reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 23.08.2011 12:20:33] [Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA / 0744155774]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 19.09.2011 15:24:27]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 15 / Organizator: Harghita
CATEGORIA - FOND
30.07.2011 - Brno
Coordonate lansare - X: 49.19.33,18 / Y: 16.25.41,90
LANSARE: 30.07.2011 6:20
PORUMBEI ANGAJATI: 622
PORUMBEI CLASATI: 124
NR. COLUMBOFILI: 100
PRIMUL PORUMBEL: IONESCU ALEXANDRUTargu Mures538204200816:31:401106.5542
ULTIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZTargu Mures78109020108:34:13663.5116
DATA_RASARIT_APUS: 30.07.2011_05:29_21:16 / 31.07.2011_05:30_21:15 / 01.08.2011_05:32_21:14 (46.35/25.8)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FILIP + BIRTALAN HR228 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 713700 12 4 45.01
2 CAMPEAN MIRCEA UC5325 Targu Mures Sancraiu De Mures 675756 7 5 70.74
3 KALNOKI BOTOND MS566 Targu Mures Albesti 717402 4 2 94.86
4 MOLDOVAN ALEXANDRU MS113 Targu Mures Targu Mures 681666 6 3 102.89
5 PETER ZSOLT HR213 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 741381 9 2 102.90
6 CRET SILVIU UC5334 Targu Mures Sancraiu De Mures 676738 4 3 104.50
7 IONESCU ALEXANDRU MS82 Targu Mures Reghin 676846 8 4 106.11
8 KALNOKI + HIENZ MS159 Targu Mures Albesti 717402 28 12 110.94
9 FULOP JANOS ATILA MS536 Targu Mures Targu Mures 683072 10 3 135.05
10 TURCU SABIN UC5360 Targu Mures Tarnaveni 673150 5 2 146.30
11 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 741330 6 3 147.91
12 SIMON PETRU UC5503 Targu Mures Targu Mures 682224 10 2 151.12
13 COZMA DORIN MS41 Targu Mures Targu Mures 677204 10 5 160.77
14 CRET GHEORGHE UC5324 Targu Mures Sancraiu De Mures 676738 22 10 175.24
15 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 742187 10 5 191.32
16 SERBAN IOAN MS10 Targu Mures Albesti 716146 15 7 202.57
17 VARGA KINGA DALMA HR96 Odorheiu Secuiesc Lazarea 732250 6 2 205.79
18 KODACZ STEFANIA HR6 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 771001 4 2 210.61
19 NAGY ADORJAN MS90 Targu Mures Reghin 676848 18 4 310.29
20 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 737182 26 6 0.00
21 DOMBI DEZSO HR24 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 741906 17 4 0.00
22 DEAK DOMOKOS HR79 Odorheiu Secuiesc Cristuru Secuiesc 725072 10 3 0.00
23 BIRO IOAN HR221 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 713970 10 2 0.00
24 MIKLOS ISTVAN LASZLO HR9 Odorheiu Secuiesc Lueta 912 756195 30 2 0.00
25 MORITZ HANS TOBIAS UC5365 Targu Mures Curciu 687079 7 2 0.00
26 KIS MIKLOS HR105 Odorheiu Secuiesc Joseni 734305 3 1 0.00
27 SANDOR LEVENTE HR107 Odorheiu Secuiesc Joseni 735915 3 1 0.00
28 BENEDEK ROBERT HR122 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 739366 11 1 0.00
29 MEZEI SANDOR HR131 Odorheiu Secuiesc Ditrau 729462 3 1 0.00
30 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Lueta 756971 3 1 0.00
31 SIMO ENDRE HR152 Odorheiu Secuiesc Hoghia 738435 4 1 0.00
32 CSAKA DENES HR185 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 754364 6 1 0.00
33 BARBAT NICOLAE HR217 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 713395 1 1 0.00
34 JOZSEF ARPAD HR233 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 713227 2 1 0.00
35 POP EMERIC HR243 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 714269 6 1 0.00
36 POP EMERIC CLAUDIU HR244 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 714269 8 1 0.00
37 JOZSEF EDUARD HR252 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 713227 2 1 0.00
38 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 740895 2 1 0.00
39 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 737769 5 1 0.00
40 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 741848 2 1 0.00
41 BENEDEK ARPAD HR95 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 739162 9 1 0.00
42 MOZES ISTVAN MS39 Targu Mures Targu Mures 678551 9 1 0.00
43 TARTA EMIL MS40 Targu Mures Targu Mures 680407 10 1 0.00
44 COZMA BOGDAN MS50 Targu Mures Targu Mures 677204 10 1 0.00
45 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Targu Mures 683967 10 1 0.00
46 FORFOTA ALIN MS576 Targu Mures Ideciu De Jos 678237 10 1 0.00
47 ROSCA VALERIU MS81 Targu Mures Reghin 675807 4 1 0.00
48 KELEMEN CSABA MS93 Targu Mures Reghin 677636 6 1 0.00
49 POP LUCIAN UC5356 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 680134 10 1 0.00
50 RAICA DUMITRU UC5357 Targu Mures Remetea 674063 3 1 0.00
51 DEER ADALBERT HR1 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 772983 2 0 0.00
52 KOLTSAR BARNA HR100 Odorheiu Secuiesc Lazarea 734687 9 0 0.00
53 KIS ATTILA HR104 Odorheiu Secuiesc Ditrau 728835 3 0 0.00
54 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 740942 2 0 0.00
55 BUSLIG BARNA HR115 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 740786 1 0 0.00
56 ACS ATTILA HR116 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 739596 2 0 0.00
57 SOVER GYULA HR119 Odorheiu Secuiesc Joseni 734770 6 0 0.00
58 BIRO NORBERT HR123 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 739654 2 0 0.00
59 KERESZTES VILMOS HR125 Odorheiu Secuiesc Gheorgheni 739358 4 0 0.00
60 FERENCZ ORSOLYA HR144 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 771221 4 0 0.00
61 FERENCZ ZOLTAN HR16 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 771221 2 0 0.00
62 SANDOR ENIKO HR162 Odorheiu Secuiesc Joseni 735917 1 0 0.00
63 KOLTSAR GYULA HR175 Odorheiu Secuiesc Lazarea 734682 1 0 0.00
64 JOZSA SANDOR HR190 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 738429 4 0 0.00
65 BIRTALAN A+P HR222 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 715584 2 0 0.00
66 DEER SZABOLCS HR23 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 772986 1 0 0.00
67 GEANGALAU CONSTANTIN HR230 Odorheiu Secuiesc Sighisoara 714728 3 0 0.00
68 ROSTAS GERGELY HR249 Odorheiu Secuiesc Sovata 711992 2 0 0.00
69 TAMAS NORBERT HR255 Odorheiu Secuiesc Dealu 737179 7 0 0.00
70 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 744853 3 0 0.00
71 TAMAS VILMOS HR3 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 770962 6 0 0.00
72 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 741418 3 0 0.00
73 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 740570 2 0 0.00
74 KODACZ GHEORGHE HR4 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 770998 10 0 0.00
75 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 738435 1 0 0.00
76 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 742141 7 0 0.00
77 VARGA JOZSEF HR97 Odorheiu Secuiesc Lazarea 732312 6 0 0.00
78 MOLDOVAN IOAN MS121 Targu Mures Targu Mures 681666 6 0 0.00
79 MORAR MIHAI MS127 Targu Mures Reghin 676023 3 0 0.00
80 GREAB ANDREI MS173 Targu Mures Reghin 674050 5 0 0.00
81 MOLDOVAN AURELIA MS176 Targu Mures Targu Mures 681666 3 0 0.00
82 PETRU MIRCEA MS21 Targu Mures Albesti 717116 4 0 0.00
83 MATYUS ZOLTAN MS45 Targu Mures Tofalau 681632 6 0 0.00
84 MOLDOVAN CAMELIA MS534 Targu Mures Targu Mures 681666 1 0 0.00
85 CIORBA ILIE MS542 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 680890 4 0 0.00
86 POPA CRISTIAN MS556 Targu Mures Solovastru 681518 1 0 0.00
87 TATAR MIHAI CAROL MS559 Targu Mures Targu Mures 687574 1 0 0.00
88 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Targu Mures Targu Mures 680776 2 0 0.00
89 ROSCA LUCIA MS575 Targu Mures Reghin 675800 2 0 0.00
90 KISS MIHALY MS579 Targu Mures Mures 677379 4 0 0.00
91 TATAR ZSOLT MS581 Targu Mures Mures 687608 2 0 0.00
92 GREAB ALEXANDRU MS87 Targu Mures Reghin 674050 15 0 0.00
93 BENCZE JANOS UC5321 Targu Mures Targu Mures 678825 3 0 0.00
94 MURAR EMILIAN UC5352 Targu Mures Targu Mures 674272 5 0 0.00
95 PAPP LASZLO, UC5355 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 680886 2 0 0.00
96 TENIE GLIGOR UC5359 Targu Mures Cucerdea 668771 1 0 0.00
97 TEKERES ANGHEL UC5362 Targu Mures Targu Mures 678875 5 0 0.00
98 VALI ARPAD UC5363 Targu Mures Targu Mures 679718 1 0 0.00
99 GYERESI SANDOR UC5501 Targu Mures Targu Mures 0 11 0 0.00
100 TOMUT NICULIN IOAN UC5506 Targu Mures 0 3 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA