reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 16 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA+DEMIFOND
04.07.2009 - Torokszentmikloa 3(hu)
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 04.07.2009 7:0
PORUMBEI ANGAJATI: 497
PORUMBEI CLASATI: 99
NR. COLUMBOFILI: 44
PRIMUL PORUMBEL: NEMETH JANOSOdorheiu Secuiesc269478200811:19:161390.9207
ULTIMUL PORUMBEL: KEREKES ARPADOdorheiu Secuiesc560845200812:21:401222.9552
DATA_RASARIT_APUS: 04.07.2009_05:10_21:39 / 05.07.2009_05:10_21:38 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 383793 14 5 42.25
2 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 413648 10 4 108.65
3 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 360353 35 14 118.71
4 KEREKES ARPAD HR36 Odorheiu Secuiesc Martinis 393388 22 8 132.80
5 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 355328 10 3 167.00
6 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 352469 12 2 177.07
7 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 354975 5 2 233.40
8 DEAK LEVENTE CV212 Baraolt Aita Mare 416509 3 2 253.52
9 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 387740 15 8 267.61
10 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 350292 12 2 289.73
11 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 361243 8 2 291.75
12 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 382567 25 8 0.00
13 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 384551 59 7 0.00
14 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 360624 22 6 0.00
15 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 413881 24 4 0.00
16 PREDA ANDRAS + HELEN MS28 Sighisoara Jimbor / Brasov 397854 18 4 0.00
17 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 414376 16 3 0.00
18 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 400546 9 3 0.00
19 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 412640 14 2 0.00
20 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385848 16 2 0.00
21 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 365589 17 2 0.00
22 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 416841 7 1 0.00
23 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 414253 11 1 0.00
24 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 386548 8 1 0.00
25 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 383746 6 1 0.00
26 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 385340 6 1 0.00
27 TEMPEA GHEORGHE MS27 Sighisoara Rupea 389293 17 1 0.00
28 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 415130 2 0 0.00
29 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 415130 3 0 0.00
30 FAZAKAS ATTILA CV211 Baraolt Varghis 409885 5 0 0.00
31 KORODI CSABA CV216 Baraolt Aita Mare 416468 9 0 0.00
32 DAVID CSABA CV252 Baraolt Baraolt 415000 14 0 0.00
33 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 414108 4 0 0.00
34 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 415869 5 0 0.00
35 AGOSTON GABOR ISTVAN CV259 Baraolt Capeni 40000 4 0 0.00
36 PETER ZOLTAN HR10 Odorheiu Secuiesc Lueta 400032 4 0 0.00
37 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 354110 1 0 0.00
38 COCA ZAHARIA MS154 Sighisoara Sighisoara 351918 8 0 0.00
39 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 355443 2 0 0.00
40 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 350000 3 0 0.00
41 TEMPEA DAN MS25 Sighisoara Sighisoara 388669 1 0 0.00
42 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 352277 4 0 0.00
43 LAPOHOS IULIAN SB111 Sighisoara Agnita 349387 3 0 0.00
44 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 349091 4 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN