reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 3 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
08.05.2010 - Marghita 2
Coordonate lansare - X: 47.19.22,16 / Y: 22.20.38,91
LANSARE: 08.05.2010 9:0
PORUMBEI ANGAJATI: 3762
PORUMBEI CLASATI: 752
NR. COLUMBOFILI: 163
PRIMUL PORUMBEL: FILIP + BIRTALANSIGHISOARA400960200911:53:131288.9851
ULTIMUL PORUMBEL: MURVAI ISTVANSIGHISOARA795401200912:27:111131.5040
DATA_RASARIT_APUS: 08.05.2010_05:30_21:02 / 09.05.2010_05:29_21:03 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FILIP + BIRTALAN MS23 SIGHISOARA Sighisoara 223278 46 30 7.60
2 BABOS ZSOLT MS402 Odorheiu Secuiesc Zetea 252182 72 41 20.14
3 ROGOZ EUGEN MS1 SIGHISOARA Sighisoara 223068 42 14 31.53
4 KOVACS KAROLY MS515 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 234926 9 6 45.98
5 KOVACS BEATA MS514 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 234926 5 4 59.28
6 HARTOAGA MIHAI MS327 Medias Agnita 229939 24 12 68.02
7 FANCSALI ARPAD MS414 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251118 82 30 71.44
8 MATHE ANDRAS MS435 Odorheiu Secuiesc Lueta 266830 30 12 73.33
9 MOSORA + PUPAZA MS7 SIGHISOARA Sighisoara 222873 44 21 77.15
10 IVAN CONSTANTIN MS30 SIGHISOARA Sighisoara 224226 101 34 92.33
11 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 247354 63 31 95.00
12 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 221964 71 27 105.25
13 PETER ZOLTAN MS445 Odorheiu Secuiesc Lueta 266324 25 2 112.85
14 BUZOGANY CSABA MS411 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250601 39 23 125.78
15 KEREKES ARPAD MS428 Odorheiu Secuiesc Martinis 261112 40 23 149.33
16 MORITZ HANS MS175 Targu Mures Medias 197647 52 18 155.41
17 PETREA IONUT MS63 Reghin Ibanesti 205747 13 5 163.01
18 BIRO IOAN MS19 SIGHISOARA Sighisoara 223564 20 9 187.33
19 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 265065 15 3 190.75
20 BUCSA TRAIAN MS178 Targu Mures Tarnaveni 186876 10 3 191.50
21 JAKAB ATTILA MS424 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250274 33 12 235.21
22 KERTESZ CRISTIAN MS226 Reghin Gurghiu 200090 13 8 238.25
23 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 SIGHISOARA Sighisoara 223068 55 10 245.47
24 KALNOKI + HIENZ MS159 SIGHISOARA Albesti 226877 79 29 248.12
25 SZABO ZOLTAN MS456 Odorheiu Secuiesc Feliceni 251718 51 30 252.30
26 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251904 22 8 254.96
27 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 226573 21 7 262.19
28 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 250319 55 13 269.02
29 HAJDO LEVENTE MS420 Odorheiu Secuiesc Zetea 252172 27 4 270.54
30 POP EMERIC CLAUDIU MS95 SIGHISOARA Sighisoara 223863 30 10 278.90
31 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 222162 29 9 292.58
32 SUCIU RADU MS344 Medias Dumbraveni 209271 40 9 302.07
33 PETER LASZLO MS444 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251005 33 15 304.73
34 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 247922 28 7 330.20
35 CEZAR MARIUS MS157 SIGHISOARA Sighisoara 223771 21 2 339.70
36 STUPARU LUCIAN MS219 Targu Mures Târnăveni 185845 5 2 355.28
37 BIRTALAN A+P MS181 SIGHISOARA Sighisoara 225098 11 2 369.71
38 DEAK DOMOKOS MS503 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 234443 44 16 382.62
39 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Medias Medias 200659 24 4 412.27
40 SEBESTYEN JOZSEF MS450 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 252255 21 12 415.31
41 FODOR B. JANOS MS505 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 234330 36 3 440.77
42 KIRALY FERENC MS429 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251074 51 2 452.94
43 GIDO TIBOR MS508 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 229733 22 3 462.05
44 GERGEN CSABA MS417 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 252632 42 2 475.72
45 SOOS LEHEL MS454 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251163 21 5 505.74
46 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 232311 25 3 519.41
47 KISS SANDOR MS513 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 233540 38 19 0.00
48 JOZSEF ARPAD MS18 SIGHISOARA Sighisoara 222911 53 12 0.00
49 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Reghin Reghin 188168 40 11 0.00
50 GRAMA VALENTIN MS73 Reghin Reghin 188724 54 8 0.00
51 SERBAN IOAN MS10 SIGHISOARA Albesti 225634 43 7 0.00
52 CHIRA NICOLAE MS314 Medias Dumbraveni 208751 49 7 0.00
53 MOLNAR SANDOR MS439 Odorheiu Secuiesc Martinis 261742 32 7 0.00
54 GOGA OVIDIU MS325 Medias Medias 200153 21 6 0.00
55 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 222538 32 6 0.00
56 KISS CSABA. MS509 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 234081 47 6 0.00
57 LAPOHOS IULIAN MS332 Medias Agnita 230024 19 5 0.00
58 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 221805 26 5 0.00
59 PETER ZSOLT MS446 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251005 19 5 0.00
60 DRAGAN + BOITOS MS11 SIGHISOARA Sighisoara 223164 17 4 0.00
61 MARINEANU CRISTIAN MS14 SIGHISOARA Sighisoara 223188 20 4 0.00
62 DAIAN GHEORGHE MS315 Medias Medias 201408 16 4 0.00
63 SAVU FLORIN MS343 Medias Medias 200839 13 4 0.00
64 CIURBA MIHAI MS351 Reghin Ibanesti 205836 21 4 0.00
65 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Reghin Reghin 187997 17 3 0.00
66 BARABAS IOSIF MS303 Medias Dumbraveni 208908 25 3 0.00
67 BEJENARIU DOREL MS307 Medias Mosna 208475 20 3 0.00
68 BOER ACHIM MS308 Medias Medias 200098 28 3 0.00
69 FUNAR GHEORGHE MS320 Medias Medias 201348 16 3 0.00
70 VIZITIU DUMITRU MS348 Medias Agnita 229721 20 3 0.00
71 MARTON VINCE MS434 Odorheiu Secuiesc Vlahita 264759 11 3 0.00
72 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 SIGHISOARA Sighisoara 224222 24 3 0.00
73 KISS GABOR MS187 Odorheiu Secuiesc Eremitu 209135 11 2 0.00
74 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 223555 18 2 0.00
75 TURUS TEOFIL MS345 Medias Medias 202030 27 2 0.00
76 GABOS CSABA MS416 Odorheiu Secuiesc Vlahita 264736 30 2 0.00
77 PAPP ZSOLT MS442 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 255683 42 2 0.00
78 SEBESTYEN ARPAD MS449 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 252230 38 2 0.00
79 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234099 23 2 0.00
80 MURVAI ISTVAN MS518 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 234425 14 2 0.00
81 FRANDES CLAUDIU MS135 Reghin Gurghiu 200090 18 1 0.00
82 SZASZ ALEXANDRU MS156 SIGHISOARA Sighisoara 223466 7 1 0.00
83 GYERESI SANDOR MS237 Targu Mures Targu Mures 186100 15 1 0.00
84 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Medias Medias 201348 15 1 0.00
85 POPA IOAN MS338 Medias Medias 199472 32 1 0.00
86 RADLER WILI MS340 Medias Medias 200585 20 1 0.00
87 VARGA ALBERT MS347 Medias Dumbrăveni 208908 12 1 0.00
88 MOLNAR ARNOLD MS438 Odorheiu Secuiesc Martinis 261521 12 1 0.00
89 SEBOK LEVENTE MS520 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 232468 20 1 0.00
90 GLIGA IONUT MS60 Reghin Ibanesti 205735 15 1 0.00
91 TINCA NICOLAE MS71 Reghin Ibanesti 205286 25 1 0.00
92 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 224364 14 1 0.00
93 COSTA DANUT SORIN MS98 Reghin Dulcea 212444 11 1 0.00
94 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Targu Mures Capusu De Campie 173844 25 0 0.00
95 MAGYARI DENEI MS107 Targu Mures Targu Mures 188927 50 0 0.00
96 GAL GAVRIL MS123 Targu Mures Targu Mures 189295 12 0 0.00
97 MARCU AUREL MS124 Targu Mures Targu Mures 173005 7 0 0.00
98 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 223447 6 0 0.00
99 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 226245 34 0 0.00
100 BALAZS STEFAN MS158 Odorheiu Secuiesc Sovata 0 29 0 0.00
101 BUNEA COSMIN LIVIU MS161 SIGHISOARA Albesti 224230 12 0 0.00
102 IENCIU VICTOR MS163 Reghin Reghin 188168 7 0 0.00
103 ZIDAR VICTOR MS170 Reghin Reghin 188683 12 0 0.00
104 ILEA LUP GRIGORE IOAN MS184 Sighisoara Sighisoara 224290 19 0 0.00
105 BIRO DAN MS197 Sighisoara Sighisoara 223409 2 0 0.00
106 COLCERIU ALEXE MS200 Sighisoara Sighisoara 223168 4 0 0.00
107 APOSTU DANIEL MS201 Sighisoara Sighisoara 222992 9 0 0.00
108 MAIOR GHEORGHE MS202 Sighisoara Sighisoara 223035 11 0 0.00
109 SAVUT MISU MS204 Sighisoara Sighisoara 224075 7 0 0.00
110 ENEA ION MS207 Targu Mures Tarnaveni 193781 5 0 0.00
111 BORDI TIBOR MS208 Targu Mures Bahnea 193858 3 0 0.00
112 RATIU PETRE MS209 Targu Mures Tarnaveni 185146 5 0 0.00
113 STEF LUCIAN MS215 Targu Mures Târnăveni 182902 16 0 0.00
114 POP NICOLAE MS216 Targu Mures Botorca 189231 17 0 0.00
115 MICUSAN OVIDIU MS217 Targu Mures Târnăveni 184394 9 0 0.00
116 BENTA LASZLO MS220 Targu Mures Târnaveni 185441 4 0 0.00
117 POP NICOLAE. MS225 Reghin Hodac 204213 10 0 0.00
118 ERDELY GYORGY MS228 Targu Mures Targu Mures 189053 5 0 0.00
119 SIMON PETRU MS229 Targu Mures Targu Mures 191766 10 0 0.00
120 POP IOAN. MS230 Targu Mures Targu Mures 191766 11 0 0.00
121 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Medias Medias 200120 9 0 0.00
122 AXENET IOAN MS302 Medias Ighis 203350 25 0 0.00
123 BARSAN CORNEL MS304 Medias Medias 201275 9 0 0.00
124 BACILA CRISTIAN MS305 Medias Ighis 203422 13 0 0.00
125 BOSTIOG I MS309 Medias Mosna 209180 4 0 0.00
126 CIMPOI FLORIN MS313 Medias Medias 200213 2 0 0.00
127 DIAC GHEORGHE MS316 Medias Medias 201312 13 0 0.00
128 DIAC + FRIEDRIH MS317 Medias Medias 201312 11 0 0.00
129 DIACU FLORIN MS318 Medias Mosna 208244 5 0 0.00
130 FLOREA NICOLAE MS322 Medias Medias 200808 8 0 0.00
131 FLOREA TOBIAS MS323 Medias Medias 200808 12 0 0.00
132 GABAN ALEXANDRU MS324 Medias Ighis 203660 8 0 0.00
133 HOLERGA DORU MS328 Medias Medias 201118 24 0 0.00
134 POPEANGA IANCU MS339 Medias Medias 201114 13 0 0.00
135 TINTISAN LICĂ MS346 Medias Medias 201363 10 0 0.00
136 LACATUS DUMITRU MS349 Reghin Ibanesti 205795 6 0 0.00
137 ORMENISAN+PLOPEANU MS350 Reghin Bardesti 184242 7 0 0.00
138 WONERTH G. MS370 Medias Târnava 198463 28 0 0.00
139 BALAZS JOZSEF MS403 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 254803 23 0 0.00
140 BALAZS KRISZTINA MS404 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 254803 17 0 0.00
141 BALLOK CSABA MS406 Odorheiu Secuiesc Martinis 261112 23 0 0.00
142 BENEDEK ZOLTAN MS409 Odorheiu Secuiesc Vlahita 265580 10 0 0.00
143 GYORGY ZOLTAN MS419 Odorheiu Secuiesc Lueta 265076 11 0 0.00
144 JOZSA SANDOR MS427 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 247992 23 0 0.00
145 LASZLO ISTVAN MS432 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 252521 28 0 0.00
146 MIHALY MOZES MS436 Odorheiu Secuiesc Vlahita 265755 10 0 0.00
147 ORBAN ANDRAS MS440 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 251347 16 0 0.00
148 SZABO GYULA MS455 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 252230 13 0 0.00
149 PAPP ATTILA. MS463 Odorheiu Secuiesc Hoghia 249585 8 0 0.00
150 FEKETE LASZLO MS504 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 232497 8 0 0.00
151 GEEGELY JOZSEF MS507 Sighisoara Cristuru Secuiesc 234441 8 0 0.00
152 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234158 22 0 0.00
153 LORINCZI KAROLY MS517 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234746 9 0 0.00
154 SIMO ZOLTAN MS522 Sighisoara Cristurur Secuiesc 234565 19 0 0.00
155 SOLYMOSY GYULA MS523 Sighisoara Cristurur Secuiesc 236895 13 0 0.00
156 SZAZS ZOLTAN MS524 Sighisoara Cristurur Secuiesc 233415 14 0 0.00
157 FEREZAN ALIN MS525 Sighisoara Sighisoara 222395 8 0 0.00
158 KALLOS REZNO MS526 Targu Mures Tarnaveni 184026 4 0 0.00
159 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Targu Mures 193546 59 0 0.00
160 FINNA STEFAN MS65 Reghin Reghin 188098 5 0 0.00
161 DAN MIRCEA MS70 Reghin Ibanesti 205968 16 0 0.00
162 ORBAN ANDREI MS79 Reghin Reghin 188684 16 0 0.00
163 SOMESAN TUDOR MS88 Reghin Ibanesti 205467 49 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA