reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 12 / Organizator: Mures
CATEGORIA - FOND
26.06.2010 - Viena (austria)
Coordonate lansare - X: 48.06.28,97 / Y: 16.19.58,69
LANSARE: 26.06.2010 6:30
PORUMBEI ANGAJATI: 1670
PORUMBEI CLASATI: 334
NR. COLUMBOFILI: 177
PRIMUL PORUMBEL: DEAK DOMOKOSSighisoara1433145-HU200816:50:461106.5354
ULTIMUL PORUMBEL: BALAZS JOZSEFSighisoara560052200817:38:17426.6815
DATA_RASARIT_APUS: 26.06.2010_05:05_21:40 / 27.06.2010_05:06_21:40 / 28.06.2010_05:06_21:40 / 29.06.2010_05:07_21:40 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 646280 16 5 41.11
2 KELEMEN CSABA UC5290 Sighisoara Reghin 646488 12 6 48.66
3 MOLDOVAN ALEX UC5339 Sighisoara Targu Mures 645701 13 6 51.18
4 COZMA DORIN UC5328 Sighisoara Sancraiu De Mures 641060 5 2 76.34
5 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sighisoara Reghin 645772 20 13 81.37
6 TENIE GLIGOR UC5359 Sighisoara Cucerdea 628051 24 6 91.45
7 CRET GHEORGHE UC5324 Sighisoara Sancraiu De Mures 640678 24 6 102.35
8 JAKAB ATTILA MS424 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 704541 17 9 103.19
9 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 677249 44 14 105.71
10 NICUSAN VASILE UC5300 Sighisoara Reghin 645111 10 6 116.62
11 CHIRTES FLORIN UC5272 Sighisoara Ibanesti, Isticeu 666181 6 2 127.53
12 IONESCU + PORTIC UC5289 Sighisoara Reghin 646868 20 14 137.59
13 SIMO ENDRE MS451 Sighisoara Hoghia 701776 5 3 138.43
14 TARTA EMIL UC5358 Sighisoara Korosi 644463 12 6 149.35
15 PAPP LASZLO, UC5355 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 645787 5 3 151.85
16 SZABO ZOLTAN MS456 Sighisoara Feliceni 705279 25 10 153.55
17 MOLDOVAN IOAN UC5341 Sighisoara Targu Mures 645701 10 6 188.78
18 MOLDOVAN AURELIA UC5340 Sighisoara Targu Mures 645701 2 2 190.46
19 SZASZ JOZSEF MS457 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 706336 7 4 193.81
20 NAGY ADORJAN UC5299 Sighisoara Valenii De Mures 649057 15 9 194.64
21 MATHE ANDRAS MS435 Sighisoara Lueta 721349 5 2 194.65
22 SIMO S. JANOS MS453 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 704588 25 9 214.78
23 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 686904 28 7 218.97
24 CAMPEAN MIRCEA UC5325 Sighisoara Sancraiu De Mures 639610 5 2 225.69
25 VESTEMEAN ROMULUS SB57 SIBIU Cisnadie 650031 17 4 231.57
26 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 673008 18 6 233.25
27 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 672060 22 7 250.01
28 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sighisoara Capusu De Campie 627325 16 3 251.70
29 MURVAI ISTVAN MS518 Sighisoara Cristurur Secuiesc 686988 5 2 281.07
30 ROSCA VALERIU UC5309 Sighisoara Reghin 645310 11 4 293.65
31 BUZOGANY CSABA MS411 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 704869 9 4 304.57
32 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 678767 15 7 306.23
33 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 686915 11 6 310.42
34 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 672604 15 6 335.60
35 GREAB ALEXANDRU UC5287 Sighisoara Reghin 643158 26 8 354.06
36 GERGEN CSABA MS417 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 707212 20 6 380.91
37 BALAZS JOZSEF MS403 Sighisoara Satu Mare 709678 6 2 408.60
38 FALL LEVENTE UC5332 Sighisoara Targu Mures 643380 3 2 426.21
39 BEJENARIU DOREL MS307 Sighisoara Mosna 650429 6 2 427.05
40 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 673195 5 2 494.18
41 RADLER WILI MS340 Sighisoara Medias 644273 7 3 515.98
42 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 675925 20 5 0.00
43 MOZES ISTVAN CSABA UC5336 Sighisoara Targu Mures 642352 14 5 0.00
44 CHIRA NICOLAE MS314 Sighisoara Dumbraveni 656603 19 4 0.00
45 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 673489 18 4 0.00
46 BUCSA IOAN SB17 SIBIU Sibiu 647616 19 4 0.00
47 OPRIS LUCIAN SB179 SIBIU Victoria 687434 17 4 0.00
48 MARINA IOAN SB26 SIBIU Sibiu 644605 10 4 0.00
49 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Sighisoara Reghin 645594 9 3 0.00
50 MORITZ HANS MS175 Sighisoara Medias 644105 16 3 0.00
51 VINTILA EUGEN SB20 Sibiu Sibiu 645084 21 3 0.00
52 BORGHINA TOMA SB30 Sibiu Vurpar 654364 26 3 0.00
53 BUTIU FLORIN UC5270 Sighisoara Cacuci, Beica 658023 7 3 0.00
54 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 676751 10 2 0.00
55 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 672604 11 2 0.00
56 KIRALY FERENC MS429 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 705072 18 2 0.00
57 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 672439 18 2 0.00
58 ROMAN CLAUDIU SB1 Sibiu Sibiu 646364 15 2 0.00
59 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 645006 26 2 0.00
60 FILIP VALENTIN SB47 Sibiu Slimnic 640472 16 2 0.00
61 MUNTEAN VASILE SI MIHAI SB67 Sibiu Sibiu 647603 13 2 0.00
62 MORAR MIHAI UC5298 Sighisoara Reghin 645766 15 2 0.00
63 MAKI LEVENTE UC5337 Sighisoara Remetea 638717 5 2 0.00
64 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 673193 4 1 0.00
65 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 677101 6 1 0.00
66 BACILA DAN MS306 Sighisoara Medias 641409 7 1 0.00
67 BOER ACHIM MS308 Sighisoara Medias 643754 11 1 0.00
68 DIAC GHEORGHE MS316 Sighisoara Medias 644724 7 1 0.00
69 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Sighisoara Medias 644808 3 1 0.00
70 HARTOAGA MIHAI MS327 Sighisoara Agnita 671564 8 1 0.00
71 HOLERGA DORU MS328 Sighisoara Medias 644641 8 1 0.00
72 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Sighisoara Medias 644476 5 1 0.00
73 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 678665 5 1 0.00
74 SAVU FLORIN MS343 Sighisoara Medias 644165 5 1 0.00
75 SUCIU RADU MS344 Sighisoara Dumbraveni 657152 15 1 0.00
76 TURUS TEOFIL MS345 Sighisoara Medias 645269 15 1 0.00
77 BALAZS KRISZTINA MS404 Sighisoara Satu Mare 709678 5 1 0.00
78 BARABS ZOLTAN MS407 Sighisoara Bradesti 707599 5 1 0.00
79 FANCSALI ARPAD MS414 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 705362 16 1 0.00
80 PETER ZOLTAN MS445 Sighisoara Lueta 720827 9 1 0.00
81 SZASZ ROBERT MS458 Sighisoara Dealu 703283 9 1 0.00
82 GIDO TIBOR MS508 Sighisoara Cristuru Secuiesc 683024 4 1 0.00
83 KISS CSABA. MS509 Sighisoara Cristuru Secuiesc 686744 9 1 0.00
84 KISS IMRE MS512 Sighisoara Cristurur Secuiesc 686685 8 1 0.00
85 DRAGOMIR NICOLAE SB23 Sibiu Sibiu 648144 7 1 0.00
86 BIRSAN LUCIAN SB24 Sibiu Sibiu 644758 11 1 0.00
87 SECRIANU CRISTI SB3 Sibiu Selimbar 649666 5 1 0.00
88 TATU ALEXIU SB32 SIBIU Sibiu 647004 5 1 0.00
89 POP DUMITRU SB34 SIBIU Cisnadie 650633 4 1 0.00
90 HUZU ANDREI SB4 Sibiu Sibiu 647938 9 1 0.00
91 PARLOG MARIUS SB40 SIBIU Sibiu 646205 6 1 0.00
92 GALEA MIHAI SB46 SIBIU Sibiu 644595 22 1 0.00
93 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 SIBIU Sibiu 648182 10 1 0.00
94 LUPSA DANIEL SB7 SIBIU Sibiu 644560 7 1 0.00
95 SARATIAN LIVIU SB8 Sibiu Sibiu 644680 17 1 0.00
96 BIRO BARNA UC5268 Sighisoara Valenii De Mures 649788 12 1 0.00
97 BUTIU ANA + GABI UC5269 Sighisoara Cacuci, Beica 658023 1 1 0.00
98 CIURBE ALIN UC5274 Sighisoara Hodac, Dubiste 665791 5 1 0.00
99 DEMETER ALBERT UC5277 Sighisoara Valenii De Mures 649760 9 1 0.00
100 FORFOTA ALIN PETRU UC5280 Sighisoara Ideci 648850 7 1 0.00
101 MOLDOVAN DOREL UC5294 Sighisoara Hodac 666115 4 1 0.00
102 ALECU MARIUS UC5322 Sighisoara Tarnaveni 625727 7 1 0.00
103 CRET SILVIU UC5334 Sighisoara Sancraiu De Mures 640678 3 1 0.00
104 KELEMEN ZSOLT UC5371 Sighisoara Reghin 646488 4 1 0.00
105 COZMA VIORICA UC5373 Sighisoara Sabcraiu De Mures 641060 4 1 0.00
106 COZMA D. BOGDAN UC5375 Sighisoara 641060 6 1 0.00
107 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 675210 6 0 0.00
108 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 672297 1 0 0.00
109 MAIOR GHEORGHE MS202 Sighisoara Sighisoara 673348 2 0 0.00
110 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 673680 5 0 0.00
111 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Sighisoara Medias 643025 2 0 0.00
112 BARABAS IOSIF MS303 Sighisoara Dumbraveni 656645 5 0 0.00
113 CIORA FLORIN MS312 Sighisoara Medias 645221 4 0 0.00
114 CIMPOI FLORIN MS313 Sighisoara Medias 643152 2 0 0.00
115 DIAC + FRIEDRIH MS317 Sighisoara Medias 644724 4 0 0.00
116 FUNAR GHEORGHE MS320 Sighisoara Medias 644808 2 0 0.00
117 FLOREA NICOLAE MS322 Sighisoara Medias 644335 2 0 0.00
118 FLOREA TOBIAS MS323 Sighisoara Medias 644335 5 0 0.00
119 LAPOHOS IULIAN MS332 Sighisoara Agnita 671862 9 0 0.00
120 POPA IOAN MS338 Sighisoara Medias 643093 6 0 0.00
121 VIZITIU DUMITRU MS348 Sighisoara Agnita 671203 7 0 0.00
122 JOZSA SANDOR MS427 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 701752 6 0 0.00
123 MOLNAR SANDOR MS439 Sighisoara Martinis 715305 4 0 0.00
124 SANDOR ZOLTAN MS448 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 706653 5 0 0.00
125 SEBESTYEN ARPAD MS449 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 706383 7 0 0.00
126 SIMO DENES MS452 Sighisoara Hoghia 701776 3 0 0.00
127 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 684182 3 0 0.00
128 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 686764 3 0 0.00
129 KISS SANDOR MS513 Sighisoara Cristurur Secuiesc 686122 9 0 0.00
130 LORINCZI ARPAD MS516 Sighisoara Cristurur Secuiesc 685315 3 0 0.00
131 SEBOK LEVENTE MS520 Sighisoara Cristurur Secuiesc 684203 8 0 0.00
132 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 663514 4 0 0.00
133 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 673735 5 0 0.00
134 BALASZ ISTVAN MS97 Sighisoara Sovata 680520 13 0 0.00
135 PEPERIGEANU SERGIU SB10 SIBIU Selimbar 650436 3 0 0.00
136 MIHAILA MIRCEA SB109 Sibiu Sibiu 648089 5 0 0.00
137 BARTUS ADRIAN SB11 Sibiu Cisnadie 650866 4 0 0.00
138 HOLERGA IOAN SB12 SIBIU Selimbar 649901 4 0 0.00
139 CAPOTA IOAN SB121 SIBIU Cisnadie 649853 5 0 0.00
140 HUDITAN DANIEL SB124 SIBIU Cisnadie 649676 5 0 0.00
141 POPA LUCIAN SB125 Sibiu Cisnadie 650234 4 0 0.00
142 CAMPEAN MIRCEA SB127 Sibiu Sibiu 648162 5 0 0.00
143 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 644776 18 0 0.00
144 CIRCIUMARU EMIL SB14 SIBIU Selimbar 651249 5 0 0.00
145 DAJU VASILE SB16 Sibiu Sura Mare 643879 4 0 0.00
146 PATAN IOAN SB18 Sibiu Talmaciu 660843 8 0 0.00
147 DALEA LUCIAN SB181 SIBIU Ucea De Jos 683248 8 0 0.00
148 STANISLAV LUCIAN SB182 Sibiu Fagaras 688721 11 0 0.00
149 OPRIS LIVIU SB19 Sibiu Sibiu 645398 30 0 0.00
150 NEGREA ALEXANDRU SB21 Sibiu Sibiu 645669 10 0 0.00
151 PRODEA IOAN SB22 Sibiu Sibiu 644755 2 0 0.00
152 DINU COSMINA VIORICA SB25 Sibiu Sibiu 647995 4 0 0.00
153 TICHINDELEAN IOAN SB27 SIBIU Sibiu 647110 3 0 0.00
154 SANDER VALENTIN SB29 SIBIU Cisnadie 651239 5 0 0.00
155 BENEDEK CSABA SB36 Sibiu Sibiu 647611 21 0 0.00
156 RUSU MIHAI SB38 Sibiu Sibiu 644754 7 0 0.00
157 RAU PRECUP SB42 SIBIU Sibiu 644891 9 0 0.00
158 BASARABA FLORIN SB43 Sibiu Sibiu 644200 2 0 0.00
159 ALDEA VIOREL SB44 SIBIU Sibiu 644238 5 0 0.00
160 BASARABA ADRIAN SB55 Sibiu Sibiu 646502 11 0 0.00
161 POPESCU PAUL SB58 Sibiu Sibiu 646792 24 0 0.00
162 HERCIU LIVIU SB59 Sibiu Agnita 670559 7 0 0.00
163 COJOCARU NICOLAE SB6 Sibiu Sibiu 644161 8 0 0.00
164 VAT DANIEL SB64 Sibiu Sibiu 645025 2 0 0.00
165 BLAJAN GHEORGHE SB68 Sibiu Sibiu 645802 14 0 0.00
166 MARGINEANU GHEORGHE SB70 Sibiu Sibiu 644812 11 0 0.00
167 MITRACHE DORIAN SB9 SIBIU Sibiu 648175 4 0 0.00
168 GREAB ANDREI UC5288 Sighisoara Reghin 643158 2 0 0.00
169 MAN PAUL UC5291 Sighisoara Hodac 662439 4 0 0.00
170 TOMSA FLORIN UC5315 Sighisoara Hodac 662682 4 0 0.00
171 VARVOREANU BOGDAN UC5319 Sighisoara Hodac 662439 3 0 0.00
172 BOGA ALEXANDRU UC5329 Sighisoara Podeni 640919 5 0 0.00
173 FLOREA REMUS UC5331 Sighisoara Sancraiu De Mures 640081 2 0 0.00
174 RAICA DUMITRU UC5357 Sighisoara Remetea 638393 1 0 0.00
175 TUDOSIE CONSTANTIN UC5361 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 645456 2 0 0.00
176 FRISS ZOLTAN UC5370 Sighisoara Targu Mures 643053 4 0 0.00
177 TOMSA FLORINA UC5372 Sighisoara Hodac 662682 1 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA