reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 27 / Organizator: Mures
CATEGORIA - VITEZA
07.08.2010 - Cluj 1 pui
Coordonate lansare - X: 46.48.57,32 / Y: 23.07.51,79
LANSARE: 07.08.2010 8:0
PORUMBEI ANGAJATI: 2869
PORUMBEI CLASATI: 574
NR. COLUMBOFILI: 101
PRIMUL PORUMBEL: BUCUR DORIN VALENTINTargu Mures78426920109:48:181113.7191
ULTIMUL PORUMBEL: POP EMERIC CLAUDIUSighisoara780730201011:58:54603.1896
DATA_RASARIT_APUS: 07.08.2010_05:44_21:07 / 08.08.2010_05:45_21:06 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 FULOP JANOS ATILA MS536 Targu Mures Targu Mures 116471 80 45 14.17
2 IUGA DORIN MS535 Targu Mures Targu Mures 116471 74 43 34.50
3 MIRCEA OTTO MS109 TARGU MURES Targu Mures 112644 34 13 44.45
4 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 156790 14 4 105.44
5 MOLDOVAN IOAN MS121 Targu Mures Targu Mures 115194 30 23 113.47
6 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Targu Mures Reghin 119335 20 6 133.79
7 BENCZE JANOS MS46 Targu Mures Targu Mures 112027 56 12 169.73
8 CHIRA NICOLAE MS314 Medias Dumbraveni 128141 35 19 174.47
9 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 156790 12 8 188.18
10 ORMENISAN+PLOPEANU MS350 Targu Mures Bardesti 109081 48 33 192.42
11 HUSZAR ATTILA MS423 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 168335 13 9 217.95
12 SZASZ JOZSEF MS457 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 175681 12 6 273.28
13 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 143259 74 19 299.27
14 KISS SANDOR MS513 Sighisoara Cristurur Secuiesc 155626 48 32 319.14
15 BARABAS IOSIF MS303 Medias Dumbraveni 128258 40 10 322.44
16 MOLDOVAN CAMELIA MS534 Targu Mures Targu Mures 115194 21 13 354.60
17 RAICA DUMITRU MS56 Targu Mures Remetea 108025 44 13 374.44
18 MAN FLORIN MS527 Medias Medias 119187 31 5 396.67
19 SZABO ZOLTAN MS456 Odorheiu Secuiesc Feliceni 174648 41 12 452.46
20 ROGOZ EUGEN SR. MS530 Sighisoara Apold 150259 44 18 469.01
21 MOLDOVAN ALEXANDRU MS113 TARGU MURES Targu Mures 115194 45 24 0.00
22 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 143259 71 15 0.00
23 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 143564 83 14 0.00
24 BEJENARIU DOREL MS307 Medias Mosna 126599 30 12 0.00
25 MATEJUS ZOLTAN MS45 Targu Mures Tofalau 116415 42 12 0.00
26 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 143078 28 11 0.00
27 MOZES ISTVAN MS39 Targu Mures Targu Mures 111809 36 10 0.00
28 SIMO S. JANOS MS453 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 173927 23 9 0.00
29 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 146949 34 8 0.00
30 VIZITIU DUMITRU MS348 Medias Agnita 147895 23 8 0.00
31 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 144102 48 8 0.00
32 DRAGAN PETRU DANIEL MS8 Sighisoara Sighisoara 144694 33 6 0.00
33 CEZAR MARIUS MS157 Sighisoara Sighisoara 143964 26 5 0.00
34 COZMA VIORICA MS177 Targu Mures Targu Mures 110537 25 5 0.00
35 FUNAR ANDREI CRISTIAN MS321 Medias Medias 119611 25 5 0.00
36 POPA IOAN MS338 Medias Medias 117746 45 5 0.00
37 BALAZS JOZSEF MS403 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 179073 20 5 0.00
38 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 143803 27 4 0.00
39 FUNAR GHEORGHE MS320 Medias Medias 119611 25 4 0.00
40 COZMA DORIN MS41 Targu Mures Targu Mures 110537 25 4 0.00
41 MIHALY MOZES MS436 Odorheiu Secuiesc Vlahita 191009 15 4 0.00
42 BOER ACHIM MS308 Medias Medias 118382 46 3 0.00
43 DIACU FLORIN MS318 Medias Mosna 126368 20 3 0.00
44 HARTOAGA MIHAI MS327 Medias Agnita 148129 13 3 0.00
45 BENCZE ZSOLT MS408 Odorheiu Secuiesc Vlahita 189982 10 3 0.00
46 JAKAB ATTILA MS424 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 173879 40 3 0.00
47 PAPP ZSOLT MS442 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 180091 44 3 0.00
48 COZMA BOGDAN MS50 Targu Mures Targu Mures 110537 47 3 0.00
49 FEKETE LASZLO MS504 Sighisoara Cristuru Secuiesc 153941 17 3 0.00
50 LORINCZI KAROLY MS517 Sighisoara Cristurur Secuiesc 156962 10 3 0.00
51 VIRAG CRISTIAN MS78 Targu Mures Reghin 110996 25 3 0.00
52 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 143115 11 2 0.00
53 MUNTEAN RAZVAN + ACHIM MS334 MEDIAS Medias 118971 42 2 0.00
54 RADLER WILI MS340 Medias Medias 118877 29 2 0.00
55 BALAZS KRISZTINA MS404 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 179073 17 2 0.00
56 BALINT ARPAD MS405 Odorheiu Secuiesc Dealu 172309 52 2 0.00
57 KIRALY FERENC MS429 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 174410 50 2 0.00
58 MARTON VINCE MS434 Odorheiu Secuiesc Vlahita 189454 12 2 0.00
59 SIMO ENDRE MS451 Odorheiu Secuiesc Hoghia 171123 9 2 0.00
60 SIMO DENES MS452 Odorheiu Secuiesc Hoghia 171123 12 2 0.00
61 BIRTALAN A+P MS181 Sighisoara Sighisoara 145586 25 1 0.00
62 POPEANGA IANCU MS339 Medias Medias 119451 13 1 0.00
63 BARABS ZOLTAN MS407 Odorheiu Secuiesc Bradesti 176993 10 1 0.00
64 GABOS CSABA MS416 Odorheiu Secuiesc Vlahita 189439 10 1 0.00
65 PAPP ATTILA. MS463 Odorheiu Secuiesc Hoghia 172571 6 1 0.00
66 HIOFNAR NICOLAE MS114 Sighisoara Sighisoara 141928 10 0 0.00
67 MOLDOVAN AURELIA MS176 Targu Mures Targu Mures 115194 5 0 0.00
68 COLCERIU ALEXE MS200 Sighisoara Sighisoara 143275 16 0 0.00
69 SAVUT MISU MS204 Sighisoara Sighisoara 144474 5 0 0.00
70 FULOP DANIEL MS205 Sighisoara Seleus 135799 21 0 0.00
71 ALBU COSMIN MIHAI MS301 Medias Medias 118304 31 0 0.00
72 AXENET IOAN MS302 Medias Ighis 121438 36 0 0.00
73 BARSAN CORNEL MS304 Medias Medias 119527 16 0 0.00
74 CIORA FLORIN MS312 Medias Medias 120146 15 0 0.00
75 CIMPOI FLORIN MS313 Medias Medias 118401 8 0 0.00
76 DAIAN GHEORGHE MS315 Medias Medias 119656 44 0 0.00
77 DRAGOMIR VASILE MS319 Medias Biertan 130577 11 0 0.00
78 GABAN ALEXANDRU MS324 Medias Ighis 121749 27 0 0.00
79 GOGA OVIDIU MS325 Medias Medias 118382 22 0 0.00
80 HOLERGA DORU MS328 Medias Medias 119389 33 0 0.00
81 LATCU EMIL MS331 Medias Medias 119553 34 0 0.00
82 LUPEAN ADRIAN MS333 Medias Mosna 123474 30 0 0.00
83 SAVU FLORIN MS343 Medias Medias 119080 54 0 0.00
84 TURUS TEOFIL MS345 Medias Medias 120267 88 0 0.00
85 TINTISAN LICĂ MS346 Medias Medias 119615 34 0 0.00
86 BIRTALAN LAJOS MS410 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 189946 3 0 0.00
87 GYORGY ZOLTAN MS419 Odorheiu Secuiesc Lueta 190013 7 0 0.00
88 LASZLO CSABA MS430 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc 172613 10 0 0.00
89 SZASZ ROBERT MS458 Odorheiu Secuiesc Dealu 172822 25 0 0.00
90 GEEGELY JOZSEF MS507 Sighisoara Cristuru Secuiesc 156536 17 0 0.00
91 GIDO TIBOR MS508 Sighisoara Cristuru Secuiesc 152396 6 0 0.00
92 KISS ENDRE. MS511 Sighisoara Cristurur Secuiesc 156251 12 0 0.00
93 SZAZS ZOLTAN MS524 Sighisoara Cristurur Secuiesc 155580 25 0 0.00
94 HILA PAUL MS528 Medias Medias 121416 27 0 0.00
95 BRATIAN FLORIN MS529 Medias Darlos 111873 27 0 0.00
96 TAMAS NORBERT MS531 Odorheiu Secuiesc Dealu 0 19 0 0.00
97 PAPP LAJOS MS532 Odorheiu Secuiesc Satu Mare 180154 5 0 0.00
98 OGNEAN VLAD MS533 Targu Mures Targu Mures 95610 10 0 0.00
99 MOGA VIOREL MS55 Targu Mures Targu Mures 117683 25 0 0.00
100 CHIRTES FLORIN MS83 Targu Mures Reghin 140081 33 0 0.00
101 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 144488 8 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA