reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Cluj): RACEAN ALEXANDRU / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 19 / Organizator: Cluj
CATEGORIA - FOND
26.07.2008 - Breclav
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 26.07.2008 6:45
PORUMBEI ANGAJATI: 1083
PORUMBEI CLASATI: 217
NR. COLUMBOFILI: 127
PRIMUL PORUMBEL: DEJAN EMANOILAiud16336200514:52:361169.1140
ULTIMUL PORUMBEL: CRET GHEORGHESighisoara738770200718:15:22903.9805
DATA_RASARIT_APUS: 26.07.2008_05:30_21:22 / 27.07.2008_05:31_21:21 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 659617 8 2 54.47
2 SAS CALIN AA47 Aiud Turda 568754 8 3 56.32
3 VARGA+FERENT CJ58 Cluj Cluj-napoca 549198 3 3 58.17
4 FATUSAN ILIE AA51 Aiud Turda 572618 13 6 67.40
5 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj Cluj-napoca 546854 5 3 96.95
6 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj Bistrita 593883 26 6 121.88
7 POP CORNEL CJ41 Cluj Cluj-napoca 549423 5 2 131.11
8 CHIS&BASCH BN36 Cluj Dej 551447 11 4 133.89
9 GREAB ALEX MS87 Sighisoara Reghin 620680 15 6 143.12
10 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj Cara 563324 8 4 147.73
11 TENIE GLIGOR MS106 Sighisoara Cucerdea 614396 6 2 153.28
12 KOBLE TIBERIU AA4 Aiud 1/2 Aiud 585421 4 3 156.97
13 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 663138 10 2 158.82
14 SILAGHI STEFAN AA53 Aiud Turda 573481 15 8 168.05
15 KANTOR MIHAIL AA61 Aiud Turda 568820 6 2 175.44
16 CAMPEAN MIRCEA EL MS111 Sighisoara Targu Mures 624468 10 2 197.60
17 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 659617 7 2 198.52
18 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 662154 8 2 209.61
19 SZIGETHI ATTILA CJ54 Cluj Cluj-napoca 547735 6 2 216.99
20 MOGA VIOREL MS55 Sighisoara Sf Stefan 630296 13 4 216.99
21 BALAZS KRISZTINA HR60 Sighisoara Satu Mare 692570 5 2 230.84
22 CRET GHEORGHE MS112 Sighisoara Targu Mures 624081 25 9 235.45
23 BALAZS JOZSEF HR26 Sighisoara Satu Mare 692570 5 2 240.08
24 MARIAN SABIN MS48 Sighisoara Targu Mures 618389 12 3 242.84
25 DEJAN EMANOIL AA55 Aiud Turda 570060 8 4 251.16
26 STRUGURAS PETRE CJ52 Cluj Floresti 542934 5 2 260.38
27 CHIOREAN COSMIN AA28 Aiud Turda 572168 5 2 272.39
28 BUD ROMULUS AA54 Aiud Turda 581941 8 2 279.78
29 IONESCU ALEXANDRU MS82 Sighisoara Reghin 623803 4 2 282.55
30 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 663302 3 2 306.55
31 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 658981 8 4 308.40
32 RUSU IOAN CJ50 Cluj Cluj-napoca 549260 4 2 312.10
33 GRELUS SEBASTIAN CJ19 Cluj Cluj-napoca 548185 3 2 313.02
34 ZAHAN MIHAIL AA74 Aiud Turda 573083 7 2 327.79
35 CETEAN IANCU AA139 Aiud Teius 585468 5 2 330.56
36 CIORBA&GRAEF BN2 Cluj Bistrita 594164 42 12 339.80
37 MOLDOVAN ALEX MS113 Sighisoara Targu Mures 629077 37 14 0.00
38 MARCU DUMITRU BN37 Cluj Bistrita 594530 17 6 0.00
39 FAMILIA MOLDOVAN CJ14 Cluj Cluj-napoca 548669 36 6 0.00
40 SUCIU LUCIAN AA52 Aiud Turda 575045 10 5 0.00
41 COZMA D MS41 Sighisoara Targu Mures 624520 13 5 0.00
42 ISPAS IOAN NICOLAE AA1 Aiud Columba Aiud 582592 19 4 0.00
43 COZMA BOGDAN MS50 Sighisoara Targu Mures 624520 24 4 0.00
44 KELEMEN SZABOLCS MS92 Sighisoara Reghin 624176 13 4 0.00
45 TIMBUS COSMIN AA78 Aiud Cimpia Turzii 580192 11 3 0.00
46 BERAR DANIEL AA26 Aiud Cimpia Turzii 580358 8 2 0.00
47 PURDA VASILE AA50 Aiud Mihai Viteazu 575045 12 2 0.00
48 TRIFAN MIHAI BN14 Cluj Unirea 598792 13 2 0.00
49 MAN CRISTIAN BN23 Cluj Bistrita 595054 10 2 0.00
50 KULKSAR IOAN BN43 Cluj Gherla 559659 22 2 0.00
51 BUCUR OCTAVIAN BN9 Cluj Bistrita 597864 8 2 0.00
52 SIMO S.JANOS HR50 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 688387 21 2 0.00
53 MOZES I MS39 Sighisoara Targu Mures 625856 10 2 0.00
54 TARTA E MS40 Sighisoara Targu Mures 627817 12 2 0.00
55 CHIRTES FLORIN MS83 Sighisoara Reghin 642736 11 2 0.00
56 POPA OVIDIU AA100 Aiud Aiud 578204 1 1 0.00
57 COTARLA SORIN AA56 Aiud Copaceni 565840 4 1 0.00
58 GIURGIU ADRIAN AA59 Aiud Turda 571970 2 1 0.00
59 ONET OCTAVIAN ALIN AA66 Aiud Turda 570090 5 1 0.00
60 MOLNAR MIHAI AA67 Aiud Turda 581868 15 1 0.00
61 MUNTEAN VIRGIL AA69 Aiud Mihai Viteazu 569750 16 1 0.00
62 KOVACS STEFAN AA98 Aiud Aiud 582504 5 1 0.00
63 POP CIPRIAN BN10 Cluj Unirea 598073 5 1 0.00
64 IUSAN&STEFANESCU BN3 Cluj Ghinda 596717 2 1 0.00
65 BUCUR ALIN BN4 Cluj Bistrita 596829 7 1 0.00
66 MAN DORIN BN45 Cluj Dej 555751 7 1 0.00
67 CRETU SORIN BV77 Sighisoara Dridif 687744 10 1 0.00
68 HARASZTOSI PETER CJ22 Cluj Cluj-napoca 548109 5 1 0.00
69 KEREKES MIHAI CJ26 Cluj Cluj-napoca 550419 5 1 0.00
70 BUZOGANY CSABA HR30 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 688665 6 1 0.00
71 JAKAB ATTILA HR34 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 688337 6 1 0.00
72 SZASZ ROBERT HR53 Sighisoara Satu Mare 687000 6 1 0.00
73 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 658981 3 1 0.00
74 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 659871 7 1 0.00
75 BACIU LEONTIN MS52 Sighisoara Benefalau 625288 6 1 0.00
76 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 659140 4 1 0.00
77 IENCIU VASILE MS84 Sighisoara Reghin 622883 13 1 0.00
78 GREAB VASILE MS85 Sighisoara Reghin 620680 5 1 0.00
79 KELEMEN CSABA MS93 Sighisoara Reghin 624176 9 1 0.00
80 SAMU GABRIEL AA10 Aiud 1/2 Aiud 587987 3 0 0.00
81 IEPURE PAMFIL AA102 Aiud Ciumbrud 585255 2 0 0.00
82 OLAR AUGUSTIN AA12 Aiud Ciumbrud 585274 4 0 0.00
83 BUCUR BAZIL AA13 Aiud Aiud 582000 3 0 0.00
84 BARA STEFAN AA19 Aiud Aiud 581557 4 0 0.00
85 RANCA EMIL AA2 Aiud Columba Aiud 0 2 0 0.00
86 VANCEA MARCEL AA3 Aiud 1/2 Aiud 584832 7 0 0.00
87 ONAC GHEORGHE AA48 Aiud Turda 570161 2 0 0.00
88 CARPINEANU FLAVIO AA57 Aiud Turda 569700 4 0 0.00
89 RANCA IOAN AA6 Aiud Columba Aiud 582492 6 0 0.00
90 POP CALIN AA70 Aiud Turda 570830 2 0 0.00
91 SUTEU AUREL AA8 Aiud Maraton Aiud 585150 10 0 0.00
92 CARCU MIRCEA BN1 Cluj Bistrita 596249 6 0 0.00
93 BUCUR CATALIN BN11 Cluj Bistrita 597864 6 0 0.00
94 ROMONTI DANIEL BN13 Cluj Bistrita 591398 5 0 0.00
95 TRIFAN ALEXANDER BN15 Cluj Unirea 598792 3 0 0.00
96 CHITUL NICOLE BN16 Cluj Nasaud 583856 8 0 0.00
97 GAVRILOAIE IONEL BN18 Cluj Ghinda 0 2 0 0.00
98 POP&VASILIU BN20 Cluj Ghinda 595679 4 0 0.00
99 KISS IULIU BN29 Cluj Gherla 559946 4 0 0.00
100 POP LEMUEL BN34 Cluj Dej 551476 20 0 0.00
101 ZAGONI STEFAN BN38 Cluj Dej 547655 9 0 0.00
102 MOLDOVAN CRISTIAN BN41 Cluj Dej 551763 12 0 0.00
103 DAN VASILE BN42 Cluj Dej 553222 16 0 0.00
104 ANCU DAN BN48 Cluj Budacu De Jos 597983 4 0 0.00
105 ZAMFIR MARCEL BN52 Cluj Telciu 575033 3 0 0.00
106 BUITAN LAURENTIU BV114 Sighisoara Dridif 0 1 0 0.00
107 ANDREICA DOREL CJ1 Cluj Cluj-napoca 550568 5 0 0.00
108 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj Huedin 506466 1 0 0.00
109 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj Cluj-napoca 549057 3 0 0.00
110 MATEI ROMULUS CJ32 Cluj Cluj-napoca 552895 5 0 0.00
111 OLTEAN+BOBOS CJ38 Cluj Cluj-napoca 551303 4 0 0.00
112 VLASIE+MOCANU CJ59 Cluj Cluj-napoca 550410 7 0 0.00
113 RUSU MIHAIL CJ69 Cluj Cluj-napoca 545529 1 0 0.00
114 GERGEN CSABA HR33 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 690750 5 0 0.00
115 KIRALY FERENC HR37 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 689091 20 0 0.00
116 SANDOR ZOLTAN HR47 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 690190 2 0 0.00
117 SZABO ZOLTAN HR51 Sighisoara Feliceni 689643 9 0 0.00
118 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 659322 14 0 0.00
119 MIRCEA O MS109 Sighisoara Targu Mures 627024 3 0 0.00
120 MOLDOVAN I MS121 Sighisoara Targu Mures 629077 18 0 0.00
121 GAL GAVRIL MS123 Sighisoara Targu Mures 626298 4 0 0.00
122 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 662962 8 0 0.00
123 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 662962 4 0 0.00
124 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 659322 7 0 0.00
125 CAMPEAN N MS38 Sighisoara Targu Mures 627061 7 0 0.00
126 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 640075 3 0 0.00
127 ORBAN ANDREI MS79 Sighisoara Reghin 623463 4 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Cluj): RACEAN ALEXANDRU