reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 26 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
22.08.2009 - Zalau pui
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 22.08.2009 7:0
PORUMBEI ANGAJATI: 2296
PORUMBEI CLASATI: 459
NR. COLUMBOFILI: 106
PRIMUL PORUMBEL: KISS SANDORSighisoara79583420099:20:311292.1648
ULTIMUL PORUMBEL: BUZOGANY CSABAOdorheiu Secuiesc790334200910:1:561085.6373
DATA_RASARIT_APUS: 22.08.2009_06:02_20:42 / 23.08.2009_06:04_20:41 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 197953 28 22 3.92
2 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 197510 45 23 14.37
3 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 172217 44 25 36.59
4 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 199160 18 6 59.67
5 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 172233 25 11 73.17
6 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 197956 19 10 76.66
7 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 174043 22 9 113.24
8 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 172233 22 9 126.74
9 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 182906 7 4 137.20
10 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 182906 9 6 176.83
11 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 232118 13 9 182.49
12 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 233893 15 6 208.62
13 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 172340 19 11 215.16
14 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 172664 18 8 219.95
15 GUBAS BALINT CV221 Baraolt Baraolt 233396 32 3 222.56
16 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 182107 9 6 252.62
17 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 233551 21 7 263.94
18 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 193898 49 13 273.52
19 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 197185 21 7 380.66
20 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 172217 89 53 0.00
21 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 173392 45 22 0.00
22 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 175605 42 20 0.00
23 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 172960 47 16 0.00
24 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 198572 79 15 0.00
25 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 172013 49 15 0.00
26 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 181575 28 13 0.00
27 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 229212 33 11 0.00
28 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 198894 37 11 0.00
29 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 213618 25 9 0.00
30 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 199411 45 9 0.00
31 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 174415 42 8 0.00
32 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 172340 17 8 0.00
33 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 231528 11 7 0.00
34 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 229058 19 5 0.00
35 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 229535 12 5 0.00
36 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 198744 26 5 0.00
37 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 181878 50 4 0.00
38 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 172325 19 3 0.00
39 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 229063 17 2 0.00
40 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 201461 13 2 0.00
41 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 197320 33 2 0.00
42 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 194426 38 2 0.00
43 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 229247 26 1 0.00
44 ALBERT LAJOS + ANDRAS CV229 Baraolt Tarisoara 229536 12 1 0.00
45 FABIAN MARTON CV239 Baraolt Baraolt 232001 6 1 0.00
46 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 229233 10 1 0.00
47 FATU + BRASSAI CV271 Baraolt Miclosoara 232399 7 1 0.00
48 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 195063 16 1 0.00
49 POLGAR CSABA HR114 Gheorgheni Gheorgheni 201248 7 1 0.00
50 BUSLIG BARNA HR115 Gheorgheni Gheorgheni 201666 9 1 0.00
51 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 200296 18 1 0.00
52 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 201066 45 1 0.00
53 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 199454 25 1 0.00
54 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 201420 26 1 0.00
55 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 198624 37 1 0.00
56 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 182042 13 1 0.00
57 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 177457 23 1 0.00
58 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 174925 22 1 0.00
59 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 168006 22 1 0.00
60 0 0 0 0.00
61 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 220809 4 0 0.00
62 AGYA EDE CV219 Baraolt Filia 228977 6 0 0.00
63 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 232377 1 0 0.00
64 BALO LEVENTE CV224 Baraolt Batanii Mari 237700 5 0 0.00
65 OLAH CSABA CV225 Baraolt Batanii Mari 232000 3 0 0.00
66 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 229100 12 0 0.00
67 TOKOS ARON CV243 Baraolt Bradut 229433 12 0 0.00
68 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 239932 10 0 0.00
69 GUBAS JOZSEF CV254 Baraolt Baraolt 232377 4 0 0.00
70 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 232000 7 0 0.00
71 OLAH LEVENTE CV267 Baraolt Batanii Mari 232000 4 0 0.00
72 CSORBA ISTVAN CV269 Baraolt Varghis 226812 7 0 0.00
73 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Gheorgheni Gheorgheni 201726 14 0 0.00
74 TOROK LEVENTE HR113 Gheorgheni Joseni 194892 37 0 0.00
75 TAMAS ISTVAN HR118 Gheorgheni Gheorgheni 199063 10 0 0.00
76 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 194680 29 0 0.00
77 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 195438 32 0 0.00
78 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 200669 31 0 0.00
79 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 200332 27 0 0.00
80 KERESZTES VILMOS HR125 Gheorgheni Gheorgheni 200269 18 0 0.00
81 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Gheorgheni 1 26 0 0.00
82 GAL SZABOLCS HR137 Gheorgheni Joseni 194828 10 0 0.00
83 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 213363 19 0 0.00
84 GYORGY JOZSEF HR149 Odorheiu Secuiesc Vlahita 212168 10 0 0.00
85 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 195000 18 0 0.00
86 PUSKAS JOZSEF HR158 Gheorgheni Gheorgheni 188184 6 0 0.00
87 FAZAKAS ZOLTAN HR166 Gheorgheni Gheorgheni 200183 15 0 0.00
88 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 198085 41 0 0.00
89 MIKLOS ADOLF HR41 Odorheiu Secuiesc Martinis 209210 20 0 0.00
90 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 202292 40 0 0.00
91 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 199174 27 0 0.00
92 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 201461 11 0 0.00
93 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 211239 10 0 0.00
94 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 211215 20 0 0.00
95 VAJDA LORAND HR68 Baraolt Odorheiu Secuiesc 232000 3 0 0.00
96 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 198911 6 0 0.00
97 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 180789 15 0 0.00
98 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 181884 6 0 0.00
99 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 184183 19 0 0.00
100 HIOFNAR NICOLAE MS114 Sighisoara Sighisoara 175000 10 0 0.00
101 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 171795 15 0 0.00
102 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 172912 23 0 0.00
103 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 175000 17 0 0.00
104 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 173112 19 0 0.00
105 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 173564 18 0 0.00
106 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 182241 23 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN