reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 6 / Organizator: Mures
CATEGORIA - DEMIFOND+FOND
29.05.2010 - Gyor 1 (hu)
Coordonate lansare - X: 47.40.23,92 / Y: 17.45.15,67
LANSARE: 29.05.2010 6:0
PORUMBEI ANGAJATI: 2492
PORUMBEI CLASATI: 498
NR. COLUMBOFILI: 179
PRIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZSIGHISOARA174199200714:3:151164.1697
ULTIMUL PORUMBEL: BOER ACHIMSighisoara176134200715:22:35937.3433
DATA_RASARIT_APUS: 29.05.2010_05:09_21:26 / 30.05.2010_05:08_21:26 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 ROMAN CLAUDIU SB1 SIBIU Sibiu 530151 32 4 28.40
2 FILIP + BIRTALAN MS23 SIGHISOARA Sighisoara 558263 40 11 66.44
3 COJOCARU NICOLAE SB6 Sibiu Sibiu 527900 12 2 69.66
4 GALEA MIHAI SB46 SIBIU Sibiu 528349 25 11 73.93
5 PAPP ZSOLT MS442 Sighisoara Satu Mare 596892 32 8 85.74
6 CAPOTA IOAN SB121 SIBIU Cisnadie 533527 7 2 102.35
7 BALINT ARPAD MS405 Sighisoara Dealu 589129 25 15 116.81
8 BUZOGANY CSABA MS411 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 590895 32 9 126.99
9 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 528571 27 6 134.48
10 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 557834 36 7 139.85
11 JOZSEF ARPAD MS18 SIGHISOARA Sighisoara 557236 49 15 150.03
12 OPRIS LUCIAN SB179 SIBIU Victoria 571380 43 13 153.23
13 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 562111 12 4 156.45
14 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Sibiu Sibiu 531391 16 6 171.98
15 FANCSALI ARPAD MS414 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 591380 16 6 172.53
16 SZABO ZOLTAN MS456 Sighisoara Feliceni 591124 47 25 176.27
17 KALNOKI + HIENZ MS159 SIGHISOARA Albesti 562585 73 28 188.60
18 BABOS ZSOLT MS402 Sighisoara Zetea 594235 14 6 193.95
19 KEREKES ARPAD MS428 Sighisoara Martinis 600410 26 6 198.79
20 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 551358 8 3 205.74
21 BUCSA IOAN SB17 SIBIU Sibiu 531380 27 8 211.09
22 LAPOHOS IULIAN MS332 Sighisoara Agnita 556277 15 5 223.41
23 HARTOAGA MIHAI MS327 Sighisoara Agnita 555963 13 5 224.50
24 MARTON VINCE MS434 Sighisoara Vlahita 606267 6 2 225.04
25 JAKAB ATTILA MS424 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 590568 21 6 237.89
26 BORGHINA TOMA SB30 Sibiu Vurpar 538400 44 14 251.81
27 FEKETE LASZLO MS504 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 569712 4 2 258.79
28 BALASZ ISTVAN MS97 Sighisoara Sovata 567474 20 5 268.97
29 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Sighisoara Reghin 533291 14 5 285.05
30 DRAGOMIR NICOLAE SB23 Sibiu Sibiu 531924 12 2 289.34
31 SZASZ ROBERT MS458 Sighisoara Dealu 589643 10 3 297.36
32 DEAK DOMOKOS MS503 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 572573 38 20 302.19
33 PETER ZOLTAN MS445 Sighisoara Lueta 606868 9 5 308.61
34 SIMO S. JANOS MS453 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 590615 25 4 312.91
35 SIMO DENES MS452 Sighisoara Hoghia 587685 9 3 313.45
36 BEJENARIU DOREL MS307 Sighisoara Mosna 534945 6 2 317.72
37 BIRTALAN A+P MS181 SIGHISOARA Sighisoara 560513 6 3 318.26
38 BARTUS ADRIAN SB11 Sibiu Cisnadie 534548 8 3 333.80
39 MURVAI ISTVAN MS518 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 572678 11 3 352.56
40 MOSORA + PUPAZA MS7 SIGHISOARA Sighisoara 557673 43 10 353.09
41 BARABAS IOSIF MS303 Sighisoara Dumbraveni 541706 11 2 370.23
42 MORITZ HANS MS175 Sighisoara Medias 529076 22 6 406.13
43 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Sighisoara Medias 529180 12 4 425.95
44 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 558435 5 2 475.25
45 BELEI CIPRIAN SB119 Sibiu Agnita 554806 21 6 505.78
46 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sighisoara Reghin 533477 29 15 0.00
47 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 557834 45 12 0.00
48 SERBAN IOAN MS10 SIGHISOARA Albesti 561254 38 10 0.00
49 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 565811 31 7 0.00
50 KIRALY FERENC MS429 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 591026 15 6 0.00
51 POP EMERIC CLAUDIU MS95 SIGHISOARA Sighisoara 558728 21 6 0.00
52 SECRIANU CRISTI SB3 Sibiu Selimbar 533415 15 6 0.00
53 VESTEMEAN ROMULUS SB57 SIBIU Cisnadie 533698 18 6 0.00
54 SARATIAN LIVIU SB8 Sibiu Sibiu 528459 34 6 0.00
55 HUZU ANDREI SB4 Sibiu Sibiu 531730 25 5 0.00
56 BOER ACHIM MS308 Sighisoara Medias 528446 17 4 0.00
57 STANISLAV LUCIAN SB182 Sibiu Fagaras 572832 35 4 0.00
58 NEGREA ALEXANDRU SB21 Sibiu Sibiu 529465 15 4 0.00
59 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 562463 10 3 0.00
60 CHIRA NICOLAE MS314 Sighisoara Dumbraveni 541677 20 3 0.00
61 GOGA OVIDIU MS325 Sighisoara Medias 528069 18 3 0.00
62 GABOS CSABA MS416 Sighisoara Vlahita 606253 10 3 0.00
63 GERGEN CSABA MS417 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 593318 19 3 0.00
64 FODOR B. JANOS MS505 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 572610 25 3 0.00
65 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 528791 29 3 0.00
66 MARINA IOAN SB26 SIBIU Sibiu 528385 15 3 0.00
67 RAU PRECUP SB42 SIBIU Sibiu 528670 15 3 0.00
68 SAVU FLORIN MS343 Sighisoara Medias 528826 11 2 0.00
69 SUCIU RADU MS344 Sighisoara Dumbraveni 542227 17 2 0.00
70 BENCZE ZSOLT MS408 Sighisoara Vlahita 606803 7 2 0.00
71 SANDOR ZOLTAN MS448 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 592759 9 2 0.00
72 SZASZ JOZSEF MS457 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 592402 7 2 0.00
73 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 533937 21 2 0.00
74 OPRIS LIVIU SB19 Sibiu Sibiu 529179 26 2 0.00
75 BIRSAN LUCIAN SB24 Sibiu Sibiu 528549 16 2 0.00
76 SANDER VALENTIN SB29 SIBIU Cisnadie 534921 11 2 0.00
77 HERCIU LIVIU SB59 Sibiu Agnita 554933 15 2 0.00
78 LUPSA DANIEL SB7 SIBIU Sibiu 528348 12 2 0.00
79 KERTESZ CRISTIAN MS226 Sighisoara Gurghiu 545481 5 1 0.00
80 AXENET IOAN MS302 Sighisoara Ighis 529684 8 1 0.00
81 BARSAN CORNEL MS304 Sighisoara Medias 529325 8 1 0.00
82 CIMPOI FLORIN MS313 Sighisoara Medias 527784 4 1 0.00
83 DIAC + FRIEDRIH MS317 Sighisoara Medias 529390 7 1 0.00
84 NEMETH JANOS MS32 Sighisoara Sovata 566061 10 1 0.00
85 FLOREA NICOLAE MS322 Sighisoara Medias 529013 4 1 0.00
86 ROSTAS GERGELY MS33 Sighisoara Sovata 566761 8 1 0.00
87 POPA IOAN MS338 Sighisoara Medias 527785 13 1 0.00
88 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 565740 10 1 0.00
89 TURUS TEOFIL MS345 Sighisoara Medias 529918 23 1 0.00
90 VIZITIU DUMITRU MS348 Sighisoara Agnita 555594 13 1 0.00
91 BALAZS JOZSEF MS403 Sighisoara Satu Mare 595862 10 1 0.00
92 HAJDO LEVENTE MS420 Sighisoara Zetea 594018 9 1 0.00
93 JOZSA SANDOR MS427 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 587657 9 1 0.00
94 MOLNAR SANDOR MS439 Sighisoara Martinis 601118 15 1 0.00
95 SIMO ENDRE MS451 Sighisoara Hoghia 587685 10 1 0.00
96 SZABO GYULA MS455 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 592374 4 1 0.00
97 SZELYES LEVENTE MS461 Sighisoara Vlahita 606715 7 1 0.00
98 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 572369 13 1 0.00
99 KISS SANDOR MS513 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 571819 0 1 0.00
100 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 558936 25 1 0.00
101 MIHAILA MIRCEA SB109 Sibiu Sibiu 531884 5 1 0.00
102 HOLERGA IOAN SB12 SIBIU Selimbar 533658 5 1 0.00
103 POPA LUCIAN SB125 Sibiu Cisnadie 533915 6 1 0.00
104 DAJU VASILE SB16 Sibiu Sura Mare 527714 11 1 0.00
105 DAJU DENIS SB177 SIBIU Sura Mare 527215 17 1 0.00
106 FLEISCHER JOSEF SB2 Sibiu Sibiu 528479 10 1 0.00
107 PRODEA IOAN SB22 SIBIU Sibiu 528544 6 1 0.00
108 DINU COSMINA VIORICA SB25 Sibiu Sibiu 531789 5 1 0.00
109 TICHINDELEAN IOAN SB27 SIBIU Sibiu 530882 6 1 0.00
110 TATU ALEXIU SB32 SIBIU Sibiu 530784 7 1 0.00
111 POP DUMITRU SB34 SIBIU Cisnadie 534321 8 1 0.00
112 BENEDEK CSABA SB36 Sibiu Sibiu 531403 21 1 0.00
113 RUSU MIHAI SB38 Sibiu Sibiu 528544 13 1 0.00
114 PARLOG MARIUS SB40 SIBIU Sibiu 529977 8 1 0.00
115 BASARABA FLORIN SB43 SIBIU Sibiu 527952 15 1 0.00
116 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 SIBIU Sibiu 531975 10 1 0.00
117 BASARABA ADRIAN SB55 SIBIU Sibiu 530242 11 1 0.00
118 BLAJAN GHEORGHE SB68 Sibiu Sibiu 529599 14 1 0.00
119 NASTURE GHEORGHE SB69 SIBIU Talmaciu 543704 11 1 0.00
120 FRANDES CLAUDIU MS135 Sighisoara Gurghiu 545481 5 0 0.00
121 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 558525 12 0 0.00
122 ZIDAR VICTOR MS170 Sighisoara Reghin 533862 17 0 0.00
123 BIRO IOAN MS19 SIGHISOARA Sighisoara 558435 10 0 0.00
124 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 557485 2 0 0.00
125 MAIOR GHEORGHE MS202 Sighisoara Sighisoara 558691 2 0 0.00
126 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Sighisoara Medias 527655 7 0 0.00
127 BACILA CRISTIAN MS305 Sighisoara Ighis 529759 3 0 0.00
128 CIORA FLORIN MS312 Sighisoara Medias 529877 6 0 0.00
129 DAIAN GHEORGHE MS315 Sighisoara Medias 529417 12 0 0.00
130 DIAC GHEORGHE MS316 Sighisoara Medias 529390 10 0 0.00
131 FUNAR GHEORGHE MS320 Sighisoara Medias 529478 8 0 0.00
132 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Sighisoara Medias 529478 8 0 0.00
133 FLOREA TOBIAS MS323 Sighisoara Medias 529013 5 0 0.00
134 HOLERGA DORU MS328 Sighisoara Medias 529317 11 0 0.00
135 POPEANGA IANCU MS339 Sighisoara Medias 529782 5 0 0.00
136 RADLER WILI MS340 Sighisoara Medias 528967 9 0 0.00
137 VARGA ALBERT MS347 Sighisoara Dumbrăveni 541706 3 0 0.00
138 WONERTH G. MS370 Sighisoara Târnava 525054 23 0 0.00
139 BALAZS KRISZTINA MS404 Sighisoara Satu Mare 595862 5 0 0.00
140 BIRTALAN LAJOS MS410 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 606767 4 0 0.00
141 MOLNAR ARNOLD MS438 Sighisoara Martinis 599025 6 0 0.00
142 GIDO TIBOR MS508 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 568886 5 0 0.00
143 KISS CSABA. MS509 SIGHISOARA Cristuru Secuiesc 572455 11 0 0.00
144 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 572476 7 0 0.00
145 KOVACS BEATA MS514 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 572837 2 0 0.00
146 KOVACS KAROLY MS515 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 572837 6 0 0.00
147 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 571104 5 0 0.00
148 SEBOK LEVENTE MS520 SIGHISOARA Cristurur Secuiesc 569742 12 0 0.00
149 SERBAN LAJOS MS521 Sighisoara Cristurur Secuiesc 572702 2 0 0.00
150 SIMO ZOLTAN MS522 Sighisoara Cristurur Secuiesc 572738 4 0 0.00
151 DAN MIRCEA MS70 Sighisoara Ibanesti 551559 5 0 0.00
152 TINCA NICOLAE MS71 Sighisoara Ibanesti 550924 9 0 0.00
153 PEPERIGEANU SERGIU SB10 SIBIU Selimbar 534195 4 0 0.00
154 DICTUS NORBERTUS SB112 SIBIU Sangatin 503809 15 0 0.00
155 HUDITAN DANIEL SB124 SIBIU Cisnadie 533354 5 0 0.00
156 CAMPEAN MIRCEA SB127 Sibiu Sibiu 531959 5 0 0.00
157 GHISE ALIN SB128 SIBIU Saliste 511318 4 0 0.00
158 IUGA CIPRIAN SB129 SIBIU Saliste 511642 3 0 0.00
159 TOMA ILIE SB136 Sibiu Saliste 511385 4 0 0.00
160 WILMOS SAMU SB138 Sibiu Cisnadie 534570 7 0 0.00
161 CIRCIUMARU EMIL SB14 SIBIU Selimbar 535019 10 0 0.00
162 LODROMANEAN STEFAN SB146 SIBIU Seica Mare 519602 4 0 0.00
163 LUSCAN GEORGE SB171 Sibiu Sibiu 529650 3 0 0.00
164 MAKULA EUGEN SB174 Sibiu Cisnadie 534570 4 0 0.00
165 PATAN IOAN SB18 SIBIU Talmaciu 544511 8 0 0.00
166 DALEA LUCIAN SB181 SIBIU Ucea De Jos 567271 10 0 0.00
167 VINTILA EUGEN SB20 Sibiu Sibiu 528860 19 0 0.00
168 DORDEA VIOREL SB28 Sibiu Sibiu 528582 6 0 0.00
169 SZEKELY STEFAN SB31 SIBIU Cisnadie 534109 5 0 0.00
170 SERB DUMITRU SB33 Sibiu Seica Mare 521460 4 0 0.00
171 ALDEA VIOREL SB44 Sibiu Sibiu 528034 8 0 0.00
172 FILIP VALENTIN SB47 Sibiu Slimnic 524454 7 0 0.00
173 PALADE COSTICA SB50 Sibiu Sibiu 528110 5 0 0.00
174 BRECKNER EGON SB51 SIBIU Agnita 555523 13 0 0.00
175 IANCU BOGDAN SB53 SIBIU Sibiu 531274 3 0 0.00
176 POPESCU PAUL SB58 Sibiu Sibiu 530582 44 0 0.00
177 MAKULA TIBERIU SB62 Sibiu Cisnadie 534570 3 0 0.00
178 VAT DANIEL SB64 Sibiu Sibiu 528817 4 0 0.00
179 MITRACHE DORIAN SB9 SIBIU Sibiu 531968 5 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA