reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 22.09.2011 20:40:35] [Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA / 0744155774]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 23.09.2011 14:19:29]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 1 / Organizator: Harghita
CATEGORIA - VITEZA
20.08.2011 - Feleac - pui
Coordonate lansare - X: 46.40.14,93 / Y: 23.40.08,41
LANSARE: 20.08.2011 7:0
PORUMBEI ANGAJATI: 1789
PORUMBEI CLASATI: 358
NR. COLUMBOFILI: 65
PRIMUL PORUMBEL: VARGA KINGA DALMAGheorgheni42704720118:58:311189.4701
ULTIMUL PORUMBEL: BABOS ZSOLTOdorheiu Secuiesc43112920119:20:20953.4459
DATA_RASARIT_APUS: 20.08.2011_05:55_20:44 / 21.08.2011_05:56_20:43 (46.35/25.8)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 VARGA JOZSEF HR97 Gheorgheni Lazarea 140981 21 14 3.92
2 VARGA KINGA DALMA HR96 Gheorgheni Lazarea 140976 20 15 15.09
3 PUSKAS ELEMER HR180 Gheorgheni Gheorgheni 147332 17 9 53.10
4 PAL ROLAND HR179 Gheorgheni Gheorgheni 146824 19 9 58.13
5 KOLTSAR BARNA HR100 Gheorgheni Lazarea 142272 56 43 58.69
6 MEZEI ARPAD HR164 Gheorgheni Ditrau 140316 77 30 58.69
7 SZOCS ATTILA HR165 Gheorgheni Joseni 141213 25 9 63.16
8 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 140044 22 2 63.16
9 KERCSO MARTON HR110 Gheorgheni Joseni 140787 19 8 76.58
10 GERGELY ATTILA HR172 Gheorgheni Joseni 140767 25 6 78.82
11 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 146376 16 5 85.52
12 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 147332 26 9 92.79
13 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 146279 19 7 111.24
14 JANOSI-BUSLIG MIKLOS HR209 Gheorgheni Gheorghieni 147589 43 22 124.65
15 KIS ATTILA HR104 Gheorgheni Ditrau 139406 23 11 124.65
16 HOMPOT SANDOR HR173 Gheorgheni Ditrau 140698 31 8 135.83
17 TAMAS ISTVAN HR118 Gheorgheni Gheorgheni 144956 26 9 154.83
18 GAL ISTVAN HR260 Gheorgheni Borzont 135562 29 8 179.99
19 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 146824 12 4 208.50
20 SANDOR LEVENTE HR107 Gheorgheni Joseni 141466 21 11 323.08
21 KIS MIKLOS HR105 Gheorgheni Joseni 139500 40 14 0.00
22 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 139674 21 9 0.00
23 SZEKERES FERENC HR124 Gheorgheni Borzont 135562 53 3 0.00
24 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Ditrau 139976 16 3 0.00
25 KORPOS ZOLTAN HR138 Gheorgheni Ditrau 140774 20 3 0.00
26 FERENCZ ZOLTAN HR16 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 165824 26 4 0.00
27 SANDOR ENIKO HR162 Gheorgheni Joseni 141466 15 6 0.00
28 BORBELY ALBERT HR170 Gheorgheni Remetea 136681 21 2 0.00
29 PORTIK TIBOR HR177 Gheorgheni Remetea 136647 18 4 0.00
30 PETER ZSOLT HR213 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 130598 16 4 0.00
31 PETER ZOLTAN HR253 Odorheiu Secuiesc Lueta 146231 36 5 0.00
32 MIKLOS ISTVAN LASZLO HR9 Odorheiu Secuiesc Lueta 146006 106 12 0.00
33 BAKSAI ATTILA HR102 Gheorgheni Gheorgheni 146338 21 3 0.00
34 GAL CSABA HR106 Gheorgheni Suseni 143873 24 5 0.00
35 ANDRAS SZABOLCS HR11 Odorheiu Secuiesc Lueta 146628 12 0 0.00
36 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 140562 18 1 0.00
37 SZASZ ALBERT HR128 Gheorgheni Ciumani 141705 20 0 0.00
38 FAZAKAS IMRE HR134 Odorheiu Secuiesc Lueta 146218 11 0 0.00
39 AMBRUS LEVENTE HR139 Gheorgheni Ciumani 141343 17 1 0.00
40 IGNACZ JOZSEF HR140 Gheorgheni Borsec 146817 16 0 0.00
41 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Lueta 146756 58 3 0.00
42 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 140193 25 0 0.00
43 PUSKAS JOZSEF HR158 Gheorgheni Remetea 136425 31 11 0.00
44 CSIBI ATTILA HR171 Gheorgheni Borsec 146639 17 0 0.00
45 MOLNAR ZSOLT HR181 Odorheiu Secuiesc Lueta 146598 12 0 0.00
46 CSAKA DENES HR185 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 141680 15 0 0.00
47 SOOS LEHEL HR194 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 130757 23 0 0.00
48 SZELYES DENES HR195 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 130365 33 0 0.00
49 CSERNI CSABA HR207 Gheorgheni Suseni 143771 39 0 0.00
50 KIRALY LORAND HR210 Gheorgheni Cimani 141393 16 3 0.00
51 CSOG SANDOR HR212 Odorheiu Secuiesc Vlahita 148722 22 0 0.00
52 BALINT ROBERT HR216 Odorheiu Secuiesc Sovata 107141 9 0 0.00
53 DOMBI DEZSO HR24 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 130982 50 0 0.00
54 TOTH ARPAD HR25 Odorheiu Secuiesc Tarnovita 133446 33 0 0.00
55 GYORGY KAROLY HR254 Gheorgheni Remetea 135870 23 6 0.00
56 TAMAS NORBERT HR255 Odorheiu Secuiesc Dealu 128629 19 0 0.00
57 PETER JOZSEF HR28 Odorheiu Secuiesc Feliceni 128230 21 0 0.00
58 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 128629 25 1 0.00
59 TAMAS VILMOS HR3 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 165487 20 2 0.00
60 KODACZ GHEORGHE HR4 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 165517 62 7 0.00
61 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 130542 18 2 0.00
62 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 133147 4 0 0.00
63 KODACZ STEFANIA HR6 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 165519 19 2 0.00
64 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 133800 99 3 0.00
65 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 131939 22 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA