reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 28 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
05.09.2009 - Valea lui Mihai 1 pui
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 05.09.2009 7:30
PORUMBEI ANGAJATI: 2065
PORUMBEI CLASATI: 413
NR. COLUMBOFILI: 100
PRIMUL PORUMBEL: BUZOGANY CSABAOdorheiu Secuiesc790320200910:56:401321.6771
ULTIMUL PORUMBEL: LAZAR ANDRASBaraolt498262200912:7:21100.2960
DATA_RASARIT_APUS: 05.09.2009_06:19_20:17 / 06.09.2009_06:21_20:15 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274804 18 9 4.84
2 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 247510 38 11 5.33
3 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273151 44 30 14.52
4 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273584 29 8 36.80
5 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 246913 17 9 39.71
6 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 247212 17 4 40.19
7 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 246535 47 21 64.89
8 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258051 7 3 85.23
9 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 247898 40 17 114.28
10 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 275078 51 17 119.13
11 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 249741 21 7 120.10
12 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 256598 26 9 128.33
13 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 246849 25 7 146.25
14 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258051 8 4 199.52
15 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 276123 40 16 218.40
16 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 304820 31 10 230.02
17 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 306977 10 4 232.45
18 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 246315 13 7 251.34
19 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 307584 11 4 267.80
20 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 274321 40 5 270.70
21 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 307580 4 2 274.58
22 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 254378 10 3 297.34
23 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 274459 39 15 299.76
24 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 247434 20 10 395.64
25 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 274266 92 20 0.00
26 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 246733 85 16 0.00
27 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 269530 45 10 0.00
28 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 250391 42 9 0.00
29 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 272871 30 8 0.00
30 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274400 26 8 0.00
31 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 249168 43 8 0.00
32 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 246733 46 8 0.00
33 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 272825 2 7 0.00
34 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 275754 28 6 0.00
35 TOROK LEVENTE HR113 Gheorgheni Joseni 270268 33 5 0.00
36 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 275465 23 5 0.00
37 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 246913 17 5 0.00
38 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 304653 16 4 0.00
39 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 309044 20 4 0.00
40 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 270069 24 4 0.00
41 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Gheorgheni 265500 23 4 0.00
42 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 289237 24 4 0.00
43 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273673 25 4 0.00
44 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273584 20 4 0.00
45 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 248654 16 4 0.00
46 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 252641 21 3 0.00
47 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257122 42 3 0.00
48 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 246634 22 3 0.00
49 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 243766 30 3 0.00
50 GUBAS BALINT CV221 Baraolt Baraolt 308848 23 2 0.00
51 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 304832 13 2 0.00
52 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 275401 16 2 0.00
53 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 270793 21 2 0.00
54 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 260000 14 2 0.00
55 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257483 9 2 0.00
56 LAPOHOS IULIAN SB111 Sighisoara Agnita 254443 12 2 0.00
57 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 304815 16 1 0.00
58 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 309468 11 1 0.00
59 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 305021 10 1 0.00
60 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 270451 14 1 0.00
61 POLGAR CSABA HR114 Gheorgheni Gheorgheni 276376 5 1 0.00
62 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 270123 34 1 0.00
63 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 255738 12 1 0.00
64 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 247796 22 1 0.00
65 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 303913 11 0 0.00
66 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 307835 1 0 0.00
67 BALO LEVENTE CV224 Baraolt Batanii Mari 313271 5 0 0.00
68 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 309425 15 0 0.00
69 ALBERT LAJOS + ANDRAS CV229 Baraolt Tarisoara 305068 12 0 0.00
70 ROMAN FERENCZ CV235 Baraolt Varghis 301401 7 0 0.00
71 FABIAN MARTON CV239 Baraolt Baraolt 307456 4 0 0.00
72 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 304690 10 0 0.00
73 VERESS SANDOR CV245 Baraolt Biborteni 300000 16 0 0.00
74 GUBAS JOZSEF CV254 Baraolt Baraolt 307835 3 0 0.00
75 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 304857 8 0 0.00
76 KOVACS KAROLY CV257 Baraolt Filia 309661 14 0 0.00
77 CSORBA ISTVAN CV269 Baraolt Varghis 300000 5 0 0.00
78 FATU + BRASSAI CV271 Baraolt Miclosoara 1 11 0 0.00
79 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Gheorgheni Gheorgheni 275000 10 0 0.00
80 BUSLIG BARNA HR115 Gheorgheni Gheorgheni 275000 8 0 0.00
81 KERESZTES VILMOS HR125 Gheorgheni Gheorgheni 275317 5 0 0.00
82 GAL SZABOLCS HR137 Gheorgheni Joseni 270201 8 0 0.00
83 GYORGY JOZSEF HR149 Odorheiu Secuiesc Vlahita 287863 15 0 0.00
84 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 1 14 0 0.00
85 FAZAKAS ZOLTAN HR166 Gheorgheni Gheorgheni 275000 4 0 0.00
86 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277146 12 0 0.00
87 MIKLOS ADOLF HR41 Odorheiu Secuiesc Martinis 284573 17 0 0.00
88 PAPP ZSOLT HR43 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 275000 42 0 0.00
89 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277109 26 0 0.00
90 SEBESTYEN ARPAD HR48 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 260000 22 0 0.00
91 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277146 11 0 0.00
92 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 286936 10 0 0.00
93 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 286911 16 0 0.00
94 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257380 7 0 0.00
95 KISS ENDRE HR84 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257131 5 0 0.00
96 HIOFNAR NICOLAE MS114 Sighisoara Sighisoara 245374 10 0 0.00
97 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 247000 6 0 0.00
98 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 246634 19 0 0.00
99 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 247000 18 0 0.00
100 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 247000 25 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN