reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 17 / Organizator: Hunedoara
CATEGORIA - FOND+MARATON
11.07.2008 - Wurzburg
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 11.07.2008 14:30
PORUMBEI ANGAJATI: 2521
PORUMBEI CLASATI: 504
NR. COLUMBOFILI: 542
PRIMUL PORUMBEL: PETO JANOSOradea452702200613:59:49940.1710
ULTIMUL PORUMBEL: BLAGA GHEORGHEOradea225531200517:50:3175.5898
DATA_RASARIT_APUS: 11.07.2008_05:15_21:35 / 12.07.2008_05:16_21:35 / 13.07.2008_05:17_21:34 / 14.07.2008_05:18_21:33 / 15.07.2008_05:19_21:32 / 16.07.2008_05:20_21:32 / 17.07.2008_05:21_21:31 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 PETO JANOS BH574 Oradea Oradea 930600 14 6 7.94
2 PARCALAB+BODOG BH556 Oradea Oradea 935756 7 4 11.11
3 ERDEI PAUL SM1 Oradea Satu Mare 971698 30 17 19.43
4 BERES VASILE SM36 Oradea Satu Mare 969162 5 3 19.83
5 ROTH STEFAN SM69 Oradea Carei 944704 50 32 22.21
6 CAVASI STEFAN SM19 Oradea Satu Mare 969371 4 3 27.77
7 PERVA IOSIF TM138 Simeria Ghiroda 958665 5 4 37.28
8 BIRO+TIRTEA BH545 Oradea Oradea 936217 4 2 37.29
9 DONCA GHEORGHE SM9 Oradea Satu Mare 970050 5 3 46.02
10 MICLOS IOAN BH542 Oradea Oradea 934689 21 8 51.96
11 STAN M.+ ILIE M. TM22 Simeria Timisoara 955143 5 4 55.13
12 GRAUR OVIDIU BH539 Oradea Cihei 938610 5 2 63.86
13 URSU DANIEL HD132 Simeria Cugir 1092075 5 2 67.83
14 FLOREA TEODOR AR109 Oradea Arad 936275 4 3 68.62
15 FAM. LUCACI BH546 Oradea Oradea 930928 5 2 71.79
16 TIMPA DANIEL CS7 Simeria Resita 1029082 9 2 74.58
17 POP DAN SM17 Oradea Satu Mare 971925 10 3 76.55
18 KOVACS VIKTOR SM77 Oradea Vadu Crisului 976770 4 3 87.66
19 ONODI VASILE SM67 Oradea Carei 944842 15 8 87.66
20 LAKATOS ZOLTAN BH564 Oradea Biharia 927877 5 3 87.67
21 RUSU FLORIN AR100 Oradea Ch. Cris 933667 2 2 89.65
22 BACOS TRAIAN AR41 Oradea Ch. Cris 933553 6 2 96.79
23 DAN VASILE BN42 Alba Iulia Dej 1067442 10 3 96.79
24 CORONDAN CORNEL SM63 Oradea Carei 944607 10 4 99.16
25 RAUCSINA TIBERIU SM75 Oradea Carei 945238 25 6 109.88
26 HALMAGEAN CLAUDIU AR16 Oradea Ineu 960736 5 4 111.07
27 GOMBOS+HAVA BH567 Oradea Oradea 930946 6 2 112.66
28 PAPP GAVRIL SM54 Oradea Carei 946050 3 3 115.83
29 ISPAS IOAN NICOLAE AA1 Alba Iulia Columba Aiud 1093336 6 3 121.38
30 SZUCS SANDOR SJ16 Oradea Zalau 1007195 6 3 132.49
31 BIRSAN LUCIAN SB24 Alba Iulia Sibiu 1148411 4 2 135.26
32 NEMETI ZOLTAN SM73 Oradea Carei 944884 12 8 137.64
33 CARCU MIRCEA BN1 Alba Iulia Bistrita 1110370 5 2 138.83
34 FULGE RADU AR66 Oradea Covasint 954214 5 3 141.61
35 ZBIRCE+BROIZAN BH543 Oradea Oradea 932376 5 2 141.61
36 BALAJTI+FILIP BH558 Oradea Oradea 931531 6 4 144.39
37 TUNYOGI ZOLTAN BH551 Oradea Oradea 934246 21 9 147.95
38 ZAHARIA ILIE TM16 Simeria Timisoara 954353 5 3 151.13
39 NASTASE CODRUT AR92 Oradea Ch. Cris 933845 7 4 155.89
40 MOLDOVAN VIOREL CJ62 Alba Iulia Cluj-napoca 1061332 5 3 161.44
41 BARBUR + MIHAI HD135 Simeria Cugir 1092386 2 2 165.81
42 SZABO ZOLTAN HR51 Alba Iulia Feliceni 1202322 6 3 169.78
43 CHEREJI IOAN BH547 Oradea Oradea 929798 17 6 170.96
44 JIROS VIOREL BH549 Oradea Oradea 930583 5 3 184.85
45 ZLIBUT+SANTA BH540 Oradea Oradea 935800 7 4 199.92
46 TIMBUS COSMIN AA78 Alba Iulia Cimpia Turzii 1092270 6 2 208.25
47 IEPURE IOAN AA9 Alba Iulia Maraton Aiud 1095805 8 3 213.01
48 OLAR BOGDAN TM137 Simeria Timisoara 957958 5 2 214.20
49 GRUITA REMUS HD90 Simeria Hunedoara 1066292 8 4 216.97
50 BALEANU SI BALBA CS327 Simeria 1028481 8 2 219.76
51 TOTH IOSIF BH517 Oradea Vadu-crisului 976115 4 2 221.34
52 BUNA IONEL CS329 Simeria 1030167 9 4 233.64
53 FURCA RADU HD118 Simeria Cristur 1062785 5 2 235.62
54 BIRTALAN LASZLO MS23 Alba Iulia Sighisoara 1174588 4 2 236.81
55 BAGOSI CSABA SJ22 Oradea Zalau 983417 4 2 240.38
56 MATEI HORIA AB23 Alba Iulia Blaj 1108276 10 2 247.91
57 ONICEANU IULIAN CS314 Simeria 1046215 9 4 247.92
58 POP V. DANIEL CJ46 Alba Iulia Cluj-napoca 1062421 3 2 250.69
59 CURE & DOSTETEAN HD3 Simeria Simeria 1065105 14 5 252.67
60 GIOSAN DAN AB18 Alba Iulia Alba Iulia 1101256 3 2 257.83
61 ANDREVICI MLADEN TM311 Simeria 1046229 5 3 268.94
62 VANCEA SORIN HD215 Simeria Simeria 1063347 6 2 270.13
63 KELEMEN CSABA MS93 Alba Iulia Reghin 1140559 8 2 272.11
64 GUIU PAVALAS AR83 Oradea Ch. Cris 933124 7 4 273.70
65 ROATIS DAN SM38 Oradea Satu Mare 970380 3 2 274.89
66 ALDEA IOSIF AB1 Alba Iulia Alba Iulia 1093551 3 2 284.81
67 CIORBA&GRAEF BN2 Alba Iulia Bistrita 1110797 30 7 293.53
68 FATUSAN ILIE AA51 Alba Iulia Turda 1084300 5 2 313.37
69 BLAGA GHEORGHE BH563 Oradea Oradea 930503 10 5 337.56
70 BALLA KALMAN BH525 Oradea Marghita 949404 15 6 0.00
71 BALEA BOGDAN CS328 Simeria 1030940 14 5 0.00
72 TARAU DANUT SJ2 Oradea Zalau 1006518 18 5 0.00
73 GOLBAN DANIEL CJ21 Alba Iulia Huedin 1018536 22 3 0.00
74 MEZO JANOS MM64 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1042686 25 3 0.00
75 VASARHELYI IOSIF SM10 Oradea Satu Mare 973161 7 3 0.00
76 OLAR AUGUSTIN AA12 Alba Iulia Ciumbrud 1095427 14 2 0.00
77 CODAU VICTOR AB75 Alba Iulia Blaj 1112978 15 2 0.00
78 HEBIAN IOAN AB79 Alba Iulia Blaj 1118100 10 2 0.00
79 BAN CIPRIAN AR73 Oradea Sintea Mare 938805 8 2 0.00
80 SEST ION CS354 Simeria 1002124 9 2 0.00
81 MIKULAS BELA SM62 Oradea Carei 946567 10 2 0.00
82 ZUBA LUCIAN TM43 Simeria Ghiroda 958546 9 2 0.00
83 BARA STEFAN AA19 Alba Iulia Aiud 1091593 4 1 0.00
84 MAFTEI CRISTIAN AA27 Alba Iulia Turda 1085190 2 1 0.00
85 SUCIU VALENTIN AA33 Alba Iulia Decea 1091446 2 1 0.00
86 KOBLE TIBERIU AA4 Alba Iulia 1/2 Aiud 1095574 10 1 0.00
87 RUSU P RARES AA63 Alba Iulia Turda 1086410 1 1 0.00
88 ZAHAN MIHAIL AA74 Alba Iulia Turda 1085170 3 1 0.00
89 CSIPIPAL DUMITRU AB12 Alba Iulia Alba Iulia 1097749 3 1 0.00
90 DAVID DANIEL AB14 Alba Iulia Alba Iulia 1097665 3 1 0.00
91 GHENESCU RAZVAN AB17 Alba Iulia Alba Iulia 1095607 3 1 0.00
92 ALDEA MIHAI AB2 Alba Iulia Alba Iulia 1093120 3 1 0.00
93 GOTIA COSMIN AB20 Alba Iulia Alba Iulia 1093421 3 1 0.00
94 JIBOTEAN CALIN AB22 Alba Iulia Alba Iulia 1095481 6 1 0.00
95 MEDRIS CALIN AB24 Alba Iulia Alba Iulia 1099504 4 1 0.00
96 SZIGETI STEFAN AB46 Alba Iulia Alba Iulia 1095125 3 1 0.00
97 HUZU ALEXANDRU AB49 Alba Iulia Sebes 1099957 1 1 0.00
98 MUNTEAN MIRCEA AB50 Alba Iulia Sebes 1099108 2 1 0.00
99 MOGA NICOLAE AB59 Alba Iulia Sebes 1099340 5 1 0.00
100 STRICAT CORNEL AB64 Alba Iulia Sebes 1099639 1 1 0.00
101 ENYEDI TIBERIU AB77 Alba Iulia Blaj 1112369 5 1 0.00
102 SAVU FLORIN AB86 Alba Iulia Blaj 1143942 4 1 0.00
103 SPATAR IOAN AB88 Alba Iulia Blaj 1144257 2 1 0.00
104 SZEKEY MIKLOS AB91 Alba Iulia Blaj 1112251 2 1 0.00
105 DEFFERT DAN AR33 Oradea Lipova 965969 1 1 0.00
106 BORDIANU STELIAN AR46 Oradea Semlac 914031 5 1 0.00
107 COSTEA BOGDAN AR64 Oradea Covasint 953987 2 1 0.00
108 BRAGEA GHEORGHE AR77 Oradea Ch. Cris 931854 3 1 0.00
109 FAM. TUNDUC BH501 Oradea Grosi 970536 3 1 0.00
110 BAICAN FLORIN BH507 Oradea Marghita 948697 3 1 0.00
111 FILDAN IONUT+VLADUT BH521 Oradea Grosi 970981 6 1 0.00
112 BRUDASCA+CRET BH526 Oradea Pestis 965448 6 1 0.00
113 DOMOCOS ADRIAN BH531 Oradea Remetea 975812 2 1 0.00
114 POP COTUNA GABRIEL BH534 Oradea Oradea 936054 2 1 0.00
115 COSTE OCTAVIAN BH535 Oradea Oradea 932808 7 1 0.00
116 COSMA TURC VIOREL BH541 Oradea Oradea 932677 3 1 0.00
117 VANCEA FLAVIUS BH550 Oradea Oradea 931270 8 1 0.00
118 SZTANYIK IONUT BH553 Oradea Oradea 931331 1 1 0.00
119 LUTAS+DACIN BH554 Oradea Oradea 934269 5 1 0.00
120 SOTIUT DOREL BH557 Oradea Oradea 935062 12 1 0.00
121 RUHA EMERIC BH559 Oradea Biharia 928038 5 1 0.00
122 CHISBORA IOAN BH560 Oradea Oradea 935272 5 1 0.00
123 VLASIN GAVRILA BN24 Alba Iulia Bistrita 1110825 17 1 0.00
124 MARCU DUMITRU BN37 Alba Iulia Bistrita 1111166 7 1 0.00
125 BUCUR OCTAVIAN BN9 Alba Iulia Bistrita 1111966 6 1 0.00
126 ZAMFIR SORIN BV102 Alba Iulia Fagaras 1205802 5 1 0.00
127 STOIAN GHEORGHE BV121 Alba Iulia Victoria 1192709 24 1 0.00
128 CHEPTEA CLAUDIU BV70 Alba Iulia Fagaras 1205109 5 1 0.00
129 SENDRUC GHEORGHE BV93 Alba Iulia Fagaras 1206460 5 1 0.00
130 STREZA NICOLAE EUGEN BV97 Alba Iulia Dridif 1200381 3 1 0.00
131 ESZEKI FRANCISC CJ13 Alba Iulia Tureni 1076449 2 1 0.00
132 COZAC IOAN CJ6 Alba Iulia Cluj-napoca 1063605 9 1 0.00
133 ZAMFIR MIHAI CJ60 Alba Iulia Cluj-napoca 1060746 2 1 0.00
134 CARAGEA ION CS307 Simeria 1023948 5 1 0.00
135 BUTEALA NICOLAE CS308 Simeria 1030849 4 1 0.00
136 STINGU VASILE CS313 Simeria 1033640 9 1 0.00
137 AILISOAE GHEORGHE CS318 Simeria 1040654 3 1 0.00
138 TILCA PAVEL CS330 Simeria 1031202 5 1 0.00
139 CRISTICI LUCA CS339 Simeria 1015000 3 1 0.00
140 JURJ ILIA CS353 Simeria 1046741 3 1 0.00
141 BORONTIS AUREL CS355 Simeria 1011136 5 1 0.00
142 PAPP ANDREI HD106 Simeria Cristur 1062250 4 1 0.00
143 PILT CORNEL HD11 Simeria Simeria 1077568 7 1 0.00
144 MARINCAS RADU HD122 Simeria Cugir 1092699 2 1 0.00
145 SCHADI FELLINI HD124 Simeria Cugir 1092214 3 1 0.00
146 MICU ADRIAN ALEXANDRU HD125 Simeria Cugir 1092805 7 1 0.00
147 MUNTEANU ADRIAN HD129 Simeria Cugir 1093354 5 1 0.00
148 PINCA LAURENTIU HD133 Simeria Cugir 1092112 5 1 0.00
149 NEGHIU CORNEL HD136 Simeria Cugir 1092617 2 1 0.00
150 JOSAN NICOLAE HD137 Simeria Cugir 1092786 1 1 0.00
151 JIBOTEAN FLORIN 1 HD158 Simeria Cugir 1092782 1 1 0.00
152 FAUR CRISTIAN HD175 Simeria Brad 1038005 1 1 0.00
153 OPRUT PETRU HD185 Simeria Brad 1047977 4 1 0.00
154 PASCA GHEORGHE HD198 Simeria Brad 1043765 7 1 0.00
155 CARA PAVEL HD20 Simeria Bacia 1069835 8 1 0.00
156 PREIAN DUMITRU HD272 Simeria Petrosani 1113124 1 1 0.00
157 NEGUESCU MIRCEA HD37 Simeria Bacia 1071583 2 1 0.00
158 TODORAN DANI HD52 Simeria Orastie 1079810 2 1 0.00
159 GROZA OCTAVIAN HD55 Simeria Orastie 1080347 8 1 0.00
160 GERGEN CSABA HR33 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 1203086 4 1 0.00
161 PAPP ZSOLT HR43 Alba Iulia Satu Mare 1206880 4 1 0.00
162 SIMO S.JANOS HR50 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 1201259 10 1 0.00
163 MOCANU CONSTANTIN MM13 Alba Iulia Baia Mare 1029093 4 1 0.00
164 DAN PAVEL MM19 Alba Iulia Baia Sprie 1037842 3 1 0.00
165 VISOVAN MIHAI MM31 Alba Iulia Baia Mare 1029468 5 1 0.00
166 POP ROMI MM35 Alba Iulia Tautii Magheraus 1020516 4 1 0.00
167 FICZAI ANDRAS MM54 Alba Iulia Ocna Sugatag 1050526 15 1 0.00
168 NAVODARSZKI CARLIE MM68 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1041359 5 1 0.00
169 PAPP FRANCISC MM8 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1043811 3 1 0.00
170 DRULEAC IGOR MM81 Alba Iulia Bocicoiu Mare 1048123 5 1 0.00
171 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Alba Iulia Capusu De Campie 1126625 5 1 0.00
172 JOZSEF EDUARD MS17 Alba Iulia Sighisoara 1173254 4 1 0.00
173 JOZSEF ARPAD MS18 Alba Iulia Sighisoara 1173265 5 1 0.00
174 HEGYI MIHALY MS31 Alba Iulia Sovata 1173780 9 1 0.00
175 PETREA IONUT MS63 Alba Iulia Ibanesti 1156616 2 1 0.00
176 MOSORA + PUPAZA MS7 Alba Iulia Sighisoara 1174072 4 1 0.00
177 NICUSAN VASILE MS89 Alba Iulia Reghin 1138999 4 1 0.00
178 NICOARA IOAN SB13 Alba Iulia Sibiu 1148269 6 1 0.00
179 CIRCIUMARU EMIL SB14 Alba Iulia Selimbar 1151490 6 1 0.00
180 MARINA IOAN SB26 Alba Iulia Sibiu 1146182 5 1 0.00
181 SECRIANU CRISTI SB3 Alba Iulia Selimbar 1151304 5 1 0.00
182 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Alba Iulia Sibiu 1149716 5 1 0.00
183 MUNTEANU VASILE SB67 Alba Iulia Sibiu 1151252 5 1 0.00
184 DIAC GHEORGHE SB73 Alba Iulia Medias 1147538 5 1 0.00
185 MARE PAUL SJ38 Oradea Zalau 1006960 3 1 0.00
186 KUI GHEORGHE SJ4 Oradea Zalau 1006846 6 1 0.00
187 CROITORU MIHAI SJ8 Oradea Zalau 1014013 2 1 0.00
188 SABAU MARIUS SM20 Oradea Satu Mare 973217 7 1 0.00
189 BOYTHE MIHAI SM31 Oradea Odoreu 978347 3 1 0.00
190 BORSI DANIEL SM45 Oradea Odoreu 978834 5 1 0.00
191 ERDELYI VASILE SM48 Oradea Satu Mare 970208 5 1 0.00
192 BUDAI ANDREI SM51 Oradea Carei 945353 6 1 0.00
193 CSIZMA LUDOVIC SM55 Oradea Sanmiclaus 957039 11 1 0.00
194 GYORGYDEAK IOSIF SM58 Oradea Carei 945014 2 1 0.00
195 POP AUGUSTIN SM65 Oradea Carei 946050 2 1 0.00
196 HALASZ ALEXANDRU SM78 Oradea Vadu Crisului 980992 4 1 0.00
197 HASAS IOAN SM79 Oradea Vadu Crisului 980518 7 1 0.00
198 SAMAON ION TM74 Simeria Costeiu 998054 10 1 0.00
199 IORGOVAN NICOLAE TM76 Simeria Lugoj 1003465 4 1 0.00
200 IEPURE PAMFIL AA102 Alba Iulia Ciumbrud 1095428 3 0 0.00
201 BUTA IOAN AA107 Alba Iulia Aiud 1091341 3 0 0.00
202 DUMA FLORIN AA114 Alba Iulia Copaceni 1080110 1 0 0.00
203 SZABO MIHAIL AA117 Alba Iulia Aiud 1092184 7 0 0.00
204 SPANIOL VIOREL AA119 Alba Iulia Aiud 1095815 2 0 0.00
205 CETEAN IANCU AA139 Alba Iulia Teius 1094467 5 0 0.00
206 RANCA EMIL AA2 Alba Iulia Columba Aiud 1000000 2 0 0.00
207 BERAR DANIEL AA26 Alba Iulia Cimpia Turzii 1092410 3 0 0.00
208 VANCEA MARCEL AA3 Alba Iulia 1/2 Aiud 1095898 4 0 0.00
209 GASPAR L. AA41 Alba Iulia Aiud 1092024 4 0 0.00
210 CIUNGAN IOAN AA44 Alba Iulia Aiud 1090815 4 0 0.00
211 MOCAN LUCIAN AA49 Alba Iulia Copaceni 1079900 4 0 0.00
212 BUD ROMULUS AA54 Alba Iulia Turda 1094000 2 0 0.00
213 COTARLA SORIN AA56 Alba Iulia Copaceni 1080500 4 0 0.00
214 CARPINEANU FLAVIO AA57 Alba Iulia Turda 1084270 4 0 0.00
215 RANCA IOAN AA6 Alba Iulia Columba Aiud 1093336 5 0 0.00
216 KANTOR MIHAIL AA61 Alba Iulia Turda 1083460 4 0 0.00
217 MOLNAR MIHAI AA67 Alba Iulia Turda 1093930 3 0 0.00
218 MANEA FLORIN AA7 Alba Iulia Maraton Aiud 1092265 2 0 0.00
219 SOCACIU AURELIAN AA80 Alba Iulia Turda 1081080 3 0 0.00
220 LAURENTIU POMPEI AA86 Alba Iulia Ludus 1113580 1 0 0.00
221 RUSU SEBASTIAN AA90 Alba Iulia Turda 1094480 2 0 0.00
222 ARION SORIN AA99 Alba Iulia Ocna Mures 1097717 1 0 0.00
223 COSMA ALEXANDRU AB10 Alba Iulia Alba Iulia 1099293 3 0 0.00
224 TIUTIU AUREL + HORATIU AB101 Alba Iulia Aiud 0 9 0 0.00
225 FILA ALEXANDRU AB105 Alba Iulia Abrud 1058604 2 0 0.00
226 NEGRU DANIEL LUCIAN AB107 Alba Iulia Abrud 1050885 4 0 0.00
227 LEAH DORIN AB108 Alba Iulia Abrud 1048604 1 0 0.00
228 PAVEN CALIN AB112 Alba Iulia Abrud 1045697 2 0 0.00
229 JOLDES COSMIN AB115 Alba Iulia Campeni 1045911 1 0 0.00
230 ILEA OLIMPIU EMIL AB120 Alba Iulia Campeni 1046248 1 0 0.00
231 JOSAN EUGEN AB122 Alba Iulia Alba Iulia 1000000 2 0 0.00
232 CUTEAN IOAN AB13 Alba Iulia Alba Iulia 1093225 3 0 0.00
233 ANGHEL NICOLAE AB3 Alba Iulia Alba Iulia 1094868 5 0 0.00
234 PETRUSEL DAN AB30 Alba Iulia Alba Iulia 1094565 1 0 0.00
235 STANILA MIRCEA AB37 Alba Iulia Alba Iulia 1100000 3 0 0.00
236 MOISE GHEORGHE AB42 Alba Iulia Alba Iulia 1095078 2 0 0.00
237 ONETIU NICOLAE AB52 Alba Iulia Sebes 1101078 5 0 0.00
238 SIMILIE GHEORGHE AB57 Alba Iulia Sebes 0 4 0 0.00
239 STRICAT VIRGIL AB58 Alba Iulia Sebes 1038364 4 0 0.00
240 ROSU I.RAZVAN AB61 Alba Iulia Sebes 1099435 2 0 0.00
241 GABAN IOAN AB78 Alba Iulia Blaj 1000000 3 0 0.00
242 PACURAR COSMIN AB84 Alba Iulia Blaj 1107228 4 0 0.00
243 TILEA IOAN AB92 Alba Iulia Blaj 1112355 5 0 0.00
244 VASILE GHEORGHE AB93 Alba Iulia Blaj 1112248 6 0 0.00
245 VASILE CRISTINEL AG188 Oradea Costesti 940000 2 0 0.00
246 SARAC IOAN AR101 Oradea Santana 940000 3 0 0.00
247 TRINC + GALOS AR106 Oradea Craiva 940000 4 0 0.00
248 MARTA DANIEL AR117 Oradea Ineu 940000 5 0 0.00
249 BUDISAN DANIEL AR21 Oradea Soimos 940000 2 0 0.00
250 BRAD OVIDIU AR29 Oradea Paulis 940000 1 0 0.00
251 SOIMOSAN MIHAI AR53 Oradea Arad 940000 4 0 0.00
252 JULA ROMEO AR86 Oradea Ineu 940000 1 0 0.00
253 MONEA+TANI BH503 Oradea Pestis 964847 5 0 0.00
254 SITERI PAUL BH505 Oradea Ineu De Cris 944391 14 0 0.00
255 LUCA OVIDIU BH508 Oradea Pestis 964972 2 0 0.00
256 JURCA+GARDAN BH509 Oradea Grosi 971555 5 0 0.00
257 SZEKELI LEVENTE BH511 Oradea Marghita 948229 3 0 0.00
258 VARGA LEHEL BH512 Oradea Marghita 949818 5 0 0.00
259 LUP CLAUDIU BH527 Oradea Astileu 966973 2 0 0.00
260 MASCAS FLORIN BH529 Oradea Baleni 985423 2 0 0.00
261 ISTOC COSMIN BH533 Oradea Meziad 982556 1 0 0.00
262 STOKKER LADISLAU BH538 Oradea Oradea 933759 3 0 0.00
263 AVRAM NELU BH555 Oradea Oradea 951539 7 0 0.00
264 DEAC+COPIL BH561 Oradea Oradea 950678 3 0 0.00
265 GERGELY VASILE BH562 Oradea Biharia 940000 5 0 0.00
266 LORENCZ ALEXANDRU BH568 Oradea Oradea 933630 15 0 0.00
267 TAR TIBOR BH570 Oradea Oradea 928325 6 0 0.00
268 PUSZTAI ZOLTAN BH572 Oradea Oradea 933231 4 0 0.00
269 PETO GRIGORE BH573 Oradea Oradea 928843 2 0 0.00
270 POP CIPRIAN BN10 Alba Iulia Unirea 1110000 6 0 0.00
271 TRIFAN MIHAI BN14 Alba Iulia Unirea 1110000 8 0 0.00
272 TRIFAN ALEXANDER BN15 Alba Iulia Unirea 1110000 3 0 0.00
273 CHITUL NICOLE BN16 Alba Iulia Nasaud 1110000 5 0 0.00
274 GREC GHEORGHE BN17 Alba Iulia Borsa 1110000 4 0 0.00
275 TOGOE LUCIAN BN25 Alba Iulia Bistrita 1110000 5 0 0.00
276 KISS IULIU BN29 Alba Iulia Gherla 1110000 2 0 0.00
277 IUSAN&STEFANESCU BN3 Alba Iulia Ghinda 1113333 2 0 0.00
278 ION DORU BN30 Alba Iulia Gherla 1073397 3 0 0.00
279 ZAGONI STEFAN BN38 Alba Iulia Dej 1110000 3 0 0.00
280 BUCUR ALIN BN4 Alba Iulia Bistrita 1110000 7 0 0.00
281 FLOREA REMUS BN40 Alba Iulia Dej 1110000 5 0 0.00
282 COSTIN VASILE BN46 Alba Iulia Bistrita 1111183 2 0 0.00
283 ANCU DAN BN48 Alba Iulia Budacu De Jos 1110000 4 0 0.00
284 TANKO TIBOR BN5 Alba Iulia Saratel 1107239 3 0 0.00
285 OTVOS ALEXANDRU BN6 Alba Iulia Lechinta 1110000 5 0 0.00
286 TANASE IULIAN BV100 Alba Iulia Victoria 1191927 6 0 0.00
287 GHIB MIHEA BV112 Alba Iulia Beclean 1202389 8 0 0.00
288 BUITAN LAURENTIU BV114 Alba Iulia Dridif 1200143 1 0 0.00
289 COZMA ALEXANDRU BV124 Alba Iulia Beclean 1100000 4 0 0.00
290 BARSAN CORNEL BV67 Alba Iulia Dridif 1200265 4 0 0.00
291 CRETU SORIN BV77 Alba Iulia Dridif 1200342 2 0 0.00
292 NEAMTU NICOLAE BV84 Alba Iulia Sebes 1215856 5 0 0.00
293 OPRIS LUCIAN BV87 Alba Iulia Victoria 1200000 5 0 0.00
294 POPA MIHAI BV89 Alba Iulia Sambata. 1100000 5 0 0.00
295 POPA MIRCEA BV90 Alba Iulia Fagaras 1205343 2 0 0.00
296 ROSU GHEORGHE. BV92 Alba Iulia Dridif 1998243 4 0 0.00
297 STANISLAV LUCIAN BV95 Alba Iulia Oltet 1192693 3 0 0.00
298 DUMITRAS LUCIAN CJ11 Alba Iulia Cluj-napoca 1062341 10 0 0.00
299 FLUIERAS IOAN CJ16 Alba Iulia Cluj-napoca 1000000 8 0 0.00
300 GHERMAN CALIN CJ20 Alba Iulia Floresti 1056747 2 0 0.00
301 JUCAN REMUS CJ25 Alba Iulia Cluj-napoca 1065444 2 0 0.00
302 KEREKES MIHAI CJ26 Alba Iulia Cluj-napoca 1063427 2 0 0.00
303 LUPERDEAN VLAD CJ29 Alba Iulia Cluj-napoca 1071974 2 0 0.00
304 LAPUSAN GHEORGHE CJ30 Alba Iulia Cluj-napoca 1000000 12 0 0.00
305 MARCHIS LUCIAN CJ31 Alba Iulia Cluj-napoca 1062062 3 0 0.00
306 MATEI STEFAN CJ33 Alba Iulia Dezmir 1070764 20 0 0.00
307 NAGY KALMAN CJ36 Alba Iulia Cluj-napoca 1000000 3 0 0.00
308 OLTEAN+BOBOS CJ38 Alba Iulia Cluj-napoca 1064282 2 0 0.00
309 PASCA PETRU CJ39 Alba Iulia Apahida 1072135 6 0 0.00
310 RACEAN ALEX&BOGDANA CJ45 Alba Iulia Cluj-napoca 1065320 2 0 0.00
311 CORPODEAN GHEORGHE CJ5 Alba Iulia Cluj-napoca 1059777 2 0 0.00
312 ROSU RADU CJ51 Alba Iulia Cluj-napoca 1061229 6 0 0.00
313 STRUGURAS PETRE CJ52 Alba Iulia Floresti 1055514 2 0 0.00
314 SIMON EMIL CJ53 Alba Iulia Floresti 1056411 2 0 0.00
315 TOROK FRANCISC CJ56 Alba Iulia Cluj-napoca 1060556 4 0 0.00
316 VARGA+FERENT CJ58 Alba Iulia Cluj-napoca 1062220 20 0 0.00
317 SZABO ALEXANDRU CJ61 Alba Iulia Cara 1076404 8 0 0.00
318 COZMA STEFAN CJ7 Alba Iulia Apahida 1072366 3 0 0.00
319 CIUNT SORIN CJ8 Alba Iulia Cluj-napoca 1000000 5 0 0.00
320 CHERA & TOADER CS20 Simeria Resita 1023384 3 0 0.00
321 PERCEA GHEORGHE CS304 Simeria 1028641 11 0 0.00
322 GRANGURE RELU CS306 Simeria 1025815 8 0 0.00
323 POPESCU IOAN CS312 Simeria 1048699 2 0 0.00
324 TANTARIU+MARISESCU CS319 Simeria 1020822 2 0 0.00
325 DOBAN COSMIN CS323 Simeria 1023701 4 0 0.00
326 TIMISAN ALIN CS325 Simeria 1046768 1 0 0.00
327 BURCIU DANIEL CS326 Simeria 1083718 4 0 0.00
328 LUCHICI GENU CS342 Simeria 1011614 7 0 0.00
329 DIMCEA ION CS343 Simeria 1020645 3 0 0.00
330 ZAHARIA DAN CRISTIAN CS344 Simeria 956000 3 0 0.00
331 BOJIN LIVIU CS345 Simeria 1000000 1 0 0.00
332 STREANGA + HRUDEI CS346 Simeria 1000000 1 0 0.00
333 BRANESCU GHEORGHE CS347 Simeria 1042542 1 0 0.00
334 ARDELEAN IOAN CS348 Simeria 1046919 2 0 0.00
335 LUNGU VALENTIN CS349 Simeria 1011059 3 0 0.00
336 MARTA ACHIM CS350 Simeria 1013864 2 0 0.00
337 UDROAICA LAURENTIU CS351 Simeria 1000000 1 0 0.00
338 OPREA MARITESCU CS352 Simeria 1000000 1 0 0.00
339 PISLA DANIEL CS6 Simeria Resita 1027481 2 0 0.00
340 CANALAS GABRIEL CS8 Simeria Resita 1028709 2 0 0.00
341 CIUCUR ADRIAN CT42 Simeria Agigea 1000000 4 0 0.00
342 LEDAN LASZLO CV17 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 9 0 0.00
343 SZARAZ BELA CV18 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 5 0 0.00
344 SZARAZ AGNES CV19 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 2 0 0.00
345 FAZAKAS ATTILA CV211 Alba Iulia Varghis 1232261 7 0 0.00
346 KANYO LAZAR CV25 Alba Iulia Ozun 1000000 2 0 0.00
347 NAGY MIKLOS & CRISTINA CV3 Alba Iulia Lunca Calnicului 1000000 2 0 0.00
348 BALAZS LEVENTE CV32 Alba Iulia Ozun 1000000 2 0 0.00
349 SZANTO OLIVER CV44 Alba Iulia Valea Crisului 1000000 3 0 0.00
350 SANTA ANDRAS CV48 Alba Iulia Valea Crisului 1000000 5 0 0.00
351 RETYI LASZLO CV5 Alba Iulia Arcus 1000000 2 0 0.00
352 KARACSONY ERVIN CV52 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 3 0 0.00
353 BARABAS GERO CV56 Alba Iulia Ozun 1000000 3 0 0.00
354 ZSUNKULY ISTVAN CV66 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 7 0 0.00
355 PETER ARPAD CV69 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 3 0 0.00
356 BARABAS MIHALY CV72 Alba Iulia Zalan 1000000 6 0 0.00
357 INCZE LORAND CV86 Alba Iulia Bodoc 1000000 3 0 0.00
358 MARK ANTAL CV9 Alba Iulia Chilieni 1000000 2 0 0.00
359 MAR MIHALY CV96 Alba Iulia Sfantu Gheorghe 1000000 4 0 0.00
360 DANC MARIN HD100 Simeria Cristur 1000000 6 0 0.00
361 CRISAN ONISOR HD102 Simeria Cristur 1080384 1 0 0.00
362 CAPRINI ADRIAN HD105 Simeria Cristur 1000000 1 0 0.00
363 DARADICS ANDREI HD108 Simeria Cristur 1000000 2 0 0.00
364 DAVID CALIN HD113 Simeria Cristur 1000000 5 0 0.00
365 BELEA VICTOR HD114 Simeria Cristur 1000000 1 0 0.00
366 SZOPOS MIHAI HD115 Simeria Cristur 1000000 3 0 0.00
367 RUSU RAUL HD117 Simeria Cristur 1063965 1 0 0.00
368 SAVU FLORIN HD120 Simeria Cugir 1092075 2 0 0.00
369 BRATU GHEORGHE HD121 Simeria Cugir 1092728 1 0 0.00
370 MERCA FILIMON HD128 Simeria Cugir 1092099 4 0 0.00
371 BIRIS COSMIN HD139 Simeria Cugir 1092652 6 0 0.00
372 JIBOTEAN FLORIN HD141 Simeria Cugir 1093100 7 0 0.00
373 RATIU MUGUREL HD15 Simeria Simeria 1000000 3 0 0.00
374 SIMU NICOLAE HD160 Simeria Cugir 1091453 2 0 0.00
375 GABOR GABRIEL HD166 Simeria Simeria 1000000 1 0 0.00
376 SIM IOAN MARCEL HD180 Simeria Brad 1041146 2 0 0.00
377 STURZA DANIEL HD181 Simeria Brad 1040644 5 0 0.00
378 PRIPON MARIUS HD182 Simeria Brad 1041228 2 0 0.00
379 POTINTEU IONEL HD184 Simeria Brad 1040341 2 0 0.00
380 RADU NICOLAE HD189 Simeria Brad 1049584 1 0 0.00
381 POPA CALIN HD19 Simeria Bacia 1080735 2 0 0.00
382 COROIU PETRU HD193 Simeria Brad 1049842 1 0 0.00
383 LUPEA SI IVAN HD197 Simeria Brad 1040668 2 0 0.00
384 MOTICA HORIA HD200 Simeria Brad 1019404 3 0 0.00
385 RUDA ADRIAN HD204 Simeria Brad 1000000 2 0 0.00
386 DRAGAN ANDREI HD205 Simeria Brad 1082595 4 0 0.00
387 KISS MARCU HD206 Simeria Brad 1044009 1 0 0.00
388 CHIRICA PAUL HD208 Simeria Brad 1044198 4 0 0.00
389 IANC REMUS HD213 Simeria Simeria 1000000 3 0 0.00
390 GATA MARIUS HD216 Simeria Simeria 1000000 1 0 0.00
391 CARA TIBERIU HD22 Simeria Bacia 1000000 2 0 0.00
392 MESZAROS DANUT HD231 Simeria Brad 1020039 4 0 0.00
393 STURZA MIRCEA HD239 Simeria Cristur 1058847 3 0 0.00
394 DOT VALENTIN HD241 Simeria Cristur 1042566 5 0 0.00
395 ANDERLIK STEFAN HD244 Simeria Cristur 1000000 2 0 0.00
396 POPA FLORIN HD245 Simeria Cristur 1071361 5 0 0.00
397 BARBU ION EUGEN HD247 Simeria Cristur 1000000 1 0 0.00
398 MUNTEANU PETRU HD255 Simeria Bacia 1043996 2 0 0.00
399 DAVID RAZVAN HD256 Simeria Brad 1064009 3 0 0.00
400 FOLOTI GHEORGHE HD257 Simeria Petrosani 1000000 1 0 0.00
401 GHIURA STEFAN HD259 Simeria Petrosani 1115752 1 0 0.00
402 BLAJ DOREL HD26 Simeria Bacia 1062847 6 0 0.00
403 PRIAN MAXIM HD261 Simeria Petrosani 1117434 1 0 0.00
404 BARDAC GHEORGHE HD267 Simeria Petrosani 1000000 1 0 0.00
405 BREHA SORIN HD27 Simeria Bacia 1073227 8 0 0.00
406 KADAR IOSIF HD271 Simeria Petrosani 1115421 2 0 0.00
407 MOGA PETRU CIPRIAN HD294 Simeria Simeria 1050531 1 0 0.00
408 CRISTEA SABIN HD299 Simeria Petrosani 1091366 3 0 0.00
409 CIUCA LADISLAU HD30 Simeria Bacia 1061208 2 0 0.00
410 VLAD SORIN HD302 Simeria Brad 1028207 2 0 0.00
411 GIURA ILIE HD32 Simeria Bacia 1068706 2 0 0.00
412 HASAN SORIN HD33 Simeria Bacia 1066916 5 0 0.00
413 NEAMT PETRU HD36 Simeria Bacia 1068898 4 0 0.00
414 PADUREAN OVIDIU HD39 Simeria Bacia 1065328 2 0 0.00
415 PLESA AUREL HD40 Simeria Bacia 1060411 1 0 0.00
416 FARCAS BELA HD42 Simeria Bacia 1046213 3 0 0.00
417 CANDIN MIHAI HD46 Simeria Orastie 1078863 1 0 0.00
418 TOMESCU CRISTI HD47 Simeria Orastie 1080231 2 0 0.00
419 OPRA GHEORGHE HD48 Simeria Orstie 1078067 1 0 0.00
420 PASTIU DRAGOS HD51 Simeria Orastie 1082403 8 0 0.00
421 CRISAN MARIUS ORAS HD53 Simeria Orastie 1080384 3 0 0.00
422 IOSIF TEODOR HD54 Simeria Orastie 1080735 3 0 0.00
423 SCHAVEL FERDINAND HD6 Simeria Simeria 1000000 1 0 0.00
424 BALOSIN MIHAI HD68 Simeria Orastie 1082263 1 0 0.00
425 MIHAILEAN IOAN HD70 Simeria Orastie 1082277 1 0 0.00
426 CSERVID IOAN HD73 Simeria Hunedoara 1044011 1 0 0.00
427 CORPADE VIOREL HD74 Simeria Hunedoara 1065961 1 0 0.00
428 DANCIUC ION HD82 Simeria Hunedoara 1064023 8 0 0.00
429 POPA DOREL HD83 Simeria Hunedoara 1050288 3 0 0.00
430 FARCAS PETRU HD97 Simeria Cristur 1077121 4 0 0.00
431 BALAZS JOZSEF HR26 Alba Iulia Satu Mare 1205967 3 0 0.00
432 JAKAB ATTILA HR34 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 1201188 7 0 0.00
433 KIRALY FERENC HR37 Alba Iulia Odorheiu Secuiesc 1201891 5 0 0.00
434 SIMO DENES HR49 Alba Iulia Hoghia 1198705 2 0 0.00
435 SZASZ ROBERT HR53 Alba Iulia Satu Mare 1199233 2 0 0.00
436 BALAZS KRISZTINA HR60 Alba Iulia Satu Mare 1205967 2 0 0.00
437 FRATII CAPLEA MH1 Simeria Vrancea 1120614 8 0 0.00
438 SFETCU DORU MH11 Simeria Izvoru B 1115041 6 0 0.00
439 PLESOIANU ION MH15 Simeria Severin 1000000 8 0 0.00
440 ENISOR VALENTIN MM10 Alba Iulia Salsig 1013847 3 0 0.00
441 TOT NICOLAE MM28 Alba Iulia Baia Mare 1031439 4 0 0.00
442 TARTA NICOLAE MM3 Alba Iulia Baia Mare 1027247 4 0 0.00
443 BALKO ONE FARCAS MM33 Alba Iulia Baia Mare 1029231 1 0 0.00
444 BALKO TAMAS MM34 Alba Iulia Baia Mare 1029231 2 0 0.00
445 POP VERONICA MM36 Alba Iulia Tautii Magheraus 1020516 1 0 0.00
446 SOFRON MIRCEA MM37 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1042254 3 0 0.00
447 SOFRON LIA MM38 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 0 4 0 0.00
448 HOROTAN VASILE MM42 Alba Iulia Bozinta Mica 1018793 4 0 0.00
449 GRAUSAM GEZA MM48 Alba Iulia Baia Mare 1029012 2 0 0.00
450 COMAN VLAD MM50 Alba Iulia Baia Mare 1031431 5 0 0.00
451 MARUSCEAC VASILE MM52 Alba Iulia Craciunesti 1046200 2 0 0.00
452 CHIANA LUMINITA MM55 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1041359 2 0 0.00
453 CNOTEC ROMULUS MM56 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1043354 2 0 0.00
454 HOTIMA MIHAITA MM60 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1043114 2 0 0.00
455 KADAR ANTAL MM61 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1042600 4 0 0.00
456 MARIS ILUTA MM63 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1041320 3 0 0.00
457 MOTRUK MIHAI MM65 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1044350 4 0 0.00
458 STOICIUC PETRU MM72 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1000000 20 0 0.00
459 BURUIAN GAVRIL MM76 Alba Iulia Baia Sprie 1037740 2 0 0.00
460 ARBA VASILE MM77 Alba Iulia Sighetu Marmatiei 1041106 4 0 0.00
461 ROGOZ EUGEN MS1 Alba Iulia Sighisoara 1000000 8 0 0.00
462 SERBAN IOAN MS10 Alba Iulia Albesti 1000000 14 0 0.00
463 MIRCEA O MS109 Alba Iulia Targu Mures 1143147 1 0 0.00
464 CAMPEAN MIRCEA EL MS111 Alba Iulia Targu Mures 1140552 2 0 0.00
465 MARCU AUREL MS124 Alba Iulia Targu Mures 1125515 2 0 0.00
466 PINTEA IOAN MS15 Alba Iulia Albesti 1178119 2 0 0.00
467 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Alba Iulia Sighisoara 1178119 2 0 0.00
468 FILIP MIRCEA MS22 Alba Iulia Sighisoara 1174588 1 0 0.00
469 ROGOZ IASMIN MS3 Alba Iulia Sighisoara 1000000 2 0 0.00
470 ROSTAS GERGELY MS33 Alba Iulia Sovata 1174521 2 0 0.00
471 MOZES I MS39 Alba Iulia Targu Mures 1000000 3 0 0.00
472 COZMA D MS41 Alba Iulia Targu Mures 1140583 1 0 0.00
473 FRISS ZOLTAN MS54 Alba Iulia Targu Mures 1142592 1 0 0.00
474 MOSORA ROVIN MS6 Alba Iulia Sighisoara 1174072 4 0 0.00
475 GRAMA VALENTIN MS73 Alba Iulia Reghin 1139941 2 0 0.00
476 ROSCA VALERIU MS81 Alba Iulia Reghin 1139011 3 0 0.00
477 CHIRTES FLORIN MS83 Alba Iulia Reghin 1159280 1 0 0.00
478 GREAB ALEX MS87 Alba Iulia Reghin 1137088 8 0 0.00
479 SOMESAN TUDOR MS88 Alba Iulia Reghin 1156366 1 0 0.00
480 NAGY ADORJAN MS90 Alba Iulia Reghin 1141291 4 0 0.00
481 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Alba Iulia Albesti 1178258 2 0 0.00
482 VELICU DORU OT196 Alba Iulia Caracal 1000000 1 0 0.00
483 ISTRATE CONSTANTIN OT197 Alba Iulia Caracal 1000000 2 0 0.00
484 OPRISAN VALENTIN OT202 Alba Iulia Caracal 1000000 2 0 0.00
485 POPESCU PETRE OT204 Alba Iulia Caracal 1000000 1 0 0.00
486 TIRCOMNICU NICOLAE OT207 Alba Iulia Caracal 1000000 1 0 0.00
487 GORUN PAUL OT216 Alba Iulia Caracal 1000000 2 0 0.00
488 FRATII SANDU OT239 Alba Iulia Deveselu 1000000 1 0 0.00
489 MUSTATA DANIEL OT243 Alba Iulia Diosti 1000000 6 0 0.00
490 FRATII BARBU OT356 Alba Iulia Brancoveni 1200000 3 0 0.00
491 ROMAN CLAUDIU SB1 Alba Iulia Sibiu 1147906 3 0 0.00
492 TURUS TEOFIL SB108 Alba Iulia Medias 1148119 1 0 0.00
493 BARTUS ADRIAN SB11 Alba Iulia Cisnadie 1152643 4 0 0.00
494 HOLERGA IOAN SB12 Alba Iulia Selimbar 1151525 6 0 0.00
495 LUNGU GHEORGHE SB15 Alba Iulia Sibiu 1000000 6 0 0.00
496 DAJU VASILE SB16 Alba Iulia Sura Mare 1145350 3 0 0.00
497 PATAN IOAN SB18 Alba Iulia Talmaciu 1162650 5 0 0.00
498 VINTILA EUGEN SB20 Alba Iulia Sibiu 1000000 4 0 0.00
499 NEGREA ALEXANDRU SB21 Alba Iulia Sibiu 1000000 5 0 0.00
500 SANDER VALENTIN SB29 Alba Iulia Cisnadie 1153006 4 0 0.00
501 BORGHINA TOMA SB30 Alba Iulia Vurpar 1000000 1 0 0.00
502 HUZU ANDREI SB4 Alba Iulia Sibiu 1000000 5 0 0.00
503 OPRIS IOAN SB45 Alba Iulia Ocna Sibiului 1000000 8 0 0.00
504 BLAJAN GHEORGHE SB68 Alba Iulia Sibiu 1000000 4 0 0.00
505 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Alba Iulia Medias 1147343 6 0 0.00
506 CHIRA NICOLAE SB79 Alba Iulia Dumberaveni 1158580 2 0 0.00
507 SARATIAN LIVIU SB8 Alba Iulia Sibiu 1000000 3 0 0.00
508 FLOREA TOBIAS SB81 Alba Iulia Medias 1147116 9 0 0.00
509 HOLERGA DORU SB83 Alba Iulia Medias 1147434 2 0 0.00
510 MITRACHE DORIAN SB9 Alba Iulia Sibiu 1149716 3 0 0.00
511 BARABAS IOSIF SB91 Alba Iulia Dumbraveni 1158596 1 0 0.00
512 BENEA VIOREL SJ10 Oradea Zalau 940000 2 0 0.00
513 BOJAN HOREA SJ11 Oradea Zalau 940000 1 0 0.00
514 BACOS GELU SJ13 Oradea Zalau 940000 4 0 0.00
515 TAMASAN VASILE SJ14 Oradea Zalau 940000 2 0 0.00
516 NEMES ZSOLT SJ18 Oradea Zalau 940000 2 0 0.00
517 ANTONESCU CALIN SJ21 Oradea Zalau 940000 4 0 0.00
518 BOGDAN IONUT SJ3 Oradea Zalau 940000 2 0 0.00
519 DUDAS DIONISIE SJ35 Oradea Zalau 940 2 0 0.00
520 MEZEI ATILA SJ40 Oradea Zalau 940000 1 0 0.00
521 DRAGAN TUDOR SJ43 Oradea Zalau 940000 2 0 0.00
522 BAGOSI SANDOR SJ50 Oradea Zalau 940000 5 0 0.00
523 CRISTEA COSMIN SJ61 Oradea Zalau 940000 5 0 0.00
524 MIHAI GHEORGHE SM11 Oradea Satu Mare 972451 5 0 0.00
525 GHERGHEL IOAN SM13 Oradea Satu Mare 971349 5 0 0.00
526 BALLA ARNOLD SM33 Oradea Vetis 963811 11 0 0.00
527 CARAUSAN VASILE SM40 Oradea Odoreu 978551 5 0 0.00
528 COLTAN NICOLAE SM42 Oradea Vetis 966325 3 0 0.00
529 GYOKOS GAVRIL SM46 Oradea Satu Mare 970299 2 0 0.00
530 NAGY NICOLAE SM5 Oradea Satu Mare 972735 4 0 0.00
531 NAGY + VIRAGH SM56 Oradea Moftinu Mic 954800 4 0 0.00
532 KIRALY IMRE SM60 Oradea Valea Lui Mihai 917071 6 0 0.00
533 BIRNOIU NICU TM128 Simeria Remetea Mare 900000 5 0 0.00
534 STEFANESCU ADRIAN TM56 Simeria Lugoj 1000000 1 0 0.00
535 JUCSOR LAURENTIU TM68 Simeria Rachita 1080653 4 0 0.00
536 GROZA MARIUS TM81 Simeria Lugoj 1080347 7 0 0.00
537 DINU EUGEN VL10 Alba Iulia Ramnicu-valcea 1000000 1 0 0.00
538 BAIASOIU CRISTIAN VL2 Alba Iulia Ramnicu-valcea 1000000 1 0 0.00
539 BACIUCU GHEORGHE VL22 Alba Iulia Ramnicu-valcea 1000000 1 0 0.00
540 DINICA ROMEO VL3 Alba Iulia Ramnicu-valcea 1000000 1 0 0.00
541 SANTUZII R & MORARESCU VL57 Alba Iulia Ramnicu-valcea 1000000 1 0 0.00
542 BOBOLEA ION VL71 Alba Iulia Ramnicu-valcea 1000000 1 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Hunedoara): DOSTETEAN FLORIN