reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 16 / Organizator: Mures
CATEGORIA - FOND
10.07.2010 - Breclav (cehia)
Coordonate lansare - X: 48.48.10,87 / Y: 16.59.57,05
LANSARE: 10.07.2010 6:10
PORUMBEI ANGAJATI: 799
PORUMBEI CLASATI: 160
NR. COLUMBOFILI: 113
PRIMUL PORUMBEL: PAPP ZSOLTSighisoara792219200915:39:111204.3817
ULTIMUL PORUMBEL: SERBAN IOANSighisoara265625200816:43:341032.8014
DATA_RASARIT_APUS: 10.07.2010_05:14_21:36 / 11.07.2010_05:15_21:35 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 BALINT ARPAD MS405 Sighisoara Dealu 677159 20 9 30.51
2 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 655632 32 15 53.84
3 CHIRTES FLORIN UC5272 Sighisoara Ibanesti, Isticeu 636852 5 3 68.17
4 BUZOGANY CSABA MS411 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 680406 4 2 87.92
5 PAPP ZSOLT MS442 Sighisoara Satu Mare 685510 8 4 102.27
6 HEGYI MIHALY MS31 Sighisoara Sovata 651423 8 5 163.28
7 JAKAB ATTILA MS424 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 680079 7 4 183.01
8 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 651156 16 4 200.96
9 SIMO ENDRE MS451 Sighisoara Hoghia 677750 6 3 238.64
10 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 655384 2 2 252.99
11 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 663816 15 2 274.52
12 KELEMEN CSABA UC5290 Sighisoara Reghin 618389 6 3 274.53
13 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sighisoara Reghin 617036 16 5 310.40
14 MOLDOVAN ALEX UC5339 Sighisoara Targu Mures 620973 21 6 340.92
15 KIRALY FERENC MS429 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 680854 12 2 342.71
16 IONESCU + PORTIC UC5289 Sighisoara Reghin 617961 16 7 344.50
17 SZASZ ROBERT MS458 Sighisoara Dealu 677731 14 3 344.50
18 CRET SILVIU UC5334 Sighisoara Sancraiu De Mures 615997 6 3 355.27
19 KELEMEN ZSOLT UC5371 Sighisoara Reghin 618389 4 2 367.83
20 MORITZ HANS MS175 Sighisoara Medias 624415 5 2 471.91
21 BUCSA IOAN SB17 Sibiu Sibiu 635577 7 3 477.26
22 DRAGAN + BOITOS MS11 Sighisoara Sighisoara 651573 7 2 491.63
23 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 654352 18 5 0.00
24 CRET GHEORGHE UC5324 Sighisoara Sancraiu De Mures 615997 23 5 0.00
25 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 651764 10 3 0.00
26 FANCSALI ARPAD MS414 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 680922 16 3 0.00
27 SZABO ZOLTAN MS456 Sighisoara Feliceni 681441 13 3 0.00
28 GREAB ALEXANDRU UC5287 Sighisoara Reghin 614867 18 3 0.00
29 MOZES ISTVAN CSABA UC5336 Sighisoara Targu Mures 617776 14 3 0.00
30 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 651474 13 2 0.00
31 GABOS CSABA MS416 Sighisoara Vlahita 694544 7 2 0.00
32 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 663898 15 2 0.00
33 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 664334 6 2 0.00
34 MOGA VIOREL MS55 Sighisoara Targu Mures 623331 14 2 0.00
35 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 652856 14 2 0.00
36 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 652311 8 2 0.00
37 COZMA DORIN UC5328 Sighisoara Sancraiu De Mures 616440 5 2 0.00
38 TURCU SABIN UC5360 Sighisoara Tarnaveni 610723 13 2 0.00
39 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 652012 7 1 0.00
40 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 651474 5 1 0.00
41 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 652606 9 1 0.00
42 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Sighisoara Medias 626044 3 1 0.00
43 RADLER WILI MS340 Sighisoara Medias 625897 5 1 0.00
44 BALAZS KRISZTINA MS404 Sighisoara Satu Mare 684632 3 1 0.00
45 GERGEN CSABA MS417 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 682456 5 1 0.00
46 MATHE ANDRAS MS435 Sighisoara Lueta 696657 2 1 0.00
47 SIMO DENES MS452 Sighisoara Hoghia 677750 2 1 0.00
48 SIMO S. JANOS MS453 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 680125 18 1 0.00
49 SZASZ JOZSEF MS457 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 681722 7 1 0.00
50 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 664334 1 1 0.00
51 PETREA IONUT MS63 Sighisoara Ibanesti 634189 4 1 0.00
52 BLAJAN GHEORGHE SB68 Sibiu Sibiu 633427 11 1 0.00
53 FEIER TEODOR UC5279 Sighisoara Reghin 619238 2 1 0.00
54 CAMPEAN MIRCEA UC5325 Sighisoara Sancraiu De Mures 614985 5 1 0.00
55 BOGA ALEXANDRU UC5329 Sighisoara Podeni 616241 5 1 0.00
56 FALL LEVENTE UC5332 Sighisoara Targu Mures 618689 3 1 0.00
57 MAKI LEVENTE UC5337 Sighisoara Remetea 613787 2 1 0.00
58 MOLDOVAN AURELIA UC5340 Sighisoara Targu Mures 620973 4 1 0.00
59 MOLDOVAN IOAN UC5341 Sighisoara Targu Mures 620973 12 1 0.00
60 PAPP LASZLO, UC5355 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 620447 7 1 0.00
61 SZASZ BELA UC5366 Sighisoara Band 604009 15 1 0.00
62 VIRAG CRISTIAN UC5367 Sighisoara Santana De Mures 616100 2 1 0.00
63 FRISS ZOLTAN UC5370 Sighisoara Targu Mures 618444 5 1 0.00
64 COZMA D. BOGDAN UC5375 Sighisoara 616440 3 1 0.00
65 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sighisoara Capusu De Campie 603363 9 0 0.00
66 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 655046 4 0 0.00
67 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 653744 3 0 0.00
68 COSTANDIN IONEL MS2 Sighisoara Sighisoara 652006 3 0 0.00
69 BARSAN CORNEL MS304 Sighisoara Medias 626426 1 0 0.00
70 CHIRA NICOLAE MS314 Sighisoara Dumbraveni 636310 7 0 0.00
71 DIAC GHEORGHE MS316 Sighisoara Medias 626478 3 0 0.00
72 DIAC + FRIEDRIH MS317 Sighisoara Medias 626478 3 0 0.00
73 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Sighisoara Medias 626542 1 0 0.00
74 HARTOAGA MIHAI MS327 Sighisoara Agnita 654448 8 0 0.00
75 LAPOHOS IULIAN MS332 Sighisoara Agnita 654654 4 0 0.00
76 KISS CSABA MS34 Sighisoara Sovata 651232 7 0 0.00
77 SAVU FLORIN MS343 Sighisoara Medias 625950 3 0 0.00
78 VIZITIU DUMITRU MS348 Sighisoara Agnita 654146 2 0 0.00
79 BALAZS JOZSEF MS403 Sighisoara Satu Mare 684632 4 0 0.00
80 GYORGY ZOLTAN MS419 Sighisoara Lueta 694864 1 0 0.00
81 JOZSA SANDOR MS427 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 677738 2 0 0.00
82 MARTON VINCE MS434 Sighisoara Vlahita 694567 2 0 0.00
83 SZELYES DENES MS460 Sighisoara Taureni 681236 2 0 0.00
84 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 661726 4 0 0.00
85 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 617661 7 0 0.00
86 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 652711 3 0 0.00
87 ROMAN CLAUDIU SB1 Sibiu Sibiu 634089 3 0 0.00
88 HOLERGA IOAN SB12 Sibiu Selimbar 637905 4 0 0.00
89 CAMPEAN MIRCEA SB127 Sibiu Sibiu 635774 6 0 0.00
90 NICOARA IOAN SB13 Sibiu Sibiu 632438 6 0 0.00
91 CIRCIUMARU EMIL SB14 Sibiu Selimbar 639101 4 0 0.00
92 LUNGU GHEORGHE SB15 Sibiu Sibiu 632764 4 0 0.00
93 OPRIS LUCIAN SB179 Sibiu Victoria 673254 3 0 0.00
94 STANISLAV LUCIAN SB182 Sibiu Fagaras 673264 3 0 0.00
95 OPRIS LIVIU SB19 Sibiu Sibiu 633196 3 0 0.00
96 VINTILA EUGEN SB20 Sibiu Sibiu 632942 3 0 0.00
97 FILIP VALENTIN SB47 Sibiu Slimnic 626507 5 0 0.00
98 CAMPEAN VASILE & FLORIN SB5 Sibiu Sibiu 635824 7 0 0.00
99 BIRO BARNA UC5268 Sighisoara Valenii De Mures 619257 3 0 0.00
100 BUTIU ANA + GABI UC5269 Sighisoara Cacuci, Beica 629607 3 0 0.00
101 BUTIU FLORIN UC5270 Sighisoara Cacuci, Beica 629607 5 0 0.00
102 CIURBE ALIN UC5274 Sighisoara Hodac, Dubiste 636327 2 0 0.00
103 MORAR MIHAI UC5298 Sighisoara Reghin 617047 5 0 0.00
104 NAGY ADORJAN UC5299 Sighisoara Valenii De Mures 618660 3 0 0.00
105 ROSCA VALERIU UC5309 Sighisoara Reghin 616755 7 0 0.00
106 ALECU MARIUS UC5322 Sighisoara Tarnaveni 604334 3 0 0.00
107 TATAR MIHALY UC5346 Sighisoara 627082 2 0 0.00
108 POP LUCIAN UC5356 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 619545 9 0 0.00
109 RAICA DUMITRU UC5357 Sighisoara Remetea 613426 1 0 0.00
110 TENIE GLIGOR UC5359 Sighisoara Cucerdea 606657 16 0 0.00
111 TUDOSIE CONSTANTIN UC5361 Sighisoara Sangeorgiu De Mures 620271 9 0 0.00
112 TEKERES ANGHEL UC5362 Sighisoara Targu Mures 618111 2 0 0.00
113 COZMA VIORICA UC5373 Sighisoara Sabcraiu De Mures 616440 4 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA