reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr

reclama fcpr



« Inapoi la lista clasamente
[CLASAMENT FINALIZAT - 01.01.1970 02:00:00] [Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA / ]
[CLASAMENT OMOLOGAT - 01.01.1970 02:00:00]
CLASAMENTUL PE CRESCATORI A CONCURSULUI NR. 23 / Organizator: Mures
CATEGORIA - DEMIFOND+FOND
07.08.2010 - Gyor 2 (hu)
Coordonate lansare - X: 47.38.02,50 / Y: 17.39.53,25
LANSARE: 07.08.2010 10:15
PORUMBEI ANGAJATI: 408
PORUMBEI CLASATI: 82
NR. COLUMBOFILI: 48
PRIMUL PORUMBEL: POP EMERIC CLAUDIUSighisoara400755200918:9:171189.5758
ULTIMUL PORUMBEL: CRET GHEORGHESighisoara752537200919:56:14916.6182
DATA_RASARIT_APUS: 07.08.2010_05:44_21:07 / 08.08.2010_05:45_21:06 (/)
NR.CRT. NUME PRENUME COD CENTRU LOCALITATE DISTANTA LANSATI CLASATI PUNCTAJ
1 CHIRTES FLORIN UC5272 Sighisoara Ibanesti, Isticeu 560089 5 2 68.63
2 KALNOKI + HIENZ MS159 Sighisoara Albesti 568079 34 13 68.63
3 TENIE GLIGOR UC5359 Sighisoara Cucerdea 519016 9 4 114.38
4 MOZES ISTVAN CSABA UC5336 Sighisoara Targu Mures 534390 7 3 150.33
5 FILIP + BIRTALAN MS23 Sighisoara Sighisoara 563733 12 4 163.40
6 COZMA VIORICA UC5373 Sighisoara Sabcraiu De Mures 533123 7 3 205.89
7 GREAB ALEXANDRU UC5287 Sighisoara Reghin 536737 15 2 215.70
8 CAMPEAN MIRCEA UC5325 Sighisoara Sancraiu De Mures 531682 5 2 218.95
9 CRET SILVIU UC5334 Sighisoara Sancraiu De Mures 532766 4 2 222.22
10 IENCIU VASILE + FAMILIA MS84 Sighisoara Reghin 539535 6 2 251.63
11 TURCU SABIN UC5360 Sighisoara Tarnaveni 521904 6 2 258.16
12 CRET GHEORGHE UC5324 Sighisoara Sancraiu De Mures 532766 29 6 333.33
13 MOLDOVAN AURELIA UC5340 Sighisoara Targu Mures 537781 5 2 336.60
14 SERBAN IOAN MS10 Sighisoara Albesti 566746 17 5 395.42
15 COZMA DORIN UC5328 Sighisoara Sancraiu De Mures 533123 11 3 418.29
16 MOLDOVAN ALEX UC5339 Sighisoara Targu Mures 537781 21 5 0.00
17 IONESCU + PORTIC UC5289 Sighisoara Reghin 540701 25 4 0.00
18 POP EMERIC CLAUDIU MS95 Sighisoara Sighisoara 564192 8 2 0.00
19 MOLDOVAN IOAN UC5341 Sighisoara Targu Mures 537781 13 2 0.00
20 COZMA D. BOGDAN UC5375 Sighisoara 533123 18 2 0.00
21 BUCUR DORIN VALENTIN MS134 Sighisoara Reghin 539348 9 1 0.00
22 BARBAT NICOLAE MS199 Sighisoara Sighisoara 562933 3 1 0.00
23 PETER ZSOLT MS446 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 596838 11 1 0.00
24 DEAK DOMOKOS MS503 Sighisoara Cristuru Secuiesc 578163 11 1 0.00
25 FODOR B. JANOS MS505 Sighisoara Cristuru Secuiesc 578207 8 1 0.00
26 KOVACS BEATA MS514 Sighisoara Cristurur Secuiesc 578417 1 1 0.00
27 KOVACS KAROLY MS515 Sighisoara Cristurur Secuiesc 578417 6 1 0.00
28 GEANGALAU CONSTANTIN MS9 Sighisoara Sighisoara 564388 3 1 0.00
29 KELEMEN CSABA UC5290 Sighisoara Reghin 539960 6 1 0.00
30 NAGY ADORJAN UC5299 Sighisoara Valenii De Mures 543576 13 1 0.00
31 BOGA ALEXANDRU UC5329 Sighisoara Podeni 533004 5 1 0.00
32 KELEMEN ZSOLT UC5371 Sighisoara Reghin 539960 3 1 0.00
33 ROGOZ EUGEN MS1 Sighisoara Sighisoara 563295 7 0 0.00
34 FEIER OCTAVIAN HOREA MS101 Sighisoara Capusu De Campie 519210 10 0 0.00
35 PINTEA IOAN MS15 Sighisoara Albesti 567612 2 0 0.00
36 BIRO IOAN MS19 Sighisoara Sighisoara 563900 4 0 0.00
37 COLCERIU ALEXE MS200 Sighisoara Sighisoara 563177 1 0 0.00
38 PETRU MIRCEA MS21 Sighisoara Albesti 567965 4 0 0.00
39 ROGOZ+PARCALABESCU MS3 Sighisoara Sighisoara 563295 2 0 0.00
40 HARTOAGA MIHAI MS327 Sighisoara Agnita 561108 6 0 0.00
41 PETER LASZLO MS444 Sighisoara Odorheiu Secuiesc 596838 9 0 0.00
42 MOSORA + PUPAZA MS7 Sighisoara Sighisoara 563136 3 0 0.00
43 GRAMA VALENTIN MS73 Sighisoara Reghin 539986 5 0 0.00
44 ROSCA VALERIU UC5309 Sighisoara Reghin 538993 5 0 0.00
45 ALECU MARIUS UC5322 Sighisoara Tarnaveni 516702 2 0 0.00
46 MAKI LEVENTE UC5337 Sighisoara Remetea 530912 4 0 0.00
47 RAICA DUMITRU UC5357 Sighisoara Remetea 530605 2 0 0.00
48 TARTA EMIL UC5358 Sighisoara Korosi 536557 6 0 0.00

Responsabil tehnic sportiv (Mures): FILIP MIRCEA