reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 8 / Organizator: Mures
CATEGORIA - DEMIFOND+FOND
12.06.2010 - Bratislava (slovacia)
Coordonate lansare - X: 48.07.09,97 / Y: 17.12.20,37
LANSARE: 12.06.2010 6:0
PORUMBEI ANGAJATI: 2433
PORUMBEI CLASATI: 487
NR. COLUMBOFILI: 206
PRIMUL PORUMBEL: HEGYI MIHALYSighisoara269964200815:41:31059.5922
ULTIMUL PORUMBEL: OPRIS LUCIANSIBIU61725200720:49:16705.4788
DATA_RASARIT_APUS: 12.06.2010_05:03_21:36 / 13.06.2010_05:03_21:37 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 CAMPEAN MIRCEA UC5325 Sighisoara Sancraiu De Mures 576966 5 4 25.95
2 NEGREA ALEXANDRU SB21 Sibiu Sibiu 586017 15 7 31.14
3 RADLER WILI MS340 Sighisoara Medias 583010 7 2 47.29
4 LAPOHOS IULIAN MS332 Sighisoara Agnita 610940 15 4 50.75
5 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sighisoara Reghin 582406 29 15 61.70
6 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 615676 31 11 68.04
7 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 611620 20 8 69.19
8 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 624658 33 19 113.59
9 FLEISCHER JOSEF SB2 Sibiu Sibiu 585102 6 2 118.79
10 SECRIANU CRISTI SB3 Sibiu Selimbar 590158 10 8 121.08
11 COZMA DORIN UC5328 Sighisoara Sancraiu De Mures 578420 5 4 122.25
12 MOLDOVAN ALEX UC5339 Sighisoara Targu Mures 583047 38 15 128.02
13 SZASZ ROBERT MS458 Sighisoara Dealu 640550 10 6 129.74
14 JAKAB ATTILA MS424 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 642022 21 8 145.30
15 PAPP ZSOLT MS442 Sighisoara Satu Mare 648025 24 12 156.26
16 SIMO S. JANOS MS453 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 642069 25 9 182.21
17 SIMO DENES MS452 Sighisoara Hoghia 639340 5 2 183.37
18 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 615118 8 3 184.53
19 BUCSA IOAN SB17 Sibiu Sibiu 588063 27 12 187.97
20 TANASE IULIAN SB180 SIBIU Victoria 627512 13 3 205.86
21 BENEDEK CSABA SB36 Sibiu Sibiu 587969 21 6 206.42
22 FALL LEVENTE UC5332 Sighisoara Targu Mures 580729 3 2 221.99
23 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 615288 59 25 235.84
24 CHIRA NICOLAE MS314 Sighisoara Dumbraveni 594907 20 7 239.87
25 HARTOAGA MIHAI MS327 Sighisoara Agnita 610664 11 7 243.32
26 FILIP VALENTIN SB47 Sibiu Slimnic 580355 7 2 246.23
27 FANCSALI ARPAD MS414 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 642848 16 6 253.13
28 TARTA EMIL UC5358 Sighisoara Korosi 581803 17 6 257.17
29 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 610575 31 9 267.55
30 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 611324 13 5 270.42
31 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 610250 38 13 282.54
32 SAVU FLORIN MS343 Sighisoara Medias 582941 8 4 285.43
33 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 610744 32 11 299.26
34 VESTEMEAN ROMULUS SB57 SIBIU Cisnadie 590834 18 7 310.21
35 FUNAR GHEORGHE MS320 Sighisoara Medias 583573 6 2 313.11
36 CAMPEAN MIRCEA SB127 Sibiu Sibiu 588509 5 2 318.29
37 TURCU SABIN UC5360 Sighisoara Tarnaveni 569449 14 3 351.74
38 FLOREA TOBIAS MS323 Sighisoara Medias 583090 4 3 352.89
39 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 613971 29 12 378.83
40 STOIAN GHEORGHE SB183 SIBIU Fagaras 628387 15 4 379.42
41 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Sibiu Sibiu 587974 19 7 385.76
42 MOLDOVAN AURELIA UC5340 Sighisoara Targu Mures 583047 6 2 388.06
43 DAJU VASILE SB16 Sibiu Sura Mare 584119 10 4 394.41
44 BALAZS JOZSEF MS403 Sighisoara Satu Mare 647050 8 2 395.55
45 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 624988 5 2 397.29
46 GIDO TIBOR MS508 Sighisoara Cristuru Secuiesc 620638 5 2 401.33
47 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 622980 5 2 425.55
48 CAPOTA IOAN SB121 SIBIU Cisnadie 590623 6 2 478.03
49 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 585388 29 7 493.01
50 ALDEA VIOREL SB44 SIBIU Sibiu 584591 5 2 504.55
51 SZABO ZOLTAN MS456 Sighisoara Feliceni 642886 37 18 0.00
52 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 611123 29 10 0.00
53 OPRIS LUCIAN SB179 SIBIU Victoria 627347 33 8 0.00
54 BORGHINA TOMA SB30 Sibiu Vurpar 594113 39 8 0.00
55 SARATIAN LIVIU SB8 Sibiu Sibiu 585083 22 7 0.00
56 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 624650 21 5 0.00
57 GABOS CSABA MS416 Sighisoara Vlahita 657291 10 4 0.00
58 BLAJAN GHEORGHE SB68 Sibiu Sibiu 586147 14 4 0.00
59 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 614770 11 3 0.00
60 BARSAN CORNEL MS304 Sighisoara Medias 583433 6 3 0.00
61 BOER ACHIM MS308 Sighisoara Medias 582491 17 3 0.00
62 SUCIU RADU MS344 Sighisoara Dumbraveni 595454 18 3 0.00
63 BALINT ARPAD MS405 Sighisoara Dealu 640012 22 3 0.00
64 BUZOGANY CSABA MS411 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 642350 19 3 0.00
65 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 624429 14 3 0.00
66 STANISLAV LUCIAN SB182 Sibiu Fagaras 628287 21 3 0.00
67 HUZU ANDREI SB4 Sibiu Sibiu 588299 15 3 0.00
68 POPESCU PAUL SB58 Sibiu Sibiu 587156 12 3 0.00
69 BARABAS IOSIF MS303 Sighisoara Dumbraveni 594964 11 2 0.00
70 ROSTAS GERGELY MS33 Sighisoara Sovata 616698 8 2 0.00
71 TURUS TEOFIL MS345 Sighisoara Medias 584061 16 2 0.00
72 GERGEN CSABA MS417 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 644638 16 2 0.00
73 KIRALY FERENC MS429 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 642602 13 2 0.00
74 SZASZ JOZSEF MS457 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 643789 7 2 0.00
75 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 611901 15 2 0.00
76 ROMAN CLAUDIU SB1 SIBIU Sibiu 586740 25 2 0.00
77 CIRCIUMARU EMIL SB14 SIBIU Selimbar 591672 10 2 0.00
78 DALEA LUCIAN SB181 SIBIU Ucea De Jos 622995 9 2 0.00
79 RAU PRECUP SB42 SIBIU Sibiu 585293 12 2 0.00
80 GALEA MIHAI SB46 SIBIU Sibiu 585078 24 2 0.00
81 COJOCARU NICOLAE SB6 Sibiu Sibiu 584693 11 2 0.00
82 MARGINEANU GHEORGHE SB70 Sibiu Sibiu 585192 17 2 0.00
83 MOZES ISTVAN CSABA UC5336 Sighisoara Targu Mures 579722 10 2 0.00
84 PAPP LASZLO, UC5355 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 583015 5 2 0.00
85 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 610744 28 1 0.00
86 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 611443 5 1 0.00
87 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 613279 6 1 0.00
88 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 611321 5 1 0.00
89 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 611834 19 1 0.00
90 BEJENARIU DOREL MS307 Sighisoara Mosna 589388 6 1 0.00
91 DIAC GHEORGHE MS316 Sighisoara Medias 583493 10 1 0.00
92 DIAC + FRIEDRIH MS317 Sighisoara Medias 583493 11 1 0.00
93 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Sighisoara Medias 583573 7 1 0.00
94 FLOREA NICOLAE MS322 Sighisoara Medias 583090 4 1 0.00
95 HOLERGA DORU MS328 Sighisoara Medias 583398 9 1 0.00
96 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Sighisoara Medias 583199 12 1 0.00
97 POPA IOAN MS338 Sighisoara Medias 581831 8 1 0.00
98 POPEANGA IANCU MS339 Sighisoara Medias 583780 10 1 0.00
99 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 615558 10 1 0.00
100 VIZITIU DUMITRU MS348 Sighisoara Agnita 610318 9 1 0.00
101 BALAZS KRISZTINA MS404 Sighisoara Satu Mare 647050 5 1 0.00
102 JOZSA SANDOR MS427 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 639319 6 1 0.00
103 PETER ZOLTAN MS445 Sighisoara Lueta 658286 9 1 0.00
104 MURVAI ISTVAN MS518 Sighisoara Cristurur Secuiesc 624727 9 1 0.00
105 SERBAN LAJOS MS521 Sighisoara Cristurur Secuiesc 624720 4 1 0.00
106 SIMO ZOLTAN MS522 Sighisoara Cristurur Secuiesc 624811 3 1 0.00
107 BALASZ ISTVAN MS97 Sighisoara Sovata 617473 11 1 0.00
108 HOLERGA IOAN SB12 SIBIU Selimbar 590366 3 1 0.00
109 POPA LUCIAN SB125 Sibiu Cisnadie 590975 4 1 0.00
110 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 585130 22 1 0.00
111 PATAN IOAN SB18 SIBIU Talmaciu 601625 5 1 0.00
112 VINTILA EUGEN SB20 Sibiu Sibiu 585496 18 1 0.00
113 PRODEA IOAN SB22 SIBIU Sibiu 585128 2 1 0.00
114 DINU COSMINA VIORICA SB25 Sibiu Sibiu 588347 5 1 0.00
115 SERB DUMITRU SB33 Sibiu Seica Mare 576778 15 1 0.00
116 POP DUMITRU SB34 SIBIU Cisnadie 591346 15 1 0.00
117 RUSU MIHAI SB38 Sibiu Sibiu 585121 13 1 0.00
118 PARLOG MARIUS SB40 SIBIU Sibiu 586626 8 1 0.00
119 BASARABA FLORIN SB43 SIBIU Sibiu 584691 9 1 0.00
120 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 SIBIU Sibiu 588538 10 1 0.00
121 BASARABA ADRIAN SB55 SIBIU Sibiu 587029 11 1 0.00
122 HERCIU LIVIU SB59 Sibiu Agnita 609698 12 1 0.00
123 RAICA DUMITRU UC5357 Sighisoara Remetea 575682 1 1 0.00
124 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sighisoara Capusu De Campie 564792 18 0 0.00
125 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Sighisoara Reghin 582231 13 0 0.00
126 MORITZ HANS MS175 Sighisoara Medias 582527 21 0 0.00
127 MAIOR GHEORGHE MS202 Sighisoara Sighisoara 611384 2 0 0.00
128 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Sighisoara Medias 581841 6 0 0.00
129 BACILA DAN MS306 Sighisoara Medias 580124 13 0 0.00
130 CIORA FLORIN MS312 Sighisoara Medias 584003 7 0 0.00
131 CIMPOI FLORIN MS313 Sighisoara Medias 581965 2 0 0.00
132 GOGA OVIDIU MS325 Sighisoara Medias 582190 8 0 0.00
133 JIGA GHEORGHE MS330 Sighisoara Medias 581714 5 0 0.00
134 VARGA ALBERT MS347 Sighisoara Dumbrăveni 594964 2 0 0.00
135 KELEMEN JOZSEF MS35 Sighisoara Sovata 616147 8 0 0.00
136 WONERTH G. MS370 Sighisoara Târnava 579383 13 0 0.00
137 BARABS ZOLTAN MS407 Sighisoara Bradesti 644973 5 0 0.00
138 BENCZE ZSOLT MS408 Sighisoara Vlahita 657751 4 0 0.00
139 BIRTALAN LAJOS MS410 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 657713 3 0 0.00
140 GYORGY ZOLTAN MS419 Sighisoara Lueta 657774 4 0 0.00
141 MARTON VINCE MS434 Sighisoara Vlahita 657309 5 0 0.00
142 MATHE ANDRAS MS435 Sighisoara Lueta 658805 6 0 0.00
143 SANDOR ZOLTAN MS448 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 644078 6 0 0.00
144 SIMO ENDRE MS451 Sighisoara Hoghia 639340 10 0 0.00
145 SZELYES LEVENTE MS461 Sighisoara Vlahita 657656 4 0 0.00
146 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 622049 2 0 0.00
147 KISS CSABA. MS509 Sighisoara Cristuru Secuiesc 624466 9 0 0.00
148 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 624988 3 0 0.00
149 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 600076 8 0 0.00
150 DAN MIRCEA MS70 Sighisoara Ibanesti 600293 5 0 0.00
151 TINCA NICOLAE MS71 Sighisoara Ibanesti 599620 9 0 0.00
152 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 582933 21 0 0.00
153 PEPERIGEANU SERGIU SB10 SIBIU Selimbar 590898 4 0 0.00
154 MIHAILA MIRCEA SB109 Sibiu Sibiu 588441 5 0 0.00
155 BARTUS ADRIAN SB11 Sibiu Cisnadie 591599 8 0 0.00
156 DICTUS NORBERTUS SB112 SIBIU Sangatin 560380 12 0 0.00
157 BELEI CIPRIAN SB119 Sibiu Agnita 609546 17 0 0.00
158 WILMOS SAMU SB138 Sibiu Cisnadie 591594 7 0 0.00
159 LODROMANEAN STEFAN SB146 Sibiu Seica Mare 574911 3 0 0.00
160 LUSCAN GEORGE SB171 Sibiu Sibiu 586194 1 0 0.00
161 MAKULA EUGEN SB174 Sibiu Cisnadie 591594 2 0 0.00
162 DAJU DENIS SB177 SIBIU Sura Mare 583581 3 0 0.00
163 OPRIS LIVIU SB19 Sibiu Sibiu 585793 21 0 0.00
164 DRAGOMIR NICOLAE SB23 Sibiu Sibiu 588541 11 0 0.00
165 BIRSAN LUCIAN SB24 Sibiu Sibiu 585123 16 0 0.00
166 MARINA IOAN SB26 SIBIU Sibiu 585005 15 0 0.00
167 TICHINDELEAN IOAN SB27 SIBIU Sibiu 587530 3 0 0.00
168 DORDEA VIOREL SB28 Sibiu Sibiu 585197 2 0 0.00
169 SANDER VALENTIN SB29 SIBIU Cisnadie 591976 9 0 0.00
170 TATU ALEXIU SB32 SIBIU Sibiu 587402 3 0 0.00
171 BRECKNER EGON SB51 SIBIU Agnita 610201 7 0 0.00
172 MAKULA TIBERIU SB62 Sibiu Cisnadie 591594 1 0 0.00
173 VAT DANIEL SB64 Sibiu Sibiu 585388 3 0 0.00
174 NASTURE GHEORGHE SB69 Sibiu Talmaciu 600794 11 0 0.00
175 LUPSA DANIEL SB7 SIBIU Sibiu 584934 9 0 0.00
176 MITRACHE DORIAN SB9 SIBIU Sibiu 588530 5 0 0.00
177 BIRO BARNA UC5268 Sighisoara Valenii De Mures 586151 6 0 0.00
178 CHIRTES FLORIN UC5272 Sighisoara Ibanesti, Isticeu 602745 12 0 0.00
179 CIURBE ALIN UC5274 Sighisoara Hodac, Dubiste 602335 5 0 0.00
180 DEMETER ALBERT UC5277 Sighisoara Valenii De Mures 586120 15 0 0.00
181 FORFOTA ALIN PETRU UC5280 Sighisoara Ideci 585398 7 0 0.00
182 GREAB ALEXANDRU UC5287 Sighisoara Reghin 579861 28 0 0.00
183 IONESCU + PORTIC UC5289 Sighisoara Reghin 583476 27 0 0.00
184 KELEMEN CSABA UC5290 Sighisoara Reghin 583227 14 0 0.00
185 MAN PAUL UC5291 Sighisoara Hodac 598994 7 0 0.00
186 MOLDOVAN DOREL UC5294 Sighisoara Hodac 602661 4 0 0.00
187 NAGY ADORJAN UC5299 Sighisoara Valenii De Mures 585439 25 0 0.00
188 NICUSAN VASILE UC5300 Sighisoara Reghin 581809 10 0 0.00
189 ROSCA VALERIU UC5309 Sighisoara Reghin 581972 12 0 0.00
190 TOMSA FLORIN UC5315 Sighisoara Hodac 599240 4 0 0.00
191 VARVOREANU BOGDAN UC5319 Sighisoara Hodac 598994 3 0 0.00
192 ALECU MARIUS UC5322 Sighisoara Tarnaveni 563729 8 0 0.00
193 CRET GHEORGHE UC5324 Sighisoara Sancraiu De Mures 578025 13 0 0.00
194 BOGA ALEXANDRU UC5329 Sighisoara Podeni 578267 5 0 0.00
195 FLOREA REMUS UC5331 Sighisoara Sancraiu De Mures 577436 3 0 0.00
196 CRET SILVIU UC5334 Sighisoara Sancraiu De Mures 578025 3 0 0.00
197 MAKI LEVENTE UC5337 Sighisoara Remetea 576013 9 0 0.00
198 MOLDOVAN IOAN UC5341 Sighisoara Targu Mures 583047 9 0 0.00
199 MURAR EMILIAN UC5352 Sighisoara Targu Mures 576500 15 0 0.00
200 TENIE GLIGOR UC5359 Sighisoara Cucerdea 566057 24 0 0.00
201 TUDOSIE CONSTANTIN UC5361 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 582714 9 0 0.00
202 TEKERES ANGHEL UC5362 Sighisoara Targu Mures 580076 3 0 0.00
203 VALI ARPAD UC5363 Sighisoara Targu Mures 581223 5 0 0.00
204 KELEMEN ZSOLT UC5371 Sighisoara Reghin 583227 3 0 0.00
205 COZMA VIORICA UC5373 Sighisoara Sabcraiu De Mures 578420 3 0 0.00
206 COZMA D. BOGDAN UC5375 Sighisoara 578420 2 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA