reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 19.07.2011 20:39:14] [Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA / 0744155774]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 29.07.2011 19:57:02]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 8 / Organizator: Harghita
CATEGORIA - FOND
18.06.2011 - Brno
Coordonate lansare - X: 49.19.33,34 / Y: 16.25.42,09
LANSARE: 18.06.2011 6:7
PORUMBEI ANGAJATI: 2387
PORUMBEI CLASATI: 477
NR. COLUMBOFILI: 276
PRIMUL PORUMBEL: GAL CSABAGheorgheni796520200918:24:81003.8130
ULTIMUL PORUMBEL: BENEDEK ROBERTGheorgheni797177200911:53:31549.5013
DATA_RASARIT_APUS: 18.06.2011_04:58_21:37 / 19.06.2011_04:58_21:38 / 20.06.2011_04:58_21:38 / 21.06.2011_04:58_21:38 (46.35/25.8)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 MOLDOVAN ALEXANDRU MS113 Targu Mures Targu Mures 681665 18 7 12.99
2 GAL CSABA HR106 Gheorgheni Suseni 739944 23 5 30.58
3 BALINT ARPAD HR29 Gheorgheni Dealu 737180 16 2 34.78
4 IONESCU ALEXANDRU MS82 Targu Mures Reghin 676844 19 7 40.22
5 KALNOKI + HIENZ MS159 Targu Mures Albesti 717401 47 18 46.08
6 SZASZ JOZSEF HR62 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 742139 15 4 47.34
7 KELEMEN CSABA MS93 Targu Mures Reghin 677634 6 5 47.76
8 FERENCZ ZOLTAN HR16 Gheorgheni Miercurea-ciuc 771220 7 5 57.40
9 DEAK DOMOKOS HR79 Gheorgheni Cristuru Secuiesc 725070 27 9 61.58
10 NEGREA ALEXANDRU SB21 Sibiu Sibiu 698437 16 6 64.09
11 BENEDEK ARPAD HR95 Gheorgheni Gheorgheni 739160 12 8 66.61
12 ROSCA VALERIU MS81 Targu Mures Reghin 675805 6 3 71.64
13 CRET GHEORGHE UC5324 Targu Mures Sancraiu De Mures 676737 27 12 71.64
14 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 734768 12 7 88.39
15 VARGA KINGA DALMA HR96 Gheorgheni Lazarea 732248 15 5 95.94
16 SIMO ENDRE HR152 Gheorgheni Hoghia 738434 10 5 98.45
17 PETER ZSOLT HR213 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 741380 15 5 101.38
18 ROSTAS GERGELY HR249 Gheorgheni Sovata 711990 8 3 103.48
19 GREAB ALEXANDRU MS87 Targu Mures Reghin 674048 23 6 108.09
20 DOMBI DEZSO HR24 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 741904 42 11 108.92
21 BUTIU FLORIN MS138 Targu Mures Cacuciu 688641 13 6 108.93
22 TURCU SABIN UC5360 Targu Mures Tarnaveni 673149 8 3 109.76
23 NAGY ADORJAN MS90 Targu Mures Reghin 676846 25 6 118.98
24 BENEDEK ROBERT HR122 Gheorgheni Gheorgheni 739365 20 8 121.07
25 JAKAB ATTILA HR34 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 740568 19 9 121.49
26 KERESZTES VILMOS HR125 Gheorgheni Gheorgheni 739356 8 2 121.49
27 FORFOTA ALIN MS576 Targu Mures Ideciu De Jos 678235 10 6 124.01
28 HARTOAGA MIHAI SB98 Sibiu Agnita 717906 9 2 126.93
29 POP LUCIAN UC5356 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 680132 11 2 128.61
30 FODOR B JANOS HR81 Gheorgheni Cristuru Secuiesc 724951 17 6 129.45
31 BENEDEK CSABA SB36 Sibiu Sibiu 700398 10 4 134.48
32 BORGHINA TOMA SB30 Sibiu Vurpar 704221 23 9 136.16
33 CAMPEAN MIRCEA UC5325 Targu Mures Sancraiu De Mures 675754 8 3 137.83
34 BUCSA IOAN SB17 Sibiu Sibiu 700804 12 4 138.25
35 MOLDOVAN IOAN MS121 Targu Mures Targu Mures 681665 8 4 142.86
36 ALDEA VIOREL SB44 Sibiu Sibiu 697048 5 2 147.05
37 HOMPOT SANDOR HR173 Gheorgheni Ditrau 729839 8 3 147.46
38 SZABO ZOLTAN HR51 Gheorgheni Feliceni 742186 13 7 160.03
39 FULOP JANOS ATILA MS536 Targu Mures Targu Mures 683070 13 2 178.47
40 MORITZ HANS TOBIAS UC5365 Targu Mures Curciu 687078 16 8 180.56
41 PALFI ODON HR44 Gheorgheni Satu Mare 744807 10 2 184.34
42 SARATIAN LIVIU SB8 Sibiu Sibiu 697707 21 5 199.41
43 TAMAS VILMOS HR3 Gheorgheni Miercurea-ciuc 770961 8 5 199.83
44 ROMAN CLAUDIU SB1 Sibiu Sibiu 699248 9 2 201.92
45 MOSORA + PUPAZA HR241 Gheorgheni Sighisoara 713265 13 6 202.77
46 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 735143 11 3 203.18
47 FERENCZ KRISZTIAN HR160 Gheorgheni Remetea 725972 16 2 206.95
48 BIRO IOAN HR221 Gheorgheni Sighisoara 713969 8 5 207.80
49 VARGA JOZSEF HR97 Gheorgheni Lazarea 732310 17 6 214.50
50 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 697585 25 4 217.01
51 TOTH ARPAD HR25 Gheorgheni Tarnovita 742376 20 6 219.53
52 DAJU VASILE SB16 Sibiu Sura Mare 695552 9 3 220.36
53 KALNOKI BOTOND MS566 Targu Mures Albesti 717401 7 3 221.20
54 JOZSEF ARPAD HR233 Gheorgheni Sighisoara 713226 11 4 221.20
55 MATE ANDRAS HR150 Gheorgheni Lueta 756969 7 2 222.88
56 BUZOGANY CSABA HR30 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 740894 8 3 227.90
57 TARTA EMIL MS40 Targu Mures Targu Mures 680406 16 5 244.24
58 GIDO TIBOR HR82 Gheorgheni Avramesti 720296 9 2 250.11
59 FILIP + BIRTALAN HR228 Gheorgheni Sighisoara 713699 16 6 250.94
60 COZMA DORIN MS41 Targu Mures Targu Mures 677202 8 2 261.41
61 KODACZ GHEORGHE HR4 Gheorgheni Miercurea-ciuc 770996 18 6 266.44
62 AMBRUS LEVENTE HR139 Gheorgheni Ciumani 737106 11 2 267.28
63 PETER LASZLO HR52 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 741328 19 4 285.71
64 TOMSA FLORIN MS133 Targu Mures Reghin 691919 3 2 304.14
65 TENIE GLIGOR UC5359 Targu Mures Cucerdea 668770 19 4 314.20
66 POP EMERIC HR243 Gheorgheni Sighisoara 714268 12 5 315.04
67 MITRACHE DORIAN SB9 Sibiu Sibiu 700942 3 2 339.76
68 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Sibiu Sibiu 700950 5 2 372.02
69 HEGYI MIHALY HR231 Gheorgheni Sovata 710812 18 6 0.00
70 SERBAN IOAN MS10 Targu Mures Albesti 716145 25 6 0.00
71 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Targu Mures Reghin 676002 26 6 0.00
72 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Targu Mures Capusu De Campie 664474 36 4 0.00
73 MOZES ISTVAN MS39 Targu Mures Targu Mures 678550 16 4 0.00
74 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 697939 24 4 0.00
75 BOGA ALEXANDRU UC5329 Targu Mures Podeni 676981 7 4 0.00
76 SANDOR LEVENTE HR107 Gheorgheni Joseni 735913 9 3 0.00
77 SOOS LEHEL HR194 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 741471 17 3 0.00
78 TOKE STEFAN HR7 Gheorgheni Miercurea-ciuc 774142 14 3 0.00
79 MIKLOS ISTVAN LASZLO HR9 Gheorgheni Lueta 912 756193 26 3 0.00
80 BUTIU GABRIEL MS571 Targu Mures Cacuciu 688639 9 3 0.00
81 BIRSAN LUCIAN SB24 Sibiu Sibiu 697615 10 3 0.00
82 VESTEMEAN ROMULUS SB57 Sibiu Cisnadie 704742 16 3 0.00
83 POLGAR CSABA HR114 Gheorgheni Gheorgheni 740461 11 2 0.00
84 FULOP LASZLO HR130 Gheorgheni Joseni 735686 12 2 0.00
85 POP EMERIC CLAUDIU HR244 Gheorgheni Sighisoara 714268 13 2 0.00
86 PAPP LAJOS HR257 Gheorgheni Satu Mare 745682 8 2 0.00
87 LASZLO ISTVAN HR39 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 742833 11 2 0.00
88 SIMO S.JANOS HR50 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 740613 13 2 0.00
89 MOLNAR SANDOR HR56 Gheorgheni Martinis 752181 17 2 0.00
90 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Targu Mures Reghin 675854 9 2 0.00
91 MATYUS ZOLTAN MS45 Targu Mures Tofalau 681630 11 2 0.00
92 COZMA BOGDAN MS50 Targu Mures Targu Mures 677202 8 2 0.00
93 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Targu Mures 683965 25 2 0.00
94 MARINA IOAN SB26 Sibiu Sibiu 697620 8 2 0.00
95 KIS ATTILA HR104 Gheorgheni Ditrau 728833 5 1 0.00
96 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Gheorgheni Gheorgheni 740940 6 1 0.00
97 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 739594 4 1 0.00
98 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 739652 6 1 0.00
99 SZASZ ALBERT HR128 Gheorgheni Ciumani 737767 6 1 0.00
100 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 740168 5 1 0.00
101 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Ditrau 729460 6 1 0.00
102 KORPOS ZOLTAN HR138 Gheorgheni Ditrau 730025 15 1 0.00
103 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 734971 9 1 0.00
104 SANDOR DALMA HR161 Gheorgheni Remetea 726255 9 1 0.00
105 SANDOR ENIKO HR162 Gheorgheni Joseni 735915 6 1 0.00
106 BARICZ TAMAS BOROKA HR178 Gheorgheni Gheorgheni 740940 3 1 0.00
107 MIHALY MOZES HR193 Gheorgheni Vlahita 755303 4 1 0.00
108 BARBAT NICOLAE HR217 Gheorgheni Sighisoara 713394 1 1 0.00
109 CEZAR MARIUS HR224 Gheorgheni Sighisoara 714159 7 1 0.00
110 GEANGALAU CONSTANTIN HR230 Gheorgheni Sighisoara 714727 9 1 0.00
111 KELEMEN JOZSEF HR235 Gheorgheni Sovata 711548 5 1 0.00
112 MAIOR GHEORGHE HR239 Gheorgheni Sighisoara 713542 4 1 0.00
113 ROGOZ CRUCIAN EUGEN HR246 Gheorgheni Sighisoara 713454 7 1 0.00
114 ROGOZ EUGEN + PARCALABESCU HR248 Gheorgheni Sighisoara 713454 4 1 0.00
115 PETER ZOLTAN HR253 Gheorgheni Lueta 756472 5 1 0.00
116 TAMAS NORBERT HR255 Gheorgheni Dealu 737178 8 1 0.00
117 BALAZS JOZSEF HR26 Gheorgheni Satu Mare 744851 10 1 0.00
118 SANDOR ZOLTAN HR47 Gheorgheni Odorheiu Secuiesc 742255 15 1 0.00
119 SZASZ ROBERT HR53 Gheorgheni Satu Mare 737767 4 1 0.00
120 KODACZ STEFANIA HR6 Gheorgheni Miercurea-ciuc 770999 4 1 0.00
121 BALAZS KRISZTINA HR60 Gheorgheni Satu Mare 744851 7 1 0.00
122 MARTON JANOS HR67 Gheorgheni Vlahita 752339 6 1 0.00
123 BABOS ZSOLT HR74 Gheorgheni Zetea 741847 2 1 0.00
124 MIRCEA OTTO MS109 Targu Mures Targu Mures 678355 5 1 0.00
125 DEMETER ALBERT MS169 Targu Mures Reghin 677312 4 1 0.00
126 PETRU MIRCEA MS21 Targu Mures Albesti 717115 11 1 0.00
127 MATEI DORIN NICU MS548 Targu Mures Ibanesti 697101 7 1 0.00
128 STOICA NICOLAE MS557 Targu Mures Reghin 676538 3 1 0.00
129 VALAH DORIN MS562 Targu Mures Reghin 676480 4 1 0.00
130 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Targu Mures Targu Mures 680774 7 1 0.00
131 ROSCA LUCIA MS575 Targu Mures Reghin 675798 2 1 0.00
132 TODORAN MIHAI MS578 Targu Mures Ibanesti 693110 5 1 0.00
133 VARVOREANU FLORIN BOGDAN MS64 Targu Mures Ibanesti 691650 5 1 0.00
134 NICUSAN VASILE MS89 Targu Mures Reghin 675924 10 1 0.00
135 POPA LUCIAN SB125 Sibiu Cisnadie 704674 8 1 0.00
136 WILMOS SAMU SB138 Sibiu Cisnadie 705188 4 1 0.00
137 CIRCIUMARU EMIL SB14 Sibiu Selimbar 703091 10 1 0.00
138 PATAN IOAN SB18 Sibiu Talmaciu 715325 15 1 0.00
139 CANCIU SORIN SB194 Sibiu Sibiu 700751 6 1 0.00
140 FLEISCHER JOSEF SB2 Sibiu Sibiu 697725 4 1 0.00
141 SANDER VALENTIN SB29 Sibiu Cisnadie 705648 6 1 0.00
142 TATU ALEXIU SB32 Sibiu Sibiu 699978 2 1 0.00
143 POP DUMITRU SB34 Sibiu Cisnadie 704949 7 1 0.00
144 HUZU ANDREI SB4 Sibiu Sibiu 700733 15 1 0.00
145 PARLOG MARIUS SB40 Sibiu Sibiu 699296 7 1 0.00
146 BASARABA FLORIN SB43 Sibiu Sibiu 697623 6 1 0.00
147 HERCIU LIVIU SB59 Sibiu Agnita 717120 7 1 0.00
148 COJOCARU NICOLAE SB6 Sibiu Sibiu 697770 4 1 0.00
149 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Sibiu Sibiu 700449 12 1 0.00
150 BLAJAN GHEORGHE SB68 Sibiu Sibiu 698557 9 1 0.00
151 LUPSA DANIEL SB7 Sibiu Sibiu 697463 11 1 0.00
152 MARGINEANU GHEORGHE SB70 Sibiu Sibiu 697735 11 1 0.00
153 BACIU LEONTIN UC5320 Targu Mures Benefalau 677793 2 1 0.00
154 ALECU MARIUS UC5322 Targu Mures Tarnaveni 666460 4 1 0.00
155 BOGA ATTILA UC5330 Targu Mures Podeni 677997 3 1 0.00
156 CRET SILVIU UC5334 Targu Mures Sancraiu De Mures 676737 6 1 0.00
157 PAPP LASZLO, UC5355 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 680885 5 1 0.00
158 RAICA DUMITRU UC5357 Targu Mures Remetea 674062 3 1 0.00
159 VALI ARPAD UC5363 Targu Mures Targu Mures 679717 2 1 0.00
160 FRISS ZOLTAN UC5370 Targu Mures Targu Mures 679200 5 1 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA