reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 25 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
15.08.2009 - Aghiresu 1 pui
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 15.08.2009 8:15
PORUMBEI ANGAJATI: 2310
PORUMBEI CLASATI: 462
NR. COLUMBOFILI: 101
PRIMUL PORUMBEL: DRAGAN PETRU DANIELSighisoara40036820099:56:481379.0963
ULTIMUL PORUMBEL: GERGEN CSABAOdorheiu Secuiesc794518200911:7:40989.5813
DATA_RASARIT_APUS: 15.08.2009_05:54_20:54 / 16.08.2009_05:55_20:53 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 139580 20 9 12.55
2 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 143076 42 24 28.57
3 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168609 37 25 29.01
4 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151806 7 4 33.33
5 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 139314 16 8 41.56
6 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 150542 29 15 51.95
7 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 138874 50 20 54.12
8 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 199414 33 14 83.99
9 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 139879 48 25 85.28
10 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 139189 20 7 89.61
11 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 140209 44 31 102.60
12 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 142477 23 10 122.08
13 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 201632 13 7 129.44
14 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151806 9 2 130.31
15 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 139063 48 27 132.03
16 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 139063 94 47 133.33
17 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 141808 40 29 145.45
18 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 203208 22 7 169.70
19 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 199471 18 10 175.75
20 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 203844 10 3 212.12
21 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 199441 12 4 270.13
22 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 138834 20 9 286.15
23 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 138834 21 11 294.80
24 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 199708 34 17 0.00
25 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170871 50 11 0.00
26 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 171191 43 9 0.00
27 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168281 22 7 0.00
28 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 139314 19 7 0.00
29 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 203785 16 5 0.00
30 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 166294 49 5 0.00
31 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170470 32 5 0.00
32 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168941 31 5 0.00
33 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 199440 19 4 0.00
34 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 199656 15 4 0.00
35 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170286 23 4 0.00
36 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 140392 13 4 0.00
37 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 200960 13 3 0.00
38 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170031 26 3 0.00
39 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151421 9 3 0.00
40 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 199648 10 2 0.00
41 TOROK LEVENTE HR113 Gheorgheni Joseni 173250 40 2 0.00
42 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 173848 32 2 0.00
43 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168941 18 2 0.00
44 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 166833 38 2 0.00
45 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 201628 5 1 0.00
46 GUBAS JOZSEF CV254 Baraolt Baraolt 201845 6 1 0.00
47 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Gheorgheni Gheorgheni 180714 17 1 0.00
48 TAMAS ISTVAN HR118 Gheorgheni Gheorgheni 177944 11 1 0.00
49 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 179717 31 1 0.00
50 KERESZTES VILMOS HR125 Gheorgheni Gheorgheni 179723 22 1 0.00
51 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 173321 22 1 0.00
52 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 143194 30 1 0.00
53 AGYA EDE CV219 Baraolt Filia 199338 7 0 0.00
54 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 201845 3 0 0.00
55 BALO LEVENTE CV224 Baraolt Batanii Mari 207875 5 0 0.00
56 OLAH CSABA CV225 Baraolt Batanii Mari 0 3 0 0.00
57 ALBERT LAJOS + ANDRAS CV229 Baraolt Tarisoara 0 12 0 0.00
58 TOKOS ARON CV243 Baraolt Bradut 199568 15 0 0.00
59 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 10 8 0 0.00
60 AGOSTON GABOR ISTVAN CV259 Baraolt Capeni 10 9 0 0.00
61 BEDO ZSOLT CV260 Baraolt Capeni 0 11 0 0.00
62 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 199179 13 0 0.00
63 BOCSKOR VILMOS CV265 Baraolt Batanii Mari 0 8 0 0.00
64 VERESS TIBOR CV266 Baraolt Batanii Mari 207853 9 0 0.00
65 OLAH LEVENTE CV267 Baraolt Batanii Mari 0 5 0 0.00
66 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 173383 23 0 0.00
67 POLGAR CSABA HR114 Gheorgheni Gheorgheni 180251 10 0 0.00
68 BUSLIG BARNA HR115 Gheorgheni Gheorgheni 180746 10 0 0.00
69 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 179299 25 0 0.00
70 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 173002 33 0 0.00
71 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 179281 34 0 0.00
72 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 180181 65 0 0.00
73 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Gheorgheni 1 35 0 0.00
74 GAL SZABOLCS HR137 Gheorgheni Joseni 173170 23 0 0.00
75 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 140000 22 0 0.00
76 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 173436 25 0 0.00
77 PUSKAS JOZSEF HR158 Gheorgheni Gheorgheni 168247 8 0 0.00
78 FAZAKAS ZOLTAN HR166 Gheorgheni Gheorgheni 179174 15 0 0.00
79 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 173277 13 0 0.00
80 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168901 39 0 0.00
81 MIKLOS ADOLF HR41 Odorheiu Secuiesc Martinis 170000 22 0 0.00
82 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 173321 36 0 0.00
83 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 155000 27 0 0.00
84 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168328 30 0 0.00
85 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 140000 8 0 0.00
86 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 173277 10 0 0.00
87 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 170000 10 0 0.00
88 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 169943 7 0 0.00
89 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 171353 85 0 0.00
90 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 149115 19 0 0.00
91 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151332 13 0 0.00
92 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151128 50 0 0.00
93 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151138 10 0 0.00
94 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 149395 23 0 0.00
95 HIOFNAR NICOLAE MS114 Sighisoara Sighisoara 137717 10 0 0.00
96 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 138652 18 0 0.00
97 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 139768 25 0 0.00
98 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 140000 18 0 0.00
99 LAPOHOS IULIAN SB111 Sighisoara Agnita 125000 10 0 0.00
100 VIZITEU DUMITRU SB131 Sighisoara Agnita 125000 9 0 0.00
101 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 125000 10 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN