reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 29 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
12.09.2009 - Valea lui mihai 2 pui
Coordonate lansare - X: / Y:
LANSARE: 12.09.2009 8:15
PORUMBEI ANGAJATI: 1683
PORUMBEI CLASATI: 337
NR. COLUMBOFILI: 92
PRIMUL PORUMBEL: PETER LASZLOOdorheiu Secuiesc790704200912:1:161209.4784
ULTIMUL PORUMBEL: JAKAB JANOSBaraolt498753200913:13:171023.8009
DATA_RASARIT_APUS: 12.09.2009_06:28_20:03 / 13.09.2009_06:29_20:01 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 BUZOGANY CSABA HR30 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273151 39 33 11.29
2 KOVACS BEATA HR142 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258059 6 3 26.74
3 KOVACS KAROLY HR132 Sighisoara Cristuru Secuiesc 258059 8 3 26.74
4 PETER LASZLO HR52 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273584 25 13 33.27
5 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 250391 40 25 33.87
6 BABOS ZSOLT HR74 Odorheiu Secuiesc Zetea 274266 73 28 80.81
7 GERGEN CSABA HR33 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 275078 42 13 99.82
8 SEBESTYEN JOZSEF HR76 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274804 18 12 102.20
9 KISS SANDOR HR85 Sighisoara Cristuru Secuiesc 256598 20 11 120.02
10 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 249471 21 6 123.59
11 BIRTALAN LASZLO MS23 Sighisoara Sighisoara 246913 14 2 127.75
12 MATE ANDRAS HR150 Odorheiu Secuiesc Luwta 289237 24 9 133.69
13 FILIP MIRCEA MS22 Sighisoara Sighisoara 246913 16 6 161.02
14 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 246733 41 8 162.80
15 SZABO ZOLTAN HR51 Odorheiu Secuiesc Feliceni 274459 38 14 167.56
16 SIMO S.JANOS HR50 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 272871 27 14 187.17
17 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 247212 13 4 279.86
18 FANCSALI ARPAD HR32 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273673 20 4 308.97
19 SZASZ JOZSEF HR62 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 274400 21 11 314.91
20 MURVAI ISTVAN HR92 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257483 9 4 340.46
21 POLGAR CSABA HR114 Gheorgheni Gheorgheni 276346 5 2 360.07
22 HARTOAGA MIHAI SB98 Sighisoara Agnita 254378 9 3 361.85
23 SZASZ ROBERT HR53 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 270123 29 2 374.93
24 DEAK VINCE ZOLTAN CV203 Baraolt Filia 304653 16 7 0.00
25 FABIAN ILYES CV204 Baraolt Baraolt 309044 19 4 0.00
26 HORVATH ANDRAS CV207 Baraolt Baraolt 307584 11 2 0.00
27 SZOCS IMRE CV208 Baraolt Filia 304820 22 5 0.00
28 FABIAN MARTON CV239 Baraolt Baraolt 307456 3 1 0.00
29 VERESS ALBERT CV244 Baraolt Biborteni 309468 8 1 0.00
30 SOVER ZOLTAN HR120 Gheorgheni Joseni 270793 14 1 0.00
31 ANDRAS LEHEL HR147 Odorheiu Secuiesc Lueta 289043 10 1 0.00
32 BALAZS JOZSEF HR26 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277146 11 1 0.00
33 JAKAB ATTILA HR34 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 272825 32 3 0.00
34 PETER ZSOLT HR45 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 273584 16 9 0.00
35 BALAZS KRISZTINA HR60 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277146 8 2 0.00
36 HAJDO LEVENTE HR73 Odorheiu Secuiesc Zetea 274321 33 5 0.00
37 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 249168 41 4 0.00
38 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 247434 16 4 0.00
39 JOZSEF EDUARD MS17 Sighisoara Sighisoara 246634 20 3 0.00
40 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 246634 22 4 0.00
41 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 243766 28 3 0.00
42 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 246535 41 5 0.00
43 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Albesti 247510 38 3 0.00
44 FAZAKAS ZSOLT CV201 Baraolt Baraolt 306977 10 1 0.00
45 LAZAR ANDRAS CV202 Baraolt Bradut 304815 16 0 0.00
46 GUBAS JANOS CV206 Baraolt Baraolt 307580 3 0 0.00
47 KOLUMBAN JANOS CV213 Baraolt Doboseni 303913 10 0 0.00
48 GUBAS BALINT CV221 Baraolt Baraolt 308848 19 0 0.00
49 GUBAS BELA CV222 Baraolt Baraolt 307835 3 0 0.00
50 DAVID PAL CV226 Baraolt Biborteni 309425 16 1 0.00
51 ALBERT LAJOS + ANDRAS CV229 Baraolt Tarisoara 305068 11 0 0.00
52 ROMAN FERENCZ CV235 Baraolt Varghis 300000 13 0 0.00
53 SZOCS ISTVAN CV241 Baraolt Filia 304690 10 0 0.00
54 SZEBENI ZSOLT GYULA CV242 Baraolt Filia 304832 12 0 0.00
55 TOKOS ARON CV243 Baraolt Bradut 305924 11 0 0.00
56 VERESS SANDOR CV245 Baraolt Biborteni 309535 20 0 0.00
57 GUBAS JOZSEF CV254 Baraolt Baraolt 307835 3 0 0.00
58 CSOG DEZSO CV256 Baraolt Filia 304857 11 0 0.00
59 JAKAB JANOS CV264 Baraolt Talisoara 305021 9 1 0.00
60 FATU + BRASSAI CV271 Baraolt Miclosoara 1 10 0 0.00
61 BARICZ TAMAS CSABA HR111 Gheorgheni Gheorgheni 276827 7 0 0.00
62 BARICZ ARPAD HR112 Gheorgheni Joseni 270751 11 0 0.00
63 TOROK LEVENTE HR113 Gheorgheni Joseni 270268 23 1 0.00
64 BUSLIG BARNA HR115 Gheorgheni Gheorgheni 276732 8 0 0.00
65 ACS ATTILA HR116 Gheorgheni Gheorgheni 275401 3 0 0.00
66 SOVER GYULA HR119 Gheorgheni Joseni 270069 20 0 0.00
67 PAL HUNOR HR121 Gheorgheni Gheorgheni 275754 26 1 0.00
68 BIRO NORBERT HR123 Gheorgheni Gheorgheni 275465 18 1 0.00
69 KERESZTES VILMOS HR125 Gheorgheni Gheorgheni 275317 5 0 0.00
70 KERCSO ATTILA HR129 Gheorgheni Gheorgheni 276123 36 2 0.00
71 MEZEI SANDOR HR131 Gheorgheni Gheorgheni 265500 22 0 0.00
72 GAL SZABOLCS HR137 Gheorgheni Joseni 175000 4 0 0.00
73 KONCSAG IMRE HR156 Gheorgheni Joseni 1 10 0 0.00
74 BALINT ARPAD HR29 Odorheiu Secuiesc Dealu 269540 41 7 0.00
75 PALFI ODON HR44 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 277109 8 0 0.00
76 BARABAS ZOLTAN HR57 Odorheiu Secuiesc Bradesti 275106 7 0 0.00
77 MARTON VINCE HR65 Odorheiu Secuiesc Vlahita 286936 8 0 0.00
78 GABOS CSABA HR66 Odorheiu Secuiesc Vlahita 286911 15 0 0.00
79 FEKETE LASZLO HR80 Sighisoara Secuieni 255738 13 2 0.00
80 FODOR B JANOS HR81 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257380 8 0 0.00
81 GIDO TIBOR HR82 Sighisoara Avramesti 252641 19 1 0.00
82 KISS CSABA HR83 Sighisoara Cristuru Secuiesc 257122 30 2 0.00
83 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 246733 69 12 0.00
84 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 245000 9 0 0.00
85 NICOLA MIRCEA MS13 Sighisoara Sighisoara 246315 13 0 0.00
86 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 246849 20 1 0.00
87 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 248654 17 5 0.00
88 SIMEN TITUS MS24 Sighisoara Sighisoara 245000 18 0 0.00
89 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 247796 2 0 0.00
90 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 245000 20 0 0.00
91 LAPOHOS IULIAN SB111 Sighisoara Agnita 254443 11 1 0.00
92 VIZITEU DUMITRU SB131 Sighisoara Agnita 254170 8 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): IVAN CONSTANTIN