reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 13 / Organizator: Hunedoara
CATEGORIA - FOND+MARATON
28.06.2008 - Regensburg 1
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 28.06.2008 6:45
PORUMBEI ANGAJATI: 1521
PORUMBEI CLASATI: 304
NR. COLUMBOFILI: 304
PRIMUL PORUMBEL: POTINTEU IONELSimeria149566200616:25:571486.2053
ULTIMUL PORUMBEL: PINCA LAURENTIUSimeria108615200719:1:41246.6641
DATA_RASARIT_APUS: 28.06.2008_05:06_21:40 / 29.06.2008_05:07_21:40 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 VANCEA SORIN HD215 Simeria Simeria 889635 8 3 8.55
2 PATAN IOAN SB18 Alba Iulia Talmaciu 990637 9 4 40.77
3 OPRUT PETRU HD185 Simeria Brad 871313 7 2 42.08
4 ENYEDI TIBERIU AB77 Alba Iulia Blaj 939780 7 3 47.99
5 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 920252 8 2 49.31
6 TIMBUS COSMIN AA78 Alba Iulia Cimpia Turzii 921250 8 3 65.09
7 GHIB MIHEA BV112 Sighisoara Beclean 1028748 18 4 69.03
8 BERAR DANIEL AA26 Alba Iulia Cimpia Turzii 921390 10 4 71.66
9 TANASE IULIAN BV100 Sighisoara Victoria 1017725 8 4 86.13
10 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 891149 23 8 101.24
11 TODORAN DANI HD52 Simeria Orastie 905143 2 2 101.25
12 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 864314 5 4 114.40
13 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 918956 10 5 123.61
14 KOBLE TIBERIU AA4 Alba Iulia 1/2 Aiud 923326 10 4 130.84
15 MUNTEANU VASILE SB67 Alba Iulia Sibiu 977471 5 2 134.12
16 MARINA IOAN SB26 Alba Iulia Sibiu 974463 4 3 134.78
17 GASPAR LADISLAU AB97 Alba Iulia Aiud 919776 7 2 135.44
18 BUNA IONEL CS329 Simeria 851699 11 3 138.07
19 CIORBA&GRAEF BN2 Cluj Bistrita 943894 30 14 149.90
20 BALEA BOGDAN CS328 Simeria 852628 13 2 152.53
21 FATUSAN ILIE AA51 Alba Iulia Turda 913080 5 3 159.10
22 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Cluj Cluj-napoca 890260 12 3 160.42
23 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 1002009 11 2 161.73
24 GHENESCU RAZVAN AB17 Alba Iulia Alba Iulia 922204 5 2 163.71
25 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 1002387 2 2 172.91
26 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Alba Iulia Sibiu 978056 5 2 176.86
27 SUCIU VALENTIN AA33 Alba Iulia Decea 919502 2 2 179.49
28 BUCUR OCTAVIAN BN9 Cluj Bistrita 945086 7 5 186.72
29 COZMA STEFAN CJ7 Cluj Apahida 902461 3 2 196.59
30 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 925255 3 2 198.55
31 SARATIAN LIVIU SB8 Alba Iulia Sibiu 974538 4 2 200.52
32 SZABO ALEXANDRU CJ61 Cluj Cara 906304 5 3 202.50
33 ROSU GHEORGHE. BV92 Sighisoara Dridif 1026002 5 2 202.50
34 BALOSIN MIHAI HD68 Simeria Orastie 907920 10 2 203.81
35 MEDRIS CALIN AB24 Alba Iulia Alba Iulia 926620 6 3 220.25
36 GOLBAN DANIEL CJ21 Cluj Huedin 848242 37 11 220.91
37 MOLDOVAN ALEX MS113 Sighisoara Targu Mures 974169 3 2 222.88
38 SCHADI FELLINI HD124 Simeria Cugir 917739 4 2 222.88
39 SIMO S.JANOS HR50 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 1031096 13 2 224.85
40 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 1006066 2 2 234.71
41 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 925517 5 2 238.66
42 TOGOE LUCIAN BN25 Cluj Bistrita 944227 5 3 256.41
43 MANEA FLORIN AB100 Alba Iulia Aiud 919776 4 2 257.73
44 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 1001840 5 2 264.96
45 FARCAS PETRU HD97 Simeria Cristur 888945 5 2 267.59
46 JUCAN REMUS CJ25 Cluj Cluj-napoca 895321 3 2 287.31
47 MICU ADRIAN ALEXANDRU HD125 Simeria Cugir 918330 6 2 296.51
48 URSU DANIEL HD132 Simeria Cugir 917650 7 2 299.80
49 IONESCU ALEXANDRU MS82 Sighisoara Reghin 971747 5 2 305.07
50 GRANGURE RELU CS306 Simeria 847676 3 2 305.72
51 JAKAB ATTILA HR34 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 1031025 7 3 305.72
52 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 1004630 6 2 309.01
53 BUTEALA NICOLAE CS308 Simeria 852378 3 2 313.61
54 LUPEA SI IVAN HD197 Simeria Brad 862919 6 3 314.26
55 ONICEANU IULIAN CS314 Simeria 865400 9 2 317.55
56 DAN VASILE BN42 Cluj Dej 899586 13 5 351.09
57 VLASIN GAVRILA BN24 Cluj Bistrita 943891 38 8 0.00
58 CETEAN IANCU AA139 Alba Iulia Teius 921674 10 4 0.00
59 ISPAS IOAN NICOLAE AA1 Alba Iulia Columba Aiud 921035 12 3 0.00
60 RATIU MUGUREL HD15 Simeria Simeria 892821 8 3 0.00
61 PASCA GHEORGHE HD198 Simeria Brad 866897 12 3 0.00
62 KIRALY FERENC HR37 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 1031642 10 3 0.00
63 TIUTIU AUREL + HORATIU AB101 Alba Iulia Aiud 919857 10 2 0.00
64 JIBOTEAN CALIN AB22 Alba Iulia Alba Iulia 922069 9 2 0.00
65 MATEI HORIA AB23 Alba Iulia Blaj 935584 10 2 0.00
66 STRICAT CORNEL AB64 Alba Iulia Sebes 925820 10 2 0.00
67 CODAU VICTOR AB75 Alba Iulia Blaj 940408 15 2 0.00
68 PERCEA GHEORGHE CS304 Simeria 850131 11 2 0.00
69 PILT CORNEL HD11 Simeria Simeria 902948 9 2 0.00
70 CARA PAVEL HD20 Simeria Bacia 894869 10 2 0.00
71 MOCANU CONSTANTIN MM13 Cluj Baia Mare 863441 8 2 0.00
72 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sighisoara Capusu De Campie 955283 11 2 0.00
73 KELEMEN CSABA MS93 Sighisoara Reghin 971707 10 2 0.00
74 BARA STEFAN AA19 Alba Iulia Aiud 919292 2 1 0.00
75 MARIMA COSMIN GABRIEL AA37 Alba Iulia Teius 922132 4 1 0.00
76 RANCA IOAN AA6 Alba Iulia Columba Aiud 921390 6 1 0.00
77 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 920984 4 1 0.00
78 JOLDES COSMIN AB115 Alba Iulia Campeni 871912 1 1 0.00
79 CUTEAN IOAN AB13 Alba Iulia Alba Iulia 919814 6 1 0.00
80 GIOSAN DAN AB18 Alba Iulia Alba Iulia 924287 3 1 0.00
81 POPESCU IOAN N. AB32 Alba Iulia Alba Iulia 924598 2 1 0.00
82 SZIGETI STEFAN AB46 Alba Iulia Alba Iulia 921659 5 1 0.00
83 HEBIAN IOAN AB79 Alba Iulia Blaj 940304 19 1 0.00
84 PACURAR COSMIN AB84 Alba Iulia Blaj 934537 3 1 0.00
85 CIUNGAN IOAN AB95 Alba Iulia Aiud 918492 7 1 0.00
86 CARCU MIRCEA BN1 Cluj Bistrita 943501 2 1 0.00
87 CHITUL NICOLE BN16 Cluj Nasaud 931799 5 1 0.00
88 KISS IULIU BN29 Cluj Gherla 905195 2 1 0.00
89 ION DORU BN30 Cluj Gherla 904889 1 1 0.00
90 MARCU DUMITRU BN37 Cluj Bistrita 944227 12 1 0.00
91 FLOREA REMUS BN40 Cluj Dej 899838 4 1 0.00
92 CRETU SORIN BV77 Sighisoara Dridif 1026578 11 1 0.00
93 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Cluj Cluj-napoca 892190 5 1 0.00
94 ESZEKI FRANCISC CJ13 Cluj Tureni 905557 5 1 0.00
95 GHERMAN CALIN CJ20 Cluj Floresti 886185 5 1 0.00
96 LUPERDEAN VLAD CJ29 Cluj Cluj-napoca 902105 3 1 0.00
97 MARCHIS LUCIAN CJ31 Cluj Cluj-napoca 891896 2 1 0.00
98 PASCA PETRU CJ39 Cluj Apahida 902186 5 1 0.00
99 POP V. DANIEL CJ46 Cluj Cluj-napoca 892215 1 1 0.00
100 ROSU RADU CJ51 Cluj Cluj-napoca 891080 10 1 0.00
101 COZAC IOAN CJ6 Cluj Cluj-napoca 893324 7 1 0.00
102 MOLDOVAN VIOREL CJ62 Cluj Cluj-napoca 890921 6 1 0.00
103 STRANYEZKY TIBI CJ63 Cluj Cluj-napoca 893619 3 1 0.00
104 TIMPA DANIEL CS309 Simeria 853650 11 1 0.00
105 ANDREVICI MLADEN CS311 Simeria 867651 3 1 0.00
106 DOBAN COSMIN CS323 Simeria 845593 6 1 0.00
107 BADEA DOREL CS324 Simeria 845811 3 1 0.00
108 BURCIU DANIEL CS326 Simeria 863138 7 1 0.00
109 BALEANU SI BALBA CS327 Simeria 850348 6 1 0.00
110 FURCA RADU HD118 Simeria Cristur 888946 6 1 0.00
111 MARINCAS RADU HD122 Simeria Cugir 918264 3 1 0.00
112 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 917625 6 1 0.00
113 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 917632 9 1 0.00
114 BARBUR + MIHAI HD135 Simeria Cugir 917938 5 1 0.00
115 NEGHIU CORNEL HD136 Simeria Cugir 918164 2 1 0.00
116 SIM IOAN MARCEL HD180 Simeria Brad 864190 5 1 0.00
117 STURZA DANIEL HD181 Simeria Brad 863748 5 1 0.00
118 NICOARA SORIN HD183 Simeria Brad 867869 4 1 0.00
119 POTINTEU IONEL HD184 Simeria Brad 863411 5 1 0.00
120 COROIU PETRU HD193 Simeria Brad 876532 3 1 0.00
121 IANC REMUS HD213 Simeria Simeria 888731 4 1 0.00
122 ANGHEL ALEXANDRU HD23 Simeria Bacia 889611 2 1 0.00
123 BARBU ION EUGEN HD247 Simeria Cristur 874785 1 1 0.00
124 PREIAN DUMITRU HD272 Simeria Petrosani 940711 1 1 0.00
125 CIUCA LADISLAU HD30 Simeria Bacia 886476 3 1 0.00
126 VLAD SORIN HD302 Simeria Brad 851599 6 1 0.00
127 COPRIVA IOSIF HD310 Simeria Caras-severin 870268 1 1 0.00
128 GIURA ILIE HD32 Simeria Bacia 893810 4 1 0.00
129 TOMESCU CRISTI HD47 Simeria Orastie 905614 4 1 0.00
130 OPRA GHEORGHE HD48 Simeria Orstie 903639 1 1 0.00
131 PASTIU DRAGOS HD51 Simeria Orastie 908044 11 1 0.00
132 CRISAN MARIUS ORAS HD53 Simeria Orastie 905744 4 1 0.00
133 IOSIF TEODOR HD54 Simeria Orastie 906512 5 1 0.00
134 MIHAILEAN IOAN HD70 Simeria Orastie 907938 2 1 0.00
135 GRUITA REMUS HD90 Simeria Hunedoara 891070 10 1 0.00
136 BEREGSZASZI STEFAN HD93 Simeria Hunedoara 889452 5 1 0.00
137 BALAZS JOZSEF HR26 Sighisoara Satu Mare 1036150 4 1 0.00
138 PAPP ZSOLT HR43 Sighisoara Satu Mare 1036967 4 1 0.00
139 SIMO DENES HR49 Sighisoara Hoghia 1028391 3 1 0.00
140 SZABO ZOLTAN HR51 Sighisoara Feliceni 1031941 6 1 0.00
141 VISOVAN MIHAI MM31 Cluj Baia Mare 863938 6 1 0.00
142 BALKO ONE FARCAS MM33 Cluj Baia Mare 863661 3 1 0.00
143 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 1001563 2 1 0.00
144 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 1001503 5 1 0.00
145 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 1002387 3 1 0.00
146 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 1005159 3 1 0.00
147 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 1003099 1 1 0.00
148 MOZES I MS39 Sighisoara Targu Mures 970848 4 1 0.00
149 COZMA D MS41 Sighisoara Targu Mures 969538 2 1 0.00
150 COZMA BOGDAN MS50 Sighisoara Targu Mures 974169 3 1 0.00
151 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 990787 4 1 0.00
152 CHIRTES FLORIN MS83 Sighisoara Reghin 990913 3 1 0.00
153 SOMESAN TUDOR MS88 Sighisoara Reghin 987976 2 1 0.00
154 NICUSAN VASILE MS89 Sighisoara Reghin 970236 7 1 0.00
155 NAGY ADORJAN MS90 Sighisoara Reghin 973326 7 1 0.00
156 BARTUS ADRIAN SB11 Alba Iulia Cisnadie 978696 4 1 0.00
157 OPRIS LIVIU SB19 Alba Iulia Sibiu 975258 2 1 0.00
158 SANDER VALENTIN SB29 Alba Iulia Cisnadie 979057 3 1 0.00
159 SECRIANU CRISTI SB3 Alba Iulia Selimbar 979515 5 1 0.00
160 POPA OVIDIU AA100 Alba Iulia Aiud 915267 1 0 0.00
161 SZABO MIHAIL AA117 Alba Iulia Aiud 919860 4 0 0.00
162 MAFTEI CRISTIAN AA27 Alba Iulia Turda 913680 1 0 0.00
163 COTARLA SORIN AA56 Alba Iulia Copaceni 909530 2 0 0.00
164 RUSU P RARES AA63 Alba Iulia Turda 915330 2 0 0.00
165 MOLNAR MIHAI AA67 Alba Iulia Turda 922900 4 0 0.00
166 ZAHAN MIHAIL AA74 Alba Iulia Turda 863246 3 0 0.00
167 LAURENTIU POMPEI AA86 Alba Iulia Ludus 942330 1 0 0.00
168 STANCIU VASILE AB102 Alba Iulia Aiud 919627 14 0 0.00
169 TOLOMEI TOMA AB111 Alba Iulia Abrud 875321 1 0 0.00
170 BONCUT CONSTANTIN AB116 Alba Iulia Campeni 887465 2 0 0.00
171 BOTA SIMION AB118 Alba Iulia Campeni 874538 1 0 0.00
172 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Alba Iulia 924584 4 0 0.00
173 ILEA OLIMPIU EMIL AB120 Alba Iulia Campeni 872235 1 0 0.00
174 JOSAN EUGEN AB122 Alba Iulia Alba Iulia 911212 3 0 0.00
175 DAVID DANIEL AB14 Alba Iulia Alba Iulia 924295 7 0 0.00
176 DOBRESCU OTNIEL AB15 Alba Iulia Alba Iulia 920465 2 0 0.00
177 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 919825 4 0 0.00
178 PANDURU DAN AB28 Alba Iulia Alba Iulia 919565 1 0 0.00
179 ANGHEL NICOLAE AB3 Alba Iulia Alba Iulia 921496 3 0 0.00
180 PETRUSEL DAN AB30 Alba Iulia Alba Iulia 921155 3 0 0.00
181 PRATA CALIN AB33 Alba Iulia Alba Iulia 919914 2 0 0.00
182 AB331 Alba Iulia 892344 1 0 0.00
183 STANCIU OVIDIU AB36 Alba Iulia Alba Iulia 919827 4 0 0.00
184 VASIU ALIN AB40 Alba Iulia Alba Iulia 920621 2 0 0.00
185 WAGNER IOHAN AB41 Alba Iulia Alba Iulia 919854 3 0 0.00
186 MOISE GHEORGHE AB42 Alba Iulia Alba Iulia 921619 2 0 0.00
187 HUZU ALEXANDRU AB49 Alba Iulia Sebes 926143 3 0 0.00
188 ONETIU NICOLAE AB52 Alba Iulia Sebes 927229 5 0 0.00
189 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 921344 4 0 0.00
190 DENES TIBERIU AB76 Alba Iulia Blaj 940069 4 0 0.00
191 SAVU FLORIN AB86 Alba Iulia Blaj 973879 5 0 0.00
192 SZEKEY MIKLOS AB91 Alba Iulia Blaj 939763 2 0 0.00
193 TILEA IOAN AB92 Alba Iulia Blaj 911321 8 0 0.00
194 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 939688 6 0 0.00
195 BUTA IOAN AB96 Alba Iulia Aiud 919025 8 0 0.00
196 SPANIOL VIOREL AB99 Alba Iulia Aiud 923026 6 0 0.00
197 CHIS&BASCH BN36 Cluj Dej 897857 2 0 0.00
198 ZAGONI STEFAN BN38 Cluj Dej 894156 5 0 0.00
199 MAN DORIN BN45 Cluj Dej 901826 2 0 0.00
200 COSTIN VASILE BN46 Cluj Bistrita 946456 2 0 0.00
201 TANKO TIBOR BN5 Cluj Saratel 939751 3 0 0.00
202 ZAMFIR MARCEL BN52 Cluj Telciu 926074 3 0 0.00
203 MOLDOVAN T IOAN BN8 Cluj Bistrita 943545 4 0 0.00
204 BUITAN LAURENTIU BV114 Cluj Dridif 1026403 2 0 0.00
205 STANISLAV LUCIAN BV95 Sighisoara Oltet 1018728 10 0 0.00
206 KEREKES MIHAI CJ26 Cluj Cluj-napoca 893252 5 0 0.00
207 LUNGU IOAN CJ28 Cluj Cluj-napoca 895635 2 0 0.00
208 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Cluj Cluj-napoca 889536 3 0 0.00
209 SIMON EMIL CJ53 Cluj Floresti 885872 3 0 0.00
210 TOROK FRANCISC CJ56 Cluj Cluj-napoca 890329 4 0 0.00
211 VARGA+FERENT CJ58 Cluj Cluj-napoca 892054 2 0 0.00
212 CIUNT SORIN CJ8 Cluj Cluj-napoca 895253 3 0 0.00
213 CARAGEA ION CS307 Simeria 845841 8 0 0.00
214 POPESCU IOAN CS312 Simeria 870122 2 0 0.00
215 STINGU VASILE CS313 Simeria 855175 10 0 0.00
216 JURJ PEDRAG CS315 Simeria 868328 4 0 0.00
217 CIOVICA D-TRU CS316 Simeria 965544 1 0 0.00
218 TRANCA MARCEL CS317 Simeria 960173 2 0 0.00
219 AILISOAE GHEORGHE CS318 Simeria 862254 2 0 0.00
220 TANTARIU+MARISESCU CS319 Simeria 845455 4 0 0.00
221 LUPSA GHITA CS320 Simeria 844014 4 0 0.00
222 TIRU ION ADRIAN CS321 Simeria 863735 1 0 0.00
223 BOGASIERU+DUNARINTU CS322 Simeria 915987 5 0 0.00
224 TIMISAN ALIN CS325 Simeria 868219 1 0 0.00
225 TILCA PAVEL CS330 Simeria 852732 5 0 0.00
226 FAZAKAS ATTILA CV211 Sighisoara Varghis 1060752 7 0 0.00
227 CRISAN MARIUS II HD10 Simeria Simeria 901257 1 0 0.00
228 POENAR HORIA HD101 Simeria Cristur 883344 5 0 0.00
229 CRISAN ONISOR HD102 Simeria Cristur 873198 7 0 0.00
230 CAPRINI ADRIAN HD105 Simeria Cristur 888460 4 0 0.00
231 DARADICS ANDREI HD108 Simeria Cristur 885243 7 0 0.00
232 BELEA VICTOR HD114 Simeria Cristur 874780 2 0 0.00
233 SAVU FLORIN HD120 Simeria Cugir 917650 3 0 0.00
234 FRATII VASARHELEAN HD126 Simeria Cugir 918246 2 0 0.00
235 MUNTEANU ADRIAN HD129 Simeria Cugir 918859 2 0 0.00
236 BACAINTAN MIRCEA HD134 Simeria Cugir 918575 1 0 0.00
237 JOSAN NICOLAE HD137 Simeria Cugir 918301 2 0 0.00
238 STANILA RADU C-TIN HD147 Simeria Cugir 918060 1 0 0.00
239 FLESERIU IONICA HD155 Simeria Cugir 917739 1 0 0.00
240 JIBOTEAN FLORIN 1 HD158 Simeria Cugir 918063 2 0 0.00
241 PETRUT CLAUDIU HD159 Simeria Cugir 917304 2 0 0.00
242 POP CIPRIAN HD161 Simeria Simeria 893352 2 0 0.00
243 FRATII HANES HD188 Simeria Brad 879075 1 0 0.00
244 DRAIA MIHAI HD196 Simeria Brad 863133 4 0 0.00
245 DRAGAN ANDREI HD205 Simeria Brad 869959 8 0 0.00
246 PARAU PETRU HD217 Simeria Simeria 872331 8 0 0.00
247 CARA TIBERIU HD22 Simeria Bacia 894674 5 0 0.00
248 ANDERLIK STEFAN HD244 Simeria Cristur 883874 4 0 0.00
249 DAVID RAZVAN HD256 Simeria Brad 889034 7 0 0.00
250 GHIURA STEFAN HD259 Simeria Petrosani 940152 1 0 0.00
251 PRIAN MAXIM HD261 Simeria Petrosani 941966 2 0 0.00
252 ANTAL + LUP HD262 Simeria Petrosani 941245 1 0 0.00
253 ZAVOI PETRU HD276 Simeria Petrosani 942299 1 0 0.00
254 SOTINGA LUCA HD277 Simeria Petrosani 938777 1 0 0.00
255 CRISTEA SABIN HD299 Simeria Petrosani 915742 3 0 0.00
256 SIMION ADAM HD305 Simeria Caras-severin 846450 3 0 0.00
257 NEGUESCU MIRCEA HD37 Simeria Bacia 896609 2 0 0.00
258 PLESA AUREL HD40 Simeria Bacia 886681 1 0 0.00
259 FARCAS BELA HD42 Simeria Bacia 890378 6 0 0.00
260 URITESCU CRISTIAN HD43 Simeria Cugir 918588 5 0 0.00
261 CANDIN MIHAI HD46 Simeria Orastie 904443 1 0 0.00
262 SANMARTINEAN GIGI HD50 Simeria Orastie 910197 4 0 0.00
263 GROZA OCTAVIAN HD55 Simeria Orastie 906135 4 0 0.00
264 SCHAVEL FERDINAND HD6 Simeria Simeria 893000 1 0 0.00
265 MACARIE VIOREL HD92 Simeria Hunedoara 890274 3 0 0.00
266 MUSTEA TOADER HD95 Simeria Hunedoara 890527 3 0 0.00
267 GERGEN CSABA HR33 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 1033626 5 0 0.00
268 KEREKES ARPAD HR36 Sighisoara Martinis 1041295 2 0 0.00
269 ORBAN ANDRAS HR42 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 1031995 2 0 0.00
270 SEBESTYEN ARPAD HR48 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 1032913 3 0 0.00
271 SZASZ ROBERT HR53 Sighisoara Satu Mare 1029460 3 0 0.00
272 BALAZS KRISZTINA HR60 Sighisoara Satu Mare 1036150 4 0 0.00
273 DAN PAVEL MM19 Cluj Baia Sprie 872489 3 0 0.00
274 TARTA NICOLAE MM3 Cluj Baia Mare 861723 5 0 0.00
275 BALKO TAMAS MM34 Cluj Baia Mare 863661 7 0 0.00
276 DANCI MIHAI MM75 Cluj Baia Mare 863361 5 0 0.00
277 BURUIAN GAVRIL MM76 Cluj Baia Sprie 872466 3 0 0.00
278 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 1005261 6 0 0.00
279 MIRCEA O MS109 Sighisoara Targu Mures 972171 1 0 0.00
280 CAMPEAN MIRCEA EL MS111 Sighisoara Targu Mures 969533 3 0 0.00
281 MOLDOVAN I MS121 Sighisoara Targu Mures 974169 5 0 0.00
282 MORAR MIHAI MS127 Sighisoara Reghin 970739 2 0 0.00
283 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 1006066 2 0 0.00
284 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 1041106 2 0 0.00
285 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 1049053 2 0 0.00
286 IVAN MARIA DENISA MS29 Sighisoara Sighisoara 1003099 1 0 0.00
287 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 1002009 2 0 0.00
288 DEPNER F MS43 Sighisoara Targu Mures 920239 3 0 0.00
289 BENCZE JANOS MS46 Sighisoara Targu Mures 971087 2 0 0.00
290 FRISS ZOLTAN MS54 Sighisoara Targu Mures 971543 2 0 0.00
291 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 973791 3 0 0.00
292 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 1001840 3 0 0.00
293 GLIGA ADRIAN MS69 Sighisoara Ibanesti 994874 1 0 0.00
294 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 971285 1 0 0.00
295 ROSCA VALERIU MS81 Sighisoara Reghin 970329 4 0 0.00
296 GREAB ALEX MS87 Sighisoara Reghin 968309 7 0 0.00
297 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 1006245 3 0 0.00
298 COSTA DANUT SORIN MS98 Sighisoara Ibanesti 994216 2 0 0.00
299 LUNGU GHEORGHE SB15 Alba Iulia Sibiu 974875 9 0 0.00
300 DAJU VASILE SB16 Alba Iulia Sura Mare 974825 2 0 0.00
301 VINTILA EUGEN SB20 Alba Iulia Sibiu 974737 5 0 0.00
302 BIRSAN LUCIAN SB24 Alba Iulia Sibiu 974623 2 0 0.00
303 HUZU ANDREI SB4 Alba Iulia Sibiu 977810 5 0 0.00
304 NASTURE GHEORGHE SB69 Alba Iulia Talmaciu 973621 4 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN