reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 7 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA+DEMIFOND
05.06.2010 - Szolnok 1 (hu)
Coordonate lansare - X: 47.09.44,54 / Y: 20.14.56,61
LANSARE: 05.06.2010 7:30
PORUMBEI ANGAJATI: 1686
PORUMBEI CLASATI: 337
NR. COLUMBOFILI: 97
PRIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZSighisoara402936200912:53:251133.7240
ULTIMUL PORUMBEL: ROGOZ+PARCALABESCUSighisoara401182200913:34:24993.0378
DATA_RASARIT_APUS: 05.06.2010_05:05_21:31 / 06.06.2010_05:04_21:32 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 377107 6 6 18.28
2 KISS SANDOR MS513 Sighisoara Cristurur Secuiesc 376139 30 17 27.04
3 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 361241 41 16 100.15
4 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 366669 50 37 100.94
5 PETER LASZLO MS444 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395714 29 14 124.80
6 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 364580 7 3 158.97
7 SZABO ZOLTAN MS456 Odorheiu Secuiesc Feliceni 395544 22 10 160.57
8 NEMETH JANOS MS32 Odorheiu Secuiesc Sovata 371835 26 3 165.32
9 SAVU FLORIN MS343 Medias Medias 332729 18 7 206.68
10 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 366208 22 10 213.02
11 BUZOGANY CSABA MS411 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395472 21 12 213.83
12 PETER ZSOLT MS446 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395714 17 7 221.78
13 MURVAI ISTVAN MS518 Sighisoara Cristurur Secuiesc 376992 8 6 223.36
14 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 366561 15 6 230.52
15 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 376872 37 11 242.44
16 CHIRA NICOLAE MS314 MEDIAS Dumbraveni 345645 37 12 255.97
17 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 361705 30 13 282.19
18 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 377107 3 3 325.91
19 MATHE ANDRAS MS435 Odorheiu Secuiesc Lueta 411966 23 6 333.05
20 HARTOAGA MIHAI MS327 MEDIAS Agnita 359950 7 4 374.40
21 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 361863 28 9 376.79
22 LASZLO ISTVAN MS432 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 397243 26 2 392.68
23 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 MEDIAS Medias 333080 12 3 399.84
24 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 361863 34 7 401.42
25 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 362762 20 5 426.86
26 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 362914 85 19 0.00
27 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 362306 31 10 0.00
28 BABOS ZSOLT MS402 Odorheiu Secuiesc Zetea 399210 58 10 0.00
29 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 365334 31 5 0.00
30 GABOS CSABA MS416 Odorheiu Secuiesc Vlahita 411041 15 5 0.00
31 KEREKES ARPAD MS428 Odorheiu Secuiesc Martinis 404786 27 5 0.00
32 MORITZ HANS MS175 Sighisoara Medias 333013 17 4 0.00
33 FANCSALI ARPAD MS414 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395949 29 4 0.00
34 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 362470 15 3 0.00
35 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 394048 26 3 0.00
36 HAJDO LEVENTE MS420 Odorheiu Secuiesc Zetea 398937 20 3 0.00
37 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395193 28 3 0.00
38 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 362470 12 2 0.00
39 HEGYI MIHALY MS31 Odorheiu Secuiesc Sovata 371563 34 2 0.00
40 JAKAB ATTILA MS424 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395146 10 2 0.00
41 MOLNAR SANDOR MS439 Odorheiu Secuiesc Martinis 405503 21 2 0.00
42 SEBESTYEN JOZSEF MS450 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 397132 17 2 0.00
43 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 363684 17 2 0.00
44 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 362951 22 2 0.00
45 DRAGAN + BOITOS MS11 Sighisoara Sighisoara 361963 13 1 0.00
46 BARABAS IOSIF MS303 Medias Dumbraveni 345668 13 1 0.00
47 BEJENARIU DOREL MS307 Medias Mosna 338879 15 1 0.00
48 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 MEDIAS Medias 333381 5 1 0.00
49 FLOREA TOBIAS MS323 Medias Medias 332915 5 1 0.00
50 HOLERGA DORU MS328 Medias Medias 333219 11 1 0.00
51 KISS CSABA MS34 Odorheiu Secuiesc Sovata 371532 20 1 0.00
52 SUCIU RADU MS344 Medias Dumbraveni 346196 23 1 0.00
53 TURUS TEOFIL MS345 MEDIAS Medias 333822 11 1 0.00
54 VARGA ALBERT MS347 Medias Dumbrăveni 345668 7 1 0.00
55 GERGEN CSABA MS417 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 397964 14 1 0.00
56 KIRALY FERENC MS429 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395539 19 1 0.00
57 MARTON VINCE MS434 Odorheiu Secuiesc Vlahita 411053 8 1 0.00
58 MOLNAR ARNOLD MS438 Odorheiu Secuiesc Martinis 403179 4 1 0.00
59 SANDOR ZOLTAN MS448 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 397407 20 1 0.00
60 SEBESTYEN ARPAD MS449 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 396917 16 1 0.00
61 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 397013 15 1 0.00
62 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 394546 21 1 0.00
63 KISS CSABA. MS509 Sighisoara Cristuru Secuiesc 376786 9 1 0.00
64 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 375499 20 1 0.00
65 BENKO IOAN MS128 Sighisoara Sighisoara 362207 5 0 0.00
66 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 362010 14 0 0.00
67 BUCSA TRAIAN MS178 Sighisoara Tarnaveni 325007 7 0 0.00
68 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 361495 4 0 0.00
69 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Medias Medias 331561 3 0 0.00
70 BACILA CRISTIAN MS305 Medias Ighis 333689 6 0 0.00
71 BACILA DAN MS306 Medias Medias 330023 11 0 0.00
72 BOER ACHIM MS308 Medias Medias 332347 7 0 0.00
73 BOSTIOG I MS309 Medias Mosna 339389 4 0 0.00
74 CIMPOI FLORIN MS313 Medias Medias 331690 2 0 0.00
75 DAIAN GHEORGHE MS315 Medias Medias 333320 12 0 0.00
76 DIACU FLORIN MS318 Medias Mosna 338657 5 0 0.00
77 FUNAR GHEORGHE MS320 MEDIAS Medias 333381 5 0 0.00
78 FLOREA NICOLAE MS322 Medias Medias 332915 2 0 0.00
79 JIGA GHEORGHE MS330 Sighisoara Medias 331580 49 0 0.00
80 POPA IOAN MS338 MEDIAS Medias 331686 15 0 0.00
81 RADLER WILI MS340 Medias Medias 332867 8 0 0.00
82 TINTISAN LICĂ MS346 Medias Medias 333308 10 0 0.00
83 KELEMEN JOZSEF MS35 Odorheiu Secuiesc Sovata 371823 11 0 0.00
84 BARABS ZOLTAN MS407 Odorheiu Secuiesc Bradesti 398503 5 0 0.00
85 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 411645 7 0 0.00
86 FULOP TIBOR MS415 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 396734 6 0 0.00
87 GYORGY ZOLTAN MS419 Odorheiu Secuiesc Lueta 411681 8 0 0.00
88 JOZSA SANDOR MS427 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 392132 11 0 0.00
89 ORBAN ANDRAS MS440 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 395989 12 0 0.00
90 PETER ZOLTAN MS445 Odorheiu Secuiesc Lueta 411439 19 0 0.00
91 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 373913 6 0 0.00
92 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 376927 11 0 0.00
93 GIDO TIBOR MS508 Sighisoara Cristuru Secuiesc 373343 11 0 0.00
94 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 376806 10 0 0.00
95 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 376679 13 0 0.00
96 SEBOK LEVENTE MS520 Sighisoara Cristurur Secuiesc 373949 13 0 0.00
97 BALASZ ISTVAN MS97 Odorheiu Secuiesc Sovata 373106 21 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA