reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 22.09.2011 20:39:55] [Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA / 0744155774]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 23.09.2011 14:20:20]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 2 / Organizator: Harghita
CATEGORIA - VITEZA
27.08.2011 - Zalau - pui
Coordonate lansare - X: 47.09.06,84 / Y: 23.06.38,51
LANSARE: 27.08.2011 7:30
PORUMBEI ANGAJATI: 1617
PORUMBEI CLASATI: 323
NR. COLUMBOFILI: 64
PRIMUL PORUMBEL: MEZEI ARPADGheorgheni428265201110:32:481013.8731
ULTIMUL PORUMBEL: GAL ISTVANGheorgheni427192201111:6:31854.2160
DATA_RASARIT_APUS: 27.08.2011_06:04_20:32 / 28.08.2011_06:05_20:30 (46.35/25.8)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 KIS MIKLOS HR105 Gheorgheni Joseni 187965 39 15 14.22
2 MEZEI ARPAD HR164 Gheorgheni Ditrau 185336 73 24 19.79
3 KOLTSAR BARNA HR100 Gheorgheni Lazarea 189324 54 38 66.79
4 VARGA JOZSEF HR97 Gheorgheni Lazarea 187325 21 17 116.89
5 SANDOR ENIKO HR162 Gheorgheni Joseni 189763 12 3 119.36
6 JANOSI-BUSLIG MIKLOS HR209 Gheorgheni Gheorghieni 195262 42 13 133.58
7 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 194043 11 2 147.19
8 TAMAS ISTVAN HR118 Gheorgheni Gheorgheni 192770 25 5 204.70
9 SANDOR LEVENTE HR107 Gheorgheni Joseni 189761 20 3 213.97
10 PETER ZSOLT HR213 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190876 16 8 235.00
11 VARGA KINGA DALMA HR96 Gheorgheni Lazarea 187284 18 9 239.33
12 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 191585 96 27 244.90
13 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190825 17 7 270.26
14 KERCSO MARTON HR110 Gheorgheni Joseni 189317 14 3 286.95
15 BAKSAI ATTILA HR102 Gheorgheni Gheorgheni 193984 15 2 305.50
16 KORPOS ZOLTAN HR138 Gheorgheni Ditrau 185846 20 5 325.91
17 TAMAS VILMOS HR3 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 221493 18 7 330.25
18 PAL ROLAND HR179 Gheorgheni Gheorgheni 194392 17 2 352.51
19 KIS ATTILA HR104 Gheorgheni Ditrau 184534 22 3 0.00
20 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 188713 19 2 0.00
21 SZASZ ALBERT HR128 Gheorgheni Ciumani 191032 20 1 0.00
22 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 194797 23 10 0.00
23 GERGELY ATTILA HR172 Gheorgheni Joseni 189313 21 2 0.00
24 PUSKAS ELEMER HR180 Gheorgheni Gheorgheni 194797 15 6 0.00
25 CSERNI CSABA HR207 Gheorgheni Suseni 193165 37 5 0.00
26 KIRALY LORAND HR210 Gheorgheni Cimani 190495 14 1 0.00
27 DOMBI DEZSO HR24 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191403 50 4 0.00
28 TOTH ARPAD HR25 Odorheiu Secuiesc Tarnovita 191991 28 4 0.00
29 PETER ZOLTAN HR253 Odorheiu Secuiesc Lueta 205992 36 3 0.00
30 TAMAS NORBERT HR255 Odorheiu Secuiesc Dealu 186822 19 4 0.00
31 KODACZ GHEORGHE HR4 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 221527 54 7 0.00
32 KODACZ STEFANIA HR6 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 221530 22 3 0.00
33 GAL CSABA HR106 Gheorgheni Suseni 193260 23 1 0.00
34 ANDRAS SZABOLCS HR11 Odorheiu Secuiesc Lueta 206282 9 0 0.00
35 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 194047 16 2 0.00
36 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 188330 23 0 0.00
37 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 189572 19 1 0.00
38 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 194392 11 1 0.00
39 SZEKERES FERENC HR124 Gheorgheni Borzont 184490 47 6 0.00
40 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Ditrau 185159 10 0 0.00
41 FAZAKAS IMRE HR134 Odorheiu Secuiesc Lueta 205878 10 1 0.00
42 AMBRUS LEVENTE HR139 Gheorgheni Ciumani 190470 13 0 0.00
43 IGNACZ JOZSEF HR140 Gheorgheni Borsec 186099 15 0 0.00
44 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Lueta 206492 56 6 0.00
45 PUSKAS JOZSEF HR158 Gheorgheni Remetea 181927 30 8 0.00
46 FERENCZ ZOLTAN HR16 Odorheiu Secuiesc Miercurea-ciuc 221777 25 0 0.00
47 SZOCS ATTILA HR165 Gheorgheni Joseni 189570 23 2 0.00
48 BORBELY ALBERT HR170 Gheorgheni Remetea 181829 11 0 0.00
49 CSIBI ATTILA HR171 Gheorgheni Borsec 186221 17 0 0.00
50 HOMPOT SANDOR HR173 Gheorgheni Ditrau 185700 28 1 0.00
51 PORTIK TIBOR HR177 Gheorgheni Remetea 181913 18 0 0.00
52 MOLNAR ZSOLT HR181 Odorheiu Secuiesc Lueta 205949 11 0 0.00
53 CSAKA DENES HR185 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 204096 14 0 0.00
54 SOOS LEHEL HR194 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190967 23 0 0.00
55 SZELYES DENES HR195 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191554 31 0 0.00
56 CSOG SANDOR HR212 Odorheiu Secuiesc Vlahita 206554 20 2 0.00
57 BALINT ROBERT HR216 Odorheiu Secuiesc Sovata 161652 9 0 0.00
58 GYORGY KAROLY HR254 Gheorgheni Remetea 181345 19 4 0.00
59 GAL ISTVAN HR260 Gheorgheni Borzont 184579 22 2 0.00
60 PETER JOZSEF HR28 Odorheiu Secuiesc Feliceni 189326 21 0 0.00
61 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 186824 24 4 0.00
62 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 192356 4 0 0.00
63 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192044 21 12 0.00
64 MIKLOS ISTVAN LASZLO HR9 Odorheiu Secuiesc Lueta 205717 86 25 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Harghita): BUZOGANY CSABA