199 POP CORNEL CJ41 Cluj Cluj-napoca 0 5 0 0.00
200 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj Cluj-napoca 582534 6 0 0.00
201 RUSU IOAN CJ50 Cluj Cluj-napoca 584804 5 0 0.00
202 SIMON EMIL CJ53 Cluj Floresti 583231 10 0 0.00
203 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj Cluj-napoca 583252 7 0 0.00
204 STRANYEZKY TIBI CJ63 Cluj Cluj-napoca 586736 4 0 0.00
205 CIUNT SORIN CJ8 Cluj Cluj-napoca 587818 9 0 0.00
206 BARABAS ALBERT HR27 Sighisoara Bradesti 0 6 0 0.00
207 BUZOGANY CSABA HR30 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 723419 7 0 0.00
208 MARTON DENES HR40 Sighisoara Oteni 724194 2 0 0.00
209 ORBAN ANDRAS HR42 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 724197 7 0 0.00
210 PALFI ODON HR44 Sighisoara Satu Mare 727615 9 0 0.00
211 SEBESTYEN ARPAD HR48 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 725072 6 0 0.00
212 SIMO DENES HR49 Sighisoara Hoghia 720909 9 0 0.00
213 BARABAS ZOLTAN HR57 Sighisoara Bradesti 0 4 0 0.00
214 BARABAS BERNADETT HR61 Sighisoara Bradesti 0 6 0 0.00
215 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 704919 2 0 0.00
216 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 703506 6 0 0.00
217 SIMO ZOLTAN HR94 Sighisoara Cristuru Secuiesc 707535 4 0 0.00
218 BOITOS GHEORGHE MS11 Sighisoara Sighisoara 695681 2 0 0.00
219 CRET GHEORGHE MS112 Sighisoara Targu Mures 659053 4 0 0.00
220 GERGEL CSABA MS118 Sighisoara Nazna 658932 3 0 0.00
221 GAL GAVRIL MS123 Sighisoara Targu Mures 661255 4 0 0.00
222 MARCU AUREL MS124 Sighisoara Targu Mures 645493 2 0 0.00
223 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 698974 2 0 0.00
224 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 698974 2 0 0.00
225 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 695334 17 0 0.00
226 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 735048 10 0 0.00
227 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 741242 6 0 0.00
228 IVAN MARIA DENISA MS29 Sighisoara Sighisoara 696730 1 0 0.00
229 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 695780 7 0 0.00
230 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 696730 9 0 0.00
231 NEMETH JANOS MS32 Sighisoara Sovata 693745 5 0 0.00
232 ROSTAS GERGELY MS33 Sighisoara Sovata 694673 5 0 0.00
233 MURAR E MS37 Sighisoara Targu Mures 653304 6 0 0.00
234 DEPNER F MS43 Sighisoara Targu Mures 659913 3 0 0.00
235 NEACSA EMILIAN MS47 Sighisoara Tarnaveni 0 2 0 0.00
236 SZASZ BELA MS49 Sighisoara Band 653304 4 0 0.00
237 BACIU LEONTIN MS52 Sighisoara Benefalau 660138 4 0 0.00
238 FRISS ZOLTAN MS54 Sighisoara Targu Mures 661518 5 0 0.00
239 MAN PAUL MARCEL MS61 Sighisoara Ibanesti 0 2 0 0.00
240 GLIGA ADRIAN MS69 Sighisoara Ibanesti 0 1 0 0.00
241 IONESCU ALEXANDRU MS82 Sighisoara Reghin 0 3 0 0.00
242 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 696850 4 0 0.00
243 KELEMEN SZABOLCS MS92 Sighisoara Reghin 660465 9 0 0.00
244 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 699386 12 0 0.00
245 COSTA DANUT SORIN MS98 Sighisoara Ibanesti 0 4 0 0.00
246 TURUS TEOFIL SB108 Sighisoara Medias 672129 9 0 0.00
247 BRECKNER EGON SB51 Sighisoara Agnita 699204 3 0 0.00
248 MUNTEAN ACHIM SB75 Sighisoara Medias 674485 5 0 0.00
249 BOER ACHIM SB76 Sighisoara Medias 670351 13 0 0.00
250 CHIRA NICOLAE SB79 Sighisoara Dumbraveni 680698 19 0 0.00
251 FLOREA TOBIAS SB81 Sighisoara Medias 671004 16 0 0.00
252 HOLERGA DORU SB83 Sighisoara Medias 671328 2 0 0.00
253 SUCIU RADU SB86 Sighisoara Dumbraveni 681234 5 0 0.00
254 STOIA IOAN SB87 Sighisoara Medias 669880 4 0 0.00
255 POPA IOAN SB88 Sighisoara Medias 669700 13 0 0.00
256 BARABAS IOSIF SB91 Sighisoara Dumbraveni 680819 6 0 0.00
257 DUDA IOAN SB92 Sighisoara Dumbraveni 681227 1 0 0.00
258 BACILA DAN SB93 Sighisoara Medias 667913 11 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Cluj): RACEAN ALEXANDRU