reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 1 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
25.04.2010 - Zalau 1
Coordonate lansare - X: 47.09.07,05 / Y: 23.06.38,46
LANSARE: 25.04.2010 9:0
PORUMBEI ANGAJATI: 4300
PORUMBEI CLASATI: 860
NR. COLUMBOFILI: 157
PRIMUL PORUMBEL: MOSORA + PUPAZASighisoara265407200811:18:261189.2220
ULTIMUL PORUMBEL: MATHE ANDRASOdorheiu Secuiesc405951200712:29:52979.8149
DATA_RASARIT_APUS: 25.04.2010_05:49_20:46 / 26.04.2010_05:48_20:47 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 164827 50 18 3.58
2 GOGA OVIDIU MS325 Medias Medias 145334 24 9 19.79
3 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 166002 135 44 28.21
4 CHIRA NICOLAE MS314 Medias Dumbraveni 151503 49 15 31.47
5 HARTOAGA MIHAI MS327 Medias Agnita 174889 28 15 53.86
6 CIORA FLORIN MS312 Medias Medias 146983 25 5 71.04
7 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 164955 54 23 72.98
8 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 164834 64 38 80.46
9 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 165277 31 7 87.59
10 FRANDES CLAUDIU MS135 Reghin Gurghiu 139188 21 6 93.75
11 ORBAN ANDREI MS79 Reghin Reghin 127774 14 4 96.35
12 PETER ZSOLT MS446 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190829 21 8 112.89
13 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 175480 5 3 120.01
14 PETREA IONUT MS63 Reghin Ibanesti 144867 14 7 131.38
15 LAPOHOSI IULIAN MS332 Medias Agnita 174880 20 12 132.03
16 FUNAR GHEORGHE MS320 Medias Medias 146385 19 3 141.43
17 BUZOGANY CSABA MS411 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190393 47 23 148.23
18 KEREKES ARPAD MS428 Odorheiu Secuiesc Martinis 201097 55 26 151.82
19 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 164827 61 21 170.62
20 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 167567 40 8 174.85
21 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 175480 10 5 176.81
22 BABOS ZSOLT MS402 Odorheiu Secuiesc Zetea 191588 93 27 181.34
23 VIZITIU DUMITRU MS348 Medias Agnita 174737 28 9 182.96
24 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 167049 48 22 184.26
25 BEJENARIU DOREL MS307 Medias Mosna 153973 22 10 189.45
26 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 164624 50 17 189.76
27 BARSAN CORNEL MS304 Medias Medias 146351 11 3 197.56
28 MATHE ANDRAS MS435 Odorheiu Secuiesc Lueta 206496 32 12 197.88
29 CIMPOI FLORIN MS313 Medias Medias 145547 10 3 201.45
30 GLIGA IONUT MS60 Reghin Ibanesti 144853 15 3 216.04
31 SZABO ZOLTAN MS456 Odorheiu Secuiesc Feliceni 191728 55 23 225.80
32 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 161325 27 10 238.76
33 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174934 43 18 252.70
34 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Reghin Reghin 127260 22 7 255.30
35 RADLER WILI MS340 Medias Medias 145538 20 7 269.57
36 SUCIU RADU MS344 Medias Dumbraveni 151999 50 11 293.90
37 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 186828 60 14 295.20
38 BARABAS IOSIF MS303 Medias Dumbraveni 151709 27 11 297.48
39 SANDOR ZOLTAN MS448 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191768 28 2 304.61
40 MARTON VINCE MS434 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204236 11 6 355.21
41 SZABO GYULA MS455 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192051 15 3 357.81
42 POPA IOAN MS338 Medias Medias 144499 37 9 405.17
43 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 164946 6 2 450.26
44 HAJDO LEVENTE MS420 Odorheiu Secuiesc Zetea 191618 36 5 471.01
45 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 161134 61 14 473.63
46 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 168244 84 40 0.00
47 PETER LASZLO MS444 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190829 33 22 0.00
48 GRAMA VALENTIN MS73 Reghin Reghin 127814 50 21 0.00
49 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190113 59 17 0.00
50 FANCSALI ARPAD MS414 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190916 113 16 0.00
51 SEBESTYEN JOZSEF MS450 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192038 21 13 0.00
52 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 165573 37 13 0.00
53 MOLNAR SANDOR MS439 Odorheiu Secuiesc Martinis 201705 28 10 0.00
54 HOLERGA DORU MS328 Medias Medias 146133 29 8 0.00
55 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 161737 40 7 0.00
56 LASZLO ISTVAN MS432 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192333 38 7 0.00
57 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191643 28 7 0.00
58 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174777 41 7 0.00
59 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 166173 40 7 0.00
60 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 164936 25 6 0.00
61 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 165523 33 6 0.00
62 KERTESZ CRISTIAN MS226 Reghin Gurghiu 139188 17 6 0.00
63 BOER ACHIM MS308 Medias Medias 145086 37 6 0.00
64 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Medias Medias 145548 42 6 0.00
65 JAKAB ATTILA MS424 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190068 40 6 0.00
66 MOLNAR ARNOLD MS438 Odorheiu Secuiesc Martinis 201976 13 5 0.00
67 SEBESTYEN ARPAD MS449 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192051 40 5 0.00
68 KISS CSABA. MS509 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174502 50 5 0.00
69 TINCA NICOLAE MS71 Reghin Ibanesti 144409 20 5 0.00
70 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 165738 32 5 0.00
71 DAIAN GHEORGHE MS315 Medias Medias 146498 20 4 0.00
72 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Medias Medias 146385 19 4 0.00
73 SOOS LEHEL MS454 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190971 23 4 0.00
74 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 187406 31 4 0.00
75 DRAGAN + BOITOS MS11 Sighisoara Sighisoara 164921 19 3 0.00
76 POPEANGA IANCU MS339 Medias Medias 145919 15 3 0.00
77 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 160965 21 3 0.00
78 SIMO ENDRE MS451 Odorheiu Secuiesc Hoghia 187959 20 3 0.00
79 DAN MIRCEA MS70 Reghin Ibanesti 145085 22 3 0.00
80 COSTA DANUT SORIN MS98 Reghin Dulcea 151576 16 3 0.00
81 BACILA CRISTIAN MS305 Medias Ighis 149181 16 2 0.00
82 DIAC GHEORGHE MS316 Medias Medias 146374 17 2 0.00
83 DIAC + FRIEDRIH MS317 Medias Medias 146374 12 2 0.00
84 GABAN ALEXANDRU MS324 Medias Ighis 149413 11 2 0.00
85 VARGA ALBERT MS347 Medias Dumbrăveni 151709 15 2 0.00
86 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 173293 12 2 0.00
87 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 172622 30 2 0.00
88 POP NICOLAE MS216 Targu Mures Botorca 133372 25 1 0.00
89 POP IOAN. MS230 Targu Mures Targu Mures 131797 17 1 0.00
90 GYERESI SANDOR MS237 Targu Mures Targu Mures 126309 50 1 0.00
91 ORMENISAN+PLOPEANU MS350 Reghin Bardesti 124085 14 1 0.00
92 WONERTH G. MS370 Medias Târnava 144318 32 1 0.00
93 SIMO DENES MS452 Odorheiu Secuiesc Hoghia 187959 29 1 0.00
94 SERBAN LAJOS MS521 Sighisoara Cristurur Secuiesc 174771 12 1 0.00
95 SZAZS ZOLTAN MS524 Sighisoara Cristurur Secuiesc 173833 15 1 0.00
96 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Targu Mures Capusu De Campie 114535 39 0 0.00
97 GAL GAVRIL MS123 Targu Mures Targu Mures 129341 16 0 0.00
98 MARCU AUREL MS124 Targu Mures Targu Mures 115507 5 0 0.00
99 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 165212 7 0 0.00
100 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Reghin Reghin 127088 22 0 0.00
101 CATANA IOAN MS151 Medias Tarnaveni 126766 21 0 0.00
102 BUNEA COSMIN LIVIU MS161 Sighisoara Albesti 165847 21 0 0.00
103 IENCIU VICTOR MS163 Reghin Reghin 127260 12 0 0.00
104 ZIDAR VICTOR MS170 Reghin Reghin 127773 19 0 0.00
105 MORITZ HANS MS175 Targu Mures Medias 141343 48 0 0.00
106 BUCSA TRAIAN MS178 Targu Mures Tarnaveni 129730 21 0 0.00
107 KISS GABOR MS187 Odorheiu Secuiesc Eremitu 148268 15 0 0.00
108 BIRO DAN MS197 Sighisoara Sighisoara 165095 3 0 0.00
109 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 165266 20 0 0.00
110 COLCERIU ALEXE MS200 Sighisoara Sighisoara 165002 6 0 0.00
111 APOSTOL DANIEL MS201 Sighisoara Sighisoara 164541 20 0 0.00
112 MAIOR GHEORGHE MS202 Sighisoara Sighisoara 164476 13 0 0.00
113 SAVUT MISU MS204 Sighisoara Sighisoara 165651 33 0 0.00
114 MARIAN VIOREL MS206 Medias Tarnaveni 126828 20 0 0.00
115 ENEA ION MS207 Targu Mures Tarnaveni 135546 42 0 0.00
116 BORDI TIBOR MS208 Targu Mures Bahnea 135572 10 0 0.00
117 RATIU PETRE MS209 Targu Mures Tarnaveni 128569 20 0 0.00
118 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 167881 36 0 0.00
119 TOCACIU RAUL MS211 Medias Cornesti 127465 23 0 0.00
120 SZENTE IOAN MS212 Targu Mures Târnaveni 127808 11 0 0.00
121 STEF LUCIAN MS215 Targu Mures Târnăveni 126855 32 0 0.00
122 MICUSAN OVIDIU MS217 Targu Mures Târnăveni 127892 16 0 0.00
123 STUPARU LUCIAN MS219 Targu Mures Târnăveni 129456 11 0 0.00
124 BENTA LASZLO MS220 Targu Mures Târnaveni 129011 5 0 0.00
125 POP NICOLAE. MS225 Reghin Hodac 143333 8 0 0.00
126 SIMON PETRU MS229 Targu Mures Targu Mures 131797 20 0 0.00
127 AXENET IOAN MS302 Medias Ighis 149114 29 0 0.00
128 BACILA DAN MS306 Medias Medias 142678 26 0 0.00
129 BOSTIOG I MS309 Medias Mosna 154738 6 0 0.00
130 DIACU FLORIN MS318 Medias Mosna 153747 5 0 0.00
131 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 162235 21 0 0.00
132 LATCU EMIL MS331 Medias Medias 146403 12 0 0.00
133 BARABS ZOLTAN MS407 Odorheiu Secuiesc Bradesti 192360 9 0 0.00
134 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204497 15 0 0.00
135 BIRTALAN LAJOS MS410 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 204454 14 0 0.00
136 DEMETERE ZOLTAN MS413 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191285 17 0 0.00
137 GYORGY ZOLTAN MS419 Odorheiu Secuiesc Lueta 204505 16 0 0.00
138 JOZSA SANDOR MS427 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 187955 29 0 0.00
139 LASZLO GYOZO MS431 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 189430 22 0 0.00
140 ORBAN ANDRAS MS440 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191183 38 0 0.00
141 PETER JOZSEF MS443 Odorheiu Secuiesc Taureni 189330 22 0 0.00
142 SZELYES DENES MS460 Odorheiu Secuiesc Taureni 191558 16 0 0.00
143 SZELYES LEVENTE MS461 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204390 15 0 0.00
144 PAPP ATTILA. MS463 Odorheiu Secuiesc Hoghia 189584 15 0 0.00
145 BALINT LAJOS MS502 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174955 8 0 0.00
146 FODOR MIKLOS MS506 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174475 16 0 0.00
147 GEEGELY JOZSEF MS507 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174885 17 0 0.00
148 GIDO TIBOR MS508 Sighisoara Cristuru Secuiesc 169957 24 0 0.00
149 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 174519 34 0 0.00
150 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 174627 25 0 0.00
151 LORINCZI KAROLZ MS517 Sighisoara Cristurur Secuiesc 175133 9 0 0.00
152 SIMO ZOLTAN MS522 Sighisoara Cristurur Secuiesc 175043 33 0 0.00
153 SOLYMOSY GYULA MS523 Sighisoara Cristurur Secuiesc 176906 18 0 0.00
154 FEREZAN ALIN MS525 Sighisoara Sighisoara 164204 25 0 0.00
155 KALLOS REZNO MS526 Targu Mures Tarnaveni 127647 8 0 0.00
156 FINNA STEFAN MS65 Reghin Reghin 127189 8 0 0.00
157 SOMESAN TUDOR MS88 Reghin Ibanesti 144583 56 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA