reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 14 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
03.07.2010 - Zalau 2
Coordonate lansare - X: 47.09.07,03 / Y: 23.06.38,52
LANSARE: 03.07.2010 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 509
PORUMBEI CLASATI: 102
NR. COLUMBOFILI: 41
PRIMUL PORUMBEL: BALINT ARPADOdorheiu Secuiesc562053200810:32:61228.3103
ULTIMUL PORUMBEL: BALINT ARPADOdorheiu Secuiesc794463200910:47:561112.5231
DATA_RASARIT_APUS: 03.07.2010_05:09_21:39 / 04.07.2010_05:09_21:39 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 186826 37 20 8.33
2 SEBESTYEN JOZSEF MS450 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192037 11 8 41.69
3 BUZOGANY CSABA MS411 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190392 5 4 100.06
4 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191642 12 5 113.95
5 MATHE ANDRAS MS435 Odorheiu Secuiesc Lueta 206494 12 4 113.95
6 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 175479 6 3 141.75
7 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190112 13 3 261.24
8 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174776 17 3 319.61
9 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 164833 6 3 333.50
10 KEREKES ARPAD MS428 Odorheiu Secuiesc Martinis 201096 21 8 339.08
11 GABOS CSABA MS416 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204211 22 4 439.13
12 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 167565 12 4 505.82
13 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 187404 14 2 544.73
14 PETER LASZLO MS444 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190827 19 9 0.00
15 PETER ZSOLT MS446 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190827 15 5 0.00
16 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 168243 22 4 0.00
17 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 164954 12 3 0.00
18 CHIRA NICOLAE MS314 Sighisoara Dumbraveni 151502 16 2 0.00
19 MARTON VINCE MS434 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204235 8 2 0.00
20 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 166172 12 2 0.00
21 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 164935 13 1 0.00
22 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204496 9 1 0.00
23 FANCSALI ARPAD MS414 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190915 15 1 0.00
24 LASZLO ISTVAN MS432 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192332 25 1 0.00
25 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 164826 12 0 0.00
26 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 167048 14 0 0.00
27 DRAGAN + BOITOS MS11 Sighisoara Sighisoara 164920 8 0 0.00
28 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 165276 4 0 0.00
29 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 164945 3 0 0.00
30 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 165264 7 0 0.00
31 COLCERIU ALEXE MS200 Sighisoara Sighisoara 165000 2 0 0.00
32 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 167880 8 0 0.00
33 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 164826 5 0 0.00
34 GYORGY ZOLTAN MS419 Odorheiu Secuiesc Lueta 204503 16 0 0.00
35 MIHALY MOZES MS436 Odorheiu Secuiesc Vlahita 205125 12 0 0.00
36 PETER JOZSEF MS443 Odorheiu Secuiesc Taureni 189329 11 0 0.00
37 SIMO ENDRE MS451 Odorheiu Secuiesc Hoghia 187958 10 0 0.00
38 SIMO DENES MS452 Odorheiu Secuiesc Hoghia 187958 5 0 0.00
39 SZELYES LEVENTE MS461 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204388 13 0 0.00
40 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 164622 9 0 0.00
41 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 165737 16 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA