reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 27 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
29.08.2009 - Aghiresu 2 pui
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 29.08.2009 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 2231
PORUMBEI CLASATI: 446
NR. COLUMBOFILI: 99
PRIMUL PORUMBEL: ROGOZ EUGENSighisoara40112220099:53:261225.9808
ULTIMUL PORUMBEL: BABOS ZSOLTOdorheiu Secuiesc793140200910:36:391093.8589
DATA_RASARIT_APUS: 29.08.2009_06:11_20:30 / 30.08.2009_06:12_20:28 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 139314 17 11 23.76
2 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151806 8 4 24.20
3 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 139879 39 18 30.93
4 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 150542 27 18 42.13
5 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 140209 43 25 47.06
6 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 139063 49 24 47.06
7 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 143076 42 23 61.41
8 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151806 7 3 66.79
9 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168941 30 21 72.61
10 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 142477 22 10 79.78
11 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 139063 86 39 86.50
12 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 139314 19 14 90.54
13 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 138874 47 21 91.89
14 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168609 44 34 92.34
15 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168941 20 6 92.34
16 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170286 18 11 121.02
17 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 141220 19 7 150.16
18 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 139580 17 10 158.68
19 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168328 31 8 164.50
20 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170871 57 15 183.77
21 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 141808 43 13 186.47
22 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 169278 39 14 282.83
23 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170031 26 9 287.31
24 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 185035 24 4 298.52
25 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 203208 21 7 300.31
26 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 171191 40 10 303.45
27 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 171353 113 23 0.00
28 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 199708 33 7 0.00
29 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168281 21 5 0.00
30 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 166294 48 4 0.00
31 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 169110 33 4 0.00
32 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 138834 27 4 0.00
33 LASZLO ISTVAN HR39 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170470 23 3 0.00
34 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151421 9 3 0.00
35 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 139189 31 3 0.00
36 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 138834 23 3 0.00
37 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 143194 30 3 0.00
38 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 200960 11 1 0.00
39 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 199440 20 1 0.00
40 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 199648 5 1 0.00
41 POLGAR CSABA HR114 Gheorgheni Gheorgheni 180251 7 1 0.00
42 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 138652 11 1 0.00
43 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 201628 4 0 0.00
44 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 201631 13 0 0.00
45 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 198457 15 0 0.00
46 GUBAS BALINT CV221 Baraolt Baraolt 202832 25 0 0.00
47 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 201845 2 0 0.00
48 FABIAN MARTON CV239 Baraolt Baraolt 201460 6 0 0.00
49 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 199441 10 0 0.00
50 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 233932 8 0 0.00
51 VERESS SANDOR CV245 Baraolt Biborteni 203903 15 0 0.00
52 PAL JOZSEF CV251 Baraolt Baraolt 201845 3 0 0.00
53 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 199656 12 0 0.00
54 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 199471 15 0 0.00
55 BENEDEK PAL CV258 Baraolt Capeni 201567 9 0 0.00
56 AGOSTON GABOR ISTVAN CV259 Baraolt Capeni 201689 7 0 0.00
57 BEDO ZSOLT CV260 Baraolt Capeni 201728 4 0 0.00
58 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 199179 12 0 0.00
59 FATU + BRASSAI CV271 Baraolt Miclosoara 1 7 0 0.00
60 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Gheorgheni Gheorgheni 180714 11 0 0.00
61 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 173383 16 0 0.00
62 TOROK LEVENTE HR113 Gheorgheni Joseni 173383 34 0 0.00
63 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 179299 16 0 0.00
64 TAMAS ISTVAN HR118 Gheorgheni Gheorgheni 177944 8 0 0.00
65 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 173002 26 0 0.00
66 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 173878 21 0 0.00
67 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 179717 30 0 0.00
68 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 179261 26 0 0.00
69 KERESZTES VILMOS HR125 Gheorgheni Gheorgheni 179423 14 0 0.00
70 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 180181 41 0 0.00
71 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Gheorgheni 180000 23 0 0.00
72 GAL SZABOLCS HR137 Gheorgheni Joseni 173170 10 0 0.00
73 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 184899 18 0 0.00
74 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 173436 14 0 0.00
75 FAZAKAS ZOLTAN HR166 Gheorgheni Gheorgheni 179178 8 0 0.00
76 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 173277 22 0 0.00
77 KIRALY FERENC HR37 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168901 39 0 0.00
78 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 174256 42 0 0.00
79 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 173321 25 0 0.00
80 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 170162 25 0 0.00
81 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 166833 37 0 0.00
82 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 171201 8 0 0.00
83 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 183551 10 0 0.00
84 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 183534 17 0 0.00
85 FULOP TIBOR HR72 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 169943 6 0 0.00
86 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 149115 14 0 0.00
87 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151332 13 0 0.00
88 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 147084 19 0 0.00
89 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151128 47 0 0.00
90 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 151138 5 0 0.00
91 SOLYMOSY GYULA HR88 Sighisoara Simonesti 149395 18 0 0.00
92 HIOFNAR NICOLAE MS114 Sighisoara Sighisoara 130000 10 0 0.00
93 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 130000 20 0 0.00
94 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 130000 18 0 0.00
95 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 140342 21 0 0.00
96 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 130000 24 0 0.00
97 LAPOHOS IULIAN SB111 Sighisoara Agnita 150000 10 0 0.00
98 VIZITEU DUMITRU SB131 Sighisoara Agnita 145555 8 0 0.00
99 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 150000 10 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN