reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 2 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
01.05.2010 - Marghita 1
Coordonate lansare - X: 47.19.30,96 / Y: 22.21.02,15
LANSARE: 01.05.2010 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 3976
PORUMBEI CLASATI: 795
NR. COLUMBOFILI: 168
PRIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZSighisoara264900200811:3:11238.1324
ULTIMUL PORUMBEL: SZABO ZOLTANOdorheiu Secuiesc559138200811:53:281076.8193
DATA_RASARIT_APUS: 01.05.2010_05:40_20:53 / 02.05.2010_05:38_20:55 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 222609 50 22 21.45
2 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 226603 80 45 32.53
3 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 223012 47 22 36.97
4 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 222803 44 21 43.27
5 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 222651 54 27 77.27
6 KISS SANDOR MS513 Sighisoara Cristurur Secuiesc 233241 43 20 92.07
7 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234631 9 6 97.26
8 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234631 5 3 135.33
9 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 225971 40 12 138.65
10 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 264725 15 5 143.11
11 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 223299 20 6 150.14
12 KEREKES ARPAD MS428 Odorheiu Secuiesc Martinis 260798 45 22 155.67
13 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 249998 60 15 164.55
14 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 234031 39 14 180.83
15 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 223598 31 15 183.78
16 JAKAB ATTILA MS424 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 249952 38 6 187.10
17 MATHE ANDRAS MS435 Odorheiu Secuiesc Lueta 266503 25 9 206.35
18 GRAMA VALENTIN MS73 Reghin Reghin 188344 54 7 222.97
19 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 223962 113 51 251.83
20 BUZOGANY CSABA MS411 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250279 41 22 252.19
21 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 222803 56 27 253.66
22 POPEANGA IANCU MS339 Medias Medias 200907 13 3 258.10
23 BABOS ZSOLT MS402 Odorheiu Secuiesc Zetea 251841 78 18 264.02
24 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 226298 18 7 289.90
25 KERTESZ CRISTIAN MS226 Reghin Gurghiu 199706 14 3 306.18
26 SZABO ZOLTAN MS456 Odorheiu Secuiesc Feliceni 251405 52 19 357.58
27 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 221443 24 4 364.60
28 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 222924 21 2 371.63
29 GABOS CSABA MS416 Odorheiu Secuiesc Vlahita 264399 10 5 374.96
30 PETREA IONUT MS63 Reghin Ibanesti 205358 14 4 384.57
31 PETER LASZLO MS444 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250685 31 9 387.91
32 MOLNAR SANDOR MS439 Odorheiu Secuiesc Martinis 261427 31 9 390.12
33 WONERTH G. MS370 Medias Târnava 198273 25 3 427.10
34 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 234146 48 21 427.82
35 SUCIU RADU MS344 Medias Dumbraveni 209026 49 17 462.21
36 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 225361 37 14 480.34
37 HARTOAGA MIHAI MS327 Medias Agnita 229740 26 10 492.18
38 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 247585 33 5 514.73
39 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 247016 63 25 568.35
40 FANCSALI ARPAD MS414 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250796 89 25 0.00
41 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 221603 62 21 0.00
42 CHIRA NICOLAE MS314 Medias Dumbraveni 208507 49 19 0.00
43 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Reghin Reghin 187786 42 12 0.00
44 BARABAS IOSIF MS303 Medias Dumbraveni 208665 25 9 0.00
45 FRANDES CLAUDIU MS135 Reghin Gurghiu 199706 20 8 0.00
46 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 223507 25 7 0.00
47 CIORA FLORIN MS312 Medias Medias 201697 22 7 0.00
48 LAPOHOSI IULIAN MS332 Medias Agnita 229822 19 7 0.00
49 SAVU FLORIN MS343 Medias Medias 200637 26 7 0.00
50 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 222180 34 7 0.00
51 MORITZ HANS MS175 Targu Mures Medias 197420 55 6 0.00
52 POPA IOAN MS338 Medias Medias 199268 33 6 0.00
53 VIZITIU DUMITRU MS348 Medias Agnita 229522 26 6 0.00
54 LASZLO ISTVAN MS432 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 252200 37 6 0.00
55 GYERESI SANDOR MS237 Targu Mures Targu Mures 185790 37 5 0.00
56 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 221800 29 5 0.00
57 GOGA OVIDIU MS325 Medias Medias 199953 21 5 0.00
58 VARGA ALBERT MS347 Medias Dumbrăveni 208665 12 5 0.00
59 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251580 23 5 0.00
60 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Medias Medias 200454 36 4 0.00
61 PETER ZSOLT MS446 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250685 19 4 0.00
62 SEBESTYEN JOZSEF MS450 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251933 11 4 0.00
63 KISS CSABA. MS509 Sighisoara Cristuru Secuiesc 233781 50 4 0.00
64 BEJENARIU DOREL MS307 Medias Mosna 208281 20 3 0.00
65 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Medias Medias 201145 17 3 0.00
66 HOLERGA DORU MS328 Medias Medias 200915 24 3 0.00
67 BIRTALAN LAJOS MS410 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 264683 14 3 0.00
68 SZELYES DENES MS460 Odorheiu Secuiesc Taureni 251213 14 3 0.00
69 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 232008 25 3 0.00
70 MURVAI ISTVAN MS518 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234126 13 3 0.00
71 DIAC GHEORGHE MS316 Medias Medias 201109 14 2 0.00
72 RADLER WILI MS340 Medias Medias 200380 20 2 0.00
73 HAJDO LEVENTE MS420 Odorheiu Secuiesc Zetea 251833 28 2 0.00
74 ORBAN ANDRAS MS440 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251027 13 2 0.00
75 SZABO GYULA MS455 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251909 15 2 0.00
76 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 233860 24 2 0.00
77 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Reghin Reghin 187616 19 1 0.00
78 STUPARU LUCIAN MS219 Targu Mures Târnăveni 185614 6 1 0.00
79 POP NICOLAE. MS225 Reghin Hodac 203824 10 1 0.00
80 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Medias Medias 199922 15 1 0.00
81 DIAC + FRIEDRIH MS317 Medias Medias 201109 11 1 0.00
82 FUNAR GHEORGHE MS320 Medias Medias 201145 16 1 0.00
83 TURUS TEOFIL MS345 Medias Medias 201829 27 1 0.00
84 JAKAB JOZSEF MS425 Odorheiu Secuiesc Dealu 248365 13 1 0.00
85 MARTON VINCE MS434 Odorheiu Secuiesc Vlahita 264422 11 1 0.00
86 MOLNAR ARNOLD MS438 Odorheiu Secuiesc Martinis 261224 12 1 0.00
87 PETER ZOLTAN MS445 Odorheiu Secuiesc Lueta 265998 25 1 0.00
88 GIDO TIBOR MS508 Sighisoara Cristuru Secuiesc 229426 23 1 0.00
89 SZAZS ZOLTAN MS524 Sighisoara Cristurur Secuiesc 233115 15 1 0.00
90 DEMETER ZOLTAN HR186 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250919 17 0 0.00
91 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Targu Mures Capusu De Campie 173547 35 0 0.00
92 GAL GAVRIL MS123 Targu Mures Targu Mures 188980 13 0 0.00
93 MARCU AUREL MS124 Targu Mures Targu Mures 172750 7 0 0.00
94 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 223183 7 0 0.00
95 CATANA IOAN MS151 Medias Tarnaveni 183045 15 0 0.00
96 SZASZ ALEXANDRU MS156 Sighisoara Sighisoara 223201 16 0 0.00
97 IENCIU VICTOR MS163 Reghin Reghin 187786 10 0 0.00
98 ZIDAR VICTOR MS170 Reghin Reghin 188304 16 0 0.00
99 BUCSA TRAIAN MS178 Targu Mures Tarnaveni 186630 15 0 0.00
100 KISS GABOR MS187 Odorheiu Secuiesc Eremitu 208769 13 0 0.00
101 BIRO DAN MS197 Sighisoara Sighisoara 223144 2 0 0.00
102 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 222801 4 0 0.00
103 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 223290 20 0 0.00
104 APOSTOL DANIEL MS201 Sighisoara Sighisoara 222723 12 0 0.00
105 MAIOR GHEORGHE MS202 Sighisoara Sighisoara 222763 13 0 0.00
106 SAVUT MISU MS204 Sighisoara Sighisoara 223807 20 0 0.00
107 MARIAN VIOREL MS206 Medias Tarnaveni 183155 17 0 0.00
108 ENEA ION MS207 Targu Mures Tarnaveni 193513 8 0 0.00
109 RATIU PETRE MS209 Targu Mures Tarnaveni 184912 8 0 0.00
110 TOCACIU RAUL MS211 Medias Cornesti 182548 10 0 0.00
111 SZENTE IOAN MS212 Targu Mures Târnaveni 183881 5 0 0.00
112 STEF LUCIAN MS215 Targu Mures Târnăveni 182677 24 0 0.00
113 POP NICOLAE MS216 Targu Mures Botorca 189010 14 0 0.00
114 MICUSAN OVIDIU MS217 Targu Mures Târnăveni 184161 10 0 0.00
115 BENTA LASZLO MS220 Targu Mures Târnaveni 185209 4 0 0.00
116 ERDELY GYORGY MS228 Targu Mures Targu Mures 188740 5 0 0.00
117 SIMON PETRU MS229 Targu Mures Targu Mures 191450 11 0 0.00
118 POP IOAN. MS230 Targu Mures Targu Mures 191450 11 0 0.00
119 AXENET IOAN MS302 Medias Ighis 203160 24 0 0.00
120 BARSAN CORNEL MS304 Medias Medias 201072 10 0 0.00
121 BACILA CRISTIAN MS305 Medias Ighis 203231 14 0 0.00
122 BACILA DAN MS306 Medias Medias 197447 17 0 0.00
123 BOER ACHIM MS308 Medias Medias 199894 34 0 0.00
124 BOSTIOG I MS309 Medias Mosna 208987 7 0 0.00
125 CIMPOI FLORIN MS313 Medias Medias 200014 9 0 0.00
126 DAIAN GHEORGHE MS315 Medias Medias 201206 18 0 0.00
127 DIACU FLORIN MS318 Medias Mosna 208051 5 0 0.00
128 FLOREA NICOLAE MS322 Medias Medias 200604 12 0 0.00
129 FLOREA TOBIAS MS323 Medias Medias 200604 9 0 0.00
130 GABAN ALEXANDRU MS324 Medias Ighis 203470 10 0 0.00
131 ROSTAS GERGELY MS33 Odorheiu Secuiesc Sovata 222689 16 0 0.00
132 LATCU EMIL MS331 Medias Medias 201104 6 0 0.00
133 TINTISAN LICĂ MS346 Medias Medias 201160 11 0 0.00
134 LACATUS DUMITRU MS349 Reghin Ibanesti 205404 7 0 0.00
135 ORMENISAN+PLOPEANU MS350 Reghin Bardesti 183918 11 0 0.00
136 CIURBA MIHAI MS351 Reghin Ibanesti 205447 21 0 0.00
137 BENEDEK ZOLTAN MS409 Odorheiu Secuiesc Vlahita 265236 8 0 0.00
138 FULOP TIBOR MS415 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251661 12 0 0.00
139 GYORGY ZOLTAN MS419 Odorheiu Secuiesc Lueta 264736 15 0 0.00
140 JOZSA SANDOR MS427 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 247677 29 0 0.00
141 LASZLO GYOZO MS431 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 249165 16 0 0.00
142 MIHALY MOZES MS436 Odorheiu Secuiesc Vlahita 265412 12 0 0.00
143 PETER JOZSEF MS443 Odorheiu Secuiesc Taureni 249000 18 0 0.00
144 SANDOR ZOLTAN MS448 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251748 22 0 0.00
145 SEBESTYEN ARPAD MS449 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251909 39 0 0.00
146 SIMO ENDRE MS451 Odorheiu Secuiesc Hoghia 247686 21 0 0.00
147 SIMO DENES MS452 Odorheiu Secuiesc Hoghia 247686 16 0 0.00
148 SZELYES LEVENTE MS461 Odorheiu Secuiesc Vlahita 264620 15 0 0.00
149 BALAZS H. LEVENTE MS500 Sighisoara Cristuru Secuiesc 230280 2 0 0.00
150 BALINT LAJOS MS502 Sighisoara Cristuru Secuiesc 234218 6 0 0.00
151 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 232209 7 0 0.00
152 FODOR MIKLOS MS506 Sighisoara Cristuru Secuiesc 233747 11 0 0.00
153 GEEGELY JOZSEF MS507 Sighisoara Cristuru Secuiesc 234142 12 0 0.00
154 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 233800 32 0 0.00
155 LORINCZI KAROLZ MS517 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234446 9 0 0.00
156 SEBOK LEVENTE MS520 Sighisoara Cristurur Secuiesc 232179 21 0 0.00
157 SERBAN LAJOS MS521 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234047 10 0 0.00
158 SIMO ZOLTAN MS522 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234267 21 0 0.00
159 SOLYMOSY GYULA MS523 Sighisoara Cristurur Secuiesc 236581 13 0 0.00
160 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Targu Mures 193228 75 0 0.00
161 GLIGA IONUT MS60 Reghin Ibanesti 205345 15 0 0.00
162 FINNA STEFAN MS65 Reghin Reghin 187721 5 0 0.00
163 DAN MIRCEA MS70 Reghin Ibanesti 205578 19 0 0.00
164 TINCA NICOLAE MS71 Reghin Ibanesti 204896 30 0 0.00
165 ORBAN ANDREI MS79 Reghin Reghin 188305 16 0 0.00
166 SOMESAN TUDOR MS88 Targu Mures Ibanesti 205078 52 0 0.00
167 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 224102 40 0 0.00
168 COSTA DANUT SORIN MS98 Reghin Dulcea 212052 12 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA