reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 18 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
17.07.2010 - Zalau 3
Coordonate lansare - X: 47.09.07,53 / Y: 23.06.38,61
LANSARE: 17.07.2010 7:8
PORUMBEI ANGAJATI: 446
PORUMBEI CLASATI: 89
NR. COLUMBOFILI: 33
PRIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZSighisoara40292920099:30:591176.7380
ULTIMUL PORUMBEL: KALNOKI + HIENZSighisoara40293620099:47:441053.3400
DATA_RASARIT_APUS: 17.07.2010_05:20_21:31 / 18.07.2010_05:21_21:30 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 JOZSEF ARPAD MS18 Sighisoara Sighisoara 164841 17 5 58.71
2 BUZOGANY CSABA MS411 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190398 8 3 120.67
3 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 164962 13 5 202.20
4 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 175485 6 5 244.60
5 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 164630 21 7 264.16
6 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 165580 12 3 270.68
7 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 168250 32 11 322.88
8 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 165284 10 2 326.14
9 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191647 17 3 375.04
10 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 167056 18 7 489.19
11 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 186831 38 17 0.00
12 IVAN CONSTANTIN MS30 Sighisoara Sighisoara 166009 23 9 0.00
13 PETER ZSOLT MS446 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190833 17 3 0.00
14 MARINEANU CRISTIAN MS14 Sighisoara Sighisoara 164943 13 2 0.00
15 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 167573 8 2 0.00
16 FANCSALI ARPAD MS414 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190920 15 2 0.00
17 PETER LASZLO MS444 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190833 17 2 0.00
18 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 174782 12 1 0.00
19 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 164953 4 0 0.00
20 SAVUT MISU MS204 Sighisoara Sighisoara 165658 5 0 0.00
21 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 167888 9 0 0.00
22 CHIRA NICOLAE MS314 Sighisoara Dumbraveni 151511 14 0 0.00
23 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 Sighisoara Medias 145557 10 0 0.00
24 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 204501 10 0 0.00
25 BIRTALAN LAJOS MS410 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 204458 5 0 0.00
26 JAKAB ATTILA MS424 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190072 3 0 0.00
27 LASZLO ISTVAN MS432 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 192338 24 0 0.00
28 MATHE ANDRAS MS435 Odorheiu Secuiesc Lueta 206500 25 0 0.00
29 MIHALY MOZES MS436 Odorheiu Secuiesc Vlahita 205130 10 0 0.00
30 SANDOR ZOLTAN MS448 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 191772 11 0 0.00
31 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 190117 3 0 0.00
32 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 187409 13 0 0.00
33 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 165744 3 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA