reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 3 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
10.05.2008 - Carei 2
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 10.05.2008 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 4188
PORUMBEI CLASATI: 838
NR. COLUMBOFILI: 178
PRIMUL PORUMBEL: SOMESAN TUDORReghin732109200710:39:461330.0397
ULTIMUL PORUMBEL: PAPP ZSOLTOdorheiu Secuiesc359265200511:57:441124.1924
DATA_RASARIT_APUS: 10.05.2008_05:27_21:05 / 11.05.2008_05:25_21:06 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 SOMESAN TUDOR MS88 Reghin Reghin 212496 42 25 0.72
2 PETREA IONUT MS63 Reghin Ibanesti 212702 22 16 17.91
3 NAGY ADORJAN P MS116 Reghin Valenii De Mures 196644 5 3 18.39
4 KELEMEN SZABOLCS MS92 Reghin Reghin 198255 33 15 19.82
5 NAGY ADORJAN MS90 Reghin Reghin 196644 25 16 23.16
6 GLIGA PETRU MS86 Reghin Reghin 220518 48 32 26.27
7 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263101 14 8 39.88
8 KELEMEN CSABA MS93 Reghin Reghin 198255 27 19 52.77
9 COZMA D MS41 Targu Mures Targu Mures 200774 27 10 53.01
10 CHIRTES FLORIN MS83 Reghin Reghin 215321 31 20 54.44
11 IONESCU ALEXANDRU MS82 Reghin Reghin 198163 59 35 56.12
12 ROGOZ IASMIN MS3 Sighisoara Sighisoara 239913 23 14 62.08
13 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 231143 24 6 68.29
14 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 274194 23 18 68.76
15 IVAN MARIA DENISA MS29 Sighisoara Sighisoara 241485 5 2 73.54
16 MOZES I MS39 Targu Mures Targu Mures 202129 24 6 78.56
17 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 240364 24 8 88.11
18 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 266682 26 4 91.21
19 MOLNAR SANDOR HR56 Odorheiu Secuiesc Martinis 274750 17 4 100.05
20 GREAB VASILE MS85 Reghin Reghin 194613 31 9 103.16
21 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 232246 18 6 110.32
22 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 264928 31 23 113.66
23 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 266535 26 13 120.11
24 MARIAN SABIN MS48 Targu Mures Targu Mures 203198 57 10 141.60
25 GREAB ALEX MS87 Reghin Reghin 194613 54 34 147.56
26 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 240364 22 9 170.97
27 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 239913 64 23 179.32
28 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 267258 17 9 193.41
29 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 232637 19 8 202.49
30 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 262800 32 13 207.02
31 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 242166 28 20 207.97
32 NEACSA EMILIAN MS47 Targu Mures Tarnaveni 203296 29 10 207.97
33 ORBAN ANDRAS HR42 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263994 15 8 215.86
34 DEAK DOMOKOS HR79 Sighisoara Cristuru Secuiesc 249076 39 12 231.14
35 ROSCA VALERIU MS81 Reghin Reghin 196187 33 9 239.02
36 CIORA FLORIN SB85 Medias Medias 223562 8 2 242.60
37 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263612 18 6 246.66
38 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264821 22 3 246.90
39 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 242984 21 5 250.95
40 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 282970 25 10 253.82
41 CRET GHEORGHE MS112 Targu Mures Targu Mures 200252 60 6 255.49
42 SANDOR ZOLTAN HR47 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264201 24 9 262.66
43 MOLDOVAN ALEX MS113 Targu Mures Targu Mures 204968 57 31 268.15
44 TENIE GLIGOR MS106 Targu Mures Cucerdea 197580 30 6 294.65
45 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 266535 26 5 317.57
46 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 240421 34 13 326.17
47 MOSORA ROVIN MS6 Sighisoara Sighisoara 240094 18 5 344.08
48 MIRCEA O MS109 Targu Mures Targu Mures 202866 7 3 391.60
49 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263634 120 25 0.00
50 BALASZ ISTVAN MS97 Odorheiu Secuiesc Sovata 230922 72 20 0.00
51 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 241485 46 16 0.00
52 IENCIU VASILE MS84 Reghin Reghin 196236 40 13 0.00
53 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 242476 33 12 0.00
54 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 262825 49 11 0.00
55 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 265080 42 10 0.00
56 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 240421 22 8 0.00
57 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Sf Stefan 206036 79 8 0.00
58 FORFOTA DUMITRU MS80 Reghin Ideciu De Jos 198273 23 8 0.00
59 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264746 27 7 0.00
60 TARTA E MS40 Targu Mures Targu Mures 203762 52 7 0.00
61 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 231540 22 6 0.00
62 DIAC GHEORGHE SB73 Medias Medias 222951 25 6 0.00
63 BARABAS IOSIF SB91 Medias Dumbraveni 227795 30 6 0.00
64 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264200 17 5 0.00
65 NICUSAN VASILE MS89 Reghin Reghin 196436 36 5 0.00
66 FUNAR GHEORGHE & ANDREI SB71 Medias Medias 222723 37 4 0.00
67 FLOREA TOBIAS SB81 Medias Medias 222390 25 4 0.00
68 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263857 29 3 0.00
69 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 259178 19 3 0.00
70 PETER ATTILA HR58 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264626 21 3 0.00
71 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 244452 25 3 0.00
72 BOITOS GHEORGHE MS11 Sighisoara Sighisoara 240395 19 3 0.00
73 FAM. BOGA MS110 Targu Mures Targu Mures 201401 26 3 0.00
74 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 240718 19 3 0.00
75 CAMPEAN N MS38 Targu Mures Targu Mures 200600 18 3 0.00
76 BACIU LEONTIN MS52 Targu Mures Benefalau 200960 41 3 0.00
77 MOLDOVAN DOREL MS99 Reghin Reghin 215047 12 3 0.00
78 RADLER WILLI SB89 Medias Medias 222108 20 3 0.00
79 DAIAN GHEORGHE SB90 Medias Medias 223076 30 3 0.00
80 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 263612 18 2 0.00
81 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 239878 17 2 0.00
82 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 242682 19 2 0.00
83 PAPP L MS42 Targu Mures Targu Mures 202839 26 2 0.00
84 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 240094 18 2 0.00
85 TINCA NICOLAE MS71 Reghin Ibanesti 212210 20 2 0.00
86 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 241678 20 2 0.00
87 MUNTEAN ACHIM SB75 Medias Medias 224676 22 2 0.00
88 SIMO DENES HR49 Odorheiu Secuiesc Hoghia 261073 20 1 0.00
89 MOLNAR ARNOLD HR54 Odorheiu Secuiesc Martinis 274750 7 1 0.00
90 SZEKELY SANDOR HR55 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264280 18 1 0.00
91 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248844 23 1 0.00
92 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248079 4 1 0.00
93 GAL LEVENTE HR90 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248728 4 1 0.00
94 NAGY M MS105 Targu Mures Targu Mures 203532 11 1 0.00
95 CAMPEAN MIRCEA EL MS111 Targu Mures Targu Mures 199369 9 1 0.00
96 TEKERES BELA MS122 Targu Mures Targu Mures 202415 40 1 0.00
97 GAL GAVRIL MS123 Targu Mures Targu Mures 202367 15 1 0.00
98 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 240403 9 1 0.00
99 MURAR E MS37 Targu Mures Targu Mures 192763 32 1 0.00
100 DEPNER F MS43 Targu Mures Targu Mures 200802 13 1 0.00
101 MOLDOVAN FERI MS53 Targu Mures Benefalau 200960 25 1 0.00
102 FRISS ZOLTAN MS54 Targu Mures Targu Mures 202719 44 1 0.00
103 TUDOSIE CONSTANTIN MS57 Targu Mures Sangeorgiu De Mures 203603 16 1 0.00
104 DAN FLORIN CRACIUN MS59 Reghin Targu Mures 212629 9 1 0.00
105 GLIGA TEODOR MS62 Reghin Ibanesti 220199 15 1 0.00
106 ROMAN MIRCEA MS91 Reghin Reghin 196715 30 1 0.00
107 BEJENARU DOREL SB100 Medias Mosna 230571 5 1 0.00
108 POPA NICOLAE + POP SB103 Medias Medias 221992 16 1 0.00
109 BOER ACHIM SB76 Medias Medias 221658 27 1 0.00
110 STOIA IOAN SB87 Medias Medias 221920 12 1 0.00
111 HARTOAGA MIHAI SB98 Medias Agnita 251459 11 1 0.00
112 BARABAS ALBERT HR27 Odorheiu Secuiesc Bradesti 0 22 0 0.00
113 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 258678 19 0 0.00
114 JAKAB JOZSEF HR35 Odorheiu Secuiesc Dealu 260738 9 0 0.00
115 RUDOLF NANDOR HR46 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 0 6 0 0.00
116 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 0 9 0 0.00
117 BARABAS BERNADETT HR61 Odorheiu Secuiesc Bradesti 0 20 0 0.00
118 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 0 6 0 0.00
119 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 0 10 0 0.00
120 BENCZE ZSOLT HR69 Odorheiu Secuiesc Vlahita 0 25 0 0.00
121 BALINT ROBERT HR70 Odorheiu Secuiesc Bradesti 0 7 0 0.00
122 KOVACS ANDRAS HR77 Odorheiu Secuiesc Bradesti 0 6 0 0.00
123 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 245581 12 0 0.00
124 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248537 33 0 0.00
125 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 248537 5 0 0.00
126 CSAKI BELA HR89 Sighisoara Cristuru Secuiesc 249852 6 0 0.00
127 SIMO ZOLTAN HR94 Sighisoara Cristuru Secuiesc 249162 5 0 0.00
128 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 242249 33 0 0.00
129 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Targu Mures Capusu De Campie 0 36 0 0.00
130 IOANCIO ERNEST MS102 Targu Mures Targu Mures 0 9 0 0.00
131 ONISORU NICOLAE MS103 Targu Mures Targu Mures 202703 7 0 0.00
132 MAKI LEVENTE MS104 Targu Mures Remetea 197737 14 0 0.00
133 MAGYARI DENEI MS107 Targu Mures Targu Mures 0 36 0 0.00
134 VALI ARPAD MS108 Targu Mures Targu Mures 202953 11 0 0.00
135 GERGEL CSABA MS118 Targu Mures Nazna 200393 20 0 0.00
136 MURAR E MEC MS119 Targu Mures Targu Mures 192763 12 0 0.00
137 IUSAN CORNEL MS12 Sighisoara Sighisoara 0 12 0 0.00
138 DEPNER F. MEC MS120 Targu Mures Targu Mures 0 24 0 0.00
139 MOLDOVAN I MS121 Targu Mures Targu Mures 0 54 0 0.00
140 MARCU AUREL MS124 Targu Mures Targu Mures 0 16 0 0.00
141 FALL L MS125 Targu Mures Targu Mures 215012 14 0 0.00
142 PINTEA IONEL ADRIAN MS16 Sighisoara Sighisoara 242682 9 0 0.00
143 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 0 9 0 0.00
144 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 0 6 0 0.00
145 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 0 39 0 0.00
146 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 0 75 0 0.00
147 BENCZE JANOS MS46 Targu Mures Targu Mures 202433 14 0 0.00
148 SZASZ BELA MS49 Targu Mures Band 189045 30 0 0.00
149 SOLOMON PAVEL MS5 Sighisoara Sighisoara 242534 14 0 0.00
150 COZMA BOGDAN MS50 Targu Mures Targu Mures 0 50 0 0.00
151 RAICA DUMITRU MS56 Targu Mures Remetea 197333 18 0 0.00
152 GLIGA IONUT MS60 Reghin Ibanesti 0 16 0 0.00
153 MAN PAUL MARCEL MS61 Reghin Ibanesti 0 15 0 0.00
154 VIRVOREANU FLORIN BOGDAN MS64 Reghin Ibanesti 0 9 0 0.00
155 PRALEA EMIL MS67 Reghin Ibanesti 0 10 0 0.00
156 TUDORAN VIOREL MS68 Reghin Ibanesti 0 6 0 0.00
157 GLIGA ADRIAN MS69 Reghin Ibanesti 221325 10 0 0.00
158 BUTIU FLORIN MS72 Reghin Reghin 0 6 0 0.00
159 GRAMA VALENTIN MS73 Reghin Reghin 0 19 0 0.00
160 PAPP ATTILA MS74 Reghin Reghin 0 16 0 0.00
161 PORTIK FEIER MS75 Reghin Reghin 0 16 0 0.00
162 CUEJDEAN FLORIN DAN MS76 Reghin Reghin 198953 10 0 0.00
163 VIRAG CRISTIAN MS78 Reghin Reghin 0 22 0 0.00
164 ORBAN ANDREI MS79 Reghin Reghin 197042 8 0 0.00
165 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 241026 13 0 0.00
166 COSTA DANUT SORIN MS98 Reghin Ibanesti 0 28 0 0.00
167 WONERTH GERALD SB101 Medias Tarnava 222108 11 0 0.00
168 TURUS TEOFIL SB108 Sighisoara Medias 223730 23 0 0.00
169 POPEANGA IANCU SB72 Medias Medias 222477 5 0 0.00
170 MAN FLORIN SB74 Medias Medias 222518 10 0 0.00
171 CHIRA NICOLAE SB79 Medias Dumbraveni 227573 52 0 0.00
172 HOLERGA DORU SB83 Medias Medias 222700 16 0 0.00
173 MUNTEANU FLORIN SB84 Medias Medias 0 9 0 0.00
174 POPA IOAN SB88 Medias Medias 221073 38 0 0.00
175 DUDA IOAN SB92 Medias Dumbraveni 0 12 0 0.00
176 BACILA DAN SB93 Medias Medias 0 19 0 0.00
177 NICOARA RADU SB94 Medias Medias 220187 4 0 0.00
178 MORARIU AUREL SB99 Medias Medias 221767 8 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN